Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 9. prosince 2019
svátek má Vratislav.
Hlavní menu
  • ID: 2613
  • Návštěvy: 43/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4575
    Týden:
    43
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 18.08. 10:30 ČAFC Praha - Dolní Chabry 4:2 (3:0)
    So 18.08. 10:30 Union Strašnice - Rapid 2:2 (2:1)
    So 18.08. 13:30 D. Měcholupy - Štěrboholy 2:0 (1:0)
    So 18.08. 17:00 D. Počernice - Dubeč 2:1 (1:0)
    So 18.08. 17:00 Šeberov - Kyje 1:2 (0:1)
    Ne 19.08. 10:15 Vltavín B - Junior Praha 3:1 (0:1)
    Ne 19.08. 17:00 Hostivař - Spartak Kbely 1:1 (0:1)

    2.kolo

    So 25.08. 17:00 Dolní Chabry - Šeberov 3:2 (2:1)
    Ne 26.08. 17:00 Spartak Kbely - Junior Praha 2:0 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Štěrboholy - Vltavín B 0:1 (0:1)
    Ne 26.08. 17:00 Rapid - D. Měcholupy 1:1 (0:0)
    Ne 26.08. 17:00 Kyje - Union Strašnice 2:1 (2:0)
    Ne 26.08. 17:00 Dubeč - ČAFC Praha 0:5 (0:2)
    Ne 26.08. 17:00 Hostivař - D. Počernice 3:2 (1:0)

    3.kolo

    So 01.09. 10:15 D. Měcholupy - Kyje 5:0 (3:0)
    So 01.09. 10:30 ČAFC Praha - Hostivař 2:1 (1:0)
    So 01.09. 10:30 Union Strašnice - Dolní Chabry 1:0 (1:0)
    So 01.09. 10:30 Junior Praha - Štěrboholy 2:3 (2:3)
    So 01.09. 17:00 D. Počernice - Spartak Kbely 0:1 (0:1)
    So 01.09. 17:00 Šeberov - Dubeč 1:1
    Ne 02.09. 10:15 Vltavín B - Rapid 5:1 (3:1)

    4.kolo

    So 08.09. 17:00 Dolní Chabry - D. Měcholupy 1:1 (0:0)
    So 08.09. 17:00 D. Počernice - ČAFC Praha 1:3 (1:2)
    Ne 09.09. 17:00 Spartak Kbely - Štěrboholy 3:3 (1:1)
    Ne 09.09. 17:00 Rapid - Junior Praha 2:1 (2:0)
    Ne 09.09. 17:00 Kyje - Vltavín B 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 17:00 Dubeč - Union Strašnice 2:2 (0:0)
    Ne 09.09. 17:00 Hostivař - Šeberov 2:1 (2:0)

    5.kolo

    So 15.09. 10:30 ČAFC Praha - Spartak Kbely 2:1 (2:0)
    So 15.09. 10:30 Union Strašnice - Hostivař 2:1 (0:1)
    So 15.09. 10:30 Junior Praha - Kyje 2:1 (1:1)
    So 15.09. 16:30 Šeberov - D. Počernice 3:0 (0:0)
    So 15.09. 16:30 D. Měcholupy - Dubeč 1:3 (0:0)
    Ne 16.09. 10:15 Vltavín B - Dolní Chabry 7:0 (2:0)
    Ne 16.09. 16:30 Štěrboholy - Rapid 2:0 (2:0)

    6.kolo

    So 22.09. 10:30 ČAFC Praha - Šeberov 5:2
    So 22.09. 16:30 Dolní Chabry - Junior Praha 3:2 (1:1)
    So 22.09. 16:30 D. Počernice - Union Strašnice 1:1 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Spartak Kbely - Rapid 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Kyje - Štěrboholy 1:2 (0:1)
    Ne 23.09. 16:30 Dubeč - Vltavín B 1:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:30 Hostivař - D. Měcholupy 4:1 (2:1)

    7.kolo

    28.09. 10:30 Union Strašnice - ČAFC Praha 1:4 (0:2)
    28.09. 10:30 Junior Praha - Dubeč 0:3 (0:1)
    28.09. 16:30 Šeberov - Spartak Kbely 1:1 (1:0)
    Ne 30.09. 10:15 Vltavín B - Hostivař 3:0 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Štěrboholy - Dolní Chabry 2:3 (1:0)
    Ne 30.09. 16:30 Rapid - Kyje 1:4 (1:2)
    Út 09.10. 16:30 D. Měcholupy - D. Počernice 1:1 (1:0)

    8.kolo

    So 06.10. 10:30 ČAFC Praha - D. Měcholupy 1:0 (0:0)
    So 06.10. 16:00 Dolní Chabry - Rapid 2:3 (0:1)
    So 06.10. 16:00 D. Počernice - Vltavín B 2:2 (1:0)
    Ne 07.10. 16:00 Spartak Kbely - Kyje 3:1 (2:0)
    Ne 07.10. 16:00 Dubeč - Štěrboholy 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 16:00 Hostivař - Junior Praha 3:2 (1:2)
    Ne 07.10. 16:00 Šeberov - Union Strašnice 2:5 (0:2)

    9.kolo

    So 13.10. 10:30 Union Strašnice - Spartak Kbely 1:1 (0:0)
    So 13.10. 10:30 Junior Praha - D. Počernice 3:0 (0:0)
    So 13.10. 16:00 D. Měcholupy - Šeberov 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 10:15 Vltavín B - ČAFC Praha 2:3 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Štěrboholy - Hostivař 3:2 (0:1)
    Ne 14.10. 16:00 Rapid - Dubeč 1:0 (1:0)
    Ne 14.10. 16:00 Kyje - Dolní Chabry 4:3 (3:2)

    10.kolo

    So 20.10. 10:30 ČAFC Praha - Junior Praha 4:3 (1:2)
    So 20.10. 10:30 Union Strašnice - D. Měcholupy 2:1 (1:0)
    So 20.10. 15:30 D. Počernice - Štěrboholy 3:1 (1:1)
    So 20.10. 15:30 Šeberov - Vltavín B 3:2 (3:1)
    Ne 21.10. 15:30 Spartak Kbely - Dolní Chabry 1:1 (1:1)
    Ne 21.10. 15:30 Dubeč - Kyje 0:1 (0:0)
    Ne 21.10. 15:30 Hostivař - Rapid 3:2 (1:1)

    11.kolo

    So 27.10. 10:30 D. Měcholupy - Spartak Kbely 1:5 (0:4)
    So 27.10. 10:30 Junior Praha - Šeberov 1:4 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Dolní Chabry - Dubeč 1:1 (0:0)
    Ne 28.10. 10:15 Vltavín B - Union Strašnice 5:2 (5:0)
    Ne 28.10. 14:30 Štěrboholy - ČAFC Praha 2:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Rapid - D. Počernice 4:0 (1:0)
    Ne 28.10. 14:30 Kyje - Hostivař 2:1 (1:1)

    12.kolo

    So 03.11. 10:30 ČAFC Praha - Rapid 2:1 (0:0)
    So 03.11. 10:30 Union Strašnice - Junior Praha 1:3 (1:1)
    So 03.11. 10:45 D. Měcholupy - Vltavín B 1:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 D. Počernice - Kyje 2:1 (2:0)
    So 03.11. 14:00 Šeberov - Štěrboholy 2:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Spartak Kbely - Dubeč 1:3 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Hostivař - Dolní Chabry 0:1 (0:0)

    13.kolo

    So 10.11. 10:30 Junior Praha - D. Měcholupy 3:1 (0:0)
    Ne 11.11. 10:15 Vltavín B - Spartak Kbely 1:0 (0:0)
    Ne 11.11. 14:00 Kyje - ČAFC Praha 0:3 (0:3)
    Út 13.11. 20:30 Štěrboholy - Union Strašnice 2:2 (1:2)
    Čt 15.11. 18:00 Dubeč - Hostivař 5:2 (1:1)
    Ne 18.11. 10:30 Rapid - Šeberov 3:2 (2:0)
    Ne 18.11. 13:30 Dolní Chabry - D. Počernice 2:1 (1:1)

    26.kolo

    So 15.03. 10:30 Union Strašnice - Štěrboholy 0:1 (0:1)
    So 22.03. 10:15 D. Měcholupy - Junior Praha 1:1 (1:1)
    So 22.03. 10:30 ČAFC Praha - Kyje 2:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Šeberov - Rapid 0:3 (0:1)
    So 22.03. 15:00 D. Počernice - Dolní Chabry 6:0 (3:0)
    Ne 23.03. 15:00 Spartak Kbely - Vltavín B 3:0 (3:0)
    Ne 23.03. 15:00 Hostivař - Dubeč 0:1 (0:1)

    14.kolo

    So 29.03. 10:30 Junior Praha - Vltavín B 2:0 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Dolní Chabry - ČAFC Praha 1:4 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Spartak Kbely - Hostivař 1:1 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Štěrboholy - D. Měcholupy 2:2 (0:2)
    Ne 30.03. 16:00 Dubeč - D. Počernice 0:0 (0:0)
    Ne 30.03. 16:00 Kyje - Šeberov 0:0 (0:0)
    Ne 30.03. 16:00 Rapid - Union Strašnice 1:2 (1:0)

    15.kolo

    So 05.04. 10:30 Junior Praha - Spartak Kbely 1:3 (1:2)
    So 05.04. 10:30 Union Strašnice - Kyje 4:1
    So 05.04. 10:30 ČAFC Praha - Dubeč 4:1 (0:0)
    So 05.04. 14:30 D. Měcholupy - Rapid 0:3 (0:2)
    So 05.04. 16:30 Šeberov - Dolní Chabry 2:3 (2:1)
    So 05.04. 16:30 D. Počernice - Hostivař 3:0 (2:0)
    Ne 06.04. 10:15 Vltavín B - Štěrboholy 1:1 (1:0)

    16.kolo

    So 12.04. 16:30 Dolní Chabry - Union Strašnice 1:1 (1:0)
    Ne 13.04. 16:30 Spartak Kbely - D. Počernice 1:1 (0:0)
    Ne 13.04. 16:30 Hostivař - ČAFC Praha 1:3 (0:2)
    Ne 13.04. 16:30 Dubeč - Šeberov 2:1 (1:1)
    Ne 13.04. 16:30 Kyje - D. Měcholupy 0:0 (0:0)
    Ne 13.04. 16:30 Rapid - Vltavín B 0:2 (0:1)
    Ne 13.04. 16:30 Štěrboholy - Junior Praha 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 19.04. 10:30 Junior Praha - Rapid 1:2 (1:0)
    So 19.04. 10:30 Union Strašnice - Dubeč 1:2 (0:0)
    So 19.04. 10:30 ČAFC Praha - D. Počernice 5:1 (2:0)
    So 19.04. 15:00 D. Měcholupy - Dolní Chabry 2:1 (1:1)
    So 19.04. 17:00 Šeberov - Hostivař 4:2 (1:1)
    Ne 20.04. 10:15 Vltavín B - Kyje 4:3 (1:2)
    Ne 20.04. 17:00 Štěrboholy - Spartak Kbely 4:0 (4:0)

    18.kolo

    So 26.04. 17:00 D. Počernice - Šeberov 2:1 (2:1)
    So 26.04. 17:00 Dolní Chabry - Vltavín B 0:6 (0:4)
    Ne 27.04. 17:00 Spartak Kbely - ČAFC Praha 1:4 (1:2)
    Ne 27.04. 17:00 Hostivař - Union Strašnice 0:7 (0:4)
    Ne 27.04. 17:00 Dubeč - D. Měcholupy 0:1 (0:1)
    Ne 27.04. 17:00 Kyje - Junior Praha 1:2 (1:0)
    Ne 27.04. 17:00 Rapid - Štěrboholy 1:1 (1:0)

    19.kolo

    Čt 01.05. 10:15 D. Měcholupy - Hostivař 2:1 (0:0)
    So 03.05. 10:30 Junior Praha - Dolní Chabry 4:1 (3:1)
    So 03.05. 10:30 Union Strašnice - D. Počernice 1:2 (0:1)
    So 03.05. 17:00 Šeberov - ČAFC Praha 0:5 (0:3)
    Ne 04.05. 10:15 Vltavín B - Dubeč 2:1 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Rapid - Spartak Kbely 0:0 (0:0)
    Ne 04.05. 17:00 Štěrboholy - Kyje 4:3 (2:1)

    20.kolo

    So 10.05. 10:30 ČAFC Praha - Union Strašnice 2:3 (0:2)
    So 10.05. 17:00 Dolní Chabry - Štěrboholy 2:0 (2:0)
    Ne 11.05. 17:00 Spartak Kbely - Šeberov 0:2 (0:1)
    Ne 11.05. 17:00 D. Počernice - D. Měcholupy 1:2 (0:2)
    Ne 11.05. 17:00 Hostivař - Vltavín B 0:3 (0:2)
    Ne 11.05. 17:00 Dubeč - Junior Praha 3:1 (1:1)
    Ne 11.05. 17:00 Kyje - Rapid 2:2 (1:2)

    21.kolo

    So 17.05. 10:30 Junior Praha - Hostivař 2:1 (0:0)
    So 17.05. 10:30 Union Strašnice - Šeberov 1:2 (0:1)
    So 17.05. 17:00 D. Měcholupy - ČAFC Praha 2:1 (1:0)
    Ne 18.05. 10:15 Vltavín B - D. Počernice 1:1 (1:0)
    Ne 18.05. 17:00 Kyje - Spartak Kbely 3:0 (1:0)
    Ne 18.05. 17:00 Štěrboholy - Dubeč 4:3 (3:2)
    Čt 29.05. 18:00 Rapid - Dolní Chabry 2:2 (0:1)

    22.kolo

    So 24.05. 10:30 ČAFC Praha - Vltavín B 2:1 (2:1)
    So 24.05. 17:00 Šeberov - D. Měcholupy 3:0 (2:0)
    So 24.05. 17:00 D. Počernice - Junior Praha 3:3 (2:1)
    So 24.05. 17:00 Dolní Chabry - Kyje 2:3 (0:0)
    Ne 25.05. 17:00 Spartak Kbely - Union Strašnice 0:2 (0:1)
    Ne 25.05. 17:00 Hostivař - Štěrboholy 3:0 (1:0)
    Ne 25.05. 17:00 Dubeč - Rapid 3:3 (2:1)

    23.kolo

    So 31.05. 10:15 D. Měcholupy - Union Strašnice 3:1 (1:1)
    So 31.05. 10:30 Junior Praha - ČAFC Praha 1:1 (0:1)
    So 31.05. 17:00 Dolní Chabry - Spartak Kbely 0:2 (0:1)
    Ne 01.06. 10:15 Vltavín B - Šeberov 1:2 (0:0)
    Ne 01.06. 17:00 Kyje - Dubeč 1:3 (1:2)
    Ne 01.06. 17:00 Rapid - Hostivař 0:1 (0:0)
    Ne 01.06. 17:00 Štěrboholy - D. Počernice 2:0 (0:0)

    24.kolo

    Čt 05.06. 19:00 Šeberov - Junior Praha 2:2 (1:1)
    So 07.06. 10:30 Union Strašnice - Vltavín B 2:4 (1:0)
    So 07.06. 10:30 ČAFC Praha - Štěrboholy 5:0 (4:0)
    So 07.06. 14:00 D. Počernice - Rapid 2:2 (2:2)
    Ne 08.06. 17:00 Spartak Kbely - D. Měcholupy 1:0 (0:0)
    Ne 08.06. 17:00 Hostivař - Kyje 1:4 (0:3)
    Ne 08.06. 17:00 Dubeč - Dolní Chabry 3:0 (1:0)

    25.kolo

    So 14.06. 10:30 Junior Praha - Union Strašnice 2:5 (1:1)
    So 14.06. 17:00 Dolní Chabry - Hostivař 4:2 (1:1)
    Ne 15.06. 10:15 Vltavín B - D. Měcholupy 4:1 (1:0)
    Ne 15.06. 17:00 Dubeč - Spartak Kbely 2:3 (1:2)
    Ne 15.06. 17:00 Kyje - D. Počernice 3:1 (1:1)
    Ne 15.06. 17:00 Rapid - ČAFC Praha 2:4 (2:1)
    Ne 15.06. 17:00 Štěrboholy - Šeberov 3:0 (2:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 1 3 81:30 67
    2. 26 15 4 7 62:32 49
    3. 26 12 7 7 45:42 43
    4. 26 11 5 10 44:39 38
    5. 26 10 8 8 36:35 38
    6. 26 10 6 10 53:47 36
    7. 26 10 3 13 43:50 33
    8. 26 8 8 10 42:45 32
    9. 26 8 8 10 32:41 32
    10. 26 8 6 12 43:51 30
    11. 26 8 5 13 45:53 29
    12. 26 7 8 11 38:47 29
    13. 26 8 5 13 39:66 29
    14. 26 7 2 17 36:61 23