Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 20. července 2019
svátek má Ilja.
Hlavní menu
  • ID: 278
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pelhřimov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1748
    Týden:
    11
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Žirov B - Nový Rychnov B 1:5 (0:3)
    So 14.08. 16:30 Speřice B - Kámen 3:0 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Senožaty B - Obrataň B 1:1 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Komorovice - Částrov 4:1 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Počátky B - Hněvkovice 6:1 (3:0)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Nový Rychnov B - Hněvkovice 2:3 (2:1)
    So 21.08. 16:30 Částrov - Počátky B 2:4 (0:2)
    So 21.08. 16:30 Obrataň B - Komorovice 5:0 (3:0)
    So 21.08. 16:30 Kámen - Senožaty B 3:3 (2:2)
    So 21.08. 16:30 Žirov B - Speřice B 1:2 (0:0)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Speřice B - Nový Rychnov B 5:2 (2:1)
    So 28.08. 16:30 Senožaty B - Žirov B 3:6 (2:2)
    So 28.08. 16:30 Komorovice - Kámen 4:1 (1:0)
    So 28.08. 16:30 Počátky B - Obrataň B 2:2 (2:1)
    So 28.08. 16:30 Hněvkovice - Částrov 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 04.09. 16:00 Nový Rychnov B - Částrov 1:0 (1:0)
    So 04.09. 16:00 Obrataň B - Hněvkovice 6:0 (4:0)
    So 04.09. 16:00 Kámen - Počátky B 5:2 (1:2)
    So 04.09. 16:00 Žirov B - Komorovice 0:2 (0:1)
    So 04.09. 16:00 Speřice B - Senožaty B 5:0 (1:0)

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Senožaty B - Nový Rychnov B 3:2 (2:2)
    So 11.09. 16:00 Komorovice - Speřice B 0:3 (0:1)
    So 11.09. 16:00 Počátky B - Žirov B 3:0 (1:0)
    So 11.09. 16:00 Hněvkovice - Kámen 1:1 (1:1)
    So 11.09. 16:00 Částrov - Obrataň B 1:6 (1:4)

    6.kolo

    So 18.09. 15:30 Nový Rychnov B - Obrataň B 2:2 (1:0)
    So 18.09. 15:30 Kámen - Částrov 6:0 (2:0)
    So 18.09. 15:30 Žirov B - Hněvkovice 1:1 (1:1)
    So 18.09. 15:30 Speřice B - Počátky B 2:1 (1:0)
    So 18.09. 15:30 Senožaty B - Komorovice 2:1 (1:0)

    7.kolo

    Ne 26.09. 10:00 Komorovice - Nový Rychnov B 0:3 (0:1)
    Ne 26.09. 15:30 Počátky B - Senožaty B 8:0 (3:0)
    Ne 26.09. 15:30 Hněvkovice - Speřice B 3:1 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Částrov - Žirov B 1:3 (1:1)
    Ne 26.09. 15:30 Obrataň B - Kámen 5:3 (2:1)

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 Nový Rychnov B - Kámen 3:1 (1:1)
    So 02.10. 15:00 Žirov B - Obrataň B 2:0 (2:0)
    So 02.10. 15:00 Speřice B - Částrov 6:1 (1:0)
    Ne 03.10. 10:00 Komorovice - Počátky B 4:0 (3:0)
    Ne 03.10. 15:00 Senožaty B - Hněvkovice 3:3 (1:2)

    9.kolo

    So 09.10. 15:00 Hněvkovice - Komorovice 1:2 (1:1)
    So 09.10. 15:00 Kámen - Žirov B 6:2 (2:1)
    Ne 10.10. 15:00 Počátky B - Nový Rychnov B 0:1 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Částrov - Senožaty B 4:2 (2:1)
    Ne 10.10. 15:00 Obrataň B - Speřice B 1:2 (1:2)

    10.kolo

    So 23.04. 16:00 Nový Rychnov B - Žirov B 2:6 (0:3)
    So 23.04. 16:00 Kámen - Speřice B 5:1 (3:0)
    So 23.04. 16:00 Obrataň B - Senožaty B 4:4 (0:3)
    So 23.04. 16:00 Částrov - Komorovice 0:1 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Hněvkovice - Počátky B 1:4 (1:1)

    11.kolo

    So 30.04. 16:30 Hněvkovice - Nový Rychnov B 0:2 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Počátky B - Částrov 6:0 (5:0)
    So 30.04. 16:30 Komorovice - Obrataň B 2:3 (1:2)
    So 30.04. 16:30 Senožaty B - Kámen 2:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Speřice B - Žirov B 2:2 (0:2)

    12.kolo

    So 07.05. 16:30 Nový Rychnov B - Speřice B 0:3 (0:2)
    So 07.05. 16:30 Žirov B - Senožaty B 3:1 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Kámen - Komorovice 0:8 (0:5)
    So 07.05. 16:30 Obrataň B - Počátky B 2:1 (2:0)
    So 07.05. 16:30 Částrov - Hněvkovice 0:2 (0:2)

    13.kolo

    So 14.05. 16:30 Částrov - Nový Rychnov B 1:3 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Hněvkovice - Obrataň B 1:1 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Počátky B - Kámen 2:0 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Komorovice - Žirov B 1:3 (1:0)
    So 14.05. 16:30 Senožaty B - Speřice B 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 21.05. 16:30 Nový Rychnov B - Senožaty B 4:2 (3:2)
    So 21.05. 16:30 Speřice B - Komorovice 5:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Žirov B - Počátky B 0:2 (0:2)
    So 21.05. 16:30 Kámen - Hněvkovice 1:3 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Obrataň B - Částrov 6:4 (2:3)

    15.kolo

    So 28.05. 16:30 Obrataň B - Nový Rychnov B 7:2 (2:2)
    So 28.05. 16:30 Částrov - Kámen 1:5 (1:1)
    So 28.05. 16:30 Hněvkovice - Žirov B 3:2 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Počátky B - Speřice B 2:6 (1:0)
    So 28.05. 16:30 Komorovice - Senožaty B 3:3 (1:0)

    16.kolo

    So 04.06. 16:30 Nový Rychnov B - Komorovice 3:3 (0:1)
    So 04.06. 16:30 Senožaty B - Počátky B 0:3 (0:0)
    So 04.06. 16:30 Speřice B - Hněvkovice 1:2 (0:2)
    So 04.06. 16:30 Žirov B - Částrov 4:1 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Kámen - Obrataň B 1:1 (0:0)

    17.kolo

    So 11.06. 16:30 Kámen - Nový Rychnov B 3:2 (3:1)
    So 11.06. 16:30 Obrataň B - Žirov B 3:2 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Částrov - Speřice B 3:8 (3:4)
    So 11.06. 16:30 Hněvkovice - Senožaty B 1:1 (0:0)
    So 11.06. 16:30 Počátky B - Komorovice 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 18.06. 16:30 Nový Rychnov B - Počátky B 2:4 (1:2)
    So 18.06. 16:30 Komorovice - Hněvkovice 1:4 (0:1)
    So 18.06. 16:30 Senožaty B - Částrov 3:0 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Speřice B - Obrataň B 8:1 (5:0)
    So 18.06. 16:30 Žirov B - Kámen 3:3 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 13 1 4 63:25 40
    2. 18 11 1 6 52:28 34
    3. 18 9 6 3 56:38 33
    4. 18 7 6 5 31:36 27
    5. 18 8 2 8 41:44 26
    6. 18 7 3 8 41:41 24
    7. 18 7 2 9 36:39 23
    8. 18 6 4 8 45:46 22
    9. 18 5 6 7 34:52 21
    10. 18 1 1 16 21:71 4