Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 272
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Jihlava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2314
    Týden:
    56
    Dnes:
    9
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 16:30 Dobronín B - Bítovčice 2:8 (2:4)
    So 14.08. 16:30 SK Kostelec - Větrný Jeníkov 4:4 (1:2)
    Ne 15.08. 15:30 Brtnice - Jamné 6:1 (2:0)
    Ne 15.08. 16:30 Nadějov - Slavoj Polná B 5:2 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Hodice - Rantířov B 5:1 (1:0)
    Ne 15.08. 16:30 Mrákotín - Růžená 2:4 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Velký Beranov - Telč B 1:4 (0:3)

    2.kolo

    So 21.08. 16:30 Slavoj Polná B - Jamné 3:3 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Větrný Jeníkov - Brtnice 3:0 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Telč B - SK Kostelec 0:3 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Růžená - Velký Beranov 5:3 (4:2)
    Ne 22.08. 16:30 Rantířov B - Mrákotín 8:2 (4:1)
    Ne 22.08. 16:30 Bítovčice - Hodice 3:2 (0:1)
    Ne 22.08. 16:30 Nadějov - Dobronín B 3:1 (1:1)

    3.kolo

    So 28.08. 16:30 Dobronín B - Slavoj Polná B 0:1 (0:0)
    So 28.08. 16:30 SK Kostelec - Růžená 5:3 (3:2)
    Ne 29.08. 15:30 Brtnice - Telč B 1:0 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Hodice - Nadějov 2:3 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Mrákotín - Bítovčice 3:1 (2:1)
    Ne 29.08. 16:30 Velký Beranov - Rantířov B 5:3 (3:2)
    Ne 29.08. 16:30 Jamné - Větrný Jeníkov 3:3 (1:3)

    4.kolo

    So 04.09. 16:00 Telč B - Jamné 3:0 (2:0)
    So 04.09. 16:00 Dobronín B - Hodice 8:4 (5:2)
    Ne 05.09. 16:00 Větrný Jeníkov - Slavoj Polná B 1:2 (0:1)
    Ne 05.09. 16:00 Růžená - Brtnice 2:2 (2:0)
    Ne 05.09. 16:00 Rantířov B - SK Kostelec 4:0 (3:0)
    Ne 05.09. 16:00 Bítovčice - Velký Beranov 2:2 (1:0)
    Ne 05.09. 16:00 Nadějov - Mrákotín 5:2 (1:2)

    5.kolo

    So 11.09. 16:00 SK Kostelec - Bítovčice 2:1 (2:0)
    So 11.09. 16:00 Větrný Jeníkov - Telč B 2:0 (1:0)
    Ne 12.09. 15:30 Brtnice - Rantířov B 3:3 (1:0)
    Ne 12.09. 16:00 Mrákotín - Dobronín B 4:2 (1:2)
    Ne 12.09. 16:00 Velký Beranov - Nadějov 2:1 (1:1)
    Ne 12.09. 16:00 Jamné - Růžená 3:3 (2:3)
    Út 28.09. 16:30 Hodice - Slavoj Polná B 1:2 (1:0)

    6.kolo

    So 18.09. 15:30 Slavoj Polná B - Telč B 4:0 (0:0)
    So 18.09. 15:30 Dobronín B - Velký Beranov 0:1 (0:0)
    Ne 19.09. 15:30 Růžená - Větrný Jeníkov 3:7 (3:2)
    Ne 19.09. 15:30 Rantířov B - Jamné 4:0 (0:0)
    Ne 19.09. 15:30 Bítovčice - Brtnice 4:1 (0:0)
    Ne 19.09. 15:30 Nadějov - SK Kostelec 2:1 (1:1)
    Ne 19.09. 15:30 Hodice - Mrákotín 0:2 (0:1)

    7.kolo

    So 25.09. 15:30 SK Kostelec - Dobronín B 6:2 (1:1)
    So 25.09. 15:30 Větrný Jeníkov - Rantířov B 4:1 (2:0)
    Ne 26.09. 15:30 Mrákotín - Slavoj Polná B 1:1 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Velký Beranov - Hodice 5:1 (1:1)
    Ne 26.09. 15:30 Brtnice - Nadějov 6:3 (1:2)
    Ne 26.09. 15:30 Jamné - Bítovčice 2:1 (1:1)
    Ne 26.09. 15:30 Růžená - Telč B 1:3 (0:1)

    8.kolo

    So 02.10. 15:00 Slavoj Polná B - Růžená 7:2 (3:1)
    So 02.10. 15:00 Dobronín B - Brtnice 0:1 (0:1)
    Ne 03.10. 15:00 Rantířov B - Telč B 6:1 (2:1)
    Ne 03.10. 15:00 Bítovčice - Větrný Jeníkov 2:2 (1:0)
    Ne 03.10. 15:00 Nadějov - Jamné 0:2 (0:1)
    Ne 03.10. 15:00 Hodice - SK Kostelec 1:2 (0:0)
    Ne 03.10. 15:00 Mrákotín - Velký Beranov 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 09.10. 15:00 SK Kostelec - Mrákotín 3:2 (1:1)
    So 09.10. 15:00 Větrný Jeníkov - Nadějov 0:2 (0:1)
    So 09.10. 15:00 Telč B - Bítovčice 0:1 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Velký Beranov - Slavoj Polná B 5:0 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Brtnice - Hodice 1:3 (0:1)
    Ne 10.10. 15:00 Jamné - Dobronín B 1:4 (0:2)
    Ne 10.10. 15:00 Růžená - Rantířov B 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 16.10. 14:30 Slavoj Polná B - Rantířov B 3:0 (1:0)
    So 16.10. 14:30 Dobronín B - Větrný Jeníkov 1:0 (1:0)
    Ne 17.10. 14:30 Bítovčice - Růžená 4:3 (3:1)
    Ne 17.10. 14:30 Nadějov - Telč B 7:0 (4:0)
    Ne 17.10. 14:30 Hodice - Jamné 2:1 (2:0)
    Ne 17.10. 14:30 Mrákotín - Brtnice 1:1 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Velký Beranov - SK Kostelec 1:1 (1:1)

    11.kolo

    So 23.10. 14:30 SK Kostelec - Slavoj Polná B 3:4 (3:2)
    So 23.10. 14:30 Větrný Jeníkov - Hodice 0:3 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Telč B - Dobronín B 1:2 (0:2)
    Ne 24.10. 14:30 Brtnice - Velký Beranov 1:2 (0:2)
    Ne 24.10. 14:30 Jamné - Mrákotín 1:4 (0:2)
    Ne 24.10. 14:30 Růžená - Nadějov 2:6 (1:3)
    Ne 24.10. 14:30 Rantířov B - Bítovčice 3:3 (2:1)

    12.kolo

    So 30.10. 14:30 Slavoj Polná B - Bítovčice 3:2 (0:2)
    So 30.10. 14:30 Dobronín B - Růžená 4:2 (3:0)
    So 30.10. 14:30 SK Kostelec - Brtnice 3:2 (2:1)
    Ne 31.10. 14:30 Nadějov - Rantířov B 2:1 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Hodice - Telč B 4:1 (3:0)
    Ne 31.10. 14:30 Mrákotín - Větrný Jeníkov 1:2 (0:1)
    Ne 31.10. 14:30 Velký Beranov - Jamné 4:2 (3:2)

    13.kolo

    Út 28.09. 15:30 Telč B - Mrákotín 1:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Větrný Jeníkov - Velký Beranov 2:2 (2:1)
    Ne 07.11. 14:00 Brtnice - Slavoj Polná B 3:2 (1:1)
    Ne 07.11. 14:00 Jamné - SK Kostelec 0:0 (0:0)
    Ne 07.11. 14:00 Růžená - Hodice 4:2 (2:0)
    Ne 07.11. 14:00 Rantířov B - Dobronín B 4:1 (2:1)
    Ne 07.11. 14:00 Nadějov - Bítovčice 3:0 (1:0)

    14.kolo

    St 04.05. 17:00 Slavoj Polná B - Nadějov 3:1 (2:1)
    St 04.05. 17:00 Bítovčice - Dobronín B 4:3 (1:0)
    St 04.05. 17:00 Rantířov B - Hodice 2:2 (1:1)
    St 04.05. 17:00 Růžená - Mrákotín 0:2 (0:0)
    St 04.05. 17:00 Telč B - Velký Beranov 3:0 (2:0)
    St 04.05. 17:00 Větrný Jeníkov - SK Kostelec 0:1 (0:1)
    St 04.05. 17:00 Jamné - Brtnice 0:6 (0:2)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 SK Kostelec - Telč B 4:2 (2:1)
    So 02.04. 15:30 Dobronín B - Nadějov 1:2 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Jamné - Slavoj Polná B 2:5 (1:3)
    Ne 03.04. 15:30 Brtnice - Větrný Jeníkov 4:1 (2:1)
    Ne 03.04. 15:30 Velký Beranov - Růžená 3:3 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Mrákotín - Rantířov B 0:1 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Hodice - Bítovčice 2:4 (1:2)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Slavoj Polná B - Dobronín B 6:2 (5:1)
    So 09.04. 15:30 Telč B - Brtnice 2:0 (2:0)
    So 09.04. 15:30 Větrný Jeníkov - Jamné 1:0 (1:0)
    Ne 10.04. 15:30 Nadějov - Hodice 3:1 (2:1)
    Ne 10.04. 15:30 Bítovčice - Mrákotín 5:1 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Rantířov B - Velký Beranov 0:2 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Růžená - SK Kostelec 0:2 (0:2)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Slavoj Polná B - Větrný Jeníkov 4:2 (2:1)
    So 16.04. 16:00 SK Kostelec - Rantířov B 0:1 (0:1)
    Ne 17.04. 15:30 Brtnice - Růžená 5:2 (2:1)
    Ne 17.04. 16:00 Jamné - Telč B 4:3 (3:1)
    Ne 17.04. 16:00 Velký Beranov - Bítovčice 4:2 (3:0)
    Ne 17.04. 16:00 Mrákotín - Nadějov 1:1 (1:1)
    Ne 17.04. 16:00 Hodice - Dobronín B 1:3 (0:2)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Slavoj Polná B - Hodice 3:1 (1:1)
    So 23.04. 16:00 Dobronín B - Mrákotín 3:0 (0:0)
    So 23.04. 16:00 Telč B - Větrný Jeníkov 3:1 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Nadějov - Velký Beranov 1:2 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Bítovčice - SK Kostelec 1:4 (0:3)
    Ne 24.04. 16:00 Rantířov B - Brtnice 4:2 (2:1)
    Ne 24.04. 16:00 Růžená - Jamné 0:4 (0:1)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Telč B - Slavoj Polná B 2:1 (1:0)
    So 30.04. 16:30 Větrný Jeníkov - Růžená 0:0 (0:0)
    So 30.04. 16:30 SK Kostelec - Nadějov 1:2 (1:0)
    Ne 01.05. 15:30 Brtnice - Bítovčice 2:3 (2:2)
    Ne 01.05. 16:30 Jamné - Rantířov B 1:1 (0:0)
    Ne 01.05. 16:30 Velký Beranov - Dobronín B 4:2 (2:1)
    Ne 01.05. 16:30 Mrákotín - Hodice 2:1 (2:0)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Slavoj Polná B - Mrákotín 2:1 (1:1)
    So 07.05. 16:30 Dobronín B - SK Kostelec 3:1 (1:0)
    So 07.05. 16:30 Telč B - Růžená 1:1 (0:1)
    Ne 08.05. 16:30 Hodice - Velký Beranov 1:0 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Nadějov - Brtnice 1:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Bítovčice - Jamné 5:1 (2:0)
    Ne 08.05. 16:30 Rantířov B - Větrný Jeníkov výsledek

    21.kolo

    So 14.05. 16:30 Telč B - Rantířov B 3:1 (1:1)
    So 14.05. 16:30 Větrný Jeníkov - Bítovčice 3:1 (2:0)
    So 14.05. 16:30 SK Kostelec - Hodice 0:1 (0:1)
    Ne 15.05. 15:30 Brtnice - Dobronín B 2:1 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Růžená - Slavoj Polná B 4:4 (3:3)
    Ne 15.05. 16:30 Jamné - Nadějov 2:2 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Velký Beranov - Mrákotín 1:1 (1:1)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Slavoj Polná B - Velký Beranov 5:0 (3:0)
    So 21.05. 16:30 Dobronín B - Jamné 2:7 (1:4)
    Ne 22.05. 16:30 Mrákotín - SK Kostelec 2:2 (2:1)
    Ne 22.05. 16:30 Hodice - Brtnice 2:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Nadějov - Větrný Jeníkov 0:1 (0:1)
    Ne 22.05. 16:30 Bítovčice - Telč B 1:0 (0:0)
    Ne 22.05. 16:30 Rantířov B - Růžená 4:6 (2:3)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Telč B - Nadějov 3:1 (2:0)
    So 28.05. 16:30 Větrný Jeníkov - Dobronín B 5:3 (3:1)
    So 28.05. 16:30 SK Kostelec - Velký Beranov 5:2 (2:2)
    Ne 29.05. 15:30 Brtnice - Mrákotín 3:2 (3:1)
    Ne 29.05. 16:30 Rantířov B - Slavoj Polná B 0:0 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Růžená - Bítovčice 2:4 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Jamné - Hodice 0:3 (0:2)

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Slavoj Polná B - SK Kostelec 2:4 (0:2)
    So 04.06. 16:30 Dobronín B - Telč B 2:0 (0:0)
    Ne 05.06. 16:30 Velký Beranov - Brtnice 3:1 (2:1)
    Ne 05.06. 16:30 Mrákotín - Jamné 0:5 (0:2)
    Ne 05.06. 16:30 Hodice - Větrný Jeníkov 1:0 (1:0)
    Ne 05.06. 16:30 Nadějov - Růžená 1:5 (0:1)
    Ne 05.06. 16:30 Bítovčice - Rantířov B 3:0 (2:0)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Telč B - Hodice 4:3 (2:1)
    So 11.06. 16:30 Větrný Jeníkov - Mrákotín 4:1 (1:1)
    Ne 12.06. 15:30 Brtnice - SK Kostelec 6:2 (5:1)
    Ne 12.06. 16:30 Bítovčice - Slavoj Polná B 4:6 (2:1)
    Ne 12.06. 16:30 Rantířov B - Nadějov 1:3 (1:0)
    Ne 12.06. 16:30 Růžená - Dobronín B 1:7 (0:3)
    Ne 12.06. 16:30 Jamné - Velký Beranov 6:2 (3:1)

    26.kolo

    So 18.06. 16:30 Slavoj Polná B - Brtnice 1:1 (0:1)
    So 18.06. 16:30 SK Kostelec - Jamné 4:1 (3:0)
    So 18.06. 16:30 Dobronín B - Rantířov B 1:4 (0:2)
    Ne 19.06. 16:30 Velký Beranov - Větrný Jeníkov 3:2 (2:2)
    Ne 19.06. 16:30 Mrákotín - Telč B 1:0 (0:0)
    Ne 19.06. 16:30 Hodice - Růžená 3:4 (2:2)
    Ne 19.06. 16:30 Bítovčice - Nadějov 6:3 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 5 5 76:50 53
    2. 26 15 2 9 63:48 47
    3. 26 14 5 7 60:54 47
    4. 26 14 4 8 63:49 46
    5. 26 14 3 9 75:59 45
    6. 26 11 4 11 60:51 37
    7. 25 10 5 10 50:45 35
    8. 26 11 1 14 40:52 34
    9. 25 9 5 11 58:54 32
    10. 26 10 1 15 52:58 31
    11. 26 10 0 16 60:73 30
    12. 26 7 6 13 52:71 27
    13. 26 7 6 13 64:89 27
    14. 26 7 5 14 38:58 26