Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 2214
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kroměříž  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5238
    Týden:
    15
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 08.08. 16:30 Chvalčov - Skaštice 1:4 (0:1)
    Ne 08.08. 16:30 Kyselovice - Němčice 2:2 (2:1)
    Ne 08.08. 16:30 Kostelec - Slavkov p.H. 1:0 (1:0)
    Ne 08.08. 16:30 Rataje - Rajnochovice 3:7 (1:3)
    Ne 08.08. 16:30 Žeranovice - Prusinovice 5:1 (2:0)
    Ne 08.08. 16:30 Morkovice B - Roštění 8:2 (3:1)
    Ne 08.08. 16:30 Záhlinice - Tučapy 1:1 (0:0)

    2.kolo

    So 14.08. 16:30 Slavkov p.H. - Rataje 3:6 (2:3)
    Ne 15.08. 16:30 Skaštice - Tučapy 4:3 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Roštění - Záhlinice 4:2 (2:0)
    Ne 15.08. 16:30 Morkovice B - Prusinovice 2:2 (2:1)
    Ne 15.08. 16:30 Rajnochovice - Žeranovice 2:1 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Němčice - Kostelec 0:2 (0:0)
    Ne 15.08. 16:30 Chvalčov - Kyselovice 1:0 (0:0)

    3.kolo

    Ne 22.08. 16:30 Kyselovice - Skaštice 0:2 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Kostelec - Chvalčov 0:1 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Rataje - Němčice 7:2 (2:1)
    Ne 22.08. 16:30 Žeranovice - Slavkov p.H. 7:2 (5:1)
    Ne 22.08. 16:30 Morkovice B - Rajnochovice 1:1 (1:0)
    Ne 22.08. 16:30 Záhlinice - Prusinovice 3:3 (2:1)
    Ne 22.08. 16:30 Tučapy - Roštění 1:3 (0:1)

    4.kolo

    So 28.08. 16:30 Slavkov p.H. - Morkovice B 4:3 (1:2)
    Ne 29.08. 16:30 Skaštice - Roštění 6:2 (3:1)
    Ne 29.08. 16:30 Tučapy - Prusinovice 0:2 (0:0)
    Ne 29.08. 16:30 Rajnochovice - Záhlinice 5:3 (3:3)
    Ne 29.08. 16:30 Němčice - Žeranovice 3:0 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Chvalčov - Rataje 0:1 (0:1)
    Ne 29.08. 16:30 Kyselovice - Kostelec 1:2 (0:1)

    5.kolo

    Ne 05.09. 16:30 Kostelec - Skaštice 3:1 (3:0)
    Ne 05.09. 16:30 Rataje - Kyselovice 3:1 (1:0)
    Ne 05.09. 16:30 Žeranovice - Chvalčov 4:1 (1:1)
    Ne 05.09. 16:30 Morkovice B - Němčice 1:2 (0:2)
    Ne 05.09. 16:30 Záhlinice - Slavkov p.H. 0:0
    Ne 05.09. 16:30 Tučapy - Rajnochovice 2:4 (1:1)
    Ne 05.09. 16:30 Roštění - Prusinovice 2:6 (1:3)

    6.kolo

    So 11.09. 16:30 Slavkov p.H. - Tučapy 0:0
    Ne 12.09. 16:30 Skaštice - Prusinovice 4:1 (2:0)
    Ne 12.09. 16:30 Rajnochovice - Roštění 1:1 (0:0)
    Ne 12.09. 16:30 Němčice - Záhlinice 3:2 (2:2)
    Ne 12.09. 16:30 Chvalčov - Morkovice B 2:2 (2:0)
    Ne 12.09. 16:30 Kyselovice - Žeranovice 5:1 (4:0)
    Ne 12.09. 16:30 Kostelec - Rataje 0:0

    7.kolo

    Ne 19.09. 16:00 Rataje - Skaštice 2:3 (1:1)
    Ne 19.09. 16:00 Žeranovice - Kostelec 3:0 (0:0)
    Ne 19.09. 16:00 Morkovice B - Kyselovice 4:0 (2:0)
    Ne 19.09. 16:00 Záhlinice - Chvalčov 2:2 (0:1)
    Ne 19.09. 16:00 Tučapy - Němčice 1:4 (1:2)
    Ne 19.09. 16:00 Roštění - Slavkov p.H. 1:2 (0:1)
    Ne 19.09. 16:00 Rajnochovice - Prusinovice 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 25.09. 15:30 Slavkov p.H. - Prusinovice 1:1 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Skaštice - Rajnochovice 3:5 (2:2)
    Ne 26.09. 15:30 Němčice - Roštění 5:2 (2:0)
    Ne 26.09. 15:30 Chvalčov - Tučapy 0:0
    Ne 26.09. 15:30 Kostelec - Morkovice B 1:1 (0:0)
    Ne 26.09. 15:30 Rataje - Žeranovice 2:1 (1:0)
    01.10. 15:30 Kyselovice - Záhlinice 3:2 (2:1)

    9.kolo

    Ne 03.10. 15:30 Žeranovice - Skaštice 3:4 (2:3)
    Ne 03.10. 15:30 Morkovice B - Rataje 2:1 (1:1)
    Ne 03.10. 15:30 Záhlinice - Kostelec 1:2 (1:1)
    Ne 03.10. 15:30 Tučapy - Kyselovice 1:2 (0:2)
    Ne 03.10. 15:30 Roštění - Chvalčov 2:1 (1:0)
    Ne 03.10. 15:30 Němčice - Prusinovice 3:3 (2:2)
    Ne 03.10. 15:30 Rajnochovice - Slavkov p.H. 0:1 (0:1)

    10.kolo

    Ne 10.10. 15:00 Skaštice - Slavkov p.H. 4:0 (2:0)
    Ne 10.10. 15:00 Němčice - Rajnochovice 1:2 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Chvalčov - Prusinovice 6:0 (3:0)
    Ne 10.10. 15:00 Kyselovice - Roštění 4:2 (2:0)
    Ne 10.10. 15:00 Kostelec - Tučapy 1:1 (0:0)
    Ne 10.10. 15:00 Rataje - Záhlinice 4:1 (3:1)
    Ne 10.10. 15:00 Žeranovice - Morkovice B 3:3 (2:2)

    11.kolo

    So 16.10. 14:30 Slavkov p.H. - Němčice 2:1 (1:1)
    Ne 17.10. 14:30 Morkovice B - Skaštice 2:2 (2:1)
    Ne 17.10. 14:30 Záhlinice - Žeranovice 1:2 (0:1)
    Ne 17.10. 14:30 Tučapy - Rataje 4:2 (2:1)
    Ne 17.10. 14:30 Roštění - Kostelec 0:3 (0:1)
    Ne 17.10. 14:30 Kyselovice - Prusinovice 1:0 (1:0)
    Ne 17.10. 14:30 Rajnochovice - Chvalčov 1:1 (0:1)

    12.kolo

    Ne 24.10. 14:00 Skaštice - Němčice 1:1 (0:1)
    Ne 24.10. 14:00 Chvalčov - Slavkov p.H. 1:4 (0:0)
    Ne 24.10. 14:00 Kyselovice - Rajnochovice 2:0 (1:0)
    Ne 24.10. 14:00 Kostelec - Prusinovice 1:1 (1:0)
    Ne 24.10. 14:00 Rataje - Roštění 3:3 (1:1)
    Ne 24.10. 14:00 Žeranovice - Tučapy 4:1 (0:1)
    Ne 24.10. 14:00 Morkovice B - Záhlinice 7:0 (3:0)

    13.kolo

    So 30.10. 13:30 Rataje - Prusinovice 2:2 (1:1)
    So 30.10. 13:30 Slavkov p.H. - Kyselovice 0:0
    Ne 31.10. 13:30 Záhlinice - Skaštice 1:6 (0:2)
    Ne 31.10. 13:30 Tučapy - Morkovice B 0:3 (0:2)
    Ne 31.10. 13:30 Roštění - Žeranovice 1:4 (0:0)
    Ne 31.10. 13:30 Rajnochovice - Kostelec 1:1 (0:1)
    Ne 31.10. 13:30 Němčice - Chvalčov 7:0 (2:0)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Slavkov p.H. - Kostelec 1:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Tučapy - Záhlinice 2:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Roštění - Morkovice B 1:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Prusinovice - Žeranovice 2:2 (1:0)
    Ne 27.03. 15:00 Rajnochovice - Rataje 4:0 (2:0)
    Ne 27.03. 15:00 Němčice - Kyselovice 1:1 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Skaštice - Chvalčov 4:3 (3:2)

    15.kolo

    Ne 03.04. 15:30 Kostelec - Němčice 2:2 (2:1)
    Ne 03.04. 15:30 Rataje - Slavkov p.H. 1:3 (0:2)
    Ne 03.04. 15:30 Žeranovice - Rajnochovice 3:2 (1:0)
    Ne 03.04. 15:30 Prusinovice - Morkovice B 2:2 (0:2)
    Ne 03.04. 15:30 Záhlinice - Roštění 3:2 (1:2)
    Ne 03.04. 15:30 Tučapy - Skaštice 1:2 (1:1)
    Ne 03.04. 15:30 Kyselovice - Chvalčov 0:0

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Slavkov p.H. - Žeranovice 3:0 (0:0)
    Ne 10.04. 15:30 Roštění - Tučapy 0:0
    Ne 10.04. 15:30 Prusinovice - Záhlinice 2:2 (2:1)
    Ne 10.04. 15:30 Rajnochovice - Morkovice B 0:2 (0:1)
    Ne 10.04. 15:30 Němčice - Rataje 3:0 (2:0)
    Ne 10.04. 15:30 Chvalčov - Kostelec 1:2 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Skaštice - Kyselovice 2:3 (1:1)

    17.kolo

    Ne 17.04. 16:00 Morkovice B - Slavkov p.H. 0:3
    Ne 17.04. 16:00 Záhlinice - Rajnochovice 0:1 (0:1)
    Ne 17.04. 16:00 Prusinovice - Tučapy 2:4 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Roštění - Skaštice 3:1 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Žeranovice - Němčice 1:2 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Rataje - Chvalčov 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 16:00 Kostelec - Kyselovice 1:3 (0:1)

    18.kolo

    Ne 24.04. 16:00 Skaštice - Kostelec 1:3 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Kyselovice - Rataje 3:1 (1:1)
    Ne 24.04. 16:00 Chvalčov - Žeranovice 3:4 (2:2)
    Ne 24.04. 16:00 Němčice - Morkovice B 0:5 (0:2)
    Ne 24.04. 16:00 Rajnochovice - Tučapy 4:0 (2:0)
    06.05. 16:00 Slavkov p.H. - Záhlinice 6:0 (5:0)
    06.05. 16:00 Prusinovice - Roštění 4:2 (2:0)

    19.kolo

    Ne 01.05. 16:30 Prusinovice - Skaštice 4:2 (2:0)
    Ne 01.05. 16:30 Roštění - Rajnochovice 4:1 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Tučapy - Slavkov p.H. 1:3 (0:2)
    Ne 01.05. 16:30 Záhlinice - Němčice 6:1 (4:0)
    Ne 01.05. 16:30 Morkovice B - Chvalčov 3:0 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Žeranovice - Kyselovice 4:3 (1:2)
    Ne 01.05. 16:30 Rataje - Kostelec 1:2 (1:1)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Slavkov p.H. - Roštění 4:3 (0:2)
    Ne 08.05. 16:30 Skaštice - Rataje 1:1 (1:1)
    Ne 08.05. 16:30 Kostelec - Žeranovice 3:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Kyselovice - Morkovice B 3:1 (0:0)
    Ne 08.05. 16:30 Chvalčov - Záhlinice 3:0 (1:0)
    Ne 08.05. 16:30 Němčice - Tučapy 3:2 (2:1)
    Ne 08.05. 16:30 Rajnochovice - Prusinovice 1:3 (0:1)

    21.kolo

    Ne 15.05. 00:00 Morkovice B - Kostelec 1:2 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Rajnochovice - Skaštice 4:2 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Prusinovice - Slavkov p.H. 3:0 (2:0)
    Ne 15.05. 16:30 Roštění - Němčice 3:1 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Tučapy - Chvalčov 2:2 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Záhlinice - Kyselovice 1:2 (0:1)
    Ne 15.05. 16:30 Žeranovice - Rataje 5:0 (5:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Slavkov p.H. - Rajnochovice 1:1 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Skaštice - Žeranovice 3:5 (2:2)
    Ne 22.05. 16:30 Rataje - Morkovice B 2:3 (2:1)
    Ne 22.05. 16:30 Kostelec - Záhlinice 1:0 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Kyselovice - Tučapy 5:0 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Chvalčov - Roštění 4:3 (2:3)
    Ne 22.05. 16:30 Prusinovice - Němčice 6:0 (5:0)

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 Slavkov p.H. - Skaštice 0:2 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Rajnochovice - Němčice 2:1 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Prusinovice - Chvalčov 3:4 (0:3)
    Ne 29.05. 16:30 Roštění - Kyselovice 2:1 (2:0)
    Ne 29.05. 16:30 Tučapy - Kostelec 3:4 (2:0)
    Ne 29.05. 16:30 Záhlinice - Rataje 0:1 (0:1)
    Ne 29.05. 16:30 Morkovice B - Žeranovice 4:1 (1:0)

    24.kolo

    Ne 05.06. 16:30 Skaštice - Morkovice B 0:7 (0:1)
    Ne 05.06. 16:30 Žeranovice - Záhlinice 5:2 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Rataje - Tučapy 3:0 (2:0)
    Ne 05.06. 16:30 Kostelec - Roštění 1:1 (0:1)
    Ne 05.06. 16:30 Prusinovice - Kyselovice 3:3 (1:3)
    Ne 05.06. 16:30 Chvalčov - Rajnochovice 3:1 (1:1)
    Ne 05.06. 16:30 Němčice - Slavkov p.H. 0:0

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Slavkov p.H. - Chvalčov 2:1 (1:1)
    Ne 12.06. 16:30 Němčice - Skaštice 4:0 (1:0)
    Ne 12.06. 16:30 Rajnochovice - Kyselovice 3:2 (2:1)
    Ne 12.06. 16:30 Prusinovice - Kostelec 1:2 (1:2)
    Ne 12.06. 16:30 Tučapy - Žeranovice 1:3 (0:2)
    Ne 12.06. 16:30 Záhlinice - Morkovice B 2:7 (1:4)
    17.06. 17:00 Roštění - Rataje 6:3 (6:1)

    26.kolo

    So 18.06. 00:00 Morkovice B - Tučapy 6:1 (3:1)
    Ne 19.06. 16:30 Skaštice - Záhlinice 3:2 (2:0)
    Ne 19.06. 16:30 Žeranovice - Roštění 2:3 (1:1)
    Ne 19.06. 16:30 Prusinovice - Rataje 5:2 (3:0)
    Ne 19.06. 16:30 Kostelec - Rajnochovice 1:1 (1:0)
    Ne 19.06. 16:30 Kyselovice - Slavkov p.H. 3:2 (1:1)
    Ne 19.06. 16:30 Chvalčov - Němčice 3:3 (2:3)
    Správce soutěže: David Tuizal

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 14 8 4 41:27 50
    2. 26 13 8 5 81:37 47
    3. 26 13 6 7 56:42 45
    4. 26 13 6 7 47:40 45
    5. 26 14 2 10 73:57 44
    6. 26 13 5 8 53:41 44
    7. 26 13 3 10 67:64 42
    8. 26 10 7 9 55:56 37
    9. 26 8 10 8 62:58 34
    10. 26 9 5 12 58:72 32
    11. 26 9 4 13 52:64 31
    12. 26 7 7 12 44:55 28
    13. 26 3 6 17 32:68 15
    14. 26 2 5 19 38:78 11