Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 19. ledna 2020
svátek má Doubravka.
Hlavní menu
  • ID: 2581
  • Návštěvy: 102/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5247
    Týden:
    102
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 11.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 1:0 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Karviná - Zábřeh 1:1 (1:0)
    So 11.08. 16:30 Dolní Benešov - Zlín B 0:0 (0:0)
    So 11.08. 19:00 Kroměříž - Bystrc 5:1 (2:1)
    Ne 12.08. 10:15 Uničov - Břeclav 1:2 (1:0)
    Ne 12.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Frýdek-Místek 1:1 (1:1)
    Ne 12.08. 16:30 Lipová - Jihlava B 0:3
    Ne 12.08. 16:30 Znojmo - Mutěnice 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 18.08. 10:15 Frýdek-Místek - Karviná 0:0 (0:0)
    So 18.08. 11:00 Jihlava B - Zlín B 2:0 (1:0)
    So 18.08. 16:30 Břeclav - Zbrojovka Brno B 1:0 (1:0)
    So 18.08. 16:30 Mutěnice - Kroměříž 2:1 (2:0)
    Ne 19.08. 10:15 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 2:4 (1:2)
    Ne 19.08. 16:30 Zábřeh - Dolní Benešov 2:2 (1:1)
    Ne 19.08. 16:30 Bystrc - Uničov 1:0 (0:0)
    Ne 19.08. 16:30 Lipová - Znojmo 0:3

    3.kolo

    So 25.08. 10:15 Zbrojovka Brno B - Bystrc 1:0 (0:0)
    So 25.08. 16:30 Kroměříž - Lipová 0:1 (0:1)
    So 25.08. 16:30 Karviná - 1.FC Slovácko B 2:0 (1:0)
    So 25.08. 16:30 Dolní Benešov - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)
    Ne 26.08. 10:15 Uničov - Mutěnice 0:0 (0:0)
    Ne 26.08. 10:15 Sigma Olomouc B - Břeclav 4:1 (2:0)
    Ne 26.08. 16:30 Znojmo - Jihlava B 3:0 (1:0)
    Ne 26.08. 16:30 Zlín B - Zábřeh 1:2 (0:2)

    4.kolo

    So 01.09. 10:15 Frýdek-Místek - Zlín B 4:2 (1:0)
    So 01.09. 11:00 Jihlava B - Zábřeh 3:1 (1:0)
    So 01.09. 16:30 Břeclav - Karviná 2:1 (1:1)
    Ne 02.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 02.09. 16:30 Bystrc - Sigma Olomouc B 2:1 (2:0)
    Ne 02.09. 16:30 Mutěnice - Zbrojovka Brno B 2:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 Lipová - Uničov 0:4 (0:3)
    Ne 02.09. 16:30 Znojmo - Kroměříž 0:0 (0:0)

    5.kolo

    So 08.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Lipová 1:1 (1:1)
    Ne 09.09. 10:15 Uničov - Znojmo 2:0 (0:0)
    Ne 09.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Mutěnice 3:2 (2:1)
    Ne 09.09. 10:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    Ne 09.09. 16:30 Zábřeh - Frýdek-Místek 1:2 (1:1)
    St 19.09. 16:00 Kroměříž - Jihlava B 2:1 (2:1)
    St 19.09. 16:00 Dolní Benešov - Břeclav 0:2 (0:1)
    St 10.10. 15:30 Karviná - Bystrc 0:0 (0:0)

    15.kolo

    St 12.09. 15:30 1.FC Slovácko B - Uničov 3:0 (1:0)
    St 12.09. 16:30 Dolní Benešov - Jihlava B 2:4 (1:1)
    St 12.09. 16:30 Zlín B - Karviná 1:1 (1:0)
    St 12.09. 16:30 Zábřeh - Sigma Olomouc B 0:4 (0:1)
    St 12.09. 16:30 Frýdek-Místek - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:0)
    St 12.09. 16:30 Břeclav - Kroměříž 0:0 (0:0)
    St 12.09. 16:30 Bystrc - Znojmo 1:2 (1:0)
    St 12.09. 16:30 Mutěnice - Lipová 2:1 (0:1)

    6.kolo

    So 15.09. 16:00 Břeclav - Zlín B 1:0 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Mutěnice - Karviná 1:1 (1:0)
    So 15.09. 16:00 Znojmo - Zbrojovka Brno B 1:0 (1:0)
    So 15.09. 19:00 Kroměříž - Uničov 0:0 (0:0)
    Ne 16.09. 10:15 1.FC Slovácko B - Zábřeh 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 11:00 Jihlava B - Frýdek-Místek 0:1 (0:1)
    Ne 16.09. 16:00 Bystrc - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    Ne 16.09. 16:00 Lipová - Sigma Olomouc B 2:2 (1:0)

    7.kolo

    So 22.09. 10:15 Zbrojovka Brno B - Kroměříž 0:0 (0:0)
    So 22.09. 10:15 Frýdek-Místek - 1.FC Slovácko B 3:1 (2:1)
    So 22.09. 16:00 Karviná - Lipová 4:2 (2:1)
    So 22.09. 16:00 Dolní Benešov - Mutěnice 1:3 (0:1)
    Ne 23.09. 10:15 Uničov - Jihlava B 2:1 (0:1)
    Ne 23.09. 10:15 Sigma Olomouc B - Znojmo 5:0 (2:0)
    Ne 23.09. 10:30 Zlín B - Bystrc 3:2 (3:2)
    Ne 23.09. 16:00 Zábřeh - Břeclav 1:0 (1:0)

    8.kolo

    So 29.09. 16:00 Břeclav - Frýdek-Místek 2:3 (2:2)
    So 29.09. 16:00 Mutěnice - Zlín B 1:2 (1:1)
    So 29.09. 19:00 Kroměříž - Sigma Olomouc B 0:1 (0:1)
    Ne 30.09. 10:15 Uničov - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:0)
    Ne 30.09. 11:00 Jihlava B - 1.FC Slovácko B 1:3 (0:2)
    Ne 30.09. 16:00 Bystrc - Zábřeh 2:0 (1:0)
    Ne 30.09. 16:00 Lipová - Dolní Benešov 0:0 (0:0)
    Ne 30.09. 16:00 Znojmo - Karviná 1:1 (1:0)

    9.kolo

    So 06.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 1:0 (0:0)
    So 06.10. 10:15 Frýdek-Místek - Bystrc 1:1 (1:1)
    So 06.10. 15:30 Karviná - Kroměříž 1:2 (0:0)
    So 06.10. 15:30 Dolní Benešov - Znojmo 0:1 (0:1)
    Ne 07.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Uničov 5:0 (5:0)
    Ne 07.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Břeclav 3:0 (0:0)
    Ne 07.10. 10:30 Zlín B - Lipová 2:2 (1:1)
    Ne 07.10. 15:30 Zábřeh - Mutěnice 1:1 (0:1)

    10.kolo

    So 13.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 1:1 (0:1)
    So 13.10. 15:30 Mutěnice - Frýdek-Místek 0:2 (0:0)
    So 13.10. 18:00 Kroměříž - Dolní Benešov 3:1 (1:0)
    Ne 14.10. 10:15 Uničov - Karviná 0:2 (0:1)
    Ne 14.10. 11:00 Jihlava B - Břeclav 0:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Bystrc - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:1)
    Ne 14.10. 15:30 Lipová - Zábřeh 1:0 (0:0)
    Ne 14.10. 15:30 Znojmo - Zlín B 3:0 (2:0)

    11.kolo

    So 20.10. 10:15 Frýdek-Místek - Lipová 3:1 (2:1)
    So 20.10. 15:00 Karviná - Zbrojovka Brno B 2:0 (2:0)
    So 20.10. 15:00 Dolní Benešov - Uničov 0:1 (0:0)
    So 20.10. 15:00 Břeclav - Bystrc 2:1 (2:1)
    Ne 21.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Jihlava B 3:1 (2:1)
    Ne 21.10. 10:15 1.FC Slovácko B - Mutěnice 0:2 (0:1)
    Ne 21.10. 10:30 Zlín B - Kroměříž 0:2 (0:0)
    Ne 21.10. 15:00 Zábřeh - Znojmo 2:2 (0:1)

    12.kolo

    So 27.10. 10:15 Zbrojovka Brno B - Dolní Benešov 2:0 (1:0)
    So 27.10. 14:30 Mutěnice - Břeclav 3:0 (1:0)
    So 27.10. 18:00 Kroměříž - Zábřeh 1:2 (1:1)
    Ne 28.10. 10:15 Uničov - Zlín B 1:1 (0:0)
    Ne 28.10. 10:15 Sigma Olomouc B - Karviná 1:0 (0:0)
    Ne 28.10. 11:00 Jihlava B - Bystrc 2:1 (0:0)
    Ne 28.10. 14:30 Lipová - 1.FC Slovácko B 1:2 (1:1)
    Ne 28.10. 14:30 Znojmo - Frýdek-Místek 4:3 (3:1)

    13.kolo

    So 03.11. 10:15 Frýdek-Místek - Kroměříž 2:1 (1:0)
    So 03.11. 14:00 Karviná - Jihlava B 0:0 (0:0)
    So 03.11. 14:00 Dolní Benešov - Sigma Olomouc B 0:1 (0:1)
    So 03.11. 14:00 Břeclav - Lipová 3:0 (2:0)
    Ne 04.11. 10:15 1.FC Slovácko B - Znojmo 0:1 (0:0)
    Ne 04.11. 10:30 Zlín B - Zbrojovka Brno B 1:1 (0:1)
    Ne 04.11. 14:00 Zábřeh - Uničov 2:2 (1:0)
    Ne 04.11. 14:00 Bystrc - Mutěnice 2:2 (0:2)

    14.kolo

    09.03. 14:30 Znojmo - Břeclav 4:1 (1:1)
    So 10.11. 14:00 Kroměříž - 1.FC Slovácko B 3:0 (1:0)
    So 10.11. 14:00 Karviná - Dolní Benešov 4:1 (3:1)
    Ne 11.11. 10:15 Uničov - Frýdek-Místek 2:2 (2:1)
    Ne 11.11. 10:15 Sigma Olomouc B - Zlín B 2:0 (2:0)
    So 17.11. 10:15 Lipová - Bystrc 2:4 (0:1)
    So 17.11. 11:00 Jihlava B - Mutěnice 2:3 (0:2)
    Ne 18.11. 10:15 Zbrojovka Brno B - Zábřeh 0:1 (0:1)

    16.kolo

    So 15.03. 10:15 Frýdek-Místek - Sigma Olomouc B 0:1 (0:0)
    So 15.03. 14:30 Mutěnice - Znojmo 1:2 (0:2)
    So 15.03. 14:30 Břeclav - Uničov 3:0 (1:0)
    Ne 16.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
    Ne 16.03. 10:30 Zlín B - Dolní Benešov 1:2 (0:2)
    Ne 16.03. 11:00 Jihlava B - Lipová 4:1 (2:0)
    Ne 16.03. 14:30 Bystrc - Kroměříž 3:1 (0:1)
    Ne 16.03. 14:30 Zábřeh - Karviná 0:4 (0:1)

    17.kolo

    So 22.03. 10:15 Zbrojovka Brno B - Břeclav 0:1 (0:0)
    So 22.03. 14:30 Dolní Benešov - Zábřeh 1:0 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Karviná - Frýdek-Místek 3:1 (0:0)
    So 22.03. 15:00 Kroměříž - Mutěnice 0:3 (0:0)
    Ne 23.03. 10:15 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 1:1 (0:1)
    Ne 23.03. 10:15 Uničov - Bystrc 1:1 (1:0)
    Ne 23.03. 10:30 Zlín B - Jihlava B 2:3 (0:2)
    Ne 23.03. 15:00 Znojmo - Lipová 3:1 (1:0)

    18.kolo

    So 29.03. 10:15 Frýdek-Místek - Dolní Benešov 3:0 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Mutěnice - Uničov 3:0 (1:0)
    So 29.03. 15:00 Břeclav - Sigma Olomouc B 1:0 (0:0)
    Ne 30.03. 10:15 1.FC Slovácko B - Karviná 1:0 (0:0)
    Ne 30.03. 11:00 Jihlava B - Znojmo 0:2 (0:1)
    Ne 30.03. 15:00 Lipová - Kroměříž 0:2 (0:1)
    Ne 30.03. 15:00 Bystrc - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
    Ne 30.03. 15:00 Zábřeh - Zlín B 3:2 (2:1)

    19.kolo

    So 05.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Mutěnice 0:2 (0:2)
    So 05.04. 15:30 Dolní Benešov - 1.FC Slovácko B 0:3 (0:1)
    So 05.04. 15:30 Karviná - Břeclav 1:0 (1:0)
    So 05.04. 15:30 Kroměříž - Znojmo 0:0 (0:0)
    Ne 06.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Bystrc 1:2 (0:0)
    Ne 06.04. 10:15 Uničov - Lipová 2:1 (1:1)
    Ne 06.04. 10:30 Zlín B - Frýdek-Místek 1:0 (1:0)
    Ne 06.04. 15:30 Zábřeh - Jihlava B 0:1 (0:0)

    20.kolo

    So 12.04. 10:15 Jihlava B - Kroměříž 4:0 (2:0)
    So 12.04. 10:15 Frýdek-Místek - Zábřeh 0:1 (0:0)
    So 12.04. 15:30 Mutěnice - Sigma Olomouc B 2:1 (0:1)
    So 12.04. 15:30 Břeclav - Dolní Benešov 2:1 (1:1)
    Ne 13.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Zlín B 1:0 (0:0)
    Ne 13.04. 15:30 Znojmo - Uničov 1:0 (0:0)
    Ne 13.04. 15:30 Lipová - Zbrojovka Brno B 1:2 (1:1)
    Ne 13.04. 15:30 Bystrc - Karviná 1:1 (0:0)

    21.kolo

    So 19.04. 10:15 Frýdek-Místek - Jihlava B 5:0 (4:0)
    So 19.04. 10:15 Zbrojovka Brno B - Znojmo 3:0 (3:0)
    So 19.04. 16:00 Dolní Benešov - Bystrc 0:2 (0:1)
    So 19.04. 16:00 Karviná - Mutěnice 2:1 (0:1)
    Ne 20.04. 10:15 Sigma Olomouc B - Lipová 4:1 (1:0)
    Ne 20.04. 10:15 Uničov - Kroměříž 2:2 (1:2)
    Ne 20.04. 10:30 Zlín B - Břeclav 0:2 (0:1)
    Ne 20.04. 16:00 Zábřeh - 1.FC Slovácko B 0:2 (0:1)

    22.kolo

    So 26.04. 16:00 Kroměříž - Zbrojovka Brno B 1:3 (0:1)
    So 26.04. 16:00 Mutěnice - Dolní Benešov 1:0 (0:0)
    So 26.04. 16:00 Břeclav - Zábřeh 3:0 (2:0)
    Ne 27.04. 10:15 1.FC Slovácko B - Frýdek-Místek 2:3 (1:0)
    Ne 27.04. 11:00 Jihlava B - Uničov 2:1 (0:1)
    Ne 27.04. 16:00 Znojmo - Sigma Olomouc B 1:2 (1:0)
    Ne 27.04. 16:00 Lipová - Karviná 0:0 (0:0)
    Ne 27.04. 16:00 Bystrc - Zlín B 1:1 (0:0)

    30.kolo

    St 30.04. 16:30 Karviná - Zlín B 3:1 (1:0)
    St 30.04. 16:30 Znojmo - Bystrc 1:1 (0:1)
    St 30.04. 17:00 Kroměříž - Břeclav 3:2 (1:1)
    Čt 01.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Frýdek-Místek 0:3 (0:1)
    Čt 01.05. 11:00 Jihlava B - Dolní Benešov 1:2 (0:0)
    Čt 01.05. 15:00 Uničov - 1.FC Slovácko B 2:0 (1:0)
    Čt 01.05. 16:30 Sigma Olomouc B - Zábřeh 0:1 (0:0)
    Čt 01.05. 16:30 Lipová - Mutěnice 2:1 (1:1)

    23.kolo

    So 03.05. 10:15 Frýdek-Místek - Břeclav 1:1 (1:0)
    So 03.05. 16:30 Karviná - Znojmo 4:3 (2:1)
    Ne 04.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Jihlava B 4:1 (4:0)
    Ne 04.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Kroměříž 4:2 (2:0)
    Ne 04.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Uničov 1:3 (1:1)
    Ne 04.05. 10:30 Zlín B - Mutěnice 1:1 (1:1)
    Ne 04.05. 16:30 Zábřeh - Bystrc 2:2 (0:1)
    Ne 04.05. 16:30 Dolní Benešov - Lipová 1:1 (0:1)

    24.kolo

    So 10.05. 15:00 Břeclav - 1.FC Slovácko B 4:1 (2:0)
    So 10.05. 16:30 Kroměříž - Karviná 1:1 (1:0)
    So 10.05. 16:30 Mutěnice - Zábřeh 6:0 (3:0)
    Ne 11.05. 10:15 Uničov - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
    Ne 11.05. 11:00 Jihlava B - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
    Ne 11.05. 16:30 Znojmo - Dolní Benešov 3:2 (0:1)
    Ne 11.05. 16:30 Lipová - Zlín B 4:1 (1:1)
    Ne 11.05. 16:30 Bystrc - Frýdek-Místek 1:0 (0:0)

    25.kolo

    So 17.05. 10:15 Frýdek-Místek - Mutěnice 1:7 (1:3)
    So 17.05. 16:30 Břeclav - Jihlava B 0:3 (0:2)
    So 17.05. 16:30 Dolní Benešov - Kroměříž 0:0 (0:0)
    So 17.05. 16:30 Karviná - Uničov 1:2 (1:1)
    Ne 18.05. 10:15 1.FC Slovácko B - Bystrc 0:0 (0:0)
    Ne 18.05. 10:15 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 2:1 (1:0)
    Ne 18.05. 16:30 Zábřeh - Lipová 1:1 (0:1)
    Ne 18.05. 16:30 Zlín B - Znojmo 1:2 (0:0)

    26.kolo

    So 24.05. 10:15 Zbrojovka Brno B - Karviná 1:1 (0:0)
    So 24.05. 16:30 Kroměříž - Zlín B 1:1 (0:0)
    So 24.05. 16:30 Mutěnice - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:0)
    Ne 25.05. 10:15 Uničov - Dolní Benešov 0:1 (0:0)
    Ne 25.05. 11:00 Jihlava B - Sigma Olomouc B 0:5 (0:3)
    Ne 25.05. 16:30 Znojmo - Zábřeh 6:1 (2:1)
    Ne 25.05. 16:30 Lipová - Frýdek-Místek 0:2 (0:0)
    Ne 25.05. 16:30 Bystrc - Břeclav 0:0 (0:0)

    27.kolo

    30.05. 17:00 Zlín B - Uničov 1:0 (0:0)
    So 31.05. 10:15 Frýdek-Místek - Znojmo 0:1 (0:0)
    So 31.05. 16:30 Břeclav - Mutěnice 0:0 (0:0)
    So 31.05. 16:30 Dolní Benešov - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:2)
    So 31.05. 16:30 Karviná - Sigma Olomouc B 0:2 (0:1)
    Ne 01.06. 10:15 1.FC Slovácko B - Lipová 0:1 (0:0)
    Ne 01.06. 16:30 Bystrc - Jihlava B 2:0 (2:0)
    Ne 01.06. 16:30 Zábřeh - Kroměříž 0:0 (0:0)

    28.kolo

    So 07.06. 14:00 Kroměříž - Frýdek-Místek 0:2 (0:1)
    Ne 08.06. 10:15 Uničov - Zábřeh 0:1 (0:0)
    Ne 08.06. 11:00 Jihlava B - Karviná 2:4 (1:4)
    Ne 08.06. 16:30 Sigma Olomouc B - Dolní Benešov 2:2 (0:0)
    Ne 08.06. 16:30 Zbrojovka Brno B - Zlín B 0:2 (0:1)
    Ne 08.06. 16:30 Znojmo - 1.FC Slovácko B 4:0 (1:0)
    Ne 08.06. 16:30 Lipová - Břeclav 4:1 (2:1)
    Ne 08.06. 16:30 Mutěnice - Bystrc 3:2 (1:0)

    29.kolo

    St 28.05. 17:00 1.FC Slovácko B - Kroměříž 2:1 (1:1)
    St 04.06. 16:30 Frýdek-Místek - Uničov 2:2 (0:1)
    13.06. 16:30 Zábřeh - Zbrojovka Brno B 1:0 (0:0)
    13.06. 17:00 Bystrc - Lipová 2:1 (0:0)
    13.06. 17:00 Břeclav - Znojmo 3:3 (0:1)
    13.06. 17:00 Zlín B - Sigma Olomouc B 2:2 (2:0)
    So 14.06. 16:30 Mutěnice - Jihlava B 4:2 (4:1)
    So 14.06. 16:30 Dolní Benešov - Karviná 2:3 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 18 7 5 65:28 61
    2. 30 18 6 6 57:35 60
    3. 30 17 6 7 60:30 57
    4. 30 13 11 6 48:30 50
    5. 30 14 6 10 50:38 48
    6. 30 14 6 10 40:38 48
    7. 30 12 11 7 42:34 47
    8. 30 13 3 14 36:38 42
    9. 30 12 2 16 44:54 38
    10. 30 10 8 12 28:50 38
    11. 30 10 5 15 23:30 35
    12. 30 8 10 12 34:39 34
    13. 30 8 9 13 30:40 33
    14. 30 6 9 15 31:49 27
    15. 30 6 7 17 33:59 25
    16. 30 5 6 19 22:51 21