Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 2466
  • Návštěvy: 9/1
  • turnaj
  • muži
  • Teplice  

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2443
Týden:
9
Dnes:
2
On-line:
1

1.kolo

So 15.01. 11:00 Oldřichov - Kladruby 1:1 (0:1)
So 15.01. 13:00 Proboštov B - Milešov 3:0 (1:0)
So 15.01. 15:00 Mlékojedy - Srbice 2:3 (1:1)
Ne 16.01. 13:00 Osek - Hrob 2:2 (1:0)
Ne 16.01. 15:00 Chlumec - 1.FC Dubí 1:1 (0:1)

2.kolo

So 22.01. 11:00 1.FC Dubí - Osek 2:0 (1:0)
So 22.01. 13:00 Kladruby - Chlumec 3:2 (1:1)
So 22.01. 15:00 Srbice - Hrob 2:0 (1:0)
Ne 23.01. 13:00 Milešov - Oldřichov 1:4 (0:1)
Ne 23.01. 15:00 Mlékojedy - Proboštov B 2:0 (1:0)

3.kolo

So 29.01. 11:00 Chlumec - Milešov 2:3 (1:1)
So 29.01. 13:00 Hrob - 1.FC Dubí 5:3 (1:0)
So 29.01. 15:00 Oldřichov - Mlékojedy 2:0 (0:0)
Ne 30.01. 13:00 Proboštov B - Srbice 2:7 (1:3)
Ne 30.01. 15:00 Osek - Kladruby 4:1 (1:1)

4.kolo

So 05.02. 11:00 Kladruby - Hrob 2:0 (1:0)
So 05.02. 13:00 Milešov - Osek 3:2 (1:1)
So 05.02. 15:00 Srbice - 1.FC Dubí 3:0 (3:0)
Ne 06.02. 13:00 Proboštov B - Oldřichov 2:1 (1:0)
Ne 06.02. 15:00 Mlékojedy - Chlumec 1:4 (0:1)

5.kolo

So 12.02. 11:00 Chlumec - Proboštov B 3:5 (2:4)
So 12.02. 13:00 Osek - Mlékojedy 1:5 (1:3)
So 12.02. 15:00 Oldřichov - Srbice 2:0 (0:0)
Ne 13.02. 13:00 1.FC Dubí - Kladruby 2:1 (1:0)
Ne 13.02. 15:00 Hrob - Milešov 2:0 (0:0)

6.kolo

So 19.02. 11:00 Milešov - 1.FC Dubí 4:0 (1:0)
So 19.02. 13:00 Oldřichov - Chlumec 6:0 (2:0)
So 19.02. 15:00 Srbice - Kladruby 4:2 (0:0)
Ne 20.02. 13:00 Proboštov B - Osek 2:4 (0:1)
St 23.02. 18:00 Mlékojedy - Hrob 1:1 (0:1)

7.kolo

So 26.02. 11:00 Hrob - Proboštov B 4:2 (1:0)
So 26.02. 13:00 Osek - Oldřichov 2:1 (1:0)
So 26.02. 15:00 Chlumec - Srbice 4:3 (0:1)
Ne 27.02. 13:00 Kladruby - Milešov 2:8 (0:4)
Ne 27.02. 15:00 1.FC Dubí - Mlékojedy 5:1 (1:0)

8.kolo

So 05.03. 11:00 Chlumec - Osek 5:2 (2:1)
So 05.03. 13:00 Proboštov B - 1.FC Dubí 2:3 (1:2)
So 05.03. 15:00 Srbice - Milešov 2:8 (0:4)
Ne 06.03. 13:00 Oldřichov - Hrob 3:2 (0:0)
Ne 06.03. 15:00 Mlékojedy - Kladruby 1:1 (0:1)

9.kolo

So 12.03. 11:00 Kladruby - Proboštov B 5:3 (1:2)
So 12.03. 13:00 Hrob - Chlumec 3:9 (2:6)
So 12.03. 15:00 Milešov - Mlékojedy 5:1 (1:0)
Ne 13.03. 13:00 1.FC Dubí - Oldřichov 2:1 (1:0)
Ne 13.03. 15:00 Osek - Srbice 4:4 (2:3)
Správce soutěže: X X

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 9 6 0 3 32:18 18
2. 9 5 1 3 21:10 16
3. 9 5 1 3 28:24 16
4. 9 5 1 3 18:18 16
5. 9 4 1 4 30:27 13
6. 9 3 2 4 21:25 11
7. 9 3 2 4 19:24 11
8. 9 3 2 4 18:25 11
9. 9 3 0 6 21:29 9
10. 26 6 6 14 28:45 24