Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 279
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2669
    Týden:
    22
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 17:00 Lesonice - Kojetice 1:1 (1:1)
    So 14.08. 17:00 Třebenice - Opatov B 4:0 (1:0)
    Ne 15.08. 10:15 Náměšť n.O. B - Studenec 0:0 (0:0)
    Ne 15.08. 17:00 Lipník - Rapotice 6:1 (4:1)
    Ne 15.08. 17:00 Budiš-Náram - Rudíkov -Trnava 4:2 (2:1)
    Ne 15.08. 17:00 Chlístov - Okříšky B 3:4 (1:2)
    Ne 15.08. 17:00 Stařeč - Radotice 3:0 (1:0)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Rapotice - Opatov B 4:2 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Kojetice - Třebenice 2:4 (0:2)
    So 21.08. 16:30 Okříšky B - Náměšť n.O. B 1:3 (1:1)
    Ne 22.08. 16:30 Radotice - Lesonice 4:4 (2:1)
    Ne 22.08. 16:30 Studenec - Stařeč 4:0 (2:0)
    Ne 22.08. 16:30 Rudíkov -Trnava - Chlístov 1:1 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Lipník - Budiš-Náram 1:5 (0:4)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Chlístov - Lipník 4:1 (1:2)
    So 28.08. 16:30 Náměšť n.O. B - Rudíkov -Trnava 1:3 (1:1)
    So 28.08. 16:30 Stařeč - Okříšky B 2:1 (0:1)
    So 28.08. 16:30 Lesonice - Studenec 2:2 (2:0)
    So 28.08. 16:30 Opatov B - Kojetice 3:3 (1:2)
    Ne 29.08. 16:30 Budiš-Náram - Rapotice 4:1 (1:1)
    Út 28.09. 15:30 Třebenice - Radotice 0:3 (0:0)

    4.kolo

    So 04.09. 16:00 Okříšky B - Lesonice 1:1 (1:0)
    Ne 05.09. 16:00 Rapotice - Kojetice 4:1 (1:1)
    Ne 05.09. 16:00 Radotice - Opatov B 1:3 (1:1)
    Ne 05.09. 16:00 Studenec - Třebenice 6:3 (3:3)
    Ne 05.09. 16:00 Rudíkov -Trnava - Stařeč 1:1 (0:0)
    Ne 05.09. 16:00 Lipník - Náměšť n.O. B 2:1 (1:0)
    Ne 05.09. 16:00 Budiš-Náram - Chlístov 2:2 (1:1)

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Lesonice - Rudíkov -Trnava 1:2 (1:1)
    So 11.09. 16:00 Třebenice - Okříšky B 3:2 (2:1)
    So 11.09. 16:00 Kojetice - Radotice 3:0 (3:0)
    Ne 12.09. 16:00 Chlístov - Rapotice 3:3 (2:2)
    Ne 12.09. 16:00 Náměšť n.O. B - Budiš-Náram 3:0 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Stařeč - Lipník 0:4 (0:1)
    Ne 12.09. 16:00 Opatov B - Studenec 0:4 (0:3)

    6.kolo

    Ne 19.09. 15:30 Rapotice - Radotice 4:1 (3:0)
    Ne 19.09. 15:30 Studenec - Kojetice 1:1 (1:1)
    Ne 19.09. 15:30 Okříšky B - Opatov B 4:3 (4:1)
    Ne 19.09. 15:30 Rudíkov -Trnava - Třebenice 2:1 (1:0)
    Ne 19.09. 15:30 Lipník - Lesonice 5:1 (1:1)
    Ne 19.09. 15:30 Budiš-Náram - Stařeč 3:1 (2:0)
    Ne 19.09. 15:30 Chlístov - Náměšť n.O. B 3:1 (0:0)

    7.kolo

    So 25.09. 15:30 Náměšť n.O. B - Rapotice 4:0 (1:0)
    So 25.09. 15:30 Lesonice - Budiš-Náram 0:2 (0:0)
    So 25.09. 15:30 Třebenice - Lipník 3:2 (3:2)
    So 25.09. 15:30 Opatov B - Rudíkov -Trnava 3:0 (1:0)
    So 25.09. 15:30 Kojetice - Okříšky B 4:1 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Stařeč - Chlístov 0:3 (0:1)
    Ne 26.09. 15:30 Radotice - Studenec 3:5 (1:1)

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 Rapotice - Studenec 0:8 (0:4)
    So 02.10. 15:00 Okříšky B - Radotice 2:1 (1:1)
    So 02.10. 15:00 Rudíkov -Trnava - Kojetice 5:2 (3:1)
    So 02.10. 15:00 Lipník - Opatov B 2:1 (1:0)
    So 02.10. 15:00 Chlístov - Lesonice 1:1 (0:0)
    So 02.10. 15:00 Náměšť n.O. B - Stařeč 3:0 (2:0)
    Ne 03.10. 15:00 Budiš-Náram - Třebenice 1:3 (0:0)

    9.kolo

    So 09.10. 15:00 Lesonice - Náměšť n.O. B 5:0 (2:0)
    So 09.10. 15:00 Třebenice - Chlístov 1:2 (1:1)
    So 09.10. 15:00 Opatov B - Budiš-Náram 1:2 (0:2)
    So 09.10. 15:00 Kojetice - Lipník 2:1 (2:1)
    Ne 10.10. 15:00 Stařeč - Rapotice 6:0 (3:0)
    Ne 10.10. 15:00 Radotice - Rudíkov -Trnava 1:2 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Studenec - Okříšky B 2:2 (1:0)

    10.kolo

    So 16.10. 14:30 Rapotice - Okříšky B 7:1 (3:1)
    So 16.10. 14:30 Náměšť n.O. B - Třebenice 2:3 (2:0)
    So 16.10. 14:30 Stařeč - Lesonice 1:3 (1:3)
    Ne 17.10. 14:30 Rudíkov -Trnava - Studenec 3:1 (1:1)
    Ne 17.10. 14:30 Lipník - Radotice 4:2 (3:1)
    Ne 17.10. 14:30 Budiš-Náram - Kojetice 2:2 (0:1)
    Ne 17.10. 14:30 Chlístov - Opatov B 3:0 (0:0)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Lesonice - Rapotice 6:0 (4:0)
    So 23.10. 14:30 Třebenice - Stařeč 1:1 (1:1)
    So 23.10. 14:30 Opatov B - Náměšť n.O. B 3:4 (0:2)
    So 23.10. 14:30 Kojetice - Chlístov 1:0 (1:0)
    Ne 24.10. 14:30 Radotice - Budiš-Náram 3:6 (1:6)
    Ne 24.10. 14:30 Studenec - Lipník 2:1 (1:1)
    Ne 24.10. 14:30 Okříšky B - Rudíkov -Trnava 1:1 (1:1)

    12.kolo

    So 30.10. 14:30 Rapotice - Rudíkov -Trnava 0:2 (0:2)
    So 30.10. 14:30 Stařeč - Opatov B 1:0 (1:0)
    So 30.10. 14:30 Lesonice - Třebenice 5:3 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Lipník - Okříšky B 3:5 (0:4)
    Ne 31.10. 14:30 Budiš-Náram - Studenec 3:1 (0:0)
    Ne 31.10. 14:30 Chlístov - Radotice 2:1 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Náměšť n.O. B - Kojetice 4:2 (3:1)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 Třebenice - Rapotice 4:2 (3:0)
    So 06.11. 14:00 Opatov B - Lesonice 1:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Kojetice - Stařeč 1:0 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Studenec - Chlístov 0:1 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Okříšky B - Budiš-Náram 1:3 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Radotice - Náměšť n.O. B 0:4 (0:1)
    Ne 07.11. 14:00 Rudíkov -Trnava - Lipník 3:2 (2:1)

    15.kolo

    So 02.04. 00:00 Opatov B - Rapotice 4:0 (2:0)
    So 02.04. 00:00 Třebenice - Kojetice 0:3
    So 02.04. 00:00 Lesonice - Radotice 5:0 (2:0)
    So 02.04. 00:00 Stařeč - Studenec 2:3 (1:1)
    So 02.04. 00:00 Náměšť n.O. B - Okříšky B 1:1 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Chlístov - Rudíkov -Trnava 2:0 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Budiš-Náram - Lipník 6:2 (2:2)

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Rapotice - Budiš-Náram 1:3 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Lipník - Chlístov 0:2 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Rudíkov -Trnava - Náměšť n.O. B 4:0 (3:0)
    So 09.04. 00:00 Okříšky B - Stařeč 2:2 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Studenec - Lesonice 0:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Radotice - Třebenice 1:4 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Kojetice - Opatov B 3:1 (1:1)

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Kojetice - Rapotice 1:1 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Opatov B - Radotice 1:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Třebenice - Studenec 4:3 (3:2)
    So 16.04. 00:00 Lesonice - Okříšky B 0:1 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Stařeč - Rudíkov -Trnava 1:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Náměšť n.O. B - Lipník 1:1 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Chlístov - Budiš-Náram 0:0 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Rapotice - Chlístov 0:3 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Budiš-Náram - Náměšť n.O. B 5:0 (2:0)
    So 23.04. 00:00 Lipník - Stařeč 4:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Rudíkov -Trnava - Lesonice 1:2 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Okříšky B - Třebenice 2:1 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Studenec - Opatov B 4:2 (2:1)
    So 23.04. 00:00 Radotice - Kojetice 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Radotice - Rapotice 0:1 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Kojetice - Studenec 2:1 (1:1)
    So 30.04. 00:00 Opatov B - Okříšky B 0:2 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Třebenice - Rudíkov -Trnava 2:2 (2:0)
    So 30.04. 00:00 Lesonice - Lipník 0:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Stařeč - Budiš-Náram 1:2 (1:2)
    So 30.04. 00:00 Náměšť n.O. B - Chlístov 7:2 (6:0)

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Rapotice - Stařeč 1:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Náměšť n.O. B - Lesonice 1:1 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Chlístov - Třebenice 7:2 (5:0)
    So 21.05. 00:00 Budiš-Náram - Opatov B 0:3 (0:1)
    So 21.05. 00:00 Lipník - Kojetice 0:5 (0:2)
    So 21.05. 00:00 Rudíkov -Trnava - Radotice 3:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Okříšky B - Studenec 0:3 (0:2)

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Okříšky B - Rapotice 1:3 (1:1)
    So 28.05. 00:00 Studenec - Rudíkov -Trnava 4:1 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Radotice - Lipník 1:1 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Kojetice - Budiš-Náram 0:2 (0:2)
    So 28.05. 00:00 Opatov B - Chlístov 2:1 (1:0)
    So 28.05. 00:00 Třebenice - Náměšť n.O. B 3:8 (3:3)
    So 28.05. 00:00 Lesonice - Stařeč 0:2 (0:1)

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Studenec - Rapotice 5:2 (2:1)
    So 14.05. 00:00 Radotice - Okříšky B 0:1 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Kojetice - Rudíkov -Trnava 4:1 (2:1)
    So 14.05. 00:00 Opatov B - Lipník 7:2 (5:0)
    So 14.05. 00:00 Třebenice - Budiš-Náram 5:3 (3:1)
    So 14.05. 00:00 Lesonice - Chlístov 0:0 (0:0)
    So 14.05. 00:00 Stařeč - Náměšť n.O. B 1:1 (0:1)

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Rapotice - Lesonice 2:1 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Stařeč - Třebenice 5:2 (3:1)
    So 04.06. 00:00 Náměšť n.O. B - Opatov B 0:3 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Chlístov - Kojetice 0:1 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Budiš-Náram - Radotice 5:0 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Lipník - Studenec 2:1 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Rudíkov -Trnava - Okříšky B 1:2 (0:1)

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Rudíkov -Trnava - Rapotice 2:1 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Okříšky B - Lipník 3:0 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Studenec - Budiš-Náram 2:2 (2:1)
    So 11.06. 00:00 Radotice - Chlístov 1:5 (1:2)
    So 11.06. 00:00 Kojetice - Náměšť n.O. B 3:2 (0:2)
    So 11.06. 00:00 Opatov B - Stařeč 4:2 (3:1)
    So 11.06. 00:00 Třebenice - Lesonice 4:5 (3:1)

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Rapotice - Třebenice 3:2 (3:1)
    So 18.06. 00:00 Lesonice - Opatov B 2:1 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Stařeč - Kojetice 0:2 (0:1)
    So 18.06. 00:00 Náměšť n.O. B - Radotice 3:0
    So 18.06. 00:00 Chlístov - Studenec 4:1 (2:1)
    So 18.06. 00:00 Budiš-Náram - Okříšky B 6:1 (1:1)
    So 18.06. 00:00 Lipník - Rudíkov -Trnava 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Rapotice - Náměšť n.O. B 3:0
    So 07.05. 00:00 Chlístov - Stařeč 3:2 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Budiš-Náram - Lesonice 6:2 (3:0)
    So 07.05. 00:00 Lipník - Třebenice 4:2 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Rudíkov -Trnava - Opatov B 2:1 (2:1)
    So 07.05. 00:00 Okříšky B - Kojetice 1:2 (1:1)
    So 07.05. 00:00 Studenec - Radotice 2:0 (1:0)

    14.kolo

    So 25.06. 17:00 Rapotice - Lipník 2:4
    So 25.06. 17:00 Rudíkov -Trnava - Budiš-Náram 0:0 (0:1)
    So 25.06. 17:00 Okříšky B - Chlístov 1:1 (0:0)
    So 25.06. 17:00 Studenec - Náměšť n.O. B 1:1
    So 25.06. 17:00 Radotice - Stařeč 2:2
    So 25.06. 17:00 Kojetice - Lesonice 2:0 (1:0)
    So 25.06. 17:00 Opatov B - Třebenice 4:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 5 4 77:38 56
    2. 26 15 5 6 54:37 50
    3. 26 14 7 5 58:33 49
    4. 26 13 5 8 46:39 44
    5. 26 12 7 7 66:41 43
    6. 26 10 6 10 55:50 36
    7. 26 10 6 10 44:56 36
    8. 26 11 2 13 56:62 35
    9. 26 11 1 14 53:52 34
    10. 26 8 8 10 48:44 32
    11. 26 10 2 14 66:80 32
    12. 26 10 2 14 46:74 32
    13. 26 7 5 14 36:50 26
    14. 26 2 3 21 27:76 9