Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 31. května 2020
svátek má Kamila.
Hlavní menu
  • ID: 2721
  • Návštěvy: 62/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    6674
    Týden:
    62
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.08. 00:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 1:3 (1:2)
    So 01.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:1 (0:1)
    So 01.08. 00:00 Karviná - Jablonec 1:0 (0:0)
    So 01.08. 00:00 Drnovice - Viktoria Žižkov 4:2 (3:1)
    So 01.08. 00:00 Opava - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    So 01.08. 00:00 Slovan Liberec - Baník Ostrava 2:2 (0:1)
    So 01.08. 00:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 2:0 (1:0)
    So 01.08. 00:00 Teplice - Blšany 1:3 (1:0)

    2.kolo

    So 08.08. 00:00 Sigma Olomouc - Blšany 2:1 (1:1)
    So 08.08. 00:00 1.FK Příbram - Teplice 2:3 (1:1)
    So 08.08. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 5:0 (3:0)
    So 08.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Slovan Liberec 0:2 (0:1)
    So 08.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Opava 3:2 (2:0)
    So 08.08. 00:00 Jablonec - Drnovice 1:2 (1:1)
    So 08.08. 00:00 Sparta Praha - Karviná 5:0 (3:0)
    So 08.08. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)

    3.kolo

    So 22.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    So 22.08. 00:00 Karviná - Hradec Králové 1:1 (0:1)
    So 22.08. 00:00 Drnovice - Sparta Praha 4:4 (1:3)
    So 22.08. 00:00 Opava - Jablonec 2:1 (0:0)
    So 22.08. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Žižkov 2:2 (1:0)
    So 22.08. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    So 22.08. 00:00 Teplice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    So 22.08. 00:00 Blšany - 1.FK Příbram 1:0 (0:0)

    4.kolo

    So 29.08. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 29.08. 00:00 Baník Ostrava - Blšany 2:2 (0:0)
    So 29.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Teplice 0:3 (0:2)
    So 29.08. 00:00 Viktoria Žižkov - Slavia Praha 2:1 (1:0)
    So 29.08. 00:00 Jablonec - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    So 29.08. 00:00 Sparta Praha - Opava 4:2 (1:1)
    So 29.08. 00:00 Hradec Králové - Drnovice 3:1 (1:0)
    So 29.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Karviná 3:2 (0:1)

    5.kolo

    So 12.09. 00:00 Karviná - Sigma Olomouc 1:2 (1:1)
    So 12.09. 00:00 Drnovice - Viktoria Plzeň 1:0 (0:0)
    So 12.09. 00:00 Opava - Hradec Králové 3:1 (2:0)
    So 12.09. 00:00 Slovan Liberec - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    So 12.09. 00:00 Slavia Praha - Jablonec 1:1 (1:0)
    So 12.09. 00:00 Teplice - Viktoria Žižkov 2:0 (1:0)
    So 12.09. 00:00 Blšany - Zbrojovka Brno 3:1 (3:1)
    So 12.09. 00:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 1:0 (1:0)

    6.kolo

    So 19.09. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 3:2 (1:1)
    So 19.09. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    So 19.09. 00:00 Viktoria Žižkov - Blšany 2:1 (2:0)
    So 19.09. 00:00 Jablonec - Teplice 1:2 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 0:0 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Hradec Králové - Slovan Liberec 2:2 (2:1)
    So 19.09. 00:00 Viktoria Plzeň - Opava 1:1 (0:0)
    So 19.09. 00:00 Karviná - Drnovice 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 26.09. 00:00 Drnovice - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Opava - Karviná 2:1 (1:0)
    So 26.09. 00:00 Slovan Liberec - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 26.09. 00:00 Slavia Praha - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Teplice - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    So 26.09. 00:00 Blšany - Jablonec 3:0 (2:0)
    So 26.09. 00:00 1.FK Příbram - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    So 26.09. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)

    8.kolo

    Ne 04.10. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 1:1 (1:0)
    Ne 04.10. 00:00 Viktoria Žižkov - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    Ne 04.10. 00:00 Jablonec - 1.FK Příbram 3:0 (2:0)
    Ne 04.10. 00:00 Sparta Praha - Blšany 3:0 (2:0)
    Ne 04.10. 00:00 Hradec Králové - Teplice 0:3 (0:2)
    Ne 04.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 1:1 (0:1)
    Ne 04.10. 00:00 Karviná - Slovan Liberec 2:0 (1:0)
    Ne 04.10. 00:00 Drnovice - Opava 3:2 (3:0)

    9.kolo

    So 17.10. 00:00 Opava - Sigma Olomouc 2:2 (1:2)
    So 17.10. 00:00 Slovan Liberec - Drnovice 1:1 (0:1)
    So 17.10. 00:00 Slavia Praha - Karviná 1:0 (1:0)
    So 17.10. 00:00 Teplice - Viktoria Plzeň 4:2 (4:2)
    So 17.10. 00:00 Blšany - Hradec Králové 3:0 (1:0)
    So 17.10. 00:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 0:0 (0:0)
    So 17.10. 00:00 Baník Ostrava - Jablonec 4:1 (2:0)
    So 17.10. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Žižkov 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 24.10. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Žižkov 2:1 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Jablonec - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 24.10. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 1:1 (1:1)
    So 24.10. 00:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Blšany 2:1 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Karviná - Teplice 0:2 (0:0)
    So 24.10. 00:00 Drnovice - Slavia Praha 1:1 (1:0)
    So 24.10. 00:00 Opava - Slovan Liberec 2:0 (0:0)

    11.kolo

    Ne 01.11. 00:00 Slovan Liberec - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    Ne 01.11. 00:00 Slavia Praha - Opava 3:0 (2:0)
    Ne 01.11. 00:00 Teplice - Drnovice 2:2 (1:0)
    Ne 01.11. 00:00 Blšany - Karviná 3:2 (1:0)
    Ne 01.11. 00:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    Ne 01.11. 00:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    Ne 01.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    Ne 01.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Jablonec 1:1 (0:1)

    12.kolo

    Ne 08.11. 00:00 Sigma Olomouc - Jablonec 3:1 (1:0)
    Ne 08.11. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Žižkov 5:0 (2:0)
    Ne 08.11. 00:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 1:0 (0:0)
    Ne 08.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 1:1 (1:0)
    Ne 08.11. 00:00 Karviná - 1.FK Příbram 2:0 (2:0)
    Ne 08.11. 00:00 Drnovice - Blšany 2:0 (0:0)
    Ne 08.11. 00:00 Opava - Teplice 3:3 (1:1)
    Ne 08.11. 00:00 Slovan Liberec - Slavia Praha 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 14.11. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 4:0 (2:0)
    So 14.11. 00:00 Teplice - Slovan Liberec 4:0 (1:0)
    So 14.11. 00:00 Blšany - Opava 2:0 (0:0)
    So 14.11. 00:00 1.FK Příbram - Drnovice 0:2 (0:0)
    So 14.11. 00:00 Baník Ostrava - Karviná 0:0 (0:0)
    So 14.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 3:0 (1:0)
    So 14.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 14.11. 00:00 Jablonec - Sparta Praha 0:3 (0:2)

    14.kolo

    Ne 22.11. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:1 (1:1)
    Ne 22.11. 00:00 Hradec Králové - Jablonec 2:2 (0:1)
    Ne 22.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Viktoria Žižkov 1:0 (0:0)
    Ne 22.11. 00:00 Karviná - Zbrojovka Brno 1:3 (0:1)
    Ne 22.11. 00:00 Drnovice - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 22.11. 00:00 Opava - 1.FK Příbram 2:2 (2:1)
    Ne 22.11. 00:00 Slovan Liberec - Blšany 2:0 (0:0)
    Ne 22.11. 00:00 Slavia Praha - Teplice 2:1 (0:1)

    15.kolo

    Ne 29.11. 00:00 Teplice - Sigma Olomouc 1:0 (1:0)
    Ne 29.11. 00:00 Blšany - Slavia Praha 2:2 (2:0)
    Ne 29.11. 00:00 1.FK Příbram - Slovan Liberec 1:0 (1:0)
    Ne 29.11. 00:00 Baník Ostrava - Opava 1:1 (0:1)
    Ne 29.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Drnovice 3:2 (2:1)
    Ne 29.11. 00:00 Viktoria Žižkov - Karviná 1:0 (1:0)
    Ne 29.11. 00:00 Jablonec - Viktoria Plzeň 2:0 (1:0)
    Ne 29.11. 00:00 Sparta Praha - Hradec Králové 3:1 (2:0)

    16.kolo

    Ne 21.02. 00:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    Ne 21.02. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)
    Ne 21.02. 00:00 Jablonec - Karviná 1:1 (0:1)
    Ne 21.02. 00:00 Viktoria Žižkov - Drnovice 0:1 (0:0)
    Ne 21.02. 00:00 Zbrojovka Brno - Opava 4:1 (2:1)
    Ne 21.02. 00:00 Baník Ostrava - Slovan Liberec 2:0 (2:0)
    Ne 21.02. 00:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 1:2 (1:0)
    Ne 21.02. 00:00 Blšany - Teplice 3:2 (2:2)

    17.kolo

    Ne 28.02. 00:00 Blšany - Sigma Olomouc 3:2 (2:1)
    Ne 28.02. 00:00 Teplice - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    Ne 28.02. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 28.02. 00:00 Slovan Liberec - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 28.02. 00:00 Opava - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
    Ne 28.02. 00:00 Drnovice - Jablonec 1:1 (1:0)
    Ne 28.02. 00:00 Karviná - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    Ne 28.02. 00:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 0:3 (0:0)

    18.kolo

    Ne 07.03. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    Ne 07.03. 00:00 Hradec Králové - Karviná 3:0 (0:0)
    Ne 07.03. 00:00 Sparta Praha - Drnovice 1:0 (1:0)
    Ne 07.03. 00:00 Jablonec - Opava 1:0 (0:0)
    Ne 07.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Slovan Liberec 0:3 (0:1)
    Ne 07.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:0 (1:0)
    Ne 07.03. 00:00 Baník Ostrava - Teplice 0:0 (0:0)
    Ne 07.03. 00:00 1.FK Příbram - Blšany 2:0 (1:0)

    19.kolo

    Ne 14.03. 00:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 1:2 (1:2)
    Ne 14.03. 00:00 Blšany - Baník Ostrava 1:2 (0:1)
    Ne 14.03. 00:00 Teplice - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    Ne 14.03. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Žižkov 4:1 (1:1)
    Ne 14.03. 00:00 Slovan Liberec - Jablonec 1:0 (1:0)
    Ne 14.03. 00:00 Opava - Sparta Praha 2:1 (1:1)
    Ne 14.03. 00:00 Drnovice - Hradec Králové 0:2 (0:1)
    Ne 14.03. 00:00 Karviná - Viktoria Plzeň 2:0 (0:0)

    20.kolo

    Ne 21.03. 00:00 Sigma Olomouc - Karviná 2:0 (1:0)
    Ne 21.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Drnovice 2:0 (0:0)
    Ne 21.03. 00:00 Hradec Králové - Opava 1:0 (0:0)
    Ne 21.03. 00:00 Sparta Praha - Slovan Liberec 1:0 (0:0)
    Ne 21.03. 00:00 Jablonec - Slavia Praha 5:2 (2:1)
    Ne 21.03. 00:00 Viktoria Žižkov - Teplice 2:0 (0:0)
    Ne 21.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Blšany 1:0 (1:0)
    Ne 21.03. 00:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 1:2 (1:0)

    21.kolo

    Ne 04.04. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:1 (0:1)
    Ne 04.04. 00:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 1:1 (0:0)
    Ne 04.04. 00:00 Blšany - Viktoria Žižkov 2:0 (0:0)
    Ne 04.04. 00:00 Teplice - Jablonec 1:2 (0:2)
    Ne 04.04. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    Ne 04.04. 00:00 Slovan Liberec - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    Ne 04.04. 00:00 Opava - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    Ne 04.04. 00:00 Drnovice - Karviná 1:1 (1:1)

    22.kolo

    Ne 11.04. 00:00 Sigma Olomouc - Drnovice 0:1 (0:0)
    Ne 11.04. 00:00 Karviná - Opava 2:1 (2:0)
    Ne 11.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Slovan Liberec 1:2 (0:0)
    Ne 11.04. 00:00 Hradec Králové - Slavia Praha 0:2 (0:0)
    Ne 11.04. 00:00 Sparta Praha - Teplice 2:0 (0:0)
    Ne 11.04. 00:00 Jablonec - Blšany 1:0 (0:0)
    Ne 11.04. 00:00 Viktoria Žižkov - 1.FK Příbram 1:1 (0:1)
    Ne 11.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 3:0 (1:0)

    23.kolo

    Ne 18.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    Ne 18.04. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Žižkov 2:1 (0:0)
    Ne 18.04. 00:00 1.FK Příbram - Jablonec 1:1 (1:1)
    Ne 18.04. 00:00 Blšany - Sparta Praha 1:1 (1:0)
    Ne 18.04. 00:00 Teplice - Hradec Králové 4:0 (3:0)
    Ne 18.04. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:1 (1:1)
    Ne 18.04. 00:00 Slovan Liberec - Karviná 3:1 (2:1)
    Ne 18.04. 00:00 Opava - Drnovice 4:0 (0:0)

    24.kolo

    So 24.04. 00:00 Sigma Olomouc - Opava 3:1 (2:1)
    So 24.04. 00:00 Drnovice - Slovan Liberec 1:1 (1:1)
    So 24.04. 00:00 Karviná - Slavia Praha 1:2 (0:1)
    So 24.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Teplice 0:0 (0:0)
    So 24.04. 00:00 Hradec Králové - Blšany 0:4 (0:2)
    So 24.04. 00:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 3:0 (1:0)
    So 24.04. 00:00 Jablonec - Baník Ostrava 2:2 (1:1)
    So 24.04. 00:00 Viktoria Žižkov - Zbrojovka Brno 0:2 (0:0)

    25.kolo

    So 01.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Sigma Olomouc 2:0 (1:0)
    So 01.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Jablonec 3:0 (1:0)
    So 01.05. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 2:0 (0:0)
    So 01.05. 00:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 01.05. 00:00 Blšany - Viktoria Plzeň 1:1 (0:0)
    So 01.05. 00:00 Teplice - Karviná 3:0 (0:0)
    So 01.05. 00:00 Slavia Praha - Drnovice 4:0 (4:0)
    So 01.05. 00:00 Slovan Liberec - Opava 1:0 (0:0)

    26.kolo

    Ne 09.05. 00:00 Sigma Olomouc - Slovan Liberec 3:0 (1:0)
    Ne 09.05. 00:00 Opava - Slavia Praha 0:4 (0:2)
    Ne 09.05. 00:00 Drnovice - Teplice 0:2 (0:2)
    Ne 09.05. 00:00 Karviná - Blšany 2:0 (1:0)
    Ne 09.05. 00:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 2:1 (0:0)
    Ne 09.05. 00:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    Ne 09.05. 00:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 4:1 (1:0)
    Ne 09.05. 00:00 Jablonec - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)

    27.kolo

    St 12.05. 00:00 Jablonec - Sigma Olomouc 3:2 (2:2)
    St 12.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Sparta Praha 1:6 (0:1)
    St 12.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 0:1 (0:0)
    St 12.05. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 0:1 (0:0)
    St 12.05. 00:00 1.FK Příbram - Karviná 3:1 (2:0)
    St 12.05. 00:00 Blšany - Drnovice 3:1 (2:0)
    St 12.05. 00:00 Teplice - Opava 4:0 (3:0)
    St 12.05. 00:00 Slavia Praha - Slovan Liberec 1:0 (0:0)

    28.kolo

    Ne 16.05. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 1:1 (0:0)
    Ne 16.05. 00:00 Slovan Liberec - Teplice 0:1 (0:1)
    Ne 16.05. 00:00 Opava - Blšany 1:1 (1:1)
    Ne 16.05. 00:00 Drnovice - 1.FK Příbram 1:2 (0:0)
    Ne 16.05. 00:00 Karviná - Baník Ostrava 1:3 (1:1)
    Ne 16.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 2:0 (2:0)
    Ne 16.05. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Žižkov 0:1 (0:0)
    Ne 16.05. 00:00 Sparta Praha - Jablonec 2:0 (0:0)

    29.kolo

    So 22.05. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 2:2 (1:1)
    So 22.05. 00:00 Jablonec - Hradec Králové 1:2 (1:1)
    So 22.05. 00:00 Viktoria Žižkov - Viktoria Plzeň 3:0 (2:0)
    So 22.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Karviná 4:2 (2:1)
    So 22.05. 00:00 Baník Ostrava - Drnovice 2:1 (0:0)
    So 22.05. 00:00 1.FK Příbram - Opava 3:1 (1:1)
    So 22.05. 00:00 Blšany - Slovan Liberec 2:2 (1:2)
    So 22.05. 00:00 Teplice - Slavia Praha 3:1 (3:1)

    30.kolo

    Ne 30.05. 00:00 Sigma Olomouc - Teplice 2:0 (0:0)
    Ne 30.05. 00:00 Slavia Praha - Blšany 5:2 (2:0)
    Ne 30.05. 00:00 Slovan Liberec - 1.FK Příbram 4:0 (2:0)
    Ne 30.05. 00:00 Opava - Baník Ostrava 0:0 (0:0)
    Ne 30.05. 00:00 Drnovice - Zbrojovka Brno 0:0 (0:0)
    Ne 30.05. 00:00 Karviná - Viktoria Žižkov 1:1 (0:0)
    Ne 30.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Jablonec 2:3 (0:2)
    Ne 30.05. 00:00 Hradec Králové - Sparta Praha 2:1 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 17 9 4 62:23 60
    2. 30 16 7 7 55:30 55
    3. 30 15 10 5 51:31 55
    4. 30 12 11 7 42:34 47
    5. 30 10 15 5 39:26 45
    6. 30 12 6 12 48:44 42
    7. 30 11 8 11 37:33 41
    8. 30 11 6 13 33:40 39
    9. 30 9 11 10 33:34 38
    10. 30 11 5 14 31:47 38
    11. 30 9 10 11 35:44 37
    12. 30 9 8 13 37:46 35
    13. 30 8 9 13 28:41 33
    14. 30 8 8 14 26:43 32
    15. 30 6 5 19 28:55 23
    16. 28 21 6 1 62:13 69