Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Sobota, 14. prosince 2019
svátek má Lýdie.
Hlavní menu
  • ID: 2596
  • Návštěvy: 63/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4243
    Týden:
    63
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 16:30 Velké Karlovice - Orlová 0:0 (0:0)
    So 11.08. 16:30 Bystřice p.H. - Napajedla 2:0 (2:0)
    Ne 12.08. 10:15 M.Albrechtice - Vsetín 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 10:15 Brumov - Frenštát 1:0 (1:0)
    Ne 12.08. 10:15 Havířov - Bohuslavice 1:0 (0:0)
    Ne 12.08. 10:15 Baník Ostrava B - Kravaře 0:0 (0:0)
    Ne 12.08. 16:30 Rýmařov - Hranice 4:3 (3:0)
    Ne 12.08. 16:30 Velké Losiny - Slavičín 3:2 (3:0)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Orlová - Kravaře 0:2 (0:2)
    So 18.08. 16:30 Slavičín - Havířov 5:1 (4:0)
    So 18.08. 16:30 Napajedla - Brumov 4:2 (2:1)
    So 18.08. 16:30 Hranice - Bystřice p.H. 0:1 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Vsetín - Rýmařov 0:1 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Velké Karlovice - M.Albrechtice 1:2 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Bohuslavice - Baník Ostrava B 0:1 (0:1)
    Ne 19.08. 16:30 Frenštát - Velké Losiny 1:2 (1:1)

    3.kolo

    So 25.08. 14:30 Kravaře - Bohuslavice 3:1 (2:0)
    So 25.08. 16:30 Bystřice p.H. - Vsetín 4:2 (1:1)
    Ne 26.08. 10:15 M.Albrechtice - Orlová 0:1 (0:0)
    Ne 26.08. 10:15 Brumov - Hranice 0:1 (0:1)
    Ne 26.08. 10:15 Havířov - Frenštát 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 10:15 Baník Ostrava B - Slavičín 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 16:30 Rýmařov - Velké Karlovice 2:2 (1:1)
    Ne 26.08. 16:30 Velké Losiny - Napajedla 0:2 (0:2)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 Orlová - Bohuslavice 1:2 (1:1)
    So 01.09. 16:30 Slavičín - Kravaře 0:0 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Napajedla - Havířov 0:1 (0:0)
    So 01.09. 16:30 Hranice - Velké Losiny 2:2 (0:1)
    So 01.09. 16:30 Vsetín - Brumov 1:1 (1:0)
    So 01.09. 16:30 Velké Karlovice - Bystřice p.H. 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 14:00 M.Albrechtice - Rýmařov 3:1 (1:1)
    Ne 02.09. 16:30 Frenštát - Baník Ostrava B 2:0 (0:0)

    15.kolo

    St 05.09. 16:30 Bohuslavice - Velké Losiny 0:1 (0:1)
    St 05.09. 16:30 Slavičín - Brumov 4:0 (2:0)
    St 05.09. 17:00 Kravaře - Havířov 2:0 (1:0)
    St 05.09. 17:00 Napajedla - Rýmařov 2:0 (1:0)
    St 05.09. 17:00 Hranice - M.Albrechtice 6:1 (3:0)
    St 12.09. 16:30 Baník Ostrava B - Orlová 1:1 (0:1)
    St 19.09. 16:00 Frenštát - Bystřice p.H. 0:0 (0:0)
    St 19.09. 16:00 Vsetín - Velké Karlovice 5:0 (1:0)

    5.kolo

    So 08.09. 16:30 Bystřice p.H. - M.Albrechtice 0:1 (0:1)
    Ne 09.09. 10:15 Havířov - Hranice 2:3 (1:2)
    Ne 09.09. 10:15 Baník Ostrava B - Napajedla 8:1 (4:1)
    Ne 09.09. 16:30 Rýmařov - Orlová 5:1 (4:0)
    Ne 09.09. 16:30 Velké Losiny - Vsetín 1:0 (1:0)
    Ne 09.09. 16:30 Kravaře - Frenštát 2:0 (2:0)
    St 19.09. 16:00 Bohuslavice - Slavičín 1:1 (0:0)
    St 26.09. 16:00 Brumov - Velké Karlovice 1:0 (0:0)

    6.kolo

    So 15.09. 10:15 Orlová - Slavičín 1:4 (0:2)
    So 15.09. 16:00 Napajedla - Kravaře 0:1 (0:0)
    So 15.09. 16:00 Hranice - Baník Ostrava B 2:2 (2:0)
    So 15.09. 16:00 Vsetín - Havířov 3:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Velké Karlovice - Velké Losiny 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 14:00 M.Albrechtice - Brumov 1:2 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Frenštát - Bohuslavice 1:1 (1:1)
    Ne 16.09. 16:00 Rýmařov - Bystřice p.H. 1:1 (1:1)

    7.kolo

    21.09. 16:00 Bystřice p.H. - Orlová 0:1 (0:0)
    21.09. 16:00 Slavičín - Frenštát 4:0 (2:0)
    So 22.09. 10:15 Brumov - Rýmařov 2:1 (2:0)
    So 22.09. 10:15 Havířov - Velké Karlovice 0:2 (0:1)
    So 22.09. 10:15 Baník Ostrava B - Vsetín 2:0 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Velké Losiny - M.Albrechtice 2:1 (1:0)
    So 22.09. 16:00 Kravaře - Hranice 2:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Bohuslavice - Napajedla 2:1 (1:1)

    8.kolo

    28.09. 16:00 Hranice - Bohuslavice 2:0 (1:0)
    So 29.09. 10:15 Orlová - Frenštát 0:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Napajedla - Slavičín 1:1 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Vsetín - Kravaře 0:0 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Velké Karlovice - Baník Ostrava B 1:1 (1:0)
    So 29.09. 16:00 Bystřice p.H. - Brumov 1:1 (1:0)
    Ne 30.09. 14:00 M.Albrechtice - Havířov 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Rýmařov - Velké Losiny 2:0 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 15:30 Slavičín - Hranice 2:3 (0:1)
    Ne 07.10. 10:15 Brumov - Orlová 0:1 (0:0)
    Ne 07.10. 10:15 Havířov - Rýmařov 1:1 (1:1)
    Ne 07.10. 10:15 Baník Ostrava B - M.Albrechtice 1:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:30 Velké Losiny - Bystřice p.H. 2:0 (1:0)
    Ne 07.10. 15:30 Kravaře - Velké Karlovice 3:0 (2:0)
    Ne 07.10. 15:30 Bohuslavice - Vsetín 2:1 (1:0)
    Ne 07.10. 15:30 Frenštát - Napajedla 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Orlová - Napajedla 3:1 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Hranice - Frenštát 0:1 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Vsetín - Slavičín 2:1 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Velké Karlovice - Bohuslavice 2:0 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Bystřice p.H. - Havířov 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 10:15 Brumov - Velké Losiny 2:2 (1:1)
    Ne 14.10. 14:01 M.Albrechtice - Kravaře 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Rýmařov - Baník Ostrava B 1:2 (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Slavičín - Velké Karlovice 7:2 (3:1)
    So 20.10. 15:00 Napajedla - Hranice 2:3 (0:2)
    Ne 21.10. 10:15 Havířov - Brumov 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 10:15 Baník Ostrava B - Bystřice p.H. 3:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Velké Losiny - Orlová 3:2 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Kravaře - Rýmařov 2:1 (2:1)
    Ne 21.10. 15:00 Bohuslavice - M.Albrechtice 1:4 (0:2)
    Ne 21.10. 15:00 Frenštát - Vsetín 4:0 (2:0)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 Orlová - Hranice 2:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Vsetín - Napajedla 0:3 (0:3)
    So 27.10. 14:30 Velké Karlovice - Frenštát 1:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Bystřice p.H. - Kravaře 0:0 (0:0)
    Ne 28.10. 10:15 M.Albrechtice - Slavičín 1:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:15 Brumov - Baník Ostrava B 2:4 (1:4)
    Ne 28.10. 14:30 Rýmařov - Bohuslavice 2:1 (2:0)
    Ne 28.10. 14:30 Velké Losiny - Havířov 1:1 (0:1)

    13.kolo

    So 03.11. 14:00 Slavičín - Rýmařov 4:1 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Napajedla - Velké Karlovice 2:0 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Hranice - Vsetín 0:1 (0:1)
    Ne 04.11. 10:15 Havířov - Orlová 1:2 (0:2)
    Ne 04.11. 10:15 Baník Ostrava B - Velké Losiny 3:1 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Kravaře - Brumov 5:2 (4:1)
    Ne 04.11. 14:00 Bohuslavice - Bystřice p.H. 1:0 (0:0)
    Ne 04.11. 14:00 Frenštát - M.Albrechtice 4:1 (0:1)

    14.kolo

    09.03. 10:15 Brumov - Bohuslavice 1:1 (0:0)
    09.03. 12:00 Rýmařov - Frenštát 3:0 (2:0)
    So 10.11. 10:15 Orlová - Vsetín 0:0 (0:0)
    So 17.11. 10:15 Bystřice p.H. - Slavičín 2:1 (2:1)
    So 17.11. 10:15 Velké Losiny - Kravaře 1:1 (0:0)
    So 17.11. 14:00 Velké Karlovice - Hranice 2:0 (2:0)
    So 17.11. 14:30 Havířov - Baník Ostrava B 1:2 (1:1)
    Ne 18.11. 10:15 M.Albrechtice - Napajedla 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 15.03. 10:15 Orlová - Velké Karlovice 0:0 (0:0)
    So 15.03. 14:30 Bohuslavice - Havířov 1:2 (1:0)
    So 15.03. 14:30 Napajedla - Bystřice p.H. 1:0 (0:0)
    So 15.03. 14:30 Hranice - Rýmařov 1:2 (0:2)
    So 15.03. 14:30 Vsetín - M.Albrechtice 0:3 (0:1)
    So 15.03. 15:00 Slavičín - Velké Losiny 1:1 (1:0)
    Ne 16.03. 14:30 Kravaře - Baník Ostrava B 1:1 (0:1)
    Ne 16.03. 15:00 Frenštát - Brumov 3:1 (1:1)

    17.kolo

    So 22.03. 15:00 Havířov - Slavičín 3:3 (1:2)
    So 22.03. 15:00 Bystřice p.H. - Hranice 3:1 (1:0)
    Ne 23.03. 10:15 Baník Ostrava B - Bohuslavice 1:1 (0:1)
    Ne 23.03. 10:15 Brumov - Napajedla 2:1 (0:0)
    Ne 23.03. 13:30 M.Albrechtice - Velké Karlovice 2:2 (2:1)
    Ne 23.03. 15:00 Kravaře - Orlová 0:2 (0:1)
    Ne 23.03. 15:00 Velké Losiny - Frenštát 2:1 (1:1)
    St 09.04. 16:30 Rýmařov - Vsetín 3:3 (1:1)

    18.kolo

    So 29.03. 10:15 Orlová - M.Albrechtice 1:0 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Vsetín - Bystřice p.H. 4:0 (3:0)
    So 29.03. 15:00 Hranice - Brumov 3:1 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Napajedla - Velké Losiny 2:2 (0:0)
    So 29.03. 15:00 Slavičín - Baník Ostrava B 1:1 (1:1)
    Ne 30.03. 15:00 Frenštát - Havířov 0:2 (0:2)
    Ne 30.03. 15:00 Bohuslavice - Kravaře 2:2 (1:0)
    St 23.04. 16:30 Velké Karlovice - Rýmařov 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 05.04. 15:30 Bohuslavice - Orlová 2:1 (1:0)
    So 05.04. 15:30 Havířov - Napajedla 0:0 (0:0)
    So 05.04. 15:30 Bystřice p.H. - Velké Karlovice 0:0 (0:0)
    Ne 06.04. 10:15 Baník Ostrava B - Frenštát 3:1 (1:0)
    Ne 06.04. 10:15 Brumov - Vsetín 1:0 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Kravaře - Slavičín 0:2 (0:1)
    Ne 06.04. 15:30 Velké Losiny - Hranice 3:1 (0:1)
    Ne 06.04. 15:30 Rýmařov - M.Albrechtice 4:1 (1:0)

    20.kolo

    So 12.04. 10:15 Orlová - Rýmařov 1:0 (0:0)
    So 12.04. 15:30 Velké Karlovice - Brumov 2:2 (0:0)
    So 12.04. 15:30 Vsetín - Velké Losiny 2:4 (0:2)
    So 12.04. 15:30 Hranice - Havířov 2:2 (0:1)
    So 12.04. 15:30 Napajedla - Baník Ostrava B 1:3 (1:1)
    So 12.04. 15:30 Slavičín - Bohuslavice 5:3 (1:0)
    Ne 13.04. 13:30 M.Albrechtice - Bystřice p.H. 1:0 (1:0)
    Ne 13.04. 15:30 Frenštát - Kravaře 3:0 (2:0)

    21.kolo

    So 19.04. 16:00 Slavičín - Orlová 1:0 (1:0)
    So 19.04. 16:00 Bohuslavice - Frenštát 0:0 (0:0)
    So 19.04. 16:00 Havířov - Vsetín 2:0 (1:0)
    So 19.04. 16:00 Bystřice p.H. - Rýmařov 3:1 (0:1)
    Ne 20.04. 10:15 Baník Ostrava B - Hranice 4:0 (3:0)
    Ne 20.04. 10:15 Brumov - M.Albrechtice 1:0 (0:0)
    Ne 20.04. 16:00 Kravaře - Napajedla 4:1 (0:1)
    Ne 20.04. 16:00 Velké Losiny - Velké Karlovice 2:2 (2:2)

    22.kolo

    25.04. 17:30 M.Albrechtice - Velké Losiny 1:1 (0:0)
    So 26.04. 10:15 Orlová - Bystřice p.H. 1:1 (0:1)
    So 26.04. 16:00 Velké Karlovice - Havířov 2:1 (1:0)
    So 26.04. 16:00 Vsetín - Baník Ostrava B 0:4 (0:1)
    So 26.04. 16:00 Hranice - Kravaře 2:0 (2:0)
    So 26.04. 16:00 Napajedla - Bohuslavice 1:0 (0:0)
    Ne 27.04. 16:00 Rýmařov - Brumov 5:5 (4:1)
    Ne 27.04. 16:00 Frenštát - Slavičín 0:0 (0:0)

    23.kolo

    So 03.05. 16:30 Slavičín - Napajedla 2:0 (0:0)
    So 03.05. 16:30 Bohuslavice - Hranice 1:0 (1:0)
    So 03.05. 16:30 Havířov - M.Albrechtice 4:1 (1:1)
    Ne 04.05. 10:15 Baník Ostrava B - Velké Karlovice 2:0 (2:0)
    Ne 04.05. 10:15 Brumov - Bystřice p.H. 0:1 (0:0)
    Ne 04.05. 16:30 Frenštát - Orlová 2:1 (2:1)
    Ne 04.05. 16:30 Kravaře - Vsetín 4:0 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Velké Losiny - Rýmařov 1:4 (1:4)

    30.kolo

    St 07.05. 16:30 Velké Karlovice - Vsetín 0:0 (0:0)
    St 07.05. 17:30 Brumov - Slavičín 0:1 (0:0)
    Čt 08.05. 10:15 Orlová - Baník Ostrava B 0:2 (0:1)
    Čt 08.05. 10:15 M.Albrechtice - Hranice 1:6 (0:3)
    Čt 08.05. 16:30 Havířov - Kravaře 1:0 (1:0)
    Čt 08.05. 16:30 Velké Losiny - Bohuslavice 1:2 (1:1)
    Čt 08.05. 16:30 Bystřice p.H. - Frenštát 0:0 (0:0)
    Čt 15.05. 17:00 Rýmařov - Napajedla 3:1 (2:0)

    24.kolo

    So 10.05. 10:15 Orlová - Brumov 0:1 (0:0)
    So 10.05. 16:30 Bystřice p.H. - Velké Losiny 1:1 (0:1)
    So 10.05. 16:30 Velké Karlovice - Kravaře 1:1 (0:1)
    So 10.05. 16:30 Vsetín - Bohuslavice 2:1 (1:0)
    So 10.05. 16:30 Hranice - Slavičín 0:2 (0:0)
    So 10.05. 16:30 Napajedla - Frenštát 1:4 (1:0)
    Ne 11.05. 10:15 M.Albrechtice - Baník Ostrava B 0:2 (0:2)
    Ne 11.05. 16:30 Rýmařov - Havířov 3:1 (2:1)

    25.kolo

    So 17.05. 16:30 Napajedla - Orlová 2:0 (0:0)
    So 17.05. 16:30 Slavičín - Vsetín 7:0 (2:0)
    So 17.05. 16:30 Bohuslavice - Velké Karlovice 1:0 (0:0)
    So 17.05. 16:30 Havířov - Bystřice p.H. 3:1 (0:0)
    Ne 18.05. 10:15 Baník Ostrava B - Rýmařov 1:0 (0:0)
    Ne 18.05. 16:30 Frenštát - Hranice 1:1 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Kravaře - M.Albrechtice 2:0 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Velké Losiny - Brumov 2:4 (0:2)

    26.kolo

    So 24.05. 10:15 Orlová - Velké Losiny 3:0 (1:0)
    So 24.05. 16:30 Bystřice p.H. - Baník Ostrava B 0:0 (0:0)
    So 24.05. 16:30 Velké Karlovice - Slavičín 2:0 (0:0)
    So 24.05. 16:30 Vsetín - Frenštát 1:1 (1:1)
    So 24.05. 16:30 Hranice - Napajedla 1:2 (1:0)
    Ne 25.05. 10:15 Brumov - Havířov 0:0 (0:0)
    Ne 25.05. 10:15 M.Albrechtice - Bohuslavice 1:4 (0:1)
    Ne 25.05. 16:30 Rýmařov - Kravaře 0:0 (0:0)

    27.kolo

    30.05. 17:30 Hranice - Orlová 1:0 (1:0)
    So 31.05. 16:30 Napajedla - Vsetín 4:0 (1:0)
    So 31.05. 16:30 Slavičín - M.Albrechtice 1:3 (0:1)
    So 31.05. 16:30 Bohuslavice - Rýmařov 2:3 (1:2)
    So 31.05. 16:30 Havířov - Velké Losiny 2:0 (2:0)
    Ne 01.06. 10:15 Baník Ostrava B - Brumov 6:1 (2:0)
    Ne 01.06. 16:30 Frenštát - Velké Karlovice 5:1 (2:1)
    Ne 01.06. 16:30 Kravaře - Bystřice p.H. 4:1 (1:1)

    28.kolo

    So 07.06. 10:30 Orlová - Havířov 0:1 (0:1)
    So 07.06. 10:30 Brumov - Kravaře 3:3 (1:1)
    So 07.06. 10:30 Bystřice p.H. - Bohuslavice 5:1 (2:1)
    So 07.06. 10:30 M.Albrechtice - Frenštát 3:0 (2:0)
    So 07.06. 10:30 Velké Karlovice - Napajedla 2:2 (1:1)
    So 07.06. 10:30 Vsetín - Hranice 2:3 (1:0)
    Ne 08.06. 16:30 Velké Losiny - Baník Ostrava B 0:4 (0:1)
    Ne 08.06. 16:30 Rýmařov - Slavičín 1:1 (1:1)

    29.kolo

    Čt 12.06. 17:00 Baník Ostrava B - Havířov 6:0 (2:0)
    13.06. 16:30 Kravaře - Velké Losiny 1:1 (1:0)
    13.06. 17:30 Frenštát - Rýmařov 2:1 (0:1)
    So 14.06. 16:30 Vsetín - Orlová 0:3 (0:1)
    So 14.06. 16:30 Hranice - Velké Karlovice 2:0 (1:0)
    So 14.06. 16:30 Napajedla - M.Albrechtice 3:0 (1:0)
    So 14.06. 16:30 Slavičín - Bystřice p.H. 1:1 (0:0)
    So 14.06. 16:30 Bohuslavice - Brumov 0:0 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 20 9 1 70:19 69
    2. 30 13 12 5 45:25 51
    3. 30 13 10 7 64:33 49
    4. 30 12 7 11 56:48 43
    5. 30 11 9 10 39:32 42
    6. 30 12 4 14 49:48 40
    7. 30 10 10 10 42:51 40
    8. 30 11 6 13 29:32 39
    9. 30 10 9 11 41:53 39
    10. 30 9 11 10 30:32 38
    11. 30 11 5 14 42:50 38
    12. 30 10 7 13 33:44 37
    13. 30 11 4 15 35:51 37
    14. 30 8 12 10 29:43 36
    15. 30 9 7 14 34:46 34
    16. 30 6 6 18 29:60 24