Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. února 2020
svátek má Matěj.
Hlavní menu
  • ID: 2241
  • Návštěvy: 10/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13

Přihlášení

Jméno:  
Heslo:
Přihlásit trvale
Registrace   |   Heslo

Soutěže ČR

Pohár FAČR

Evropské poháry

Liga mistrů Evropská liga

Návštěvy soutěže

Celkem:
2502
Týden:
10
Dnes:
1
On-line:
1

1.kolo

So 26.08. 00:00 Hranice - Havířov 0:1
So 26.08. 00:00 Zábřeh - Baník Ostrava B 2:1
So 26.08. 00:00 FC Saburtalo - Uničov 2:2
So 26.08. 00:00 Vsetín - Zlín 1:1
So 26.08. 00:00 Vítkovice B - Rýmařov 4:2
So 26.08. 00:00 HFK Olomouc - Sigma Olomouc B 2:0

11.kolo

St 30.08. 00:00 HFK Olomouc - Havířov 5:0
St 30.08. 00:00 Sigma Olomouc B - Vítkovice B 3:1
St 30.08. 00:00 Rýmařov - Vsetín 4:4
St 30.08. 00:00 Zlín - FC Saburtalo 1:2
St 30.08. 00:00 Uničov - Zábřeh 0:2
St 30.08. 00:00 Baník Ostrava B - Hranice 3:0

2.kolo

So 02.09. 00:00 Havířov - Sigma Olomouc B 1:0
So 02.09. 00:00 Rýmařov - HFK Olomouc 2:2
So 02.09. 00:00 Zlín - Vítkovice B 4:0
So 02.09. 00:00 Uničov - Vsetín 3:0
So 02.09. 00:00 Baník Ostrava B - FC Saburtalo 0:1
So 02.09. 00:00 Hranice - Zábřeh 1:1

3.kolo

So 09.09. 00:00 Zábřeh - Havířov 0:0 (0:0)
So 09.09. 00:00 FC Saburtalo - Hranice 2:0
So 09.09. 00:00 Vsetín - Baník Ostrava B 0:3
So 09.09. 00:00 Vítkovice B - Uničov 2:0
So 09.09. 00:00 HFK Olomouc - Zlín 0:0 (0:0)
So 09.09. 00:00 Sigma Olomouc B - Rýmařov 1:0

4.kolo

So 16.09. 00:00 Havířov - Rýmařov 5:2
So 16.09. 00:00 Zlín - Sigma Olomouc B 0:4
So 16.09. 00:00 Uničov - HFK Olomouc 1:1
So 16.09. 00:00 Baník Ostrava B - Vítkovice B 4:0
So 16.09. 00:00 Hranice - Vsetín 2:6
So 16.09. 00:00 Zábřeh - FC Saburtalo 0:0 (0:0)

5.kolo

So 23.09. 00:00 FC Saburtalo - Havířov 1:0
So 23.09. 00:00 Vsetín - Zábřeh 4:1
So 23.09. 00:00 Vítkovice B - Hranice 6:3
So 23.09. 00:00 HFK Olomouc - Baník Ostrava B 2:4
So 23.09. 00:00 Sigma Olomouc B - Uničov 2:1
So 23.09. 00:00 Rýmařov - Zlín 3:1

6.kolo

So 30.09. 00:00 Havířov - Zlín 1:1
So 30.09. 00:00 Uničov - Rýmařov 3:0
So 30.09. 00:00 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 1:0
So 30.09. 00:00 Hranice - HFK Olomouc 0:4
So 30.09. 00:00 Zábřeh - Vítkovice B 0:2
So 30.09. 00:00 FC Saburtalo - Vsetín 0:1

7.kolo

So 07.10. 00:00 Vsetín - Havířov 0:0 (0:0)
So 07.10. 00:00 Vítkovice B - FC Saburtalo 0:3
So 07.10. 00:00 HFK Olomouc - Zábřeh 3:1
So 07.10. 00:00 Sigma Olomouc B - Hranice 3:0
So 07.10. 00:00 Rýmařov - Baník Ostrava B 2:3
So 07.10. 00:00 Zlín - Uničov 0:0 (0:0)

8.kolo

So 14.10. 00:00 Havířov - Uničov 4:2
So 14.10. 00:00 Baník Ostrava B - Zlín 5:1
So 14.10. 00:00 Hranice - Rýmařov 2:1
So 14.10. 00:00 Zábřeh - Sigma Olomouc B 1:4
So 14.10. 00:00 FC Saburtalo - HFK Olomouc 2:1
So 14.10. 00:00 Vsetín - Vítkovice B 5:1 (1:1)

9.kolo

So 21.10. 00:00 Vítkovice B - Havířov 0:3
So 21.10. 00:00 HFK Olomouc - Vsetín 0:2
So 21.10. 00:00 Sigma Olomouc B - FC Saburtalo 0:1
So 21.10. 00:00 Rýmařov - Zábřeh 0:0 (0:0)
So 21.10. 00:00 Zlín - Hranice 0:1
So 21.10. 00:00 Uničov - Baník Ostrava B 0:2 (0:0)

10.kolo

So 28.10. 00:00 Havířov - Baník Ostrava B 1:3 (0:1)
So 28.10. 00:00 Hranice - Uničov 1:7
So 28.10. 00:00 Zábřeh - Zlín 3:1
So 28.10. 00:00 FC Saburtalo - Rýmařov 3:1
So 28.10. 00:00 Vsetín - Sigma Olomouc B 3:2 (0:2)
So 28.10. 00:00 Vítkovice B - HFK Olomouc 0:3

12.kolo

So 31.03. 00:00 Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 2:0
So 31.03. 00:00 Rýmařov - Vítkovice B 4:1 (1:0)
So 31.03. 00:00 Zlín - Vsetín 1:3
So 31.03. 00:00 Uničov - FC Saburtalo 2:1
So 31.03. 00:00 Baník Ostrava B - Zábřeh 2:0 (2:0)
So 31.03. 00:00 Havířov - Hranice 2:2

13.kolo

So 07.04. 00:00 Zábřeh - Hranice 0:0 (0:0)
So 07.04. 00:00 FC Saburtalo - Baník Ostrava B 2:3 (2:1)
So 07.04. 00:00 Vsetín - Uničov 1:0
So 07.04. 00:00 Vítkovice B - Zlín 1:6
So 07.04. 00:00 HFK Olomouc - Rýmařov 3:1 (1:1)
So 07.04. 00:00 Sigma Olomouc B - Havířov 1:0

14.kolo

So 14.04. 00:00 Rýmařov - Sigma Olomouc B 0:0 (0:0)
So 14.04. 00:00 Zlín - HFK Olomouc 1:2
So 14.04. 00:00 Uničov - Vítkovice B 2:0
So 14.04. 00:00 Baník Ostrava B - Vsetín 1:1
So 14.04. 00:00 Hranice - FC Saburtalo 1:1
So 14.04. 00:00 Havířov - Zábřeh 2:0

15.kolo

So 21.04. 00:00 FC Saburtalo - Zábřeh 2:0
So 21.04. 00:00 Vsetín - Hranice 2:1
So 21.04. 00:00 Vítkovice B - Baník Ostrava B 0:6 (0:4)
So 21.04. 00:00 HFK Olomouc - Uničov 0:3
So 21.04. 00:00 Sigma Olomouc B - Zlín 1:1
So 21.04. 00:00 Rýmařov - Havířov 3:1

16.kolo

So 28.04. 00:00 Zlín - Rýmařov 5:0
So 28.04. 00:00 Uničov - Sigma Olomouc B 999:1
So 28.04. 00:00 Baník Ostrava B - HFK Olomouc 2:0 (1:0)
So 28.04. 00:00 Hranice - Vítkovice B 131:252
So 28.04. 00:00 Zábřeh - Vsetín 0:2 (0:1)
So 28.04. 00:00 Havířov - FC Saburtalo 0:0 (0:0)

17.kolo

So 05.05. 00:00 Vsetín - FC Saburtalo 999:0
So 05.05. 00:00 Vítkovice B - Zábřeh výsledek
So 05.05. 00:00 HFK Olomouc - Hranice výsledek
So 05.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 0:999
So 05.05. 00:00 Rýmařov - Uničov výsledek
So 05.05. 00:00 Zlín - Havířov výsledek

18.kolo

So 12.05. 00:00 Uničov - Zlín 3:0
So 12.05. 00:00 Baník Ostrava B - Rýmařov 3:0 (1:0)
So 12.05. 00:00 Hranice - Sigma Olomouc B 2:0
So 12.05. 00:00 Zábřeh - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
So 12.05. 00:00 FC Saburtalo - Vítkovice B 3:0
So 12.05. 00:00 Havířov - Vsetín 0:3

19.kolo

So 19.05. 00:00 Vítkovice B - Vsetín 1:8 (0:3)
So 19.05. 00:00 HFK Olomouc - FC Saburtalo výsledek
So 19.05. 00:00 Sigma Olomouc B - Zábřeh výsledek
So 19.05. 00:00 Rýmařov - Hranice 5:1 (3:1)
So 19.05. 00:00 Zlín - Baník Ostrava B 0:3 (0:3)
So 19.05. 00:00 Uničov - Havířov výsledek

20.kolo

So 26.05. 00:00 Baník Ostrava B - Uničov výsledek
So 26.05. 00:00 Hranice - Zlín výsledek
So 26.05. 00:00 Zábřeh - Rýmařov 3:2
So 26.05. 00:00 FC Saburtalo - Sigma Olomouc B výsledek
So 26.05. 00:00 Vsetín - HFK Olomouc výsledek
So 26.05. 00:00 Havířov - Vítkovice B výsledek

21.kolo

So 02.06. 00:00 HFK Olomouc - Vítkovice B výsledek
So 02.06. 00:00 Sigma Olomouc B - Vsetín 1:2
So 02.06. 00:00 Rýmařov - FC Saburtalo 0:2
So 02.06. 00:00 Zlín - Zábřeh výsledek
So 02.06. 00:00 Uničov - Hranice výsledek
So 02.06. 00:00 Baník Ostrava B - Havířov 1:2 (1:1)

22.kolo

So 09.06. 00:00 Hranice - Baník Ostrava B 0:5 (0:2)
So 09.06. 00:00 Zábřeh - Uničov 0:0 (0:0)
So 09.06. 00:00 FC Saburtalo - Zlín 0:4 (0:0)
So 09.06. 00:00 Vsetín - Rýmařov 5:1 (0:1)
So 09.06. 00:00 Vítkovice B - Sigma Olomouc B 1:10 (1:1)
So 09.06. 00:00 Havířov - HFK Olomouc 0:1 (0:1)
Soutěž nemá správce [ více ]

Tabulka

#  Tým Z V R P Skóre B
1. 21 17 1 3 1054:14 52
2. 21 15 4 2 1052:23 49
3. 20 11 4 5 28:1015 37
4. 20 9 2 9 35:2015 29
5. 18 8 4 6 1028:19 28
6. 18 8 4 6 29:21 28
7. 19 7 5 7 23:25 26
8. 19 4 7 8 14:26 19
9. 19 4 5 10 28:33 17
10. 21 4 4 13 33:52 16
11. 19 5 0 14 272:200 15
12. 19 3 4 12 148:301 13