Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 16. prosince 2019
svátek má Albína.
Hlavní menu
  • ID: 2595
  • Návštěvy: 55/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5389
    Týden:
    55
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:30 ČAFC 2011 - Líšeň 0:2 (0:1)
    So 11.08. 16:30 Hulín - Velké Meziříčí 8:1 (4:0)
    So 11.08. 16:30 Blansko - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Konice - Otrokovice 2:1 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Boskovice - Protivanov 3:0 (1:0)
    Ne 12.08. 10:30 Třebíč - Vyškov 2:1 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Hrušovany - Rousínov 0:5 (0:2)
    Ne 12.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Rájec 2:1 (1:0)

    2.kolo

    So 18.08. 16:30 Otrokovice - Boskovice 0:2 (0:0)
    So 18.08. 16:30 Líšeň - Konice 3:2 (2:1)
    So 18.08. 16:30 Havlíčkův Brod - ČAFC 2011 3:0 (3:0)
    So 18.08. 16:30 Rousínov - Žďár n.Sázavou 0:4 (0:1)
    So 18.08. 16:30 Hulín - Hrušovany 3:1 (1:0)
    Ne 19.08. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 3:2 (1:0)
    Ne 19.08. 16:30 Protivanov - Třebíč 0:1 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Rájec - Blansko 1:2 (1:2)

    3.kolo

    So 25.08. 10:30 ČAFC 2011 - Rájec 0:0 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Blansko - Rousínov 2:1 (1:1)
    So 25.08. 16:30 Konice - Havlíčkův Brod 1:1 (1:1)
    So 25.08. 16:30 Boskovice - Líšeň 0:5 (0:2)
    Ne 26.08. 10:30 Třebíč - Otrokovice 1:3 (0:2)
    Ne 26.08. 16:30 Hrušovany - Velké Meziříčí 1:3 (0:2)
    Ne 26.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Hulín 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Vyškov - Protivanov 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 01.09. 16:30 Otrokovice - Vyškov 2:2 (1:1)
    So 01.09. 16:30 Líšeň - Třebíč 3:2 (1:1)
    So 01.09. 16:30 Havlíčkův Brod - Boskovice 1:1 (1:1)
    So 01.09. 16:30 Rousínov - ČAFC 2011 1:0 (1:0)
    So 01.09. 16:30 Hulín - Blansko 3:1 (3:0)
    Ne 02.09. 10:15 Velké Meziříčí - Protivanov 0:2 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Rájec - Konice 1:3 (0:1)
    Ne 02.09. 16:30 Hrušovany - Žďár n.Sázavou 3:3 (1:0)

    15.kolo

    St 05.09. 17:00 Třebíč - Velké Meziříčí 1:1 (1:0)
    St 05.09. 17:00 Vyškov - Boskovice 5:0 (3:0)
    St 05.09. 17:00 Protivanov - Konice 1:0 (1:0)
    St 05.09. 17:00 Otrokovice - ČAFC 2011 1:2 (0:1)
    St 05.09. 17:00 Líšeň - Blansko 1:2 (0:2)
    St 05.09. 17:00 Havlíčkův Brod - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:1)
    St 05.09. 17:00 Rájec - Hrušovany 1:1 (1:0)
    St 05.09. 17:00 Rousínov - Hulín 2:2 (1:2)

    5.kolo

    So 08.09. 10:30 ČAFC 2011 - Hulín 1:2 (0:2)
    So 08.09. 16:30 Blansko - Hrušovany 5:3 (1:1)
    So 08.09. 16:30 Boskovice - Rájec 2:2 (0:1)
    Ne 09.09. 16:30 Žďár n.Sázavou - Velké Meziříčí 2:2 (1:1)
    Ne 09.09. 16:30 Konice - Rousínov 5:2 (3:1)
    Ne 09.09. 16:30 Vyškov - Líšeň 1:1 (0:1)
    Ne 09.09. 16:30 Protivanov - Otrokovice 1:0 (1:0)
    St 12.09. 17:00 Třebíč - Havlíčkův Brod 6:1

    6.kolo

    So 15.09. 16:00 Líšeň - Protivanov 3:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Havlíčkův Brod - Vyškov 3:2 (1:2)
    So 15.09. 16:00 Rousínov - Boskovice 1:1 (1:1)
    So 15.09. 16:00 Hulín - Konice 3:0 (2:0)
    Ne 16.09. 10:15 Velké Meziříčí - Otrokovice 4:1 (2:0)
    Ne 16.09. 16:00 Rájec - Třebíč 1:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Hrušovany - ČAFC 2011 1:4 (0:2)
    Ne 16.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Blansko 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 22.09. 10:30 ČAFC 2011 - Žďár n.Sázavou 1:3 (1:2)
    So 22.09. 16:00 Blansko - Velké Meziříčí 1:3 (1:2)
    So 22.09. 16:00 Konice - Hrušovany 7:0 (4:0)
    So 22.09. 16:00 Boskovice - Hulín 0:0 (0:0)
    So 22.09. 16:00 Otrokovice - Líšeň 3:1 (1:0)
    Ne 23.09. 10:30 Třebíč - Rousínov 0:0 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Vyškov - Rájec 1:2 (0:0)
    Ne 23.09. 16:00 Protivanov - Havlíčkův Brod 3:0 (2:0)

    8.kolo

    So 29.09. 16:00 Havlíčkův Brod - Otrokovice 1:2 (0:2)
    So 29.09. 16:00 Rousínov - Vyškov 0:1 (0:1)
    So 29.09. 16:00 Hulín - Třebíč 4:1 (0:0)
    So 29.09. 16:00 Blansko - ČAFC 2011 4:0 (2:0)
    Ne 30.09. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 1:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Rájec - Protivanov 2:2 (1:1)
    Ne 30.09. 16:00 Hrušovany - Boskovice 2:1 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Konice 0:1 (0:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:30 ČAFC 2011 - Velké Meziříčí 1:1 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Konice - Blansko 0:0 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Boskovice - Žďár n.Sázavou 3:4 (0:2)
    So 06.10. 15:30 Otrokovice - Rájec 3:2 (2:1)
    So 06.10. 15:30 Líšeň - Havlíčkův Brod 1:1 (1:0)
    Ne 07.10. 10:30 Třebíč - Hrušovany 4:1 (2:1)
    Ne 07.10. 15:30 Vyškov - Hulín 1:1 (1:0)
    Ne 07.10. 15:30 Protivanov - Rousínov 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 13.10. 10:30 ČAFC 2011 - Konice 0:0 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Rousínov - Otrokovice 1:0 (0:0)
    So 13.10. 15:30 Hulín - Protivanov 3:2 (0:2)
    So 13.10. 15:30 Blansko - Boskovice 2:1 (1:1)
    Ne 14.10. 10:15 Velké Meziříčí - Havlíčkův Brod 1:5 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Rájec - Líšeň 3:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Hrušovany - Vyškov 2:1 (1:0)
    Ne 14.10. 15:30 Žďár n.Sázavou - Třebíč 1:2 (0:0)

    11.kolo

    So 20.10. 15:00 Konice - Velké Meziříčí 0:2 (0:2)
    So 20.10. 15:00 Boskovice - ČAFC 2011 5:1 (1:0)
    So 20.10. 15:00 Otrokovice - Hulín 2:4 (0:2)
    So 20.10. 15:00 Líšeň - Rousínov 1:2 (0:0)
    So 20.10. 15:00 Havlíčkův Brod - Rájec 0:0 (0:0)
    Ne 21.10. 10:30 Třebíč - Blansko 0:3 (0:1)
    Ne 21.10. 15:00 Vyškov - Žďár n.Sázavou 2:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:00 Protivanov - Hrušovany 1:2 (1:2)

    12.kolo

    So 27.10. 10:30 ČAFC 2011 - Třebíč 2:4 (1:1)
    So 27.10. 14:30 Rousínov - Havlíčkův Brod 1:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Hulín - Líšeň 1:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Blansko - Vyškov 2:1 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Konice - Boskovice 3:2 (1:1)
    Ne 28.10. 10:15 Velké Meziříčí - Rájec 3:1 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Hrušovany - Otrokovice 1:5 (0:2)
    Ne 28.10. 14:30 Žďár n.Sázavou - Protivanov 3:2 (2:1)

    13.kolo

    Po 16.04. 17:00 Vyškov - ČAFC 2011 1:0
    So 03.11. 14:00 Boskovice - Velké Meziříčí 0:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Otrokovice - Žďár n.Sázavou 3:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Líšeň - Hrušovany 1:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Havlíčkův Brod - Hulín 0:3 (0:0)
    Ne 04.11. 10:30 Třebíč - Konice 3:2 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Protivanov - Blansko 1:2 (1:1)
    Ne 04.11. 14:00 Rájec - Rousínov 1:0 (1:0)

    14.kolo

    Čt 08.03. 10:30 ČAFC 2011 - Protivanov 1:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Hulín - Rájec 1:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Blansko - Otrokovice 3:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Konice - Vyškov 1:3 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Boskovice - Třebíč 3:2 (1:0)
    So 17.11. 10:00 Hrušovany - Havlíčkův Brod 1:2 (0:1)
    So 17.11. 13:30 Velké Meziříčí - Rousínov 3:1 (1:0)
    So 24.11. 13:30 Žďár n.Sázavou - Líšeň 4:2 (4:2)

    16.kolo

    So 15.03. 14:30 Rousínov - Hrušovany 2:2 (1:1)
    So 15.03. 14:30 Líšeň - ČAFC 2011 1:1 (1:0)
    So 15.03. 14:30 Otrokovice - Konice 2:0 (0:0)
    Ne 16.03. 10:15 Velké Meziříčí - Hulín 0:0 (0:0)
    Ne 16.03. 14:30 Rájec - Žďár n.Sázavou 2:3 (1:0)
    Ne 16.03. 14:30 Havlíčkův Brod - Blansko 0:3 (0:1)
    Ne 16.03. 14:30 Protivanov - Boskovice 4:1 (1:1)
    Ne 16.03. 14:30 Vyškov - Třebíč 0:0 (0:0)

    17.kolo

    So 22.03. 10:30 ČAFC 2011 - Havlíčkův Brod 1:1 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Boskovice - Otrokovice 3:2 (1:2)
    So 22.03. 15:00 Blansko - Rájec 4:0 (2:0)
    Ne 23.03. 10:30 Třebíč - Protivanov 1:2 (1:0)
    Ne 23.03. 15:00 Vyškov - Velké Meziříčí 0:2 (0:1)
    Ne 23.03. 15:00 Konice - Líšeň 2:0 (0:0)
    Ne 23.03. 15:00 Žďár n.Sázavou - Rousínov 3:0 (1:0)
    Ne 23.03. 15:00 Hrušovany - Hulín 2:2 (1:1)

    18.kolo

    So 29.03. 15:00 Hulín - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:1)
    So 29.03. 15:00 Rousínov - Blansko 2:1 (2:0)
    So 29.03. 15:00 Líšeň - Boskovice 4:0 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Otrokovice - Třebíč 0:0 (0:0)
    Ne 30.03. 10:15 Velké Meziříčí - Hrušovany 1:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Rájec - ČAFC 2011 1:1 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Havlíčkův Brod - Konice 2:5 (1:2)
    Ne 30.03. 15:00 Protivanov - Vyškov 1:1 (1:1)

    19.kolo

    So 05.04. 10:30 ČAFC 2011 - Rousínov 1:1 (1:0)
    So 05.04. 15:30 Boskovice - Havlíčkův Brod 2:1 (1:1)
    So 05.04. 15:30 Blansko - Hulín 3:2 (1:1)
    So 05.04. 15:30 Žďár n.Sázavou - Hrušovany 2:0 (2:0)
    Ne 06.04. 10:30 Třebíč - Líšeň 0:1 (0:0)
    Ne 06.04. 15:30 Protivanov - Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
    Ne 06.04. 15:30 Vyškov - Otrokovice 1:1 (0:1)
    Ne 06.04. 15:30 Konice - Rájec 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 12.04. 15:30 Hulín - ČAFC 2011 2:1 (1:0)
    So 12.04. 15:30 Rousínov - Konice 2:0 (1:0)
    So 12.04. 15:30 Líšeň - Vyškov 0:2 (0:1)
    So 12.04. 15:30 Otrokovice - Protivanov 2:1 (2:1)
    Ne 13.04. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 2:1 (2:1)
    Ne 13.04. 15:30 Hrušovany - Blansko 1:4 (1:1)
    Ne 13.04. 15:30 Rájec - Boskovice 3:0 (2:0)
    Ne 13.04. 15:30 Havlíčkův Brod - Třebíč 3:2 (1:1)

    21.kolo

    So 19.04. 10:30 ČAFC 2011 - Hrušovany 3:0 (1:0)
    So 19.04. 16:00 Otrokovice - Velké Meziříčí 2:1 (1:0)
    So 19.04. 16:00 Třebíč - Rájec 1:0 (0:0)
    So 19.04. 16:00 Boskovice - Rousínov 2:3 (2:2)
    Ne 20.04. 16:00 Protivanov - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 20.04. 16:00 Vyškov - Havlíčkův Brod 1:0 (1:0)
    Ne 20.04. 16:00 Konice - Hulín 2:1 (0:0)
    Čt 01.05. 16:30 Blansko - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:0)

    22.kolo

    So 26.04. 16:00 Hulín - Boskovice 0:2 (0:0)
    So 26.04. 16:00 Rousínov - Třebíč 1:1 (0:0)
    So 26.04. 16:00 Líšeň - Otrokovice 2:1 (1:1)
    Ne 27.04. 10:15 Velké Meziříčí - Blansko 1:1 (1:0)
    Ne 27.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - ČAFC 2011 4:2 (3:1)
    Ne 27.04. 16:00 Hrušovany - Konice 0:2 (0:1)
    Ne 27.04. 16:00 Rájec - Vyškov 0:0 (0:0)
    Ne 27.04. 16:00 Havlíčkův Brod - Protivanov 0:3 (0:3)

    23.kolo

    So 03.05. 10:30 ČAFC 2011 - Blansko 0:0 (0:0)
    So 03.05. 16:30 Líšeň - Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
    So 03.05. 16:30 Otrokovice - Havlíčkův Brod 4:1 (2:1)
    So 03.05. 16:30 Boskovice - Hrušovany 2:1 (0:1)
    Ne 04.05. 10:30 Třebíč - Hulín 0:1 (0:1)
    Ne 04.05. 16:30 Protivanov - Rájec 1:0 (1:0)
    Ne 04.05. 16:30 Vyškov - Rousínov 0:1 (0:1)
    Ne 04.05. 16:30 Konice - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:1)

    30.kolo

    Čt 08.05. 10:30 ČAFC 2011 - Otrokovice 1:1 (0:0)
    Čt 08.05. 14:00 Boskovice - Vyškov 0:1 (0:0)
    Čt 08.05. 16:30 Velké Meziříčí - Třebíč 0:1 (0:0)
    Čt 08.05. 16:30 Konice - Protivanov 0:2 (0:0)
    Čt 08.05. 16:30 Blansko - Líšeň 0:3 (0:2)
    Čt 08.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Havlíčkův Brod 3:2 (1:1)
    Čt 08.05. 16:30 Hulín - Rousínov 2:0
    Čt 08.05. 17:00 Hrušovany - Rájec 1:0 (1:0)

    24.kolo

    So 10.05. 16:30 Blansko - Konice 1:2 (0:0)
    So 10.05. 16:30 Hulín - Vyškov 0:2 (0:0)
    Ne 11.05. 10:15 Velké Meziříčí - ČAFC 2011 1:2 (1:1)
    Ne 11.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Boskovice 3:1 (1:0)
    Ne 11.05. 16:30 Hrušovany - Třebíč 1:1 (1:1)
    Ne 11.05. 16:30 Rousínov - Protivanov 3:4 (2:1)
    Ne 11.05. 16:30 Rájec - Otrokovice 3:2 (2:2)
    Ne 11.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Líšeň 1:3 (0:3)

    25.kolo

    So 17.05. 16:30 Líšeň - Rájec 3:1 (0:1)
    So 17.05. 16:30 Otrokovice - Rousínov 4:0 (1:0)
    So 17.05. 16:30 Boskovice - Blansko 2:3 (1:1)
    So 17.05. 16:30 Konice - ČAFC 2011 3:0 (0:0)
    Ne 18.05. 10:30 Třebíč - Žďár n.Sázavou 2:2 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Havlíčkův Brod - Velké Meziříčí 2:1 (2:1)
    Ne 18.05. 16:30 Protivanov - Hulín 4:0 (3:0)
    St 28.05. 17:30 Vyškov - Hrušovany 1:3 (0:1)

    26.kolo

    So 24.05. 10:30 ČAFC 2011 - Boskovice 1:0 (1:0)
    So 24.05. 16:30 Blansko - Třebíč 3:0 (2:0)
    So 24.05. 16:30 Hulín - Otrokovice 1:1 (0:0)
    So 24.05. 16:30 Rousínov - Líšeň 1:1 (0:0)
    Ne 25.05. 10:15 Velké Meziříčí - Konice 2:4 (1:2)
    Ne 25.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 25.05. 16:30 Hrušovany - Protivanov 0:4 (0:1)
    Ne 25.05. 16:30 Rájec - Havlíčkův Brod 5:1 (3:0)

    27.kolo

    So 31.05. 16:30 Líšeň - Hulín 2:0 (0:0)
    So 31.05. 16:30 Otrokovice - Hrušovany 7:0 (2:0)
    So 31.05. 16:30 Boskovice - Konice 2:1 (1:0)
    Ne 01.06. 10:30 Třebíč - ČAFC 2011 0:1 (0:1)
    Ne 01.06. 16:30 Rájec - Velké Meziříčí 1:4 (1:2)
    Ne 01.06. 16:30 Havlíčkův Brod - Rousínov 0:3 (0:1)
    Ne 01.06. 16:30 Protivanov - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:0)
    Ne 01.06. 16:30 Vyškov - Blansko 1:1 (1:0)

    28.kolo

    Ne 08.06. 16:30 Velké Meziříčí - Boskovice 1:3 (0:2)
    Ne 08.06. 16:30 Konice - Třebíč 0:0 (0:0)
    Ne 08.06. 16:30 ČAFC 2011 - Vyškov 2:0 (0:0)
    Ne 08.06. 16:30 Blansko - Protivanov 5:1 (4:0)
    Ne 08.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Otrokovice 3:1 (1:1)
    Ne 08.06. 16:30 Hrušovany - Líšeň 2:6 (1:3)
    Ne 08.06. 16:30 Hulín - Havlíčkův Brod 7:1 (3:0)
    Ne 08.06. 16:30 Rousínov - Rájec 1:3 (0:1)

    29.kolo

    13.06. 16:30 Havlíčkův Brod - Hrušovany 2:2 (0:0)
    So 14.06. 16:30 Rousínov - Velké Meziříčí 2:3 (1:0)
    So 14.06. 16:30 Rájec - Hulín 1:1 (1:0)
    So 14.06. 16:30 Líšeň - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:0)
    So 14.06. 16:30 Otrokovice - Blansko 1:3 (0:0)
    So 14.06. 16:30 Protivanov - ČAFC 2011 3:0 (2:0)
    So 14.06. 16:30 Vyškov - Konice 1:1 (0:0)
    So 14.06. 16:30 Třebíč - Boskovice 4:0 (3:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 5 6 64:34 62
    2. 30 17 8 5 63:41 59
    3. 30 15 9 6 59:35 54
    4. 30 14 7 9 53:35 49
    5. 30 14 5 11 48:49 47
    6. 30 14 4 12 48:38 46
    7. 30 13 5 12 50:40 44
    8. 30 12 5 13 57:48 41
    9. 30 10 9 11 38:33 39
    10. 30 10 8 12 42:41 38
    11. 30 10 8 12 40:48 38
    12. 30 9 8 13 40:44 35
    13. 30 10 4 16 44:61 34
    14. 30 8 9 13 30:46 33
    15. 30 6 7 17 37:70 25
    16. 30 5 7 18 35:85 22