Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 276
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pelhřimov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2191
    Týden:
    16
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 15:30 Ústrašín - Želiv 3:3 (3:1)
    So 14.08. 16:30 Žirovnice B - Košetice 3:3 (1:0)
    So 14.08. 16:30 Horní Cerekev - Horní Ves 3:3 (2:0)
    So 14.08. 16:30 Plačkov - Kamenice n.L. B 1:2 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Žirov - Jiřice 0:2 (0:1)
    So 14.08. 16:30 Pacov B - Počátky 0:0 (0:0)
    So 14.08. 16:30 Senožaty - Červená Řečice 1:5 (0:3)
    Ne 15.08. 16:30 Obrataň - Hořepník 3:5 (1:3)

    2.kolo

    So 21.08. 15:30 Ústrašín - Žirovnice B 2:0 (1:0)
    So 21.08. 16:30 Počátky - Senožaty 4:2 (4:0)
    So 21.08. 16:30 Jiřice - Pacov B 3:1 (1:1)
    So 21.08. 16:30 Horní Ves - Plačkov 0:3
    So 21.08. 16:30 Hořepník - Horní Cerekev 3:2 (0:1)
    Ne 22.08. 15:00 Želiv - Červená Řečice 0:3 (0:3)
    Ne 22.08. 16:30 Kamenice n.L. B - Žirov 4:2 (0:2)
    Ne 22.08. 16:30 Košetice - Obrataň 5:0 (4:0)

    3.kolo

    So 28.08. 15:00 Červená Řečice - Počátky 4:3 (1:1)
    So 28.08. 16:30 Žirovnice B - Želiv 3:1 (0:0)
    So 28.08. 16:30 Horní Cerekev - Košetice 2:3 (0:1)
    So 28.08. 16:30 Plačkov - Hořepník 2:0 (0:0)
    So 28.08. 16:30 Žirov - Horní Ves 0:1 (0:0)
    So 28.08. 16:30 Pacov B - Kamenice n.L. B 2:2 (1:1)
    So 28.08. 16:30 Senožaty - Jiřice 0:7 (0:3)
    Ne 29.08. 16:30 Obrataň - Ústrašín 3:5 (3:0)

    4.kolo

    So 04.09. 15:00 Ústrašín - Horní Cerekev 3:1 (1:0)
    So 04.09. 16:00 Kamenice n.L. B - Senožaty 3:0 (1:0)
    So 04.09. 16:00 Horní Ves - Pacov B 4:2 (1:2)
    So 04.09. 16:00 Hořepník - Žirov 3:1 (2:0)
    So 04.09. 16:00 Žirovnice B - Obrataň 3:0 (2:0)
    Ne 05.09. 15:00 Želiv - Počátky 1:1 (0:1)
    Ne 05.09. 16:00 Jiřice - Červená Řečice 2:2 (1:1)
    Ne 05.09. 16:00 Košetice - Plačkov 7:1 (4:0)

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 Horní Cerekev - Žirovnice B 2:3 (2:1)
    So 11.09. 16:00 Plačkov - Ústrašín 1:2 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Žirov - Košetice 4:4 (2:1)
    So 11.09. 16:00 Pacov B - Hořepník 2:1 (1:0)
    So 11.09. 16:00 Senožaty - Horní Ves 0:1 (0:1)
    So 11.09. 16:00 Počátky - Jiřice 4:2 (3:1)
    Ne 12.09. 16:00 Želiv - Obrataň 7:3 (3:0)
    Ne 12.09. 16:00 Červená Řečice - Kamenice n.L. B 2:2 (2:1)

    6.kolo

    So 18.09. 14:30 Ústrašín - Žirov 4:1 (3:0)
    So 18.09. 15:30 Kamenice n.L. B - Počátky 1:1 (0:1)
    So 18.09. 15:30 Horní Ves - Červená Řečice 3:4 (3:0)
    So 18.09. 15:30 Hořepník - Senožaty 2:3 (1:1)
    So 18.09. 15:30 Košetice - Pacov B 2:3 (1:1)
    So 18.09. 15:30 Obrataň - Horní Cerekev 2:0 (0:0)
    Ne 19.09. 15:00 Želiv - Jiřice 1:3 (0:1)
    Ne 19.09. 15:30 Žirovnice B - Plačkov 5:2 (1:1)

    7.kolo

    So 25.09. 15:30 Horní Cerekev - Želiv 3:4 (2:2)
    So 25.09. 15:30 Plačkov - Obrataň 1:2 (0:0)
    So 25.09. 15:30 Žirov - Žirovnice B 3:0 (2:0)
    So 25.09. 15:30 Pacov B - Ústrašín 1:4 (0:1)
    So 25.09. 15:30 Senožaty - Košetice 1:3 (0:1)
    So 25.09. 15:30 Počátky - Horní Ves 4:1 (2:0)
    So 25.09. 15:30 Jiřice - Kamenice n.L. B 2:1 (1:1)
    Ne 26.09. 15:00 Červená Řečice - Hořepník 3:4 (1:3)

    14.kolo

    Út 28.09. 15:30 Želiv - Košetice 2:4 (0:3)
    Út 28.09. 15:30 Ústrašín - Hořepník 2:1 (0:0)
    Út 28.09. 15:30 Žirovnice B - Horní Ves 6:1 (4:0)
    Út 28.09. 15:30 Obrataň - Kamenice n.L. B 3:5 (3:2)
    Út 28.09. 15:30 Horní Cerekev - Jiřice 1:2 (1:1)
    Út 28.09. 15:30 Plačkov - Počátky 2:8 (2:5)
    Út 28.09. 15:30 Žirov - Červená Řečice 1:2 (0:1)
    Út 28.09. 15:30 Pacov B - Senožaty 4:2 (1:1)

    8.kolo

    So 02.10. 14:00 Ústrašín - Senožaty 1:0 (0:0)
    So 02.10. 15:00 Horní Ves - Jiřice 2:4 (2:1)
    So 02.10. 15:00 Hořepník - Počátky 2:2 (0:1)
    So 02.10. 15:00 Žirovnice B - Pacov B 6:2 (3:0)
    So 02.10. 15:00 Horní Cerekev - Plačkov 2:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:00 Želiv - Kamenice n.L. B 1:2 (1:1)
    Ne 03.10. 15:00 Košetice - Červená Řečice 1:1 (0:0)
    Ne 03.10. 15:00 Obrataň - Žirov 10:4 (7:4)

    9.kolo

    So 09.10. 15:00 Plačkov - Želiv 2:0 (1:0)
    So 09.10. 15:00 Žirov - Horní Cerekev 1:1 (0:1)
    So 09.10. 15:00 Pacov B - Obrataň 4:0 (3:0)
    So 09.10. 15:00 Senožaty - Žirovnice B 4:1 (2:1)
    So 09.10. 15:00 Počátky - Košetice 3:2 (1:1)
    So 09.10. 15:00 Jiřice - Hořepník 4:4 (0:2)
    Ne 10.10. 15:00 Červená Řečice - Ústrašín 0:1 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Kamenice n.L. B - Horní Ves 2:2 (0:1)

    10.kolo

    So 16.10. 13:30 Ústrašín - Počátky 4:1 (2:0)
    So 16.10. 14:30 Hořepník - Kamenice n.L. B 3:1 (1:1)
    So 16.10. 14:30 Žirovnice B - Červená Řečice 2:1 (1:1)
    So 16.10. 14:30 Plačkov - Žirov 0:1 (0:1)
    Ne 17.10. 14:30 Želiv - Horní Ves 5:2 (3:0)
    Ne 17.10. 14:30 Košetice - Jiřice 4:2 (1:0)
    Ne 17.10. 14:30 Obrataň - Senožaty 2:2 (1:1)
    Ne 17.10. 14:30 Horní Cerekev - Pacov B 5:1 (1:0)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 Pacov B - Plačkov 1:1 (0:1)
    So 23.10. 14:30 Senožaty - Horní Cerekev 1:0 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Počátky - Žirovnice B 3:2 (0:1)
    So 23.10. 14:30 Jiřice - Ústrašín 0:2 (0:1)
    So 23.10. 14:30 Kamenice n.L. B - Košetice 1:2 (0:1)
    So 23.10. 14:30 Horní Ves - Hořepník 3:2 (2:0)
    Ne 24.10. 14:30 Žirov - Želiv 2:1 (1:1)
    Ne 24.10. 14:30 Červená Řečice - Obrataň 2:1 (0:0)

    15.kolo

    Čt 28.10. 14:30 Senožaty - Želiv 4:1 (2:0)
    Čt 28.10. 14:30 Červená Řečice - Pacov B 2:0 (2:0)
    Čt 28.10. 14:30 Počátky - Žirov 5:1 (2:0)
    Čt 28.10. 14:30 Jiřice - Plačkov 2:1 (1:0)
    Čt 28.10. 14:30 Kamenice n.L. B - Horní Cerekev 2:0 (2:0)
    Čt 28.10. 14:30 Horní Ves - Obrataň 2:1 (1:0)
    Čt 28.10. 14:30 Hořepník - Žirovnice B 4:2 (2:2)
    Čt 28.10. 14:30 Košetice - Ústrašín 0:5 (0:1)

    12.kolo

    So 30.10. 13:30 Ústrašín - Kamenice n.L. B 5:0 (1:0)
    So 30.10. 14:30 Žirovnice B - Jiřice 1:2 (0:1)
    So 30.10. 14:30 Horní Cerekev - Červená Řečice 3:5 (1:1)
    So 30.10. 14:30 Plačkov - Senožaty 1:3 (0:1)
    Ne 31.10. 14:30 Želiv - Hořepník 5:0 (3:0)
    Ne 31.10. 14:30 Košetice - Horní Ves 6:1 (3:0)
    Ne 31.10. 14:30 Obrataň - Počátky 2:6 (1:1)
    Ne 31.10. 14:30 Žirov - Pacov B 2:0 (0:0)

    13.kolo

    So 06.11. 14:00 Pacov B - Želiv 2:3 (1:1)
    So 06.11. 14:00 Senožaty - Žirov 3:1 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Počátky - Horní Cerekev 4:1 (1:1)
    So 06.11. 14:00 Jiřice - Obrataň 3:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Kamenice n.L. B - Žirovnice B 1:5 (1:2)
    So 06.11. 14:00 Horní Ves - Ústrašín 1:2 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Hořepník - Košetice 0:1 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Červená Řečice - Plačkov 8:1 (5:0)

    20.kolo

    So 23.04. 15:00 Ústrašín - Plačkov 10:0 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Obrataň - Želiv 2:2 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Žirovnice B - Horní Cerekev 6:1 (4:0)
    So 23.04. 16:00 Hořepník - Pacov B 2:0 (1:0)
    So 23.04. 16:00 Horní Ves - Senožaty 3:2 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Kamenice n.L. B - Červená Řečice 0:3 (0:1)
    So 23.04. 16:00 Jiřice - Počátky 1:1 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Košetice - Žirov 2:2 (2:0)

    16.kolo

    So 26.03. 15:00 Hořepník - Obrataň 4:4 (2:3)
    So 26.03. 15:00 Horní Ves - Horní Cerekev 1:2 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Kamenice n.L. B - Plačkov 8:0 (3:0)
    So 26.03. 15:00 Počátky - Pacov B 1:1 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Červená Řečice - Senožaty 3:1 (1:1)
    St 18.05. 16:30 Želiv - Ústrašín 1:6 (0:3)
    St 18.05. 16:30 Košetice - Žirovnice B 3:0 (1:0)
    St 18.05. 16:30 Jiřice - Žirov 1:3 (0:2)

    17.kolo

    So 02.04. 15:30 Senožaty - Počátky 0:4 (0:2)
    So 02.04. 15:30 Pacov B - Jiřice 1:1 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Žirov - Kamenice n.L. B 1:0 (1:0)
    So 02.04. 15:30 Plačkov - Horní Ves 2:0 (0:0)
    So 02.04. 15:30 Horní Cerekev - Hořepník 3:4 (2:2)
    So 02.04. 15:30 Obrataň - Košetice 2:3 (1:1)
    So 02.04. 15:30 Žirovnice B - Ústrašín 2:3 (1:2)
    Ne 03.04. 15:30 Červená Řečice - Želiv 3:1 (2:0)

    18.kolo

    So 09.04. 14:30 Ústrašín - Obrataň 3:1 (1:1)
    So 09.04. 15:30 Hořepník - Plačkov 5:0 (2:0)
    So 09.04. 15:30 Horní Ves - Žirov 3:3 (2:2)
    So 09.04. 15:30 Kamenice n.L. B - Pacov B 1:1 (0:1)
    So 09.04. 15:30 Jiřice - Senožaty 2:3 (0:1)
    So 09.04. 15:30 Počátky - Červená Řečice 3:6 (1:3)
    Ne 10.04. 15:30 Želiv - Žirovnice B 3:2 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Košetice - Horní Cerekev 2:2 (1:2)

    19.kolo

    So 16.04. 16:00 Počátky - Želiv 3:4 (2:1)
    So 16.04. 16:00 Senožaty - Kamenice n.L. B 5:0 (3:0)
    So 16.04. 16:00 Pacov B - Horní Ves 2:0 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Žirov - Hořepník 0:0 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Plačkov - Košetice 1:1 (1:1)
    So 16.04. 16:00 Horní Cerekev - Ústrašín 1:2 (1:0)
    So 16.04. 16:00 Obrataň - Žirovnice B 5:2 (0:2)
    Ne 17.04. 16:00 Červená Řečice - Jiřice 2:4 (2:2)

    21.kolo

    So 30.04. 16:30 Jiřice - Želiv 5:3 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Počátky - Kamenice n.L. B 2:1 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Senožaty - Hořepník 3:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Pacov B - Košetice 4:2 (4:1)
    So 30.04. 16:30 Žirov - Ústrašín 1:1 (0:0)
    So 30.04. 16:30 Plačkov - Žirovnice B 0:2 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Horní Cerekev - Obrataň 6:0 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Červená Řečice - Horní Ves 7:2 (3:1)

    23.kolo

    So 14.05. 16:30 Kamenice n.L. B - Želiv 2:0 (2:0)
    So 14.05. 16:30 Jiřice - Horní Ves 0:0 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Počátky - Hořepník 3:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Senožaty - Ústrašín 0:3 (0:1)
    So 14.05. 16:30 Pacov B - Žirovnice B 1:5 (0:0)
    So 14.05. 16:30 Žirov - Obrataň 1:3 (0:2)
    So 14.05. 16:30 Plačkov - Horní Cerekev 2:2 (1:2)
    Ne 15.05. 16:30 Červená Řečice - Košetice 4:2 (2:1)

    24.kolo

    So 21.05. 15:30 Ústrašín - Červená Řečice 2:0 (1:0)
    So 21.05. 16:30 Horní Cerekev - Žirov 2:0 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Žirovnice B - Senožaty 6:2 (4:1)
    So 21.05. 16:30 Košetice - Počátky 1:1 (0:0)
    So 21.05. 16:30 Hořepník - Jiřice 4:1 (2:0)
    So 21.05. 16:30 Horní Ves - Kamenice n.L. B 3:2 (3:1)
    Ne 22.05. 16:30 Želiv - Plačkov 5:1 (5:0)
    Ne 22.05. 16:30 Obrataň - Pacov B 2:4 (1:2)

    25.kolo

    So 28.05. 16:30 Horní Ves - Želiv 2:2 (1:2)
    So 28.05. 16:30 Jiřice - Košetice 2:4 (1:3)
    So 28.05. 16:30 Počátky - Ústrašín 1:5 (1:2)
    So 28.05. 16:30 Senožaty - Obrataň 4:0 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Pacov B - Horní Cerekev 4:4 (2:2)
    So 28.05. 16:30 Žirov - Plačkov 9:1 (4:1)
    Ne 29.05. 16:30 Kamenice n.L. B - Hořepník 2:2 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Červená Řečice - Žirovnice B 2:1 (1:1)

    29.kolo

    St 04.05. 17:00 Košetice - Želiv 1:1 (0:0)
    St 04.05. 17:00 Hořepník - Ústrašín 2:2 (2:1)
    St 04.05. 17:00 Horní Ves - Žirovnice B 3:1 (2:0)
    St 04.05. 17:00 Kamenice n.L. B - Obrataň 1:2 (0:1)
    St 04.05. 17:00 Jiřice - Horní Cerekev 5:1 (3:0)
    St 04.05. 17:00 Počátky - Plačkov 6:2 (4:1)
    St 04.05. 17:00 Červená Řečice - Žirov 1:1 (1:1)
    St 04.05. 17:00 Senožaty - Pacov B 1:2 (0:1)

    26.kolo

    So 04.06. 15:30 Ústrašín - Jiřice 7:0 (3:0)
    So 04.06. 16:30 Plačkov - Pacov B 3:1 (1:0)
    So 04.06. 16:30 Horní Cerekev - Senožaty 4:1 (2:0)
    So 04.06. 16:30 Obrataň - Červená Řečice 7:3 (4:2)
    So 04.06. 16:30 Žirovnice B - Počátky výsledek
    So 04.06. 16:30 Hořepník - Horní Ves 2:1 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Želiv - Žirov 0:1 (0:1)
    Ne 05.06. 16:30 Košetice - Kamenice n.L. B 4:2 (3:0)

    27.kolo

    So 11.06. 16:30 Hořepník - Želiv 1:2 (1:2)
    So 11.06. 16:30 Horní Ves - Košetice 1:4 (1:4)
    So 11.06. 16:30 Jiřice - Žirovnice B 2:1 (1:0)
    So 11.06. 16:30 Počátky - Obrataň 4:5 (2:3)
    So 11.06. 16:30 Senožaty - Plačkov 6:2 (3:1)
    So 11.06. 16:30 Pacov B - Žirov 6:0 (2:0)
    Ne 12.06. 16:30 Kamenice n.L. B - Ústrašín 1:2 (0:0)
    Ne 12.06. 16:30 Červená Řečice - Horní Cerekev 2:3 (1:2)

    28.kolo

    So 18.06. 15:30 Ústrašín - Horní Ves 3:0
    So 18.06. 16:30 Žirov - Senožaty 4:1 (2:0)
    So 18.06. 16:30 Plačkov - Červená Řečice 1:4 (0:2)
    So 18.06. 16:30 Horní Cerekev - Počátky 1:5 (1:2)
    So 18.06. 16:30 Obrataň - Jiřice 3:2 (2:1)
    So 18.06. 16:30 Žirovnice B - Kamenice n.L. B 2:1 (0:1)
    Ne 19.06. 16:30 Želiv - Pacov B 1:1 (0:0)
    Ne 19.06. 16:30 Košetice - Hořepník 10:2 (5:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 28 25 3 0 94:23 78
    2. 28 17 4 7 84:53 55
    3. 28 15 8 5 86:53 53
    4. 27 14 7 6 83:55 49
    5. 28 14 5 9 66:57 47
    6. 27 13 1 13 72:57 40
    7. 28 11 6 11 64:67 39
    8. 28 9 8 11 53:60 35
    9. 28 9 7 12 50:61 34
    10. 28 11 1 16 55:70 34
    11. 28 9 6 13 60:67 33
    12. 28 8 6 14 50:58 30
    13. 28 9 3 16 68:93 30
    14. 28 8 5 15 46:76 29
    15. 28 7 5 16 58:72 26
    16. 28 5 3 20 35:102 18