Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 2289
  • Návštěvy: 19/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Žďár nad Sázavou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3536
    Týden:
    19
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 00:00 Osová Bitýška - Velká Bíteš B 0:0 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Bystřice n.P. B - Nová Ves B 3:1 (1:0)
    So 14.08. 00:00 Radostín n.O. - Jiskra Vír 5:1 (4:0)
    So 14.08. 00:00 Rad. Svratka - Bory 4:3 (2:0)
    So 14.08. 00:00 Nedvědice - Rovečné 5:0 (1:0)
    So 14.08. 00:00 Ujčov - Dolní Rožínka 2:2 (1:1)
    So 14.08. 00:00 SK Svratka - Bobrová 0:1 (0:0)

    3.kolo

    So 21.08. 00:00 Bobrová - Osová Bitýška 3:1
    So 21.08. 00:00 Dolní Rožínka - SK Svratka 5:1 (2:0)
    So 21.08. 00:00 Rovečné - Ujčov 1:1
    So 21.08. 00:00 Bory - Nedvědice 4:1
    So 21.08. 00:00 Jiskra Vír - Rad. Svratka 3:2
    So 21.08. 00:00 Nová Ves B - Radostín n.O. 2:4 (0:2)
    So 21.08. 00:00 Velká Bíteš B - Bystřice n.P. B 1:5 (0:2)

    4.kolo

    So 28.08. 00:00 Osová Bitýška - Bystřice n.P. B 2:3 (0:1)
    So 28.08. 00:00 Radostín n.O. - Velká Bíteš B 6:1 (3:0)
    So 28.08. 00:00 Rad. Svratka - Nová Ves B 3:3 (1:2)
    So 28.08. 00:00 Nedvědice - Jiskra Vír 6:0
    So 28.08. 00:00 Ujčov - Bory 1:2
    So 28.08. 00:00 SK Svratka - Rovečné 6:1 (2:1)
    So 28.08. 00:00 Bobrová - Dolní Rožínka 2:1 (2:0)

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Dolní Rožínka - Osová Bitýška 1:2 (0:0)
    So 04.09. 00:00 Rovečné - Bobrová 0:1 (0:1)
    So 04.09. 00:00 Bory - SK Svratka 3:0 (2:0)
    So 04.09. 00:00 Jiskra Vír - Ujčov 3:1 (3:1)
    So 04.09. 00:00 Nová Ves B - Nedvědice 5:1 (4:0)
    So 04.09. 00:00 Velká Bíteš B - Rad. Svratka 4:4 (2:2)
    So 04.09. 00:00 Bystřice n.P. B - Radostín n.O. 0:1

    6.kolo

    So 11.09. 00:00 Osová Bitýška - Radostín n.O. 1:3 (0:2)
    So 11.09. 00:00 Rad. Svratka - Bystřice n.P. B 4:1 (2:0)
    So 11.09. 00:00 Nedvědice - Velká Bíteš B 3:1 (2:1)
    So 11.09. 00:00 Ujčov - Nová Ves B 3:0
    So 11.09. 00:00 SK Svratka - Jiskra Vír 3:2 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Bobrová - Bory 0:1 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Dolní Rožínka - Rovečné 0:1 (0:1)

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 Rovečné - Osová Bitýška 0:1
    So 18.09. 00:00 Bory - Dolní Rožínka 0:1
    So 18.09. 00:00 Jiskra Vír - Bobrová 1:1
    So 18.09. 00:00 Nová Ves B - SK Svratka 1:0 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Velká Bíteš B - Ujčov 3:1 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Bystřice n.P. B - Nedvědice 2:4 (2:2)
    So 18.09. 00:00 Radostín n.O. - Rad. Svratka 1:1

    8.kolo

    So 25.09. 00:00 Rad. Svratka - Osová Bitýška 3:1 (2:1)
    So 25.09. 00:00 Nedvědice - Radostín n.O. 2:2 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Ujčov - Bystřice n.P. B 0:2
    So 25.09. 00:00 SK Svratka - Velká Bíteš B 3:0 (2:0)
    So 25.09. 00:00 Bobrová - Nová Ves B 1:2 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Dolní Rožínka - Jiskra Vír 0:1 (0:1)
    So 25.09. 00:00 Rovečné - Bory 2:3

    1.kolo

    Út 28.09. 00:00 SK Svratka - Osová Bitýška 3:2 (1:1)
    Út 28.09. 00:00 Bobrová - Ujčov 2:2
    Út 28.09. 00:00 Dolní Rožínka - Nedvědice 1:3
    Út 28.09. 00:00 Rovečné - Rad. Svratka 3:0
    Út 28.09. 00:00 Bory - Radostín n.O. 3:2 (2:0)
    Út 28.09. 00:00 Jiskra Vír - Bystřice n.P. B 1:5
    Út 28.09. 00:00 Nová Ves B - Velká Bíteš B 5:0 (2:0)

    9.kolo

    So 02.10. 00:00 Bory - Osová Bitýška 1:1
    So 02.10. 00:00 Jiskra Vír - Rovečné 1:1 (0:1)
    So 02.10. 00:00 Nová Ves B - Dolní Rožínka 2:1 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Velká Bíteš B - Bobrová 5:4 (3:3)
    So 02.10. 00:00 Bystřice n.P. B - SK Svratka 4:1 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Radostín n.O. - Ujčov 3:2 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Rad. Svratka - Nedvědice 1:2 (0:1)

    10.kolo

    So 09.10. 00:00 Osová Bitýška - Nedvědice 2:5
    So 09.10. 00:00 Ujčov - Rad. Svratka 0:3 (0:0)
    So 09.10. 00:00 SK Svratka - Radostín n.O. 1:1 (0:1)
    So 09.10. 00:00 Bobrová - Bystřice n.P. B 1:3
    So 09.10. 00:00 Dolní Rožínka - Velká Bíteš B 1:2 (1:1)
    So 09.10. 00:00 Rovečné - Nová Ves B 2:1 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Bory - Jiskra Vír 7:0 (2:0)

    11.kolo

    So 16.10. 00:00 Jiskra Vír - Osová Bitýška 0:1
    So 16.10. 00:00 Nová Ves B - Bory 1:2
    So 16.10. 00:00 Velká Bíteš B - Rovečné 3:1 (0:1)
    So 16.10. 00:00 Bystřice n.P. B - Dolní Rožínka 4:0
    So 16.10. 00:00 Radostín n.O. - Bobrová 1:1 (1:1)
    So 16.10. 00:00 Rad. Svratka - SK Svratka 1:1 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Nedvědice - Ujčov 3:0 (1:0)

    12.kolo

    So 23.10. 00:00 Osová Bitýška - Ujčov 1:5
    So 23.10. 00:00 SK Svratka - Nedvědice 1:3 (1:1)
    So 23.10. 00:00 Bobrová - Rad. Svratka 0:4
    So 23.10. 00:00 Dolní Rožínka - Radostín n.O. 2:1 (0:0)
    So 23.10. 00:00 Rovečné - Bystřice n.P. B 0:2 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Bory - Velká Bíteš B 3:0
    So 23.10. 00:00 Jiskra Vír - Nová Ves B 0:3

    13.kolo

    So 30.10. 00:00 Nová Ves B - Osová Bitýška 5:0 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Velká Bíteš B - Jiskra Vír 4:3
    So 30.10. 00:00 Bystřice n.P. B - Bory 2:2
    So 30.10. 00:00 Radostín n.O. - Rovečné 1:3
    So 30.10. 00:00 Rad. Svratka - Dolní Rožínka 4:2 (0:1)
    So 30.10. 00:00 Nedvědice - Bobrová 2:0
    So 30.10. 00:00 Ujčov - SK Svratka 3:0

    14.kolo

    So 26.03. 00:00 Velká Bíteš B - Nová Ves B 0:3 (0:1)
    So 26.03. 00:00 Bystřice n.P. B - Jiskra Vír 3:0
    So 26.03. 00:00 Radostín n.O. - Bory 4:3 (0:2)
    So 26.03. 00:00 Rad. Svratka - Rovečné 3:1 (1:0)
    So 26.03. 00:00 Nedvědice - Dolní Rožínka 0:3
    So 26.03. 00:00 Ujčov - Bobrová 3:0
    So 26.03. 00:00 Osová Bitýška - SK Svratka 1:2 (1:1)

    15.kolo

    So 02.04. 00:00 Bobrová - SK Svratka 1:2 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Dolní Rožínka - Ujčov 4:1
    So 02.04. 00:00 Rovečné - Nedvědice 2:3
    So 02.04. 00:00 Bory - Rad. Svratka 1:4 (1:1)
    So 02.04. 00:00 Jiskra Vír - Radostín n.O. 1:2
    So 02.04. 00:00 Nová Ves B - Bystřice n.P. B 1:1
    So 02.04. 00:00 Velká Bíteš B - Osová Bitýška 3:1 (2:1)

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Bystřice n.P. B - Velká Bíteš B 3:0 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Radostín n.O. - Nová Ves B 4:3 (2:2)
    So 09.04. 00:00 Rad. Svratka - Jiskra Vír 3:0
    So 09.04. 00:00 Nedvědice - Bory 0:4
    So 09.04. 00:00 Ujčov - Rovečné 1:3
    So 09.04. 00:00 SK Svratka - Dolní Rožínka 2:1 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Osová Bitýška - Bobrová 3:2

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Dolní Rožínka - Bobrová 1:1
    So 16.04. 00:00 Rovečné - SK Svratka 2:1 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Ujčov - Bory 0:3
    So 16.04. 00:00 Jiskra Vír - Nedvědice 2:0
    So 16.04. 00:00 Nová Ves B - Rad. Svratka 0:0
    So 16.04. 00:00 Velká Bíteš B - Radostín n.O. 0:2 (0:1)
    So 16.04. 00:00 Bystřice n.P. B - Osová Bitýška 1:2

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Radostín n.O. - Bystřice n.P. B 3:4
    So 23.04. 00:00 Rad. Svratka - Velká Bíteš B 2:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Nedvědice - Nová Ves B 3:4
    So 23.04. 00:00 Ujčov - Jiskra Vír 1:1 (1:1)
    So 23.04. 00:00 SK Svratka - Bory 1:2 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Bobrová - Rovečné 5:0
    So 23.04. 00:00 Osová Bitýška - Dolní Rožínka 1:1 (0:1)

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Rovečné - Dolní Rožínka 0:0
    So 30.04. 00:00 Bory - Bobrová 3:3
    So 30.04. 00:00 Jiskra Vír - SK Svratka 1:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Nová Ves B - Ujčov 5:1 (2:0)
    So 30.04. 00:00 Velká Bíteš B - Nedvědice 0:3
    So 30.04. 00:00 Bystřice n.P. B - Rad. Svratka 3:0 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Radostín n.O. - Osová Bitýška 2:1 (0:1)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Rad. Svratka - Radostín n.O. 1:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Nedvědice - Bystřice n.P. B 2:1 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Ujčov - Velká Bíteš B 0:1 (0:1)
    So 07.05. 00:00 SK Svratka - Nová Ves B 0:1 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Bobrová - Jiskra Vír 3:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Dolní Rožínka - Bory 4:3 (3:3)
    So 07.05. 00:00 Osová Bitýška - Rovečné 4:1

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 Nová Ves B - Bobrová 1:1 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Velká Bíteš B - SK Svratka 2:2 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Bystřice n.P. B - Ujčov 7:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Radostín n.O. - Nedvědice 3:3 (1:1)
    So 14.05. 00:00 Osová Bitýška - Rad. Svratka 1:3
    So 14.05. 00:00 Jiskra Vír - Dolní Rožínka 2:1
    So 14.05. 00:00 Bory - Rovečné 5:0

    22.kolo

    So 21.05. 00:00 Osová Bitýška - Bory 0:3
    So 21.05. 00:00 Rovečné - Jiskra Vír 2:0 (1:0)
    So 21.05. 00:00 Dolní Rožínka - Nová Ves B 5:0 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Bobrová - Velká Bíteš B 1:0
    So 21.05. 00:00 SK Svratka - Bystřice n.P. B 0:2 (0:2)
    So 21.05. 00:00 Ujčov - Radostín n.O. 1:3
    So 21.05. 00:00 Nedvědice - Rad. Svratka 1:3 (1:2)

    23.kolo

    So 28.05. 00:00 Nedvědice - Osová Bitýška 4:4
    So 28.05. 00:00 Rad. Svratka - Ujčov 5:7
    So 28.05. 00:00 Radostín n.O. - SK Svratka 3:1 (3:0)
    So 28.05. 00:00 Bystřice n.P. B - Bobrová 4:0
    So 28.05. 00:00 Velká Bíteš B - Dolní Rožínka 3:1 (1:1)
    So 28.05. 00:00 Nová Ves B - Rovečné 2:4
    So 28.05. 00:00 Jiskra Vír - Bory 1:3

    24.kolo

    So 04.06. 00:00 Osová Bitýška - Jiskra Vír 3:1 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Bory - Nová Ves B 3:1
    So 04.06. 00:00 Rovečné - Velká Bíteš B 2:0 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Dolní Rožínka - Bystřice n.P. B 0:5
    So 04.06. 00:00 Bobrová - Radostín n.O. 3:3 (2:2)
    So 04.06. 00:00 SK Svratka - Rad. Svratka 2:2 (1:0)
    So 04.06. 00:00 Ujčov - Nedvědice 2:1

    25.kolo

    So 11.06. 00:00 Ujčov - Osová Bitýška 3:3
    So 11.06. 00:00 Nedvědice - SK Svratka 0:0
    So 11.06. 00:00 Rad. Svratka - Bobrová 0:4 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Radostín n.O. - Dolní Rožínka 3:3 (2:1)
    So 11.06. 00:00 Bystřice n.P. B - Rovečné 4:0
    So 11.06. 00:00 Velká Bíteš B - Bory 1:2 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Nová Ves B - Jiskra Vír 6:2

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Osová Bitýška - Nová Ves B 1:1 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Jiskra Vír - Velká Bíteš B 4:2 (2:2)
    So 18.06. 00:00 Bory - Bystřice n.P. B 1:3 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Rovečné - Radostín n.O. 0:3 (0:1)
    So 18.06. 00:00 Dolní Rožínka - Rad. Svratka 0:1 (0:0)
    So 18.06. 00:00 Bobrová - Nedvědice 3:1 (0:0)
    So 18.06. 00:00 SK Svratka - Ujčov 2:1 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 2 5 77:27 59
    2. 26 17 3 6 70:37 54
    3. 26 14 8 4 67:44 50
    4. 26 13 7 6 61:45 46
    5. 26 13 4 9 61:50 43
    6. 26 12 5 9 59:45 41
    7. 26 9 7 10 44:45 34
    8. 26 8 6 12 36:46 30
    9. 26 9 3 14 32:56 30
    10. 26 7 6 13 40:59 27
    11. 26 8 3 15 36:65 27
    12. 26 7 5 14 41:47 26
    13. 26 6 5 15 42:63 23
    14. 26 6 4 16 32:69 22