Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 23. ledna 2020
svátek má Zdeněk.
Hlavní menu
  • ID: 2758
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4041
    Týden:
    16
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 04.08. 17:00 Milín - Neratovice 0:0 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Velvary - Velká Dobrá 5:3 (4:1)
    So 04.08. 17:00 Hradištko - Měchenice 4:0 (1:0)
    So 04.08. 17:00 Slaný - Zdice 0:0 (0:0)
    So 04.08. 17:00 Řevnice - Hořovicko 4:1 (2:0)
    So 04.08. 17:00 Nový Knín - Nelahozeves 0:2 (0:1)
    So 04.08. 17:00 Hvozdnice - Tatran Rakovník 2:2 (1:2)
    Ne 05.08. 17:00 Lhota - Tuchlovice 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 11.08. 17:00 Tuchlovice - Nový Knín 6:1 (3:0)
    So 11.08. 17:00 Měchenice - Slaný 2:0 (1:0)
    So 11.08. 17:00 Milín - Velvary 3:0 (1:0)
    Ne 12.08. 10:15 Hořovicko - Lhota 0:6 (0:2)
    Ne 12.08. 17:00 Neratovice - Tatran Rakovník 1:2 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Nelahozeves - Hvozdnice 1:0 (1:0)
    Ne 12.08. 17:00 Zdice - Řevnice 0:1 (0:0)
    Ne 12.08. 17:00 Velká Dobrá - Hradištko 3:3 (2:3)

    3.kolo

    So 18.08. 17:00 Velvary - Neratovice 3:0 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Hradištko - Milín 1:0 (0:0)
    So 18.08. 17:00 Slaný - Velká Dobrá 1:2 (0:1)
    So 18.08. 17:00 Řevnice - Měchenice 4:2 (2:0)
    So 18.08. 17:00 Nový Knín - Hořovicko 4:3 (1:1)
    So 18.08. 17:00 Hvozdnice - Tuchlovice 3:2 (0:2)
    So 18.08. 17:00 Tatran Rakovník - Nelahozeves 1:1 (1:0)
    Ne 19.08. 17:00 Lhota - Zdice 3:3 (1:1)

    4.kolo

    So 25.08. 17:00 Tuchlovice - Tatran Rakovník 0:0 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Měchenice - Lhota 0:1 (0:0)
    So 25.08. 17:00 Milín - Slaný 1:1 (0:1)
    So 25.08. 17:00 Velvary - Hradištko 3:3 (1:1)
    Ne 26.08. 10:15 Hořovicko - Hvozdnice 3:4 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Neratovice - Nelahozeves 1:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Zdice - Nový Knín 1:1 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Velká Dobrá - Řevnice 0:1 (0:0)

    5.kolo

    So 01.09. 17:00 Hradištko - Neratovice 0:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Slaný - Velvary 1:2 (1:2)
    So 01.09. 17:00 Řevnice - Milín 2:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Nový Knín - Měchenice 2:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Hvozdnice - Zdice 1:0 (0:0)
    So 01.09. 17:00 Tatran Rakovník - Hořovicko 3:3 (0:3)
    Ne 02.09. 17:00 Nelahozeves - Tuchlovice 2:2 (0:1)
    St 12.09. 17:00 Lhota - Velká Dobrá 1:1 (1:0)

    6.kolo

    So 08.09. 17:00 Měchenice - Hvozdnice 1:3 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Milín - Lhota 4:1 (4:1)
    So 08.09. 17:00 Velvary - Řevnice 0:2 (0:1)
    So 08.09. 17:00 Hradištko - Slaný 3:2 (2:1)
    Ne 09.09. 10:15 Hořovicko - Nelahozeves 0:3 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Neratovice - Tuchlovice 3:1 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Zdice - Tatran Rakovník 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Velká Dobrá - Nový Knín 4:1 (4:1)

    7.kolo

    So 15.09. 16:30 Slaný - Neratovice 0:3 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Řevnice - Hradištko 3:0 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Nový Knín - Milín 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Hvozdnice - Velká Dobrá 0:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 Tatran Rakovník - Měchenice 6:0 (3:0)
    So 15.09. 16:30 Tuchlovice - Hořovicko 6:3 (4:2)
    Ne 16.09. 16:30 Lhota - Velvary 2:3 (1:2)
    Ne 16.09. 16:30 Nelahozeves - Zdice 5:0 (1:0)

    8.kolo

    So 22.09. 16:30 Měchenice - Nelahozeves 1:3 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Milín - Hvozdnice 1:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Velvary - Nový Knín 1:0 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Hradištko - Lhota 0:1 (0:1)
    So 22.09. 16:30 Slaný - Řevnice 3:3 (2:1)
    Ne 23.09. 16:30 Neratovice - Hořovicko 4:1 (2:0)
    Ne 23.09. 16:30 Zdice - Tuchlovice 1:5 (0:3)
    Ne 23.09. 16:30 Velká Dobrá - Tatran Rakovník 2:1 (0:0)

    9.kolo

    So 29.09. 16:30 Řevnice - Neratovice 1:1 (0:0)
    So 29.09. 16:30 Nový Knín - Hradištko 2:0 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Hvozdnice - Velvary 1:2 (0:2)
    So 29.09. 16:30 Tatran Rakovník - Milín 3:2 (1:1)
    So 29.09. 16:30 Tuchlovice - Měchenice 5:1 (3:1)
    Ne 30.09. 10:15 Hořovicko - Zdice 4:2 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Lhota - Slaný 3:1 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 Nelahozeves - Velká Dobrá 2:4 (1:2)

    10.kolo

    So 06.10. 16:00 Měchenice - Hořovicko 1:3 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Milín - Nelahozeves 0:2 (0:1)
    So 06.10. 16:00 Velvary - Tatran Rakovník 6:2 (4:2)
    So 06.10. 16:00 Hradištko - Hvozdnice 1:2 (0:2)
    So 06.10. 16:00 Slaný - Nový Knín 1:3 (1:1)
    So 06.10. 16:00 Řevnice - Lhota 4:1 (2:1)
    Ne 07.10. 16:00 Neratovice - Zdice 7:0 (3:0)
    Ne 07.10. 16:00 Velká Dobrá - Tuchlovice 3:2 (0:1)

    11.kolo

    So 13.10. 16:00 Nový Knín - Řevnice 0:1 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Hvozdnice - Slaný 1:2 (0:1)
    So 13.10. 16:00 Tatran Rakovník - Hradištko 0:1 (0:0)
    So 13.10. 16:00 Tuchlovice - Milín 3:4 (3:3)
    Ne 14.10. 10:15 Hořovicko - Velká Dobrá 2:1 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Lhota - Neratovice 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 16:00 Nelahozeves - Velvary 1:3 (1:2)
    Ne 14.10. 16:00 Zdice - Měchenice 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 20.10. 15:30 Milín - Hořovicko 3:1 (2:0)
    So 20.10. 15:30 Velvary - Tuchlovice 1:3 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Hradištko - Nelahozeves 3:2 (0:1)
    So 20.10. 15:30 Slaný - Tatran Rakovník 3:4 (3:1)
    So 20.10. 15:30 Řevnice - Hvozdnice 3:0 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Neratovice - Měchenice 7:2 (2:0)
    Ne 21.10. 15:30 Velká Dobrá - Zdice 5:0 (3:0)
    Ne 21.10. 15:30 Lhota - Nový Knín 2:2 (1:2)

    13.kolo

    So 27.10. 14:30 Nový Knín - Neratovice 0:3 (0:1)
    So 27.10. 14:30 Hvozdnice - Lhota 0:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Tatran Rakovník - Řevnice 3:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Tuchlovice - Hradištko 1:1 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Měchenice - Velká Dobrá 1:1 (1:0)
    Ne 28.10. 10:15 Hořovicko - Velvary 4:3 (2:2)
    Ne 28.10. 14:30 Nelahozeves - Slaný 5:0 (3:0)
    Ne 28.10. 14:30 Zdice - Milín 0:2 (0:1)

    14.kolo

    So 03.11. 14:00 Milín - Měchenice 10:1 (3:0)
    So 03.11. 14:00 Velvary - Zdice 3:0 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Hradištko - Hořovicko 2:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Slaný - Tuchlovice 0:2 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Řevnice - Nelahozeves 3:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Nový Knín - Hvozdnice 2:0 (2:0)
    Ne 04.11. 14:00 Neratovice - Velká Dobrá 3:1 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Lhota - Tatran Rakovník 2:1 (2:1)

    15.kolo

    So 10.11. 14:00 Hvozdnice - Neratovice 0:2 (0:0)
    So 10.11. 14:00 Tatran Rakovník - Nový Knín 3:1 (2:1)
    So 10.11. 14:00 Tuchlovice - Řevnice 2:5 (1:3)
    So 10.11. 14:00 Měchenice - Velvary 2:8 (0:3)
    Ne 11.11. 10:15 Hořovicko - Slaný 3:4 (2:1)
    Ne 11.11. 14:00 Nelahozeves - Lhota 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Zdice - Hradištko 1:3 (1:1)
    Ne 11.11. 14:00 Velká Dobrá - Milín 2:1 (0:1)

    16.kolo

    So 15.03. 14:30 Měchenice - Hradištko 2:0 (0:0)
    So 15.03. 14:30 Tuchlovice - Lhota 0:3
    So 15.03. 14:30 Tatran Rakovník - Hvozdnice 2:2 (1:0)
    Ne 16.03. 10:15 Hořovicko - Řevnice 1:3 (0:2)
    Ne 16.03. 14:30 Neratovice - Milín 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Velká Dobrá - Velvary 0:4 (0:2)
    Ne 16.03. 14:30 Zdice - Slaný 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Nelahozeves - Nový Knín 1:1 (1:0)

    17.kolo

    So 22.03. 15:00 Tatran Rakovník - Neratovice 0:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Hvozdnice - Nelahozeves 2:2 (1:1)
    So 22.03. 15:00 Nový Knín - Tuchlovice 6:1 (2:0)
    So 22.03. 15:00 Řevnice - Zdice 2:0 (2:0)
    So 22.03. 15:00 Slaný - Měchenice 6:0 (3:0)
    So 22.03. 15:00 Hradištko - Velká Dobrá 1:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Velvary - Milín 4:3 (2:0)
    St 09.04. 16:30 Lhota - Hořovicko 2:5 (2:2)

    18.kolo

    So 29.03. 15:00 Milín - Hradištko 5:0 (2:0)
    So 29.03. 15:00 Měchenice - Řevnice 1:5 (0:3)
    So 29.03. 15:00 Tuchlovice - Hvozdnice 0:3 (0:2)
    Ne 30.03. 10:15 Hořovicko - Nový Knín 2:2 (2:1)
    Ne 30.03. 15:00 Neratovice - Velvary 2:1 (2:1)
    Ne 30.03. 15:00 Velká Dobrá - Slaný 1:2 (1:1)
    Ne 30.03. 15:00 Zdice - Lhota 5:1 (0:1)
    Ne 30.03. 15:00 Nelahozeves - Tatran Rakovník 2:2 (2:0)

    19.kolo

    So 05.04. 16:30 Tatran Rakovník - Tuchlovice 2:1 (1:0)
    So 05.04. 16:30 Hvozdnice - Hořovicko 1:0 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Nový Knín - Zdice 3:2
    So 05.04. 16:30 Řevnice - Velká Dobrá 1:0 (1:0)
    So 05.04. 16:30 Slaný - Milín 1:0 (1:0)
    So 05.04. 16:30 Hradištko - Velvary 0:1
    Ne 06.04. 16:30 Nelahozeves - Neratovice 0:1 (0:1)
    Ne 06.04. 16:30 Lhota - Měchenice 2:4

    20.kolo

    So 12.04. 16:30 Velvary - Slaný 1:1 (0:0)
    So 12.04. 16:30 Milín - Řevnice 0:3 (0:0)
    So 12.04. 16:30 Měchenice - Nový Knín 0:3 (0:3)
    So 12.04. 16:30 Tuchlovice - Nelahozeves 3:0 (2:0)
    Ne 13.04. 10:15 Hořovicko - Tatran Rakovník 2:2 (0:0)
    Ne 13.04. 16:30 Neratovice - Hradištko 3:0 (1:0)
    Ne 13.04. 16:30 Velká Dobrá - Lhota 2:0 (0:0)
    Ne 13.04. 16:30 Zdice - Hvozdnice 4:0 (1:0)

    21.kolo

    So 19.04. 17:00 Tuchlovice - Neratovice 2:1 (1:0)
    So 19.04. 17:00 Tatran Rakovník - Zdice 3:2 (1:2)
    So 19.04. 17:00 Hvozdnice - Měchenice 8:1 (6:1)
    So 19.04. 17:00 Nový Knín - Velká Dobrá 1:2 (0:1)
    So 19.04. 17:00 Řevnice - Velvary 1:1 (1:0)
    Ne 20.04. 17:00 Nelahozeves - Hořovicko 3:4 (3:2)
    Ne 20.04. 17:00 Lhota - Milín 2:2 (1:1)
    St 30.04. 18:00 Slaný - Hradištko 1:2

    22.kolo

    So 26.04. 17:00 Hradištko - Řevnice 0:5 (0:2)
    So 26.04. 17:00 Velvary - Lhota 5:2 (4:0)
    So 26.04. 17:00 Milín - Nový Knín 0:2 (0:0)
    So 26.04. 17:00 Měchenice - Tatran Rakovník 1:3 (0:1)
    Ne 27.04. 17:00 Neratovice - Slaný 3:1 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Velká Dobrá - Hvozdnice 5:2 (2:1)
    Ne 27.04. 17:00 Zdice - Nelahozeves 0:2 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Hořovicko - Tuchlovice 7:2 (4:0)

    23.kolo

    So 03.05. 17:00 Tuchlovice - Zdice 1:0
    So 03.05. 17:00 Tatran Rakovník - Velká Dobrá 4:0
    So 03.05. 17:00 Hvozdnice - Milín 1:0 (0:0)
    So 03.05. 17:00 Nový Knín - Velvary 1:2
    So 03.05. 17:00 Řevnice - Slaný 2:0
    Ne 04.05. 10:15 Hořovicko - Neratovice 1:0 (1:0)
    Ne 04.05. 17:00 Nelahozeves - Měchenice 3:0 (2:0)
    Ne 04.05. 17:00 Lhota - Hradištko 4:0 (2:0)

    24.kolo

    So 10.05. 17:00 Slaný - Lhota 2:3
    So 10.05. 17:00 Hradištko - Nový Knín 0:1 (0:0)
    So 10.05. 17:00 Velvary - Hvozdnice 2:4
    So 10.05. 17:00 Milín - Tatran Rakovník 3:0 (2:0)
    So 10.05. 17:00 Měchenice - Tuchlovice 4:3 (3:0)
    Ne 11.05. 17:00 Neratovice - Řevnice 2:0 (2:0)
    Ne 11.05. 17:00 Velká Dobrá - Nelahozeves 4:2 (1:2)
    Ne 11.05. 17:00 Zdice - Hořovicko 1:2 (0:0)

    25.kolo

    So 17.05. 17:00 Tuchlovice - Velká Dobrá 4:3 (3:2)
    So 17.05. 17:00 Tatran Rakovník - Velvary 1:2 (1:1)
    So 17.05. 17:00 Hvozdnice - Hradištko 2:0 (0:0)
    So 17.05. 17:00 Nový Knín - Slaný 2:0 (1:0)
    Ne 18.05. 10:15 Hořovicko - Měchenice 6:1 (4:1)
    Ne 18.05. 17:00 Zdice - Neratovice 1:2
    Ne 18.05. 17:00 Nelahozeves - Milín 0:2 (0:1)
    Ne 18.05. 17:00 Lhota - Řevnice 0:7

    26.kolo

    So 24.05. 17:00 Řevnice - Nový Knín 3:0 (2:0)
    So 24.05. 17:00 Slaný - Hvozdnice 0:0 (0:0)
    So 24.05. 17:00 Hradištko - Tatran Rakovník 4:1 (1:0)
    So 24.05. 17:00 Velvary - Nelahozeves 2:1 (1:1)
    So 24.05. 17:00 Milín - Tuchlovice 3:3 (2:0)
    So 24.05. 17:00 Měchenice - Zdice 2:7 (0:0)
    Ne 25.05. 17:00 Neratovice - Lhota 2:0 (1:0)
    Ne 25.05. 17:00 Velká Dobrá - Hořovicko 2:2 (0:2)

    27.kolo

    So 31.05. 17:00 Měchenice - Neratovice 1:5 (1:3)
    So 31.05. 17:00 Tuchlovice - Velvary 2:4 (2:2)
    So 31.05. 17:00 Tatran Rakovník - Slaný 2:2 (1:0)
    So 31.05. 17:00 Hvozdnice - Řevnice 3:4 (1:2)
    So 31.05. 17:00 Nový Knín - Lhota 4:1 (2:0)
    Ne 01.06. 10:15 Hořovicko - Milín 2:4
    Ne 01.06. 17:00 Zdice - Velká Dobrá 0:5 (0:3)
    Ne 01.06. 17:00 Nelahozeves - Hradištko 5:3 (3:1)

    28.kolo

    So 07.06. 17:00 Řevnice - Tatran Rakovník 6:2 (2:0)
    So 07.06. 17:00 Slaný - Nelahozeves 1:1 (0:1)
    So 07.06. 17:00 Hradištko - Tuchlovice 2:1 (1:0)
    So 07.06. 17:00 Velvary - Hořovicko 6:2 (2:0)
    So 07.06. 17:00 Milín - Zdice 3:1 (3:0)
    Ne 08.06. 17:00 Neratovice - Nový Knín 1:1 (1:0)
    Ne 08.06. 17:00 Lhota - Hvozdnice 3:0 (1:0)
    Ne 08.06. 17:00 Velká Dobrá - Měchenice 9:1 (4:0)

    29.kolo

    So 14.06. 17:00 Měchenice - Milín 1:7 (1:4)
    So 14.06. 17:00 Tuchlovice - Slaný 2:3 (1:1)
    So 14.06. 17:00 Tatran Rakovník - Lhota 1:2 (1:2)
    So 14.06. 17:00 Hvozdnice - Nový Knín 1:0 (0:0)
    Ne 15.06. 10:15 Hořovicko - Hradištko 3:5 (2:1)
    Ne 15.06. 17:00 Velká Dobrá - Neratovice 0:1 (0:1)
    Ne 15.06. 17:00 Zdice - Velvary 4:2 (2:0)
    Ne 15.06. 17:00 Nelahozeves - Řevnice 2:1 (0:1)

    30.kolo

    So 21.06. 17:00 Nový Knín - Tatran Rakovník 1:0
    So 21.06. 17:00 Řevnice - Tuchlovice 4:3 (4:2)
    So 21.06. 17:00 Slaný - Hořovicko 3:4
    So 21.06. 17:00 Hradištko - Zdice 6:1
    So 21.06. 17:00 Velvary - Měchenice 9:2
    So 21.06. 17:00 Milín - Velká Dobrá 4:1 (0:0)
    Ne 22.06. 17:00 Neratovice - Hvozdnice 7:1 (2:1)
    Ne 22.06. 17:00 Lhota - Nelahozeves 3:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 24 3 3 84:30 75
    2. 30 20 3 7 89:53 63
    3. 30 18 8 4 65:21 62
    4. 30 14 6 10 68:38 48
    5. 30 13 6 11 47:43 45
    6. 30 13 5 12 66:53 44
    7. 30 12 7 11 57:47 43
    8. 30 13 4 13 48:56 43
    9. 30 12 6 12 47:52 42
    10. 30 12 6 12 52:60 42
    11. 30 10 9 11 56:56 39
    12. 30 11 4 15 75:87 37
    13. 30 10 4 16 68:74 34
    14. 30 6 8 16 42:60 26
    15. 30 6 4 20 41:74 22
    16. 30 4 1 25 35:136 13