Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 14. října 2019
svátek má Agáta.
Hlavní menu
  • ID: 216
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Litoměřice  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3262
    Týden:
    18
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 14.08. 00:00 Ploskovice - Střížovice 2:1 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Hoštka - Lounky 4:0
    So 14.08. 00:00 Vchynice - Čížkovice 0:3 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Litoměřice B - Milešov B 7:1 (3:0)
    So 14.08. 00:00 Lovosice B - Malé Žernoseky 5:1 (0:0)
    So 14.08. 00:00 Velemín - Polepy 1:2 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Žalhostice - Býčkovice 3:2 (1:1)

    2.kolo

    So 21.08. 00:00 Střížovice - Býčkovice 6:0
    So 21.08. 00:00 Polepy - Žalhostice 4:2
    So 21.08. 00:00 Malé Žernoseky - Velemín 1:3
    So 21.08. 00:00 Milešov B - Lovosice B 2:3
    So 21.08. 00:00 Čížkovice - Litoměřice B 0:3
    So 21.08. 00:00 Lounky - Vchynice 1:1
    So 21.08. 00:00 Ploskovice - Hoštka 3:1

    3.kolo

    So 28.08. 00:00 Hoštka - Střížovice 0:0 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Vchynice - Ploskovice 0:1 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Litoměřice B - Lounky 4:0 (2:0)
    So 28.08. 00:00 Lovosice B - Čížkovice 2:3 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Velemín - Milešov B 2:1 (2:1)
    So 28.08. 00:00 Žalhostice - Malé Žernoseky 0:1 (0:0)
    So 28.08. 00:00 Býčkovice - Polepy 5:2 (3:2)

    5.kolo

    So 11.09. 00:00 Vchynice - Střížovice 3:6 (1:3)
    So 11.09. 00:00 Litoměřice B - Hoštka 6:4 (2:1)
    So 11.09. 00:00 Lovosice B - Ploskovice 7:1 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Velemín - Lounky 4:0
    So 11.09. 00:00 Žalhostice - Čížkovice 2:1 (0:1)
    So 11.09. 00:00 Býčkovice - Milešov B 2:6 (1:1)
    So 11.09. 00:00 Polepy - Malé Žernoseky 4:1 (2:0)

    11.kolo

    So 23.10. 00:00 Velemín - Střížovice 0:4 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Žalhostice - Lovosice B 8:1
    So 23.10. 00:00 Býčkovice - Litoměřice B 2:6
    So 23.10. 00:00 Polepy - Vchynice 6:3
    So 23.10. 00:00 Malé Žernoseky - Hoštka 1:1
    So 23.10. 00:00 Milešov B - Ploskovice 2:0
    So 23.10. 00:00 Čížkovice - Lounky 3:3

    12.kolo

    So 30.10. 00:00 Střížovice - Lounky 1:2 (1:1)
    So 30.10. 00:00 Ploskovice - Čížkovice 1:1
    So 30.10. 00:00 Hoštka - Milešov B 2:1
    So 30.10. 00:00 Vchynice - Malé Žernoseky 4:0
    So 30.10. 00:00 Litoměřice B - Polepy 3:2
    So 30.10. 00:00 Lovosice B - Býčkovice 7:1
    So 30.10. 00:00 Velemín - Žalhostice 5:1

    13.kolo

    So 06.11. 00:00 Žalhostice - Střížovice 2:0 (2:0)
    So 06.11. 00:00 Býčkovice - Velemín 3:2
    So 06.11. 00:00 Polepy - Lovosice B 2:0
    So 06.11. 00:00 Malé Žernoseky - Litoměřice B 0:2
    So 06.11. 00:00 Milešov B - Vchynice 6:1 (3:0)
    So 06.11. 00:00 Čížkovice - Hoštka 4:0
    So 06.11. 00:00 Lounky - Ploskovice 3:1

    16.kolo

    So 02.04. 00:00 Střížovice - Hoštka 4:1 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Ploskovice - Vchynice 0:0
    So 02.04. 00:00 Lounky - Litoměřice B 0:1 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Čížkovice - Lovosice B 2:2 (1:1)
    So 02.04. 00:00 Milešov B - Velemín 4:2 (1:0)
    So 02.04. 00:00 Malé Žernoseky - Žalhostice 2:1 (1:1)
    So 02.04. 00:00 Polepy - Býčkovice 1:1 (0:0)

    4.kolo

    So 04.09. 00:00 Střížovice - Polepy 0:2
    So 04.09. 00:00 Malé Žernoseky - Býčkovice 6:0
    So 04.09. 00:00 Milešov B - Žalhostice 5:2
    So 04.09. 00:00 Čížkovice - Velemín 0:1
    So 04.09. 00:00 Lounky - Lovosice B 7:2
    So 04.09. 00:00 Ploskovice - Litoměřice B 1:1
    So 04.09. 00:00 Hoštka - Vchynice 7:2

    6.kolo

    So 18.09. 00:00 Střížovice - Malé Žernoseky 5:0
    So 18.09. 00:00 Milešov B - Polepy 0:2
    So 18.09. 00:00 Čížkovice - Býčkovice 5:0
    So 18.09. 00:00 Lounky - Žalhostice 8:2
    So 18.09. 00:00 Ploskovice - Velemín 3:0
    So 18.09. 00:00 Hoštka - Lovosice B 1:2
    So 18.09. 00:00 Vchynice - Litoměřice B 0:1

    7.kolo

    So 25.09. 00:00 Litoměřice B - Střížovice 0:1
    So 25.09. 00:00 Lovosice B - Vchynice 3:2
    So 25.09. 00:00 Velemín - Hoštka 5:3
    So 25.09. 00:00 Žalhostice - Ploskovice 1:1
    So 25.09. 00:00 Býčkovice - Lounky 0:2
    So 25.09. 00:00 Polepy - Čížkovice 6:1
    So 25.09. 00:00 Malé Žernoseky - Milešov B 4:2

    8.kolo

    So 02.10. 00:00 Střížovice - Milešov B 2:0
    So 02.10. 00:00 Čížkovice - Malé Žernoseky 1:1
    So 02.10. 00:00 Lounky - Polepy 6:4
    So 02.10. 00:00 Ploskovice - Býčkovice 2:1
    So 02.10. 00:00 Hoštka - Žalhostice 2:2
    So 02.10. 00:00 Vchynice - Velemín 0:0
    So 02.10. 00:00 Litoměřice B - Lovosice B 3:3

    9.kolo

    So 09.10. 00:00 Lovosice B - Střížovice 0:3
    So 09.10. 00:00 Velemín - Litoměřice B 2:3
    So 09.10. 00:00 Žalhostice - Vchynice 2:1
    So 09.10. 00:00 Býčkovice - Hoštka 3:3
    So 09.10. 00:00 Polepy - Ploskovice 5:1 (2:1)
    So 09.10. 00:00 Malé Žernoseky - Lounky 3:1
    So 09.10. 00:00 Milešov B - Čížkovice 3:3

    10.kolo

    So 16.10. 00:00 Střížovice - Čížkovice 4:0
    So 16.10. 00:00 Lounky - Milešov B 5:1
    So 16.10. 00:00 Ploskovice - Malé Žernoseky 3:3
    So 16.10. 00:00 Hoštka - Polepy 2:0
    So 16.10. 00:00 Vchynice - Býčkovice 1:2
    So 16.10. 00:00 Litoměřice B - Žalhostice 3:0
    So 16.10. 00:00 Lovosice B - Velemín 8:1 (1:0)

    15.kolo

    So 26.03. 00:00 Býčkovice - Střížovice 2:4
    So 26.03. 00:00 Žalhostice - Polepy 2:5
    So 26.03. 00:00 Velemín - Malé Žernoseky 0:0
    So 26.03. 00:00 Lovosice B - Milešov B 2:6
    So 26.03. 00:00 Litoměřice B - Čížkovice 2:2
    So 26.03. 00:00 Vchynice - Lounky 3:1
    So 26.03. 00:00 Hoštka - Ploskovice 3:0

    17.kolo

    So 09.04. 00:00 Polepy - Střížovice 2:3 (1:2)
    So 09.04. 00:00 Býčkovice - Malé Žernoseky 2:1 (1:0)
    So 09.04. 00:00 Žalhostice - Milešov B 7:1 (3:1)
    So 09.04. 00:00 Velemín - Čížkovice 0:3
    So 09.04. 00:00 Lovosice B - Lounky 1:2 (0:1)
    So 09.04. 00:00 Litoměřice B - Ploskovice 2:2 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Vchynice - Hoštka 3:2 (1:0)

    18.kolo

    So 16.04. 00:00 Střížovice - Vchynice 4:0 (2:0)
    So 16.04. 00:00 Hoštka - Litoměřice B 0:3 (0:1)
    So 16.04. 00:00 Ploskovice - Lovosice B 1:1
    So 16.04. 00:00 Lounky - Velemín 4:1 (1:1)
    So 16.04. 00:00 Čížkovice - Žalhostice 3:1 (2:1)
    So 16.04. 00:00 Milešov B - Býčkovice 2:2 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Malé Žernoseky - Polepy 3:3 (3:0)

    19.kolo

    So 23.04. 00:00 Malé Žernoseky - Střížovice 2:2
    So 23.04. 00:00 Polepy - Milešov B 7:1 (3:0)
    So 23.04. 00:00 Býčkovice - Čížkovice 0:0 (0:0)
    So 23.04. 00:00 Žalhostice - Lounky 2:0 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Velemín - Ploskovice 0:3 (0:2)
    So 23.04. 00:00 Lovosice B - Hoštka 10:4 (5:0)
    So 23.04. 00:00 Litoměřice B - Vchynice 3:1 (2:0)

    20.kolo

    So 30.04. 00:00 Střížovice - Litoměřice B 3:4
    So 30.04. 00:00 Vchynice - Lovosice B 1:4
    So 30.04. 00:00 Hoštka - Velemín 0:3
    So 30.04. 00:00 Ploskovice - Žalhostice 1:0
    So 30.04. 00:00 Lounky - Býčkovice 3:1
    So 30.04. 00:00 Čížkovice - Polepy 1:3 (1:1)
    So 30.04. 00:00 Milešov B - Malé Žernoseky 4:1 (1:1)

    21.kolo

    So 07.05. 00:00 Milešov B - Střížovice 2:2 (1:1)
    So 07.05. 00:00 Malé Žernoseky - Čížkovice 1:2 (0:2)
    So 07.05. 00:00 Polepy - Lounky 6:1 (2:0)
    So 07.05. 00:00 Býčkovice - Ploskovice 0:4 (0:2)
    So 07.05. 00:00 Žalhostice - Hoštka 2:1 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Velemín - Vchynice 2:1 (1:0)
    So 07.05. 00:00 Lovosice B - Litoměřice B 0:6 (0:3)

    22.kolo

    So 14.05. 00:00 Střížovice - Lovosice B 4:0
    So 14.05. 00:00 Litoměřice B - Velemín 6:1 (4:0)
    So 14.05. 00:00 Vchynice - Žalhostice 2:0
    So 14.05. 00:00 Hoštka - Býčkovice 3:0
    So 14.05. 00:00 Ploskovice - Polepy 1:4 (0:4)
    So 14.05. 00:00 Lounky - Malé Žernoseky 3:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Čížkovice - Milešov B 7:0

    23.kolo

    So 21.05. 00:00 Čížkovice - Střížovice 2:0 (2:0)
    So 21.05. 00:00 Milešov B - Lounky 3:4 (2:3)
    So 21.05. 00:00 Malé Žernoseky - Ploskovice 0:2
    So 21.05. 00:00 Polepy - Hoštka 3:4
    So 21.05. 00:00 Býčkovice - Vchynice 3:4
    So 21.05. 00:00 Žalhostice - Litoměřice B 1:4
    So 21.05. 00:00 Velemín - Lovosice B 2:4

    24.kolo

    So 28.05. 00:00 Střížovice - Velemín 5:1 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Lovosice B - Žalhostice 0:0 (0:0)
    So 28.05. 00:00 Litoměřice B - Býčkovice 6:1 (5:0)
    So 28.05. 00:00 Vchynice - Polepy 0:5
    So 28.05. 00:00 Hoštka - Malé Žernoseky 7:1 (4:0)
    So 28.05. 00:00 Ploskovice - Milešov B 4:0 (3:0)
    So 28.05. 00:00 Lounky - Čížkovice 2:0

    25.kolo

    So 04.06. 00:00 Lounky - Střížovice 0:0
    So 04.06. 00:00 Čížkovice - Ploskovice 2:3
    So 04.06. 00:00 Milešov B - Hoštka 3:3 (1:1)
    So 04.06. 00:00 Malé Žernoseky - Vchynice 4:1
    So 04.06. 00:00 Polepy - Litoměřice B 3:1
    So 04.06. 00:00 Býčkovice - Lovosice B 1:6
    So 04.06. 00:00 Žalhostice - Velemín 0:0

    26.kolo

    So 11.06. 00:00 Střížovice - Žalhostice 1:3
    So 11.06. 00:00 Velemín - Býčkovice 10:0
    So 11.06. 00:00 Lovosice B - Polepy 4:2
    So 11.06. 00:00 Litoměřice B - Malé Žernoseky 10:0
    So 11.06. 00:00 Vchynice - Milešov B 7:1
    So 11.06. 00:00 Hoštka - Čížkovice 2:0 (2:0)
    So 11.06. 00:00 Ploskovice - Lounky 1:0 (0:0)

    14.kolo

    So 18.06. 00:00 Střížovice - Ploskovice 1:5
    So 18.06. 00:00 Lounky - Hoštka 1:4
    So 18.06. 00:00 Čížkovice - Vchynice 1:9
    So 18.06. 00:00 Milešov B - Litoměřice B 6:0
    So 18.06. 00:00 Malé Žernoseky - Lovosice B 2:1
    So 18.06. 00:00 Polepy - Velemín 15:3
    So 18.06. 00:00 Býčkovice - Žalhostice 6:5
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 90:36 61
    2. 26 17 2 7 100:50 53
    3. 26 14 4 8 66:35 46
    4. 26 13 7 6 47:39 46
    5. 26 13 3 10 59:53 42
    6. 26 12 4 10 78:68 40
    7. 26 10 5 11 64:62 35
    8. 26 9 7 10 50:51 34
    9. 26 9 4 13 51:60 31
    10. 26 9 3 14 51:74 30
    11. 26 8 4 14 63:83 28
    12. 26 7 6 13 39:69 27
    13. 26 7 3 16 50:68 24
    14. 26 5 4 17 40:100 19