Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 9. prosince 2019
svátek má Vratislav.
Hlavní menu
  • ID: 218
  • Návštěvy: 24/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3250
    Týden:
    24
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 00:00 Lovečkovice B - Úštěk B 1:3
    So 14.08. 00:00 Zahořany - Třebušín 0:4
    So 14.08. 00:00 Brocno - Liběšice B 4:2
    So 14.08. 00:00 Terezín - Warrenpoint 2:2
    So 14.08. 00:00 Libínky - 1.FK Hlinná 0:6

    2.kolo

    So 21.08. 00:00 Úštěk B - 1.FK Hlinná 3:1
    So 21.08. 00:00 Warrenpoint - Libínky 5:0
    So 21.08. 00:00 Liběšice B - Terezín 0:1
    So 21.08. 00:00 Třebušín - Brocno 11:3
    So 21.08. 00:00 Lovečkovice B - Zahořany 0:5

    3.kolo

    So 28.08. 00:00 Zahořany - Úštěk B 2:5
    So 28.08. 00:00 Brocno - Lovečkovice B 6:1
    So 28.08. 00:00 Terezín - Třebušín 1:1
    So 28.08. 00:00 Libínky - Liběšice B 1:2
    So 28.08. 00:00 1.FK Hlinná - Warrenpoint 2:2

    4.kolo

    So 04.09. 00:00 Úštěk B - Warrenpoint 2:1
    So 04.09. 00:00 Liběšice B - 1.FK Hlinná 1:0
    So 04.09. 00:00 Třebušín - Libínky 3:0
    So 04.09. 00:00 Lovečkovice B - Terezín 0:2
    So 04.09. 00:00 Zahořany - Brocno 5:2

    5.kolo

    So 11.09. 00:00 Brocno - Úštěk B 6:1
    So 11.09. 00:00 Terezín - Zahořany 3:2
    So 11.09. 00:00 Libínky - Lovečkovice B 0:3
    So 11.09. 00:00 1.FK Hlinná - Třebušín 1:2
    So 11.09. 00:00 Warrenpoint - Liběšice B 5:0

    6.kolo

    So 18.09. 00:00 Úštěk B - Liběšice B 0:3
    So 18.09. 00:00 Třebušín - Warrenpoint 1:2
    So 18.09. 00:00 Lovečkovice B - 1.FK Hlinná 0:6
    So 18.09. 00:00 Zahořany - Libínky 5:0
    So 18.09. 00:00 Brocno - Terezín 3:3

    7.kolo

    So 25.09. 00:00 Terezín - Úštěk B 1:4
    So 25.09. 00:00 Libínky - Brocno 0:0
    So 25.09. 00:00 1.FK Hlinná - Zahořany 0:4
    So 25.09. 00:00 Warrenpoint - Lovečkovice B 7:0
    So 25.09. 00:00 Liběšice B - Třebušín 0:4

    8.kolo

    So 02.10. 00:00 Úštěk B - Třebušín 2:2
    So 02.10. 00:00 Lovečkovice B - Liběšice B 2:2
    So 02.10. 00:00 Zahořany - Warrenpoint 5:2
    So 02.10. 00:00 Brocno - 1.FK Hlinná 3:1
    So 02.10. 00:00 Terezín - Libínky 6:0

    9.kolo

    So 09.10. 00:00 Libínky - Úštěk B 0:2
    So 09.10. 00:00 1.FK Hlinná - Terezín 0:0
    So 09.10. 00:00 Warrenpoint - Brocno 3:0
    So 09.10. 00:00 Liběšice B - Zahořany 2:3
    So 09.10. 00:00 Třebušín - Lovečkovice B 3:0

    10.kolo

    So 16.04. 00:00 Úštěk B - Lovečkovice B 6:0 (3:0)
    So 16.04. 00:00 Třebušín - Zahořany 2:1 (2:1)
    So 16.04. 00:00 Liběšice B - Brocno 1:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Warrenpoint - Terezín 2:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 1.FK Hlinná - Libínky 3:0 (1:0)

    11.kolo

    So 23.04. 00:00 1.FK Hlinná - Úštěk B 2:1 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Libínky - Warrenpoint 1:3 (0:2)
    So 23.04. 00:00 Terezín - Liběšice B 2:1 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Brocno - Třebušín 1:5 (1:2)
    So 23.04. 00:00 Zahořany - Lovečkovice B 6:0 (2:0)

    12.kolo

    So 30.04. 00:00 Úštěk B - Zahořany 1:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Lovečkovice B - Brocno 4:2 (3:1)
    So 30.04. 00:00 Třebušín - Terezín 0:1 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Liběšice B - Libínky 6:3 (5:1)
    So 30.04. 00:00 Warrenpoint - 1.FK Hlinná 4:3 (3:0)

    13.kolo

    So 07.05. 00:00 Warrenpoint - Úštěk B 5:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 1.FK Hlinná - Liběšice B 6:2 (3:1)
    So 07.05. 00:00 Libínky - Třebušín 0:3 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Terezín - Lovečkovice B 3:0 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Brocno - Zahořany 2:4 (1:4)

    14.kolo

    So 14.05. 00:00 Úštěk B - Brocno 5:1 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Zahořany - Terezín 1:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Lovečkovice B - Libínky 0:2 (0:2)
    So 14.05. 00:00 Třebušín - 1.FK Hlinná 2:1 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Liběšice B - Warrenpoint 0:3 (0:0)

    15.kolo

    So 21.05. 00:00 Liběšice B - Úštěk B 3:2
    So 21.05. 00:00 Warrenpoint - Třebušín 0:0
    So 21.05. 00:00 1.FK Hlinná - Lovečkovice B 6:1 (3:1)
    So 21.05. 00:00 Libínky - Zahořany 0:2
    So 21.05. 00:00 Terezín - Brocno 6:0 (4:0)

    16.kolo

    So 28.05. 00:00 Úštěk B - Terezín 3:1 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Brocno - Libínky 5:3 (4:1)
    So 28.05. 00:00 Zahořany - 1.FK Hlinná 5:0 (3:0)
    So 28.05. 00:00 Lovečkovice B - Warrenpoint 0:7 (0:4)
    So 28.05. 00:00 Třebušín - Liběšice B 9:2 (2:2)

    17.kolo

    So 04.06. 00:00 Třebušín - Úštěk B 5:0 (3:0)
    So 04.06. 00:00 Liběšice B - Lovečkovice B 5:2 (3:0)
    So 04.06. 00:00 Warrenpoint - Zahořany 3:0 (0:0)
    So 04.06. 00:00 1.FK Hlinná - Brocno 12:1 (5:1)
    So 04.06. 00:00 Libínky - Terezín 1:2 (1:1)

    18.kolo

    So 11.06. 00:00 Úštěk B - Libínky 3:1 (1:0)
    So 11.06. 00:00 Terezín - 1.FK Hlinná 2:2 (0:0)
    So 11.06. 00:00 Brocno - Warrenpoint 2:3 (0:1)
    So 11.06. 00:00 Zahořany - Liběšice B 7:4 (2:2)
    So 11.06. 00:00 Lovečkovice B - Třebušín 0:9 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 18 13 3 2 66:15 42
    2. 18 13 3 2 59:18 42
    3. 18 12 1 5 58:30 37
    4. 18 9 5 4 36:22 32
    5. 18 10 2 6 43:36 32
    6. 18 7 3 8 52:33 24
    7. 18 7 1 10 36:54 22
    8. 18 5 2 11 41:70 17
    9. 18 2 1 15 14:80 7
    10. 18 1 1 16 12:59 4