Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 14. července 2020
svátek má Karolína.
Hlavní menu
  • ID: 2520
  • Návštěvy: 61/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5961
    Týden:
    61
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.07. 19:30 Žilina - Trenčín 7:1 (3:0)
    So 14.07. 19:30 Košice - FC Senec 0:0 (0:0)
    So 14.07. 19:30 Nitra - Banská Bystrica 1:0 (1:0)
    Ne 15.07. 10:30 FC Petržalka - Zlaté Moravce 5:0 (1:0)
    Ne 15.07. 20:00 Ružomberok - Trnava 2:0 (1:0)
    St 18.07. 19:30 Slovan Bratislava - Dubnica 4:1 (3:0)

    2.kolo

    20.07. 19:30 FC Senec - Nitra 0:1 (0:0)
    So 21.07. 19:30 Trenčín - Banská Bystrica 0:3 (0:1)
    So 21.07. 19:30 Trnava - Košice 5:1 (3:0)
    So 21.07. 19:30 Dubnica - Ružomberok 0:0 (0:0)
    Ne 22.07. 10:30 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 1:0 (1:0)
    Ne 22.07. 18:30 Žilina - FC Petržalka 1:0 (0:0)

    3.kolo

    So 28.07. 18:00 Banská Bystrica - FC Senec 2:0 (1:0)
    So 28.07. 19:30 Slovan Bratislava - Žilina 2:3 (1:2)
    So 28.07. 19:30 Ružomberok - Zlaté Moravce 3:0 (0:0)
    So 28.07. 19:30 Košice - Dubnica 0:0 (0:0)
    Ne 29.07. 10:30 FC Petržalka - Trenčín 3:2 (0:1)
    Ne 29.07. 18:00 Nitra - Trnava 3:2 (1:2)

    4.kolo

    So 04.08. 19:30 Trenčín - FC Senec 2:1 (0:0)
    So 04.08. 19:30 Trnava - Banská Bystrica 1:0 (1:0)
    So 04.08. 19:30 Dubnica - Nitra 0:2 (0:0)
    So 04.08. 19:30 Žilina - Ružomberok 3:1 (2:1)
    Ne 05.08. 17:00 FC Petržalka - Slovan Bratislava 2:1 (2:1)
    Út 07.08. 17:00 Zlaté Moravce - Košice 2:1 (0:1)

    5.kolo

    10.08. 19:30 FC Senec - Trnava 1:3 (0:1)
    So 11.08. 19:30 Slovan Bratislava - Trenčín 2:1 (1:0)
    So 11.08. 19:30 Ružomberok - FC Petržalka 0:3 (0:0)
    So 11.08. 19:30 Košice - Žilina 2:0 (1:0)
    So 11.08. 19:30 Nitra - Zlaté Moravce 2:0 (0:0)
    Ne 12.08. 18:00 Banská Bystrica - Dubnica 0:1 (0:0)

    6.kolo

    So 18.08. 17:00 Dubnica - FC Senec 1:1 (1:1)
    So 18.08. 19:30 Trenčín - Trnava 0:2 (0:2)
    So 18.08. 19:30 Žilina - Nitra 0:0 (0:0)
    Ne 19.08. 10:30 Zlaté Moravce - Banská Bystrica 3:2 (2:2)
    Ne 19.08. 16:00 FC Petržalka - Košice 0:0 (0:0)
    Ne 19.08. 18:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 0:1 (0:0)

    7.kolo

    24.08. 19:30 FC Senec - Zlaté Moravce 1:1 (0:1)
    So 25.08. 19:30 Ružomberok - Trenčín 4:1 (0:0)
    So 25.08. 19:30 Košice - Slovan Bratislava 3:0 (1:0)
    So 25.08. 19:30 Banská Bystrica - Žilina 1:3 (0:2)
    So 25.08. 19:30 Trnava - Dubnica 1:1 (1:0)
    Ne 26.08. 18:00 Nitra - FC Petržalka 1:0 (0:0)

    8.kolo

    So 01.09. 19:30 Žilina - FC Senec 2:0 (0:0)
    So 01.09. 19:30 Slovan Bratislava - Nitra 2:1 (1:1)
    So 01.09. 19:30 Ružomberok - Košice 1:0 (0:0)
    Ne 02.09. 10:30 Zlaté Moravce - Trnava 0:0 (0:0)
    Ne 02.09. 16:30 FC Petržalka - Banská Bystrica 6:3 (3:1)
    Ne 02.09. 18:00 Trenčín - Dubnica 2:2 (0:0)

    9.kolo

    14.09. 19:30 FC Senec - FC Petržalka 2:3 (1:2)
    So 15.09. 19:30 Košice - Trenčín 4:0 (0:0)
    So 15.09. 19:30 Nitra - Ružomberok 3:0 (1:0)
    So 15.09. 19:30 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 0:0 (0:0)
    So 15.09. 19:30 Trnava - Žilina 4:1 (2:1)
    So 15.09. 19:30 Dubnica - Zlaté Moravce 4:1 (2:0)

    10.kolo

    So 22.09. 19:30 Trenčín - Zlaté Moravce 4:0 (1:0)
    So 22.09. 19:30 Žilina - Dubnica 4:1 (2:1)
    So 22.09. 19:30 Slovan Bratislava - FC Senec 3:0 (1:0)
    So 22.09. 19:30 Ružomberok - Banská Bystrica 2:2 (0:1)
    So 22.09. 19:30 Košice - Nitra 2:1 (1:1)
    Ne 23.09. 10:30 FC Petržalka - Trnava 3:1 (1:1)

    11.kolo

    28.09. 19:30 FC Senec - Ružomberok 2:3 (2:1)
    28.09. 19:30 Dubnica - FC Petržalka 1:3 (0:1)
    So 29.09. 19:30 Nitra - Trenčín 2:0 (0:0)
    So 29.09. 19:30 Banská Bystrica - Košice 1:2 (0:0)
    Ne 30.09. 10:30 Zlaté Moravce - Žilina 1:2 (1:1)
    Ne 30.09. 18:00 Trnava - Slovan Bratislava 1:1 (1:1)

    12.kolo

    05.10. 19:30 FC Senec - Košice 1:1 (1:1)
    So 06.10. 14:30 Trnava - Ružomberok 2:2 (2:1)
    So 06.10. 14:30 Banská Bystrica - Nitra 1:0 (1:0)
    So 06.10. 17:00 Trenčín - Žilina 2:2 (1:1)
    So 06.10. 19:30 Dubnica - Slovan Bratislava 2:1 (0:0)
    Ne 07.10. 10:30 Zlaté Moravce - FC Petržalka 1:3 (0:1)

    13.kolo

    So 20.10. 14:00 Banská Bystrica - Trenčín 1:1 (1:0)
    So 20.10. 17:30 Košice - Trnava 3:2 (1:2)
    So 20.10. 17:30 Ružomberok - Dubnica 2:2 (1:2)
    So 20.10. 17:30 Slovan Bratislava - Zlaté Moravce 2:2 (0:1)
    Ne 21.10. 10:30 FC Petržalka - Žilina 2:3 (1:1)
    Po 22.10. 20:05 Nitra - FC Senec 2:0 (2:0)

    14.kolo

    So 27.10. 14:00 Dubnica - Košice 0:1 (0:1)
    So 27.10. 17:30 Trenčín - FC Petržalka 1:4 (1:1)
    So 27.10. 17:30 Žilina - Slovan Bratislava 3:0 (1:0)
    Ne 28.10. 10:30 Zlaté Moravce - Ružomberok 1:2 (0:2)
    Ne 28.10. 17:30 FC Senec - Banská Bystrica 1:1 (0:0)
    Po 29.10. 20:05 Trnava - Nitra 2:1 (2:0)

    15.kolo

    02.11. 17:30 FC Senec - Trenčín 3:0 (1:0)
    So 03.11. 13:30 Banská Bystrica - Trnava 0:0 (0:0)
    So 03.11. 17:30 Nitra - Dubnica 1:1 (0:1)
    So 03.11. 17:30 Košice - Zlaté Moravce 3:0 (1:0)
    So 03.11. 17:30 Ružomberok - Žilina 1:2 (1:0)
    Po 05.11. 20:05 Slovan Bratislava - FC Petržalka 1:2 (0:2)

    16.kolo

    So 10.11. 17:30 Žilina - Košice 4:0 (2:0)
    So 10.11. 17:30 Dubnica - Banská Bystrica 1:0 (1:0)
    So 10.11. 17:30 Trnava - FC Senec 1:0 (1:0)
    Ne 11.11. 10:30 FC Petržalka - Ružomberok 3:0 (2:0)
    Ne 11.11. 10:30 Zlaté Moravce - Nitra 0:0 (0:0)
    Po 12.11. 20:05 Trenčín - Slovan Bratislava 1:2 (0:1)

    17.kolo

    23.11. 17:30 FC Senec - Dubnica 2:1 (1:0)
    So 24.11. 13:30 Banská Bystrica - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
    So 24.11. 13:30 Košice - FC Petržalka 0:1 (0:0)
    So 24.11. 17:30 Trnava - Trenčín 6:0 (2:0)
    So 24.11. 17:30 Ružomberok - Slovan Bratislava 0:2 (0:1)
    Po 26.11. 20:05 Nitra - Žilina 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 01.12. 17:30 Trenčín - Ružomberok 0:3 (0:2)
    So 01.12. 17:30 Slovan Bratislava - Košice 2:1 (2:1)
    So 01.12. 17:30 Žilina - Banská Bystrica 1:0 (0:0)
    Ne 02.12. 10:30 FC Petržalka - Nitra 1:0 (0:0)
    Ne 02.12. 10:30 Zlaté Moravce - FC Senec 1:0 (1:0)
    Po 03.12. 20:05 Dubnica - Trnava 0:1 (0:0)

    19.kolo

    29.02. 17:30 FC Senec - Žilina 0:0 (0:0)
    So 01.03. 14:00 Banská Bystrica - FC Petržalka 2:2 (0:0)
    So 01.03. 15:00 Košice - Ružomberok 1:0 (1:0)
    So 01.03. 17:00 Nitra - Slovan Bratislava 1:0 (0:0)
    So 01.03. 17:30 Dubnica - Trenčín 2:1 (1:1)
    So 01.03. 17:30 Trnava - Zlaté Moravce 2:0 (2:0)

    20.kolo

    So 08.03. 17:00 Slovan Bratislava - Banská Bystrica 1:0 (1:0)
    So 08.03. 17:30 Trenčín - Košice 1:2 (0:1)
    So 08.03. 17:30 Ružomberok - Nitra 2:2 (2:2)
    So 08.03. 17:30 Žilina - Trnava 2:1 (1:0)
    Ne 09.03. 10:30 FC Petržalka - FC Senec 3:1 (2:0)
    Ne 09.03. 10:30 Zlaté Moravce - Dubnica 0:0 (0:0)

    21.kolo

    14.03. 17:30 FC Senec - Slovan Bratislava 1:0 (1:0)
    So 15.03. 14:30 Banská Bystrica - Ružomberok 1:1 (1:1)
    So 15.03. 17:00 Nitra - Košice 1:0 (1:0)
    So 15.03. 17:30 Dubnica - Žilina 0:2 (0:0)
    So 15.03. 17:30 Trnava - FC Petržalka 0:2 (0:0)
    Ne 16.03. 10:30 Zlaté Moravce - Trenčín 2:0 (1:0)

    22.kolo

    So 22.03. 15:00 Košice - Banská Bystrica 1:3 (1:1)
    So 22.03. 17:00 Slovan Bratislava - Trnava 2:3 (1:0)
    So 22.03. 17:30 Trenčín - Nitra 1:2 (0:1)
    So 22.03. 17:30 Žilina - Zlaté Moravce 4:1 (2:1)
    Ne 23.03. 10:30 FC Petržalka - Dubnica 1:0 (0:0)
    Ne 23.03. 17:30 Ružomberok - FC Senec 1:1 (0:1)

    23.kolo

    So 29.03. 15:00 Košice - FC Senec 4:0 (2:0)
    So 29.03. 17:00 Nitra - Banská Bystrica 1:0 (0:0)
    So 29.03. 17:00 Slovan Bratislava - Dubnica 3:2 (2:0)
    So 29.03. 17:30 Ružomberok - Trnava 4:0 (1:0)
    So 29.03. 17:30 Žilina - Trenčín 4:0 (3:0)
    Ne 30.03. 10:30 FC Petržalka - Zlaté Moravce 4:0 (3:0)

    24.kolo

    04.04. 17:30 FC Senec - Nitra 1:0 (0:0)
    So 05.04. 17:30 Trenčín - Banská Bystrica 1:3 (0:2)
    So 05.04. 18:00 Zlaté Moravce - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
    So 05.04. 19:30 Žilina - FC Petržalka 0:1 (0:1)
    So 05.04. 19:30 Trnava - Košice 2:0 (1:0)
    Po 07.04. 20:05 Dubnica - Ružomberok 1:1 (0:1)

    25.kolo

    So 12.04. 15:00 Košice - Dubnica 6:2 (3:1)
    So 12.04. 17:00 Banská Bystrica - FC Senec 2:0 (1:0)
    So 12.04. 18:00 Nitra - Trnava 0:0 (0:0)
    So 12.04. 18:30 Ružomberok - Zlaté Moravce 2:2 (1:1)
    Ne 13.04. 10:30 FC Petržalka - Trenčín 1:0 (0:0)
    Po 14.04. 20:05 Slovan Bratislava - Žilina 0:0 (0:0)

    26.kolo

    So 19.04. 19:00 Dubnica - Nitra 2:1 (1:0)
    So 19.04. 19:00 Zlaté Moravce - Košice 2:1 (2:0)
    So 19.04. 19:30 Trnava - Banská Bystrica 1:0 (1:0)
    So 19.04. 19:30 Žilina - Ružomberok 4:1 (3:1)
    Ne 20.04. 10:30 FC Petržalka - Slovan Bratislava 2:1 (2:0)
    Po 21.04. 20:05 Trenčín - FC Senec 0:0 (0:0)

    28.kolo

    25.04. 19:30 FC Senec - Trnava 4:1 (1:0)
    So 26.04. 17:00 Banská Bystrica - Dubnica 3:2 (0:1)
    So 26.04. 18:00 Nitra - Zlaté Moravce 2:0 (2:0)
    So 26.04. 18:00 Slovan Bratislava - Trenčín 3:0 (1:0)
    So 26.04. 18:30 Ružomberok - FC Petržalka 2:2 (2:0)
    Po 28.04. 20:05 Košice - Žilina 2:2 (0:0)

    29.kolo

    So 03.05. 18:00 Slovan Bratislava - Ružomberok 0:0 (0:0)
    So 03.05. 19:00 Dubnica - FC Senec 0:0 (0:0)
    So 03.05. 19:00 Zlaté Moravce - Banská Bystrica 0:4 (0:1)
    So 03.05. 19:30 Žilina - Nitra 1:1 (1:0)
    Ne 04.05. 10:30 FC Petržalka - Košice 1:0 (0:0)
    Po 05.05. 17:30 Trenčín - Trnava 2:1 (1:1)

    30.kolo

    09.05. 19:30 FC Senec - Zlaté Moravce 1:0 (1:0)
    So 10.05. 17:00 Banská Bystrica - Žilina 1:1 (1:1)
    So 10.05. 18:00 Nitra - FC Petržalka 0:3 (0:1)
    So 10.05. 19:00 Košice - Slovan Bratislava 1:1 (1:0)
    So 10.05. 19:30 Trnava - Dubnica 1:1 (1:0)
    Ne 11.05. 18:30 Ružomberok - Trenčín 0:0 (0:0)

    27.kolo

    So 17.05. 16:30 FC Petržalka - Banská Bystrica 2:1 (1:1)
    So 17.05. 17:30 Trenčín - Dubnica 1:1 (0:0)
    So 17.05. 18:00 Slovan Bratislava - Nitra 3:2 (2:2)
    So 17.05. 18:30 Ružomberok - Košice 3:0 (1:0)
    So 17.05. 19:00 Zlaté Moravce - Trnava 0:2 (0:1)
    So 17.05. 19:30 Žilina - FC Senec 1:0 (0:0)

    31.kolo

    Út 13.05. 19:00 Dubnica - Zlaté Moravce 2:0 (0:0)
    Út 20.05. 17:30 Košice - Trenčín 2:1 (1:1)
    Út 20.05. 17:30 Nitra - Ružomberok 1:0 (0:0)
    Út 20.05. 17:30 Banská Bystrica - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
    Út 20.05. 17:30 FC Senec - FC Petržalka 4:5 (0:2)
    Út 20.05. 17:30 Trnava - Žilina 3:1 (3:1)

    32.kolo

    Út 27.05. 17:30 FC Petržalka - Trnava 2:1 (1:0)
    Út 27.05. 17:30 Košice - Nitra 1:2 (0:0)
    Út 27.05. 17:30 Ružomberok - Banská Bystrica 0:0 (0:0)
    Út 27.05. 17:30 Slovan Bratislava - FC Senec 4:0 (3:0)
    Út 27.05. 17:30 Trenčín - Zlaté Moravce 0:0 (0:0)
    Út 27.05. 17:30 Žilina - Dubnica 5:0 (3:0)

    33.kolo

    So 31.05. 17:30 Nitra - Trenčín 3:0 (2:0)
    So 31.05. 17:30 Banská Bystrica - Košice 3:0 (0:0)
    So 31.05. 17:30 FC Senec - Ružomberok 2:2 (2:2)
    So 31.05. 17:30 Trnava - Slovan Bratislava 0:1 (0:0)
    So 31.05. 17:30 Dubnica - FC Petržalka 0:2 (0:0)
    So 31.05. 17:30 Zlaté Moravce - Žilina 1:6 (1:4)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 33 27 3 3 77:30 84
    2. 33 22 7 4 75:30 73
    3. 33 17 6 10 40:26 57
    4. 33 15 7 11 52:40 52
    5. 33 15 6 12 46:37 51
    6. 33 13 6 14 45:44 45
    7. 33 10 14 9 46:43 44
    8. 33 10 9 14 41:37 39
    9. 33 7 12 14 34:53 33
    10. 33 6 10 17 30:51 28
    11. 33 6 7 20 22:66 25
    12. 33 3 7 23 26:77 16