Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 24. července 2019
svátek má Kristýna.
Hlavní menu
  • ID: 2243
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Karviná  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4938
    Týden:
    33
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 21.08. 00:00 Slavoj Rychvald - Inter Petrovice 1:0
    So 21.08. 00:00 Gascontrol Havířov - TJ Petřvald 1:0
    So 21.08. 00:00 B.F. Orlová - Slovan Orlová 3:2
    So 21.08. 00:00 Věřňovice - Doubrava 0:5
    So 21.08. 00:00 Horní Bludovice - Horní Žukov 0:1
    So 21.08. 00:00 Slavoj Petřvald - Bohumín B 3:4 (3:3)

    4.kolo

    So 28.08. 00:00 Inter Petrovice - Bohumín B 1:1
    So 28.08. 00:00 Horní Bludovice - Slavoj Petřvald 1:0 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Doubrava - Horní Žukov 1:0
    So 28.08. 00:00 Slovan Orlová - Věřňovice 2:3
    So 28.08. 00:00 TJ Petřvald - B.F. Orlová 1:2
    So 28.08. 00:00 Slavoj Rychvald - Gascontrol Havířov 1:2

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Gascontrol Havířov - Inter Petrovice 0:2 (0:1)
    So 04.09. 00:00 B.F. Orlová - Slavoj Rychvald 1:3
    So 04.09. 00:00 Věřňovice - TJ Petřvald 5:0
    So 04.09. 00:00 Horní Žukov - Slovan Orlová 2:5
    So 04.09. 00:00 Slavoj Petřvald - Doubrava 1:5 (1:1)
    So 04.09. 00:00 Bohumín B - Horní Bludovice 4:1

    6.kolo

    So 11.09. 00:00 Doubrava - Bohumín B 2:3 (1:3)
    So 11.09. 00:00 Slovan Orlová - Slavoj Petřvald 4:3
    So 11.09. 00:00 TJ Petřvald - Horní Žukov 3:0
    So 11.09. 00:00 Slavoj Rychvald - Věřňovice 3:1 (2:0)
    So 11.09. 00:00 Gascontrol Havířov - B.F. Orlová 3:2
    Út 28.09. 15:00 Inter Petrovice - Horní Bludovice 2:2 (0:0)

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 B.F. Orlová - Inter Petrovice 0:1
    So 18.09. 00:00 Věřňovice - Gascontrol Havířov 2:1
    So 18.09. 00:00 Horní Žukov - Slavoj Rychvald 2:3
    So 18.09. 00:00 Slavoj Petřvald - TJ Petřvald 1:2
    So 18.09. 00:00 Bohumín B - Slovan Orlová 2:0
    So 18.09. 00:00 Horní Bludovice - Doubrava 2:3

    8.kolo

    So 25.09. 00:00 Inter Petrovice - Doubrava 0:1 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Slovan Orlová - Horní Bludovice 4:7 (1:4)
    So 25.09. 00:00 TJ Petřvald - Bohumín B 0:0 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Slavoj Rychvald - Slavoj Petřvald 1:1
    So 25.09. 00:00 Gascontrol Havířov - Horní Žukov 3:0 (3:0)
    So 25.09. 00:00 B.F. Orlová - Věřňovice 0:2 (0:1)

    9.kolo

    So 02.10. 00:00 Věřňovice - Inter Petrovice 0:2 (0:2)
    So 02.10. 00:00 Horní Žukov - B.F. Orlová 3:0
    So 02.10. 00:00 Slavoj Petřvald - Gascontrol Havířov 2:2 (2:1)
    So 02.10. 00:00 Bohumín B - Slavoj Rychvald 2:3 (0:1)
    So 02.10. 00:00 Horní Bludovice - TJ Petřvald 1:2 (1:1)
    So 02.10. 00:00 Doubrava - Slovan Orlová 6:2 (3:1)

    10.kolo

    So 09.10. 00:00 Inter Petrovice - Slovan Orlová 2:2
    So 09.10. 00:00 TJ Petřvald - Doubrava 0:1 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Slavoj Rychvald - Horní Bludovice 1:2
    So 09.10. 00:00 Gascontrol Havířov - Bohumín B 5:0 (2:0)
    So 09.10. 00:00 B.F. Orlová - Slavoj Petřvald 1:0 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Věřňovice - Horní Žukov 6:1 (2:0)

    11.kolo

    So 16.10. 00:00 Horní Žukov - Inter Petrovice 2:2 (1:0)
    So 16.10. 00:00 Slavoj Petřvald - Věřňovice 2:1 (1:1)
    So 16.10. 00:00 Bohumín B - B.F. Orlová 4:1 (2:0)
    So 16.10. 00:00 Horní Bludovice - Gascontrol Havířov 2:6
    So 16.10. 00:00 Doubrava - Slavoj Rychvald 3:2 (2:0)
    So 16.10. 00:00 Slovan Orlová - TJ Petřvald 1:0 (1:0)

    1.kolo

    So 23.10. 00:00 TJ Petřvald - Inter Petrovice 1:0
    So 23.10. 00:00 Slavoj Rychvald - Slovan Orlová 2:0
    So 23.10. 00:00 Gascontrol Havířov - Doubrava 1:2
    So 23.10. 00:00 B.F. Orlová - Horní Bludovice 3:3
    So 23.10. 00:00 Věřňovice - Bohumín B 1:3
    So 23.10. 00:00 Horní Žukov - Slavoj Petřvald 1:1

    2.kolo

    So 30.10. 00:00 Inter Petrovice - Slavoj Petřvald 1:1
    So 30.10. 00:00 Bohumín B - Horní Žukov 4:2
    So 30.10. 00:00 Horní Bludovice - Věřňovice 3:5
    So 30.10. 00:00 Doubrava - B.F. Orlová 2:1
    So 30.10. 00:00 Slovan Orlová - Gascontrol Havířov 0:5
    So 30.10. 00:00 TJ Petřvald - Slavoj Rychvald 2:2

    13.kolo

    So 02.04. 15:30 Slavoj Petřvald - Inter Petrovice 2:3 (2:2)
    So 02.04. 15:30 Horní Žukov - Bohumín B 5:2
    So 02.04. 15:30 B.F. Orlová - Doubrava 3:2 (2:1)
    So 02.04. 15:30 Slavoj Rychvald - TJ Petřvald 0:1 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Věřňovice - Horní Bludovice 0:4 (0:1)
    Ne 03.04. 15:30 Gascontrol Havířov - Slovan Orlová 0:2 (0:2)

    14.kolo

    So 09.04. 15:30 TJ Petřvald - Gascontrol Havířov 2:6
    So 09.04. 15:30 Slovan Orlová - B.F. Orlová 3:2
    So 09.04. 15:30 Doubrava - Věřňovice 3:1 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Horní Žukov - Horní Bludovice 2:3 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Inter Petrovice - Slavoj Rychvald 1:1 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Bohumín B - Slavoj Petřvald 2:4 (2:3)

    15.kolo

    So 16.04. 16:00 Slavoj Petřvald - Horní Bludovice 3:2 (2:1)
    So 16.04. 16:00 Horní Žukov - Doubrava 3:2 (1:0)
    So 16.04. 16:00 B.F. Orlová - TJ Petřvald 0:2
    Ne 17.04. 16:00 Inter Petrovice - Bohumín B 3:0
    Ne 17.04. 16:00 Věřňovice - Slovan Orlová 1:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Gascontrol Havířov - Slavoj Rychvald 1:0

    16.kolo

    So 23.04. 16:00 Slavoj Rychvald - B.F. Orlová 7:1
    So 23.04. 16:00 TJ Petřvald - Věřňovice 4:1
    So 23.04. 16:00 Slovan Orlová - Horní Žukov 3:1 (2:0)
    So 23.04. 16:00 Doubrava - Slavoj Petřvald 3:0 (1:0)
    Ne 24.04. 16:00 Inter Petrovice - Gascontrol Havířov 0:1
    Ne 24.04. 16:00 Horní Bludovice - Bohumín B 1:4 (1:1)

    17.kolo

    So 30.04. 16:30 Slavoj Petřvald - Slovan Orlová 2:2 (0:1)
    So 30.04. 16:30 Horní Žukov - TJ Petřvald 2:2
    So 30.04. 16:30 B.F. Orlová - Gascontrol Havířov 2:2
    Ne 01.05. 16:30 Horní Bludovice - Inter Petrovice 3:0 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Bohumín B - Doubrava 4:0 (3:0)
    Ne 01.05. 16:30 Věřňovice - Slavoj Rychvald 0:3 (0:1)

    18.kolo

    So 07.05. 16:30 Slavoj Rychvald - Horní Žukov 3:0
    So 07.05. 16:30 TJ Petřvald - Slavoj Petřvald 2:1
    So 07.05. 16:30 Slovan Orlová - Bohumín B 4:1
    So 07.05. 16:30 Doubrava - Horní Bludovice 4:2 (1:2)
    Ne 08.05. 16:30 Inter Petrovice - B.F. Orlová 5:1 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Gascontrol Havířov - Věřňovice 2:1 (1:0)

    19.kolo

    So 14.05. 16:30 Doubrava - Inter Petrovice 2:0
    So 14.05. 16:30 Slavoj Petřvald - Slavoj Rychvald 0:1
    So 14.05. 16:30 Horní Žukov - Gascontrol Havířov 0:4 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Horní Bludovice - Slovan Orlová 1:3
    Ne 15.05. 16:30 Bohumín B - TJ Petřvald 1:1
    Ne 15.05. 16:30 Věřňovice - B.F. Orlová 4:3

    20.kolo

    So 21.05. 17:00 B.F. Orlová - Horní Žukov 7:3
    So 21.05. 17:00 Slavoj Rychvald - Bohumín B 2:2
    So 21.05. 17:00 TJ Petřvald - Horní Bludovice 1:1 (0:0)
    So 21.05. 17:00 Slovan Orlová - Doubrava 2:5
    Ne 22.05. 17:00 Inter Petrovice - Věřňovice 3:0 (2:0)
    Ne 22.05. 17:00 Gascontrol Havířov - Slavoj Petřvald 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 28.05. 17:00 Slovan Orlová - Inter Petrovice 0:5 (0:2)
    So 28.05. 17:00 Doubrava - TJ Petřvald 4:1 (2:1)
    So 28.05. 17:00 Slavoj Petřvald - B.F. Orlová 1:1 (0:1)
    So 28.05. 17:00 Horní Žukov - Věřňovice 4:1
    Ne 29.05. 17:00 Horní Bludovice - Slavoj Rychvald 0:2 (0:2)
    Ne 29.05. 17:00 Bohumín B - Gascontrol Havířov 2:3 (0:2)

    22.kolo

    So 04.06. 17:00 B.F. Orlová - Bohumín B 3:3
    So 04.06. 17:00 TJ Petřvald - Slovan Orlová 1:3 (1:1)
    Ne 05.06. 17:00 Inter Petrovice - Horní Žukov 3:1
    Ne 05.06. 17:00 Věřňovice - Slavoj Petřvald 0:2 (0:2)
    Ne 05.06. 17:00 Gascontrol Havířov - Horní Bludovice 2:0 (1:0)
    Ne 05.06. 17:00 Slavoj Rychvald - Doubrava 2:3 (0:2)

    12.kolo

    So 11.06. 17:00 Slovan Orlová - Slavoj Rychvald 3:0 (2:0)
    So 11.06. 17:00 Doubrava - Gascontrol Havířov 2:1 (1:1)
    So 11.06. 17:00 Slavoj Petřvald - Horní Žukov 0:2 (0:0)
    Ne 12.06. 17:00 Inter Petrovice - TJ Petřvald 4:0
    Ne 12.06. 17:00 Horní Bludovice - B.F. Orlová 2:0
    Ne 12.06. 17:00 Bohumín B - Věřňovice 4:0
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 18 0 4 61:31 54
    2. 22 15 2 5 53:24 47
    3. 22 11 4 7 43:28 37
    4. 22 10 6 6 40:22 36
    5. 22 10 5 7 52:45 35
    6. 22 10 2 10 47:54 32
    7. 22 8 5 9 28:37 29
    8. 22 7 3 12 43:52 24
    9. 22 8 0 14 35:54 24
    10. 22 6 3 13 37:58 21
    11. 22 5 4 13 37:58 19
    12. 22 4 6 12 30:43 18