Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 31. března 2020
svátek má Kvido.
Hlavní menu
  • ID: 2100
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4330
    Týden:
    26
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 00:00 České Budějovice - Drnovice 3:1 (0:1)
    So 12.08. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FC Slovácko 1:0 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Hradec Králové - Vítkovice 0:2 (0:2)
    So 12.08. 00:00 Baník Ostrava - 1.FK Příbram 5:1 (3:0)
    So 12.08. 00:00 Bohemians 1905 - Zbrojovka Brno 0:1 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Sparta Praha - Jihlava 4:1 (2:0)
    So 12.08. 00:00 Zlín - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 12.08. 00:00 Slavia Praha - Teplice 2:0 (0:0)

    2.kolo

    So 19.08. 00:00 Drnovice - Teplice 0:5 (0:0)
    So 19.08. 00:00 Viktoria Plzeň - Slavia Praha 0:2 (0:1)
    So 19.08. 00:00 Jihlava - Zlín 2:3 (1:2)
    So 19.08. 00:00 Zbrojovka Brno - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    So 19.08. 00:00 1.FK Příbram - Bohemians 1905 1:7 (1:2)
    So 19.08. 00:00 Vítkovice - Baník Ostrava 0:7 (0:4)
    So 19.08. 00:00 1.FC Slovácko - Hradec Králové 3:1 (2:1)
    So 19.08. 00:00 České Budějovice - Sigma Olomouc 1:4 (1:4)

    3.kolo

    So 26.08. 00:00 Sigma Olomouc - Drnovice 0:1 (0:0)
    So 26.08. 00:00 Hradec Králové - České Budějovice 1:0 (0:0)
    So 26.08. 00:00 Baník Ostrava - 1.FC Slovácko 3:0 (1:0)
    So 26.08. 00:00 Bohemians 1905 - Vítkovice 0:4 (0:2)
    So 26.08. 00:00 Sparta Praha - 1.FK Příbram 3:5 (2:3)
    So 26.08. 00:00 Zlín - Zbrojovka Brno 4:1 (3:0)
    So 26.08. 00:00 Slavia Praha - Jihlava 4:0 (1:0)
    So 26.08. 00:00 Teplice - Viktoria Plzeň 2:2 (1:2)

    4.kolo

    So 02.09. 00:00 Drnovice - Viktoria Plzeň 1:3 (0:1)
    So 02.09. 00:00 Jihlava - Teplice 5:2 (4:0)
    So 02.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Slavia Praha 1:2 (0:2)
    So 02.09. 00:00 1.FK Příbram - Zlín 3:2 (2:2)
    So 02.09. 00:00 Vítkovice - Sparta Praha 1:0 (0:0)
    So 02.09. 00:00 1.FC Slovácko - Bohemians 1905 2:1 (1:1)
    So 02.09. 00:00 České Budějovice - Baník Ostrava 1:3 (0:0)
    So 02.09. 00:00 Sigma Olomouc - Hradec Králové 3:1 (1:1)

    5.kolo

    So 09.09. 00:00 Hradec Králové - Drnovice 2:3 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Baník Ostrava - Sigma Olomouc 1:1 (1:1)
    So 09.09. 00:00 Bohemians 1905 - České Budějovice 3:1 (3:1)
    So 09.09. 00:00 Sparta Praha - 1.FC Slovácko 2:3 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Zlín - Vítkovice 6:0 (4:0)
    So 09.09. 00:00 Slavia Praha - 1.FK Příbram 5:1 (1:0)
    So 09.09. 00:00 Teplice - Zbrojovka Brno 2:1 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Viktoria Plzeň - Jihlava 0:3 (0:1)

    6.kolo

    So 16.09. 00:00 Drnovice - Jihlava 1:4 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Zbrojovka Brno - Viktoria Plzeň 0:0 (0:0)
    So 16.09. 00:00 1.FK Příbram - Teplice 2:2 (1:1)
    So 16.09. 00:00 Vítkovice - Slavia Praha 2:4 (1:1)
    So 16.09. 00:00 1.FC Slovácko - Zlín 0:3 (0:1)
    So 16.09. 00:00 České Budějovice - Sparta Praha 0:2 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Sigma Olomouc - Bohemians 1905 2:0 (1:0)
    So 16.09. 00:00 Hradec Králové - Baník Ostrava 1:2 (1:2)

    7.kolo

    St 13.09. 00:00 Sparta Praha - Sigma Olomouc 0:1 (0:1)
    So 23.09. 00:00 Baník Ostrava - Drnovice 3:1 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Bohemians 1905 - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Zlín - České Budějovice 5:0 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Slavia Praha - 1.FC Slovácko 4:2 (2:1)
    So 23.09. 00:00 Teplice - Vítkovice 1:1 (0:1)
    So 23.09. 00:00 Viktoria Plzeň - 1.FK Příbram 8:2 (7:0)
    So 23.09. 00:00 Jihlava - Zbrojovka Brno 5:1

    8.kolo

    So 30.09. 00:00 Drnovice - Zbrojovka Brno 1:3 (0:1)
    So 30.09. 00:00 1.FK Příbram - Jihlava 2:5 (0:2)
    So 30.09. 00:00 Vítkovice - Viktoria Plzeň 1:0 (1:0)
    So 30.09. 00:00 1.FC Slovácko - Teplice 2:1 (1:1)
    So 30.09. 00:00 České Budějovice - Slavia Praha 1:3 (0:1)
    So 30.09. 00:00 Sigma Olomouc - Zlín 4:4 (1:2)
    So 30.09. 00:00 Hradec Králové - Sparta Praha 1:0 (1:0)
    So 30.09. 00:00 Baník Ostrava - Bohemians 1905 5:1

    9.kolo

    So 07.10. 00:00 Bohemians 1905 - Drnovice 1:0 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Sparta Praha - Baník Ostrava 2:3 (0:3)
    So 07.10. 00:00 Zlín - Hradec Králové 1:0 (1:0)
    So 07.10. 00:00 Slavia Praha - Sigma Olomouc 2:2
    So 07.10. 00:00 Teplice - České Budějovice 2:2 (1:1)
    So 07.10. 00:00 Viktoria Plzeň - 1.FC Slovácko 0:0 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Jihlava - Vítkovice 1:0 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FK Příbram 4:2 (2:1)

    10.kolo

    So 14.10. 00:00 Drnovice - 1.FK Příbram 1:2 (1:0)
    So 14.10. 00:00 Vítkovice - Zbrojovka Brno 2:2 (1:1)
    So 14.10. 00:00 1.FC Slovácko - Jihlava 2:3 (0:2)
    So 14.10. 00:00 České Budějovice - Viktoria Plzeň 1:0
    So 14.10. 00:00 Sigma Olomouc - Teplice 0:3
    So 14.10. 00:00 Hradec Králové - Slavia Praha 2:1 (2:1)
    So 14.10. 00:00 Baník Ostrava - Zlín 0:3 (0:1)
    So 14.10. 00:00 Bohemians 1905 - Sparta Praha 3:2 (2:2)

    11.kolo

    So 21.10. 00:00 Sparta Praha - Drnovice 0:2 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Zlín - Bohemians 1905 5:1 (1:0)
    So 21.10. 00:00 Slavia Praha - Baník Ostrava 1:2 (1:1)
    So 21.10. 00:00 Teplice - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Viktoria Plzeň - Sigma Olomouc 2:5
    So 21.10. 00:00 Jihlava - České Budějovice 0:3 (0:1)
    So 21.10. 00:00 Zbrojovka Brno - 1.FC Slovácko 2:0 (1:0)
    So 21.10. 00:00 1.FK Příbram - Vítkovice 2:3 (1:1)

    12.kolo

    So 28.10. 00:00 Drnovice - Vítkovice 1:1
    So 28.10. 00:00 1.FC Slovácko - 1.FK Příbram 3:1 (0:1)
    So 28.10. 00:00 České Budějovice - Zbrojovka Brno 0:2
    So 28.10. 00:00 Sigma Olomouc - Jihlava 6:1 (1:0)
    So 28.10. 00:00 Hradec Králové - Viktoria Plzeň 2:3
    So 28.10. 00:00 Baník Ostrava - Teplice 1:1
    So 28.10. 00:00 Bohemians 1905 - Slavia Praha 0:4 (0:3)
    So 28.10. 00:00 Sparta Praha - Zlín 1:3 (1:1)

    13.kolo

    So 04.11. 00:00 Zlín - Drnovice 7:0 (4:0)
    So 04.11. 00:00 Slavia Praha - Sparta Praha 2:0 (2:0)
    So 04.11. 00:00 Teplice - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Baník Ostrava 2:3 (0:1)
    So 04.11. 00:00 Jihlava - Hradec Králové 0:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Sigma Olomouc 0:4 (0:2)
    So 04.11. 00:00 1.FK Příbram - České Budějovice 1:1
    So 04.11. 00:00 Vítkovice - 1.FC Slovácko 0:3 (0:2)

    14.kolo

    So 11.11. 00:00 Drnovice - 1.FC Slovácko 0:2 (0:1)
    So 11.11. 00:00 České Budějovice - Vítkovice 1:3
    So 11.11. 00:00 Sigma Olomouc - 1.FK Příbram 2:2 (2:0)
    So 11.11. 00:00 Hradec Králové - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Baník Ostrava - Jihlava 4:1
    So 11.11. 00:00 Bohemians 1905 - Viktoria Plzeň 1:1 (0:1)
    So 11.11. 00:00 Sparta Praha - Teplice 2:0 (1:0)
    So 11.11. 00:00 Zlín - Slavia Praha 1:4 (0:1)

    15.kolo

    So 18.11. 00:00 Slavia Praha - Drnovice 4:1 (0:0)
    So 18.11. 00:00 Teplice - Zlín 1:3
    So 18.11. 00:00 Viktoria Plzeň - Sparta Praha 0:3 (0:1)
    So 18.11. 00:00 Jihlava - Bohemians 1905 4:2
    So 18.11. 00:00 Zbrojovka Brno - Baník Ostrava 3:1
    So 18.11. 00:00 1.FK Příbram - Hradec Králové 1:2
    So 18.11. 00:00 Vítkovice - Sigma Olomouc 0:4 (0:1)
    So 18.11. 00:00 1.FC Slovácko - České Budějovice 2:1

    16.kolo

    Ne 11.03. 00:00 Drnovice - České Budějovice 0:0 (0:0)
    Ne 11.03. 00:00 1.FC Slovácko - Sigma Olomouc 1:1
    Ne 11.03. 00:00 Vítkovice - Hradec Králové 1:1 (1:0)
    Ne 11.03. 00:00 1.FK Příbram - Baník Ostrava 2:3
    Ne 11.03. 00:00 Zbrojovka Brno - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    Ne 11.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Zlín 1:2 (1:0)
    Ne 11.03. 00:00 Teplice - Slavia Praha 2:4
    Út 03.04. 00:00 Jihlava - Sparta Praha 2:2 (1:2)

    17.kolo

    So 17.03. 00:00 Teplice - Drnovice 1:1 (0:1)
    So 17.03. 00:00 Slavia Praha - Viktoria Plzeň 1:1
    So 17.03. 00:00 Zlín - Jihlava 1:0 (1:0)
    So 17.03. 00:00 Sparta Praha - Zbrojovka Brno 0:1
    So 17.03. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FK Příbram 4:1 (2:0)
    So 17.03. 00:00 Baník Ostrava - Vítkovice 4:1 (3:0)
    So 17.03. 00:00 Hradec Králové - 1.FC Slovácko 3:3 (2:3)
    So 17.03. 00:00 Sigma Olomouc - České Budějovice 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 24.03. 00:00 Drnovice - Sigma Olomouc 0:0 (0:0)
    So 24.03. 00:00 České Budějovice - Hradec Králové 2:1
    So 24.03. 00:00 1.FC Slovácko - Baník Ostrava 0:2 (0:0)
    So 24.03. 00:00 Vítkovice - Bohemians 1905 3:1
    So 24.03. 00:00 1.FK Příbram - Sparta Praha 3:0
    So 24.03. 00:00 Jihlava - Slavia Praha 1:2
    So 24.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Teplice 1:1 (0:0)
    Út 17.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Zlín 2:5 (0:2)

    19.kolo

    So 31.03. 00:00 Viktoria Plzeň - Drnovice 3:2
    So 31.03. 00:00 Teplice - Jihlava 3:3
    So 31.03. 00:00 Slavia Praha - Zbrojovka Brno 3:0 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Zlín - 1.FK Příbram 5:0 (3:0)
    So 31.03. 00:00 Sparta Praha - Vítkovice 1:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Bohemians 1905 - 1.FC Slovácko 1:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Baník Ostrava - České Budějovice 3:2 (3:0)
    So 31.03. 00:00 Hradec Králové - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 07.04. 00:00 Drnovice - Hradec Králové 0:1 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Sigma Olomouc - Baník Ostrava 1:2 (0:1)
    So 07.04. 00:00 České Budějovice - Bohemians 1905 1:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 1.FC Slovácko - Sparta Praha 0:1
    So 07.04. 00:00 Vítkovice - Zlín 0:2 (0:0)
    So 07.04. 00:00 1.FK Příbram - Slavia Praha 0:5
    So 07.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Teplice 4:0 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Jihlava - Viktoria Plzeň 2:4

    21.kolo

    So 14.04. 00:00 Jihlava - Drnovice 3:4
    So 14.04. 00:00 Viktoria Plzeň - Zbrojovka Brno 1:1 (1:1)
    So 14.04. 00:00 Teplice - 1.FK Příbram 2:2 (1:1)
    So 14.04. 00:00 Slavia Praha - Vítkovice 2:0 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Zlín - 1.FC Slovácko 4:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Sparta Praha - České Budějovice 1:0 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Bohemians 1905 - Sigma Olomouc 0:2 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Baník Ostrava - Hradec Králové 4:0 (3:0)

    22.kolo

    So 21.04. 00:00 Drnovice - Baník Ostrava 3:1
    So 21.04. 00:00 Hradec Králové - Bohemians 1905 0:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Sigma Olomouc - Sparta Praha 1:5
    So 21.04. 00:00 České Budějovice - Zlín 2:1 (1:0)
    So 21.04. 00:00 1.FC Slovácko - Slavia Praha 3:2 (2:1)
    So 21.04. 00:00 Vítkovice - Teplice 2:2
    So 21.04. 00:00 1.FK Příbram - Viktoria Plzeň 6:3 (4:2)
    So 21.04. 00:00 Zbrojovka Brno - Jihlava 1:1 (0:1)

    23.kolo

    So 28.04. 00:00 Bohemians 1905 - Baník Ostrava 0:1 (0:0)
    St 16.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Drnovice 2:1
    St 16.05. 00:00 Jihlava - 1.FK Příbram 4:1
    St 16.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Vítkovice 1:2 (1:2)
    St 16.05. 00:00 Teplice - 1.FC Slovácko 3:4 (3:0)
    St 16.05. 00:00 Slavia Praha - České Budějovice 4:2
    St 16.05. 00:00 Zlín - Sigma Olomouc 0:3 (0:1)
    St 16.05. 00:00 Sparta Praha - Hradec Králové 7:2

    24.kolo

    So 05.05. 00:00 Drnovice - Bohemians 1905 1:1 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Baník Ostrava - Sparta Praha 1:2 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Hradec Králové - Zlín 0:3
    So 05.05. 00:00 Sigma Olomouc - Slavia Praha 4:2 (3:1)
    So 05.05. 00:00 České Budějovice - Teplice 1:2
    So 05.05. 00:00 1.FC Slovácko - Viktoria Plzeň 1:1
    So 05.05. 00:00 Vítkovice - Jihlava 2:0 (1:0)
    So 05.05. 00:00 1.FK Příbram - Zbrojovka Brno 1:3 (0:2)

    25.kolo

    So 12.05. 00:00 1.FK Příbram - Drnovice 3:0 (3:0)
    So 12.05. 00:00 Zbrojovka Brno - Vítkovice 2:1 (1:1)
    So 12.05. 00:00 Jihlava - 1.FC Slovácko 3:1 (2:0)
    So 12.05. 00:00 Viktoria Plzeň - České Budějovice 2:0
    So 12.05. 00:00 Teplice - Sigma Olomouc 2:0 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Slavia Praha - Hradec Králové 2:0 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Zlín - Baník Ostrava 4:2 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Sparta Praha - Bohemians 1905 5:1 (3:1)

    26.kolo

    So 19.05. 00:00 Drnovice - Sparta Praha 0:1 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Bohemians 1905 - Zlín 3:1 (2:0)
    So 19.05. 00:00 Baník Ostrava - Slavia Praha 2:0 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Hradec Králové - Teplice 0:1 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Sigma Olomouc - Viktoria Plzeň 3:1 (2:0)
    So 19.05. 00:00 České Budějovice - Jihlava 1:3 (1:2)
    So 19.05. 00:00 1.FC Slovácko - Zbrojovka Brno 2:1 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Vítkovice - 1.FK Příbram 3:1 (1:0)

    27.kolo

    St 23.05. 00:00 1.FK Příbram - 1.FC Slovácko 2:4 (2:1)
    St 23.05. 00:00 Jihlava - Sigma Olomouc 3:7 (3:2)
    St 23.05. 00:00 Slavia Praha - Bohemians 1905 1:1 (1:0)
    St 23.05. 00:00 Zlín - Sparta Praha 5:2 (3:1)
    So 26.05. 00:00 Vítkovice - Drnovice 4:4 (3:2)
    So 26.05. 00:00 Zbrojovka Brno - České Budějovice 4:2 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Viktoria Plzeň - Hradec Králové 4:0 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Teplice - Baník Ostrava 0:3 (0:1)

    28.kolo

    So 02.06. 00:00 Drnovice - Zlín 0:4 (0:2)
    So 02.06. 00:00 Sparta Praha - Slavia Praha 1:0 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Bohemians 1905 - Teplice 3:2 (2:1)
    So 02.06. 00:00 Baník Ostrava - Viktoria Plzeň 2:2 (2:0)
    So 02.06. 00:00 Hradec Králové - Jihlava 2:4 (1:1)
    So 02.06. 00:00 Sigma Olomouc - Zbrojovka Brno 2:0 (1:0)
    So 02.06. 00:00 České Budějovice - 1.FK Příbram 0:2 (0:0)
    So 02.06. 00:00 1.FC Slovácko - Vítkovice 4:1 (1:0)

    29.kolo

    So 09.06. 00:00 1.FC Slovácko - Drnovice 4:0 (2:0)
    So 09.06. 00:00 Vítkovice - České Budějovice 3:1 (3:0)
    So 09.06. 00:00 1.FK Příbram - Sigma Olomouc 2:2 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Zbrojovka Brno - Hradec Králové 1:0 (0:0)
    So 09.06. 00:00 Jihlava - Baník Ostrava 1:3 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Viktoria Plzeň - Bohemians 1905 2:0 (0:0)
    So 09.06. 00:00 Teplice - Sparta Praha 1:2
    So 09.06. 00:00 Slavia Praha - Zlín 0:0 (0:0)

    30.kolo

    So 16.06. 00:00 Drnovice - Slavia Praha 1:3
    So 16.06. 00:00 Zlín - Teplice 3:0 (3:0)
    So 16.06. 00:00 Sparta Praha - Viktoria Plzeň 1:0
    So 16.06. 00:00 Bohemians 1905 - Jihlava 2:2
    So 16.06. 00:00 Baník Ostrava - Zbrojovka Brno 2:1
    So 16.06. 00:00 Hradec Králové - 1.FK Příbram 0:0 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Sigma Olomouc - Vítkovice 1:0 (0:0)
    So 16.06. 00:00 České Budějovice - 1.FC Slovácko 1:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 2 5 91:32 71
    2. 30 22 3 5 78:38 69
    3. 30 20 4 6 75:33 64
    4. 30 18 7 5 70:36 61
    5. 30 14 5 11 47:47 47
    6. 30 15 1 14 52:43 46
    7. 30 14 4 12 51:49 46
    8. 30 12 5 13 67:70 41
    9. 30 11 6 13 43:59 39
    10. 30 8 9 13 48:51 33
    11. 30 9 6 15 39:56 33
    12. 30 7 11 12 45:56 32
    13. 30 7 6 17 54:91 27
    14. 30 7 3 20 31:60 24
    15. 30 6 6 18 25:55 24
    16. 30 5 6 19 31:71 21