Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 25. května 2020
svátek má Viola.
Hlavní menu
  • ID: 2590
  • Návštěvy: 8/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Český Krumlov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2819
    Týden:
    8
    Dnes:
    1
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 01.09. 10:00 Větřní - Horní Dvořiště 8:0 (4:0)
    So 01.09. 17:00 Holubov - Soběnov 1:1 (1:1)
    So 01.09. 17:00 Světlík - ROMO Č. Krumlov 8:0 (2:0)
    So 01.09. 17:00 Dolní Dvořiště - Kájov 5:1 (3:0)
    Ne 02.09. 17:00 Nová Ves-Brloh - Velešín 4:2 (2:1)

    2.kolo

    So 08.09. 10:15 Kájov - Loučovice B 1:1 (0:1)
    So 08.09. 13:15 Větřní - Holubov 2:0 (1:0)
    So 08.09. 17:00 ROMO Č. Krumlov - Dolní Dvořiště 1:2 (0:2)
    So 08.09. 17:00 Velešín - Světlík 0:0 (0:0)
    So 08.09. 17:00 Soběnov - Nová Ves-Brloh 0:2 (0:0)

    3.kolo

    So 15.09. 16:30 Holubov - Horní Dvořiště 2:2 (2:0)
    So 15.09. 16:30 Světlík - Soběnov 2:1 (0:1)
    So 15.09. 16:30 Dolní Dvořiště - Velešín 3:2 (3:1)
    Ne 16.09. 14:00 Loučovice B - ROMO Č. Krumlov 4:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:30 Nová Ves-Brloh - Větřní 3:2 (0:1)

    4.kolo

    So 22.09. 14:00 Horní Dvořiště - Kájov 1:4 (1:2)
    So 22.09. 16:30 Velešín - Loučovice B 4:1 (1:0)
    So 22.09. 16:30 Soběnov - Dolní Dvořiště 1:3 (1:1)
    So 22.09. 16:30 Větřní - Světlík 3:1 (2:1)
    So 22.09. 16:30 Holubov - Nová Ves-Brloh 1:3 (1:1)

    5.kolo

    So 29.09. 10:15 Kájov - ROMO Č. Krumlov 3:4 (3:2)
    So 29.09. 16:30 Světlík - Holubov 2:0 (1:0)
    So 29.09. 16:30 Dolní Dvořiště - Větřní 2:3 (1:0)
    Ne 30.09. 14:00 Loučovice B - Soběnov 5:0 (2:0)
    Ne 30.09. 16:30 Nová Ves-Brloh - Horní Dvořiště 12:2 (4:1)

    6.kolo

    So 06.10. 12:30 Větřní - Loučovice B 2:1 (0:0)
    So 06.10. 14:00 Horní Dvořiště - ROMO Č. Krumlov 5:5 (1:2)
    So 06.10. 16:00 Velešín - Kájov 3:0 (1:0)
    So 06.10. 16:00 Holubov - Dolní Dvořiště 0:6 (0:2)
    Ne 07.10. 16:00 Nová Ves-Brloh - Světlík 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 13.10. 10:15 Kájov - Soběnov 2:1 (1:0)
    So 13.10. 16:00 Světlík - Horní Dvořiště 3:1 (1:1)
    So 13.10. 16:00 Dolní Dvořiště - Nová Ves-Brloh 8:2 (3:1)
    So 13.10. 16:00 ROMO Č. Krumlov - Velešín 1:5 (1:1)
    Ne 14.10. 14:00 Loučovice B - Holubov 2:0 (2:0)

    8.kolo

    30.03. 16:00 Světlík - Dolní Dvořiště 0:6 (0:1)
    So 20.10. 14:00 Horní Dvořiště - Velešín 2:2 (1:0)
    So 20.10. 15:30 Soběnov - ROMO Č. Krumlov 8:2 (3:1)
    Ne 21.10. 15:30 Větřní - Kájov 3:1 (1:0)
    Ne 21.10. 15:30 Nová Ves-Brloh - Loučovice B 7:0 (4:0)

    9.kolo

    So 27.10. 10:15 Kájov - Holubov 1:1 (0:0)
    So 27.10. 14:00 Loučovice B - Světlík 2:0 (0:0)
    So 27.10. 14:30 Dolní Dvořiště - Horní Dvořiště 7:0 (2:0)
    So 27.10. 14:30 ROMO Č. Krumlov - Větřní 0:8 (0:2)
    So 27.10. 14:30 Velešín - Soběnov 3:0 (2:0)

    10.kolo

    So 03.11. 14:00 Horní Dvořiště - Soběnov 3:5 (1:1)
    So 03.11. 14:00 Holubov - ROMO Č. Krumlov 1:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Dolní Dvořiště - Loučovice B 2:1 (2:1)
    Ne 04.11. 14:00 Větřní - Velešín 1:6 (1:2)
    Ne 04.11. 14:00 Nová Ves-Brloh - Kájov 5:2 (1:2)

    11.kolo

    So 10.11. 10:15 Kájov - Světlík 0:3 (0:1)
    So 10.11. 14:00 ROMO Č. Krumlov - Nová Ves-Brloh 1:12 (1:6)
    So 10.11. 14:00 Velešín - Holubov 3:1 (0:1)
    So 10.11. 14:00 Soběnov - Větřní 2:3 (1:0)
    Ne 11.11. 14:00 Loučovice B - Horní Dvořiště 8:3 (4:1)

    12.kolo

    So 05.04. 10:00 ROMO Č. Krumlov - Světlík 0:2 (0:1)
    So 05.04. 10:15 Kájov - Dolní Dvořiště 1:6 (0:3)
    So 05.04. 14:00 Horní Dvořiště - Větřní 1:5 (0:4)
    So 05.04. 16:30 Soběnov - Holubov 1:1 (0:0)
    So 05.04. 16:30 Velešín - Nová Ves-Brloh 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 12.04. 16:30 Dolní Dvořiště - ROMO Č. Krumlov 9:0 (4:0)
    So 12.04. 16:30 Světlík - Velešín 1:4 (1:3)
    So 12.04. 16:30 Holubov - Větřní 0:2 (0:0)
    Ne 13.04. 14:00 Loučovice B - Kájov 3:0 (1:0)
    Ne 13.04. 16:30 Nová Ves-Brloh - Soběnov 5:1 (3:0)

    14.kolo

    So 19.04. 14:00 Horní Dvořiště - Holubov 0:1 (0:0)
    So 19.04. 17:00 Větřní - Nová Ves-Brloh 1:0 (1:0)
    So 19.04. 17:00 Soběnov - Světlík 1:6 (0:4)
    So 19.04. 17:00 Velešín - Dolní Dvořiště 0:0 (0:0)
    So 19.04. 17:00 ROMO Č. Krumlov - Loučovice B 2:0 (1:0)

    15.kolo

    So 26.04. 10:15 Kájov - Horní Dvořiště 4:2 (2:2)
    So 26.04. 17:00 Dolní Dvořiště - Soběnov 7:1 (4:0)
    So 26.04. 17:00 Světlík - Větřní 1:2 (0:0)
    Ne 27.04. 14:00 Loučovice B - Velešín 0:2 (0:0)
    Ne 27.04. 17:00 Nová Ves-Brloh - Holubov 1:2 (1:1)

    16.kolo

    So 03.05. 10:00 ROMO Č. Krumlov - Kájov 0:3 (0:3)
    So 03.05. 14:00 Horní Dvořiště - Nová Ves-Brloh 0:4 (0:1)
    So 03.05. 17:00 Holubov - Světlík 0:0 (0:0)
    So 03.05. 17:00 Větřní - Dolní Dvořiště 1:2 (0:1)
    So 03.05. 17:00 Soběnov - Loučovice B 1:1 (0:1)

    17.kolo

    So 10.05. 17:00 ROMO Č. Krumlov - Horní Dvořiště 6:4 (3:2)
    So 10.05. 17:00 Kájov - Velešín 4:3 (2:2)
    So 10.05. 17:00 Dolní Dvořiště - Holubov 3:3 (2:2)
    So 10.05. 17:00 Světlík - Nová Ves-Brloh 2:2 (1:1)
    Ne 11.05. 14:00 Loučovice B - Větřní 5:2 (1:1)

    18.kolo

    So 17.05. 14:00 Horní Dvořiště - Světlík 3:2 (1:1)
    So 17.05. 17:00 Nová Ves-Brloh - Dolní Dvořiště 1:1 (0:0)
    So 17.05. 17:00 Holubov - Loučovice B 2:0 (0:0)
    So 17.05. 17:00 Soběnov - Kájov 1:2 (1:0)
    So 17.05. 17:00 Velešín - ROMO Č. Krumlov 10:1 (4:0)

    19.kolo

    So 24.05. 17:00 Velešín - Horní Dvořiště 5:0 (3:0)
    So 24.05. 17:00 ROMO Č. Krumlov - Soběnov 4:2 (3:1)
    So 24.05. 17:00 Kájov - Větřní 0:0 (0:0)
    So 24.05. 17:00 Dolní Dvořiště - Světlík 3:0 (3:0)
    Ne 25.05. 14:00 Loučovice B - Nová Ves-Brloh 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 31.05. 11:30 Horní Dvořiště - Dolní Dvořiště 0:6 (0:3)
    So 31.05. 17:00 Světlík - Loučovice B 5:1 (2:1)
    So 31.05. 17:00 Holubov - Kájov 1:6 (0:5)
    So 31.05. 17:00 Větřní - ROMO Č. Krumlov 2:2 (2:1)
    So 31.05. 17:00 Soběnov - Velešín 4:6 (2:3)

    21.kolo

    06.06. 18:00 Kájov - Nová Ves-Brloh 2:4 (2:3)
    So 07.06. 15:00 Soběnov - Horní Dvořiště 2:2 (2:1)
    So 07.06. 15:00 Velešín - Větřní 0:3 (0:1)
    So 07.06. 15:00 ROMO Č. Krumlov - Holubov 2:4 (2:1)
    Ne 08.06. 14:00 Loučovice B - Dolní Dvořiště 2:3 (0:1)

    22.kolo

    So 14.06. 11:00 Větřní - Soběnov 7:0 (2:0)
    So 14.06. 14:00 Horní Dvořiště - Loučovice B 2:0 (1:0)
    So 14.06. 15:00 Holubov - Velešín 3:4 (2:1)
    So 14.06. 17:00 Světlík - Kájov 2:2 (1:0)
    So 14.06. 17:00 Nová Ves-Brloh - ROMO Č. Krumlov 6:6 (2:4)
    Správce soutěže: Zdeněk Kemény

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 16 3 1 84:20 51
    2. 20 14 2 4 60:27 44
    3. 20 13 3 4 66:30 42
    4. 20 11 4 5 75:37 37
    5. 20 9 4 7 41:31 31
    6. 20 7 4 9 39:49 25
    7. 20 7 3 10 38:39 24
    8. 20 4 7 9 24:42 19
    9. 20 4 4 12 38:98 16
    10. 20 2 4 14 33:67 10
    11. 20 2 4 14 33:91 10