Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 20. ledna 2020
svátek má Ilona.
Hlavní menu
  • ID: 2495
  • Návštěvy: 17/1
  • turnaj
  • muži
  • Praha  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2957
Týden:
17
Dnes:
3
On-line:
1

1.kolo

Ne 23.01. 10:00 Řepy - Bílá Hora 2:4 (1:1)
Ne 23.01. 12:00 Tuchoměřice - Mníšek 2:4 (2:1)
Ne 23.01. 14:00 Zbuzany - Červený Újezd 5:1 (1:1)
Ne 23.01. 16:00 SK Praha 4 - Lety 4:5 (1:2)

2.kolo

Ne 30.01. 12:00 Červený Újezd - Řepy 1:1 (1:1)
Ne 30.01. 14:00 Lety - Bílá Hora 3:3 (1:2)
Ne 30.01. 16:00 Mníšek - Suchdol 8:0 (4:0)
Čt 03.02. 18:30 SK Praha 4 - Zbuzany 3:4 (1:2)

3.kolo

So 05.02. 14:00 Řepy - Mníšek 5:2 (4:1)
Ne 06.02. 12:00 Zbuzany - Tuchoměřice 2:5 (0:2)
Ne 06.02. 14:00 Bílá Hora - SK Praha 4 1:0 (1:0)
Ne 06.02. 16:00 Suchdol - Lety 0:9 (0:1)

4.kolo

Ne 13.02. 10:00 Zbuzany - Lety 0:4 (0:2)
Ne 13.02. 12:00 Tuchoměřice - SK Praha 4 3:1 (2:0)
Ne 13.02. 14:00 Bílá Hora - Mníšek 1:2 (0:2)
Ne 13.02. 16:00 Suchdol - Červený Újezd 3:1 (2:0)

5.kolo

Ne 20.02. 10:00 Červený Újezd - Bílá Hora 0:6 (0:5)
Ne 20.02. 12:00 Lety - Tuchoměřice 1:2 (1:0)
Ne 20.02. 14:00 Mníšek - Zbuzany 4:2 (3:1)
Ne 20.02. 16:00 Řepy - Suchdol 4:1 (1:1)

6.kolo

Ne 27.02. 10:00 Řepy - Lety 0:5 (0:1)
Ne 27.02. 12:00 Tuchoměřice - Bílá Hora 1:5 (0:1)
Ne 27.02. 14:00 Mníšek - Červený Újezd 4:2 (3:1)
Ne 27.02. 16:00 Suchdol - SK Praha 4 4:2 (0:2)

7.kolo

So 05.03. 14:00 Řepy - Zbuzany 1:3 (1:3)
So 05.03. 16:00 Suchdol - Bílá Hora 0:6 (0:2)
Ne 06.03. 13:00 Červený Újezd - Tuchoměřice 1:4 (0:1)
Ne 06.03. 15:00 Mníšek - SK Praha 4 4:2 (3:1)

8.kolo

Ne 13.03. 10:00 SK Praha 4 - Červený Újezd 7:3 (5:1)
Ne 13.03. 12:00 Tuchoměřice - Řepy 1:3 (0:0)
Ne 13.03. 14:00 Lety - Mníšek 6:0 (2:0)
Ne 13.03. 16:00 Suchdol - Zbuzany 3:4 (2:1)

9.kolo

Ne 20.03. 10:00 Řepy - SK Praha 4 3:1 (0:0)
Ne 20.03. 12:00 Červený Újezd - Lety 0:4 (0:1)
Ne 20.03. 14:00 Bílá Hora - Zbuzany 2:1 (1:1)
Ne 20.03. 16:00 Suchdol - Tuchoměřice 0:7 (0:4)
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 8 5 0 3 25:17 15
2. 8 4 0 4 21:23 12
3. 8 2 0 6 11:41 6
4. 8 1 0 7 20:27 3
5. 8 0 1 7 9:34 1
6. 26 18 1 7 69:25 55
7. 26 10 4 12 53:56 34
8. 26 10 3 13 49:55 33
9. 26 8 8 10 31:36 32