Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 2170
  • Návštěvy: 35/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Blansko  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3192
    Týden:
    35
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 00:00 Svitávka - Adamov 3:2
    So 14.08. 00:00 Benešov - Bukovina 11:1 (5:1)
    So 14.08. 00:00 Cetkovice - Valchov 1:1
    So 14.08. 00:00 Doubravice B - Úsobrno 2:1 (2:0)
    So 14.08. 00:00 Černá Hora B - Lomnice 0:2 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Vilémovice B - Jedovnice B 0:2 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Voděrady - Skalice B 2:0 (1:0)
    So 14.08. 00:00 Kořenec B - Lažánky 5:1

    3.kolo

    So 21.08. 00:00 Lažánky - Svitávka 3:2
    So 21.08. 00:00 Skalice B - Kořenec B 0:4 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Jedovnice B - Voděrady 3:2 (1:1)
    So 21.08. 00:00 Lomnice - Vilémovice B 2:1 (2:1)
    So 21.08. 00:00 Úsobrno - Černá Hora B 3:4 (3:3)
    So 21.08. 00:00 Valchov - Doubravice B 0:2 (0:2)
    So 21.08. 00:00 Bukovina - Cetkovice 4:3 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Adamov - Benešov 1:7 (1:1)

    4.kolo

    So 28.08. 00:00 Svitávka - Benešov 1:1 (1:1)
    So 28.08. 00:00 Cetkovice - Adamov 1:3
    So 28.08. 00:00 Doubravice B - Bukovina 2:0 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Černá Hora B - Valchov 1:3
    So 28.08. 00:00 Vilémovice B - Úsobrno 0:2 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Voděrady - Lomnice 2:3
    So 28.08. 00:00 Kořenec B - Jedovnice B 6:3 (0:3)
    So 28.08. 00:00 Lažánky - Skalice B 5:2 (2:0)

    5.kolo

    So 04.09. 00:00 Skalice B - Svitávka 1:4 (1:3)
    So 04.09. 00:00 Jedovnice B - Lažánky 5:0 (1:0)
    So 04.09. 00:00 Lomnice - Kořenec B 2:1 (1:1)
    So 04.09. 00:00 Úsobrno - Voděrady 0:1 (0:1)
    So 04.09. 00:00 Valchov - Vilémovice B 0:1
    So 04.09. 00:00 Bukovina - Černá Hora B 1:3 (1:3)
    So 04.09. 00:00 Adamov - Doubravice B 4:1 (3:0)
    So 04.09. 00:00 Benešov - Cetkovice 1:1

    6.kolo

    So 11.09. 00:00 Svitávka - Cetkovice 4:2
    So 11.09. 00:00 Doubravice B - Benešov 1:5
    So 11.09. 00:00 Černá Hora B - Adamov 1:2 (1:1)
    So 11.09. 00:00 Vilémovice B - Bukovina 6:0 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Voděrady - Valchov 5:1 (2:0)
    So 11.09. 00:00 Kořenec B - Úsobrno 4:2 (3:1)
    So 11.09. 00:00 Lažánky - Lomnice 0:6
    So 11.09. 00:00 Skalice B - Jedovnice B 1:4 (0:2)

    7.kolo

    So 18.09. 00:00 Jedovnice B - Svitávka 3:0 (1:0)
    So 18.09. 00:00 Lomnice - Skalice B 1:1
    So 18.09. 00:00 Úsobrno - Lažánky 0:4 (0:2)
    So 18.09. 00:00 Valchov - Kořenec B 0:1 (0:0)
    So 18.09. 00:00 Bukovina - Voděrady 1:3 (1:2)
    So 18.09. 00:00 Adamov - Vilémovice B 3:2 (3:0)
    So 18.09. 00:00 Benešov - Černá Hora B 6:0 (3:0)
    So 18.09. 00:00 Cetkovice - Doubravice B 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 25.09. 00:00 Svitávka - Doubravice B 3:1 (2:1)
    So 25.09. 00:00 Černá Hora B - Cetkovice 0:1
    So 25.09. 00:00 Vilémovice B - Benešov 2:5
    So 25.09. 00:00 Voděrady - Adamov 2:0 (1:0)
    So 25.09. 00:00 Kořenec B - Bukovina 5:2
    So 25.09. 00:00 Lažánky - Valchov 4:2
    So 25.09. 00:00 Skalice B - Úsobrno 3:0
    So 25.09. 00:00 Jedovnice B - Lomnice 2:1 (1:0)

    1.kolo

    Út 28.09. 00:00 Kořenec B - Svitávka 0:5 (0:2)
    Út 28.09. 00:00 Lažánky - Voděrady 4:2
    Út 28.09. 00:00 Skalice B - Vilémovice B 2:1 (2:0)
    Út 28.09. 00:00 Jedovnice B - Černá Hora B 5:1 (2:0)
    Út 28.09. 00:00 Lomnice - Doubravice B 2:0 (0:0)
    Út 28.09. 00:00 Úsobrno - Cetkovice 1:8 (0:3)
    Út 28.09. 00:00 Valchov - Benešov 1:7 (1:5)
    Út 28.09. 00:00 Bukovina - Adamov 1:0

    9.kolo

    So 02.10. 00:00 Lomnice - Svitávka 2:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Úsobrno - Jedovnice B 4:1 (1:1)
    So 02.10. 00:00 Valchov - Skalice B 1:0 (1:0)
    So 02.10. 00:00 Bukovina - Lažánky 1:4
    So 02.10. 00:00 Adamov - Kořenec B 2:2 (2:0)
    So 02.10. 00:00 Benešov - Voděrady 7:2 (3:1)
    So 02.10. 00:00 Cetkovice - Vilémovice B 6:1 (3:1)
    So 02.10. 00:00 Doubravice B - Černá Hora B 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 09.10. 00:00 Svitávka - Černá Hora B 3:2 (1:1)
    So 09.10. 00:00 Vilémovice B - Doubravice B 0:2 (0:1)
    So 09.10. 00:00 Voděrady - Cetkovice 2:0
    So 09.10. 00:00 Kořenec B - Benešov 0:4 (0:3)
    So 09.10. 00:00 Lažánky - Adamov 1:3
    So 09.10. 00:00 Skalice B - Bukovina 1:3 (1:3)
    So 09.10. 00:00 Jedovnice B - Valchov 3:2 (2:2)
    So 09.10. 00:00 Lomnice - Úsobrno 6:1 (2:1)

    11.kolo

    So 16.10. 00:00 Úsobrno - Svitávka 1:5
    So 16.10. 00:00 Valchov - Lomnice 1:2 (0:0)
    So 16.10. 00:00 Bukovina - Jedovnice B 0:3 (0:2)
    So 16.10. 00:00 Adamov - Skalice B 5:0 (2:0)
    So 16.10. 00:00 Benešov - Lažánky 5:1 (5:1)
    So 16.10. 00:00 Cetkovice - Kořenec B 3:0
    So 16.10. 00:00 Doubravice B - Voděrady 1:5 (0:3)
    So 16.10. 00:00 Černá Hora B - Vilémovice B 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 23.10. 00:00 Svitávka - Vilémovice B 6:0 (3:0)
    So 23.10. 00:00 Voděrady - Černá Hora B 3:2 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Kořenec B - Doubravice B 3:7 (2:3)
    So 23.10. 00:00 Lažánky - Cetkovice 2:2 (1:2)
    So 23.10. 00:00 Skalice B - Benešov 1:8 (0:4)
    So 23.10. 00:00 Jedovnice B - Adamov 5:2 (3:0)
    So 23.10. 00:00 Lomnice - Bukovina 7:1 (3:0)
    So 23.10. 00:00 Úsobrno - Valchov 1:0 (1:0)

    15.kolo

    Čt 28.10. 00:00 Bukovina - Svitávka 0:1
    Čt 28.10. 00:00 Adamov - Valchov 3:0k (3:0)
    Čt 28.10. 00:00 Benešov - Úsobrno 3:0
    Čt 28.10. 00:00 Cetkovice - Lomnice 0:2 (0:1)
    Čt 28.10. 00:00 Doubravice B - Jedovnice B 0:1 (0:1)
    Čt 28.10. 00:00 Černá Hora B - Skalice B 0:1 (0:1)
    Čt 28.10. 00:00 Vilémovice B - Lažánky 0:3 (0:2)
    Čt 28.10. 00:00 Voděrady - Kořenec B 1:3 (1:1)

    13.kolo

    So 30.10. 00:00 Valchov - Svitávka 2:4 (1:2)
    So 30.10. 00:00 Bukovina - Úsobrno 3:2 (1:2)
    So 30.10. 00:00 Adamov - Lomnice 0:3 (0:1)
    So 30.10. 00:00 Benešov - Jedovnice B 2:1 (1:1)
    So 30.10. 00:00 Cetkovice - Skalice B 1:0 (1:0)
    So 30.10. 00:00 Doubravice B - Lažánky 2:3 (2:0)
    So 30.10. 00:00 Černá Hora B - Kořenec B 3:2 (2:0)
    So 30.10. 00:00 Vilémovice B - Voděrady 3:1

    14.kolo

    So 06.11. 00:00 Svitávka - Voděrady 1:1
    So 06.11. 00:00 Kořenec B - Vilémovice B 3:1 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Lažánky - Černá Hora B 7:5 (1:1)
    So 06.11. 00:00 Skalice B - Doubravice B 2:0 (1:0)
    So 06.11. 00:00 Jedovnice B - Cetkovice 3:5 (2:3)
    So 06.11. 00:00 Lomnice - Benešov 1:4 (1:2)
    So 06.11. 00:00 Úsobrno - Adamov 4:1 (2:0)
    So 06.11. 00:00 Valchov - Bukovina 3:0

    16.kolo

    So 12.03. 00:00 Svitávka - Kořenec B 0:2 (0:1)
    So 12.03. 00:00 Voděrady - Lažánky 1:3 (0:1)
    So 12.03. 00:00 Vilémovice B - Skalice B 2:0 (0:0)
    So 12.03. 00:00 Černá Hora B - Jedovnice B 2:4 (1:0)
    So 12.03. 00:00 Doubravice B - Lomnice 2:2 (2:0)
    So 12.03. 00:00 Cetkovice - Úsobrno 6:1 (2:1)
    So 12.03. 00:00 Benešov - Valchov 5:1 (4:1)
    So 12.03. 00:00 Adamov - Bukovina 5:0 (3:0)

    17.kolo

    So 02.04. 00:00 Adamov - Svitávka 0:2
    So 02.04. 00:00 Bukovina - Benešov 0:5 (0:2)
    So 02.04. 00:00 Valchov - Cetkovice 2:2 (1:1)
    So 02.04. 00:00 Úsobrno - Doubravice B 2:1
    So 02.04. 00:00 Lomnice - Černá Hora B 1:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Jedovnice B - Vilémovice B 2:1 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Skalice B - Voděrady 1:4 (1:2)
    So 02.04. 00:00 Lažánky - Kořenec B 1:3 (1:0)

    18.kolo

    So 09.04. 00:00 Svitávka - Lažánky 0:1 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Kořenec B - Skalice B 2:3
    So 09.04. 00:00 Voděrady - Jedovnice B 4:2 (3:2)
    So 09.04. 00:00 Vilémovice B - Lomnice 0:3 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Černá Hora B - Úsobrno 5:3 (3:2)
    So 09.04. 00:00 Doubravice B - Valchov 2:1 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Cetkovice - Bukovina 2:2 (1:1)
    So 09.04. 00:00 Benešov - Adamov 2:3

    19.kolo

    So 16.04. 00:00 Benešov - Svitávka 1:0 (0:0)
    So 16.04. 00:00 Adamov - Cetkovice 3:0
    So 16.04. 00:00 Bukovina - Doubravice B 3:1 (2:0)
    So 16.04. 00:00 Valchov - Černá Hora B 1:0 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Úsobrno - Vilémovice B 3:1 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Lomnice - Voděrady 0:2
    So 16.04. 00:00 Jedovnice B - Kořenec B 8:0 (4:0)
    So 16.04. 00:00 Skalice B - Lažánky 1:2 (0:1)

    20.kolo

    So 23.04. 00:00 Svitávka - Skalice B 2:0
    So 23.04. 00:00 Lažánky - Jedovnice B 2:2 (2:2)
    So 23.04. 00:00 Kořenec B - Lomnice 2:1 (2:0)
    So 23.04. 00:00 Voděrady - Úsobrno 3:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Vilémovice B - Valchov 1:2 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Černá Hora B - Bukovina 2:1 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Doubravice B - Adamov 0:3
    So 23.04. 00:00 Cetkovice - Benešov 1:2 (1:2)

    21.kolo

    So 30.04. 00:00 Cetkovice - Svitávka 1:2 (0:2)
    So 30.04. 00:00 Benešov - Doubravice B 8:0 (2:0)
    So 30.04. 00:00 Adamov - Černá Hora B 0:2 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Bukovina - Vilémovice B 3:3 (3:1)
    So 30.04. 00:00 Valchov - Voděrady 2:2 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Úsobrno - Kořenec B 2:2 (1:0)
    So 30.04. 00:00 Lomnice - Lažánky 0:5 (0:3)
    So 30.04. 00:00 Jedovnice B - Skalice B 6:0

    22.kolo

    So 07.05. 00:00 Svitávka - Jedovnice B 4:3
    So 07.05. 00:00 Skalice B - Lomnice 2:3 (1:2)
    So 07.05. 00:00 Lažánky - Úsobrno 1:1 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Kořenec B - Valchov 5:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Voděrady - Bukovina 4:3 (1:2)
    So 07.05. 00:00 Vilémovice B - Adamov 0:4 (0:3)
    So 07.05. 00:00 Černá Hora B - Benešov 1:4 (0:1)
    So 07.05. 00:00 Doubravice B - Cetkovice 3:2

    23.kolo

    So 14.05. 00:00 Doubravice B - Svitávka 3:3 (0:1)
    So 14.05. 00:00 Cetkovice - Černá Hora B 0:1
    So 14.05. 00:00 Benešov - Vilémovice B 5:1 (3:1)
    So 14.05. 00:00 Adamov - Voděrady 1:2 (1:2)
    So 14.05. 00:00 Bukovina - Kořenec B 1:1 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Valchov - Lažánky 1:3 (0:2)
    So 14.05. 00:00 Úsobrno - Skalice B 2:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Lomnice - Jedovnice B 0:4 (0:2)

    29.kolo

    Čt 19.05. 00:00 Voděrady - Svitávka 3:1 (0:1)
    Čt 19.05. 00:00 Vilémovice B - Kořenec B 2:4
    Čt 19.05. 00:00 Černá Hora B - Lažánky 0:4 (0:2)
    Čt 19.05. 00:00 Doubravice B - Skalice B 6:4 (3:2)
    Čt 19.05. 00:00 Cetkovice - Jedovnice B 3:2
    Čt 19.05. 00:00 Benešov - Lomnice 2:2 (1:1)
    Čt 19.05. 00:00 Adamov - Úsobrno 0:1 (0:0)
    Čt 19.05. 00:00 Bukovina - Valchov 5:3

    24.kolo

    So 21.05. 00:00 Svitávka - Lomnice 5:2 (2:1)
    So 21.05. 00:00 Jedovnice B - Úsobrno 0:1 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Skalice B - Valchov 5:0 (3:0)
    So 21.05. 00:00 Lažánky - Bukovina 1:0 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Kořenec B - Adamov 1:1 (0:0)
    So 21.05. 00:00 Voděrady - Benešov 2:4
    So 21.05. 00:00 Vilémovice B - Cetkovice 3:2 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Černá Hora B - Doubravice B 1:1

    25.kolo

    So 28.05. 00:00 Černá Hora B - Svitávka 2:2 (1:1)
    So 28.05. 00:00 Doubravice B - Vilémovice B 4:0 (2:0)
    So 28.05. 00:00 Cetkovice - Voděrady 4:2
    So 28.05. 00:00 Benešov - Kořenec B 3:0 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Adamov - Lažánky 0:1 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Bukovina - Skalice B 1:3
    So 28.05. 00:00 Valchov - Jedovnice B 1:2 (0:1)
    So 28.05. 00:00 Úsobrno - Lomnice 2:5 (2:1)

    26.kolo

    So 04.06. 00:00 Svitávka - Úsobrno 5:1 (2:0)
    So 04.06. 00:00 Lomnice - Valchov 4:1 (3:0)
    So 04.06. 00:00 Jedovnice B - Bukovina 5:2 (2:2)
    So 04.06. 00:00 Skalice B - Adamov 2:3 (0:0)
    So 04.06. 00:00 Lažánky - Benešov 1:4 (0:3)
    So 04.06. 00:00 Kořenec B - Cetkovice 0:3 (0:3)
    So 04.06. 00:00 Voděrady - Doubravice B 4:2 (2:1)
    So 04.06. 00:00 Vilémovice B - Černá Hora B 2:0 (1:0)

    27.kolo

    So 11.06. 00:00 Vilémovice B - Svitávka 0:2 (0:2)
    So 11.06. 00:00 Černá Hora B - Voděrady 1:2
    So 11.06. 00:00 Doubravice B - Kořenec B 4:1 (3:1)
    So 11.06. 00:00 Cetkovice - Lažánky 0:2 (1:5)
    So 11.06. 00:00 Benešov - Skalice B 7:1 (5:1)
    So 11.06. 00:00 Adamov - Jedovnice B 3:2 (2:0)
    So 11.06. 00:00 Bukovina - Lomnice 4:0
    So 11.06. 00:00 Valchov - Úsobrno 2:3

    28.kolo

    So 18.06. 00:00 Svitávka - Valchov 1:3 (0:2)
    So 18.06. 00:00 Úsobrno - Bukovina 2:5 (1:2)
    So 18.06. 00:00 Lomnice - Adamov 3:2 (0:2)
    So 18.06. 00:00 Jedovnice B - Benešov 2:1 (1:0)
    So 18.06. 00:00 Skalice B - Cetkovice 1:3 (1:2)
    So 18.06. 00:00 Lažánky - Doubravice B 9:2 (4:2)
    So 18.06. 00:00 Kořenec B - Černá Hora B 4:1
    So 18.06. 00:00 Voděrady - Vilémovice B 5:1

    30.kolo

    So 25.06. 00:00 Svitávka - Bukovina 5:5 (2:1)
    So 25.06. 00:00 Valchov - Adamov 1:2
    So 25.06. 00:00 Úsobrno - Benešov 0:3
    So 25.06. 00:00 Lomnice - Cetkovice 3:0 (0:0)
    So 25.06. 00:00 Jedovnice B - Doubravice B 5:0 (1:0)
    So 25.06. 00:00 Skalice B - Černá Hora B 1:1 (0:0)
    So 25.06. 00:00 Lažánky - Vilémovice B 3:0 (1:0)
    So 25.06. 00:00 Kořenec B - Voděrady 1:4 (0:3)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 3 2 132:29 78
    2. 30 20 3 7 81:57 63
    3. 30 20 1 9 93:50 61
    4. 30 19 3 8 71:47 60
    5. 30 19 2 9 78:55 59
    6. 30 17 5 8 76:48 56
    7. 30 15 2 13 61:52 47
    8. 30 14 4 12 67:71 46
    9. 30 11 6 13 63:53 39
    10. 30 10 4 16 52:78 34
    11. 30 10 2 18 46:84 32
    12. 30 8 4 18 53:96 28
    13. 30 8 3 19 42:70 27
    14. 30 7 2 21 39:83 23
    15. 30 7 1 22 36:79 22
    16. 30 6 3 21 39:77 21