Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 14. července 2020
svátek má Karolína.
Hlavní menu
  • ID: 2052
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • přípravka
  • Praha  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3887
    Týden:
    22
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    03.09. 16:30 Újezd nad Lesy B - Bílá Hora 1:4 (1:2)
    So 04.09. 09:00 Šeberov - Cholupice 0:0 (0:0)
    So 04.09. 14:30 Radotín - Kyje 3:0 (2:0)
    Ne 05.09. 10:30 Bohemians 1905 B - Běchovice 10:0 (8:0)
    Ne 05.09. 12:45 Štěrboholy - Bohnice B 6:1 (3:1)

    2.kolo

    10.09. 16:00 Řeporyje - Újezd nad Lesy B 3:0 (1:0)
    10.09. 17:00 Kyje - Bohemians 1905 B 1:2 (1:0)
    So 11.09. 10:00 Bílá Hora - Štěrboholy 2:3 (0:2)
    So 11.09. 10:30 Bohnice B - Radotín 0:5 (0:1)
    Ne 12.09. 15:30 Běchovice - Šeberov 0:3 (0:0)

    3.kolo

    So 18.09. 09:00 Šeberov - Kyje 0:3 (0:1)
    So 18.09. 11:30 Cholupice - Běchovice 0:7
    Ne 19.09. 09:00 Bohemians 1905 B - Bohnice B 7:0 (2:0)
    Ne 19.09. 12:45 Štěrboholy - Řeporyje 3:2 (1:2)
    Ne 19.09. 14:00 Radotín - Bílá Hora 2:0 (2:0)

    4.kolo

    24.09. 16:00 Řeporyje - Radotín 0:6 (0:2)
    24.09. 17:00 Kyje - Cholupice 7:0 (2:0)
    So 25.09. 10:00 Bílá Hora - Bohemians 1905 B 4:5 (3:1)
    So 25.09. 10:30 Bohnice B - Šeberov 1:1
    Ne 26.09. 14:00 Újezd nad Lesy B - Štěrboholy 6:0

    5.kolo

    So 02.10. 09:00 Radotín - Újezd nad Lesy B 6:0 (4:0)
    So 02.10. 09:00 Šeberov - Bílá Hora 0:2 (0:2)
    So 02.10. 11:30 Cholupice - Bohnice B 5:3 (4:1)
    Ne 03.10. 10:30 Bohemians 1905 B - Řeporyje 7:0 (5:0)
    Ne 03.10. 15:30 Běchovice - Kyje 1:1 (0:1)

    6.kolo

    08.10. 16:00 Řeporyje - Šeberov 0:2 (0:1)
    So 09.10. 09:00 Újezd nad Lesy B - Bohemians 1905 B 0:5 (0:2)
    So 09.10. 10:00 Bílá Hora - Cholupice 4:2
    So 09.10. 10:30 Bohnice B - Běchovice 3:2
    Ne 10.10. 12:45 Štěrboholy - Radotín 2:1 (0:0)

    7.kolo

    15.10. 17:00 Kyje - Bohnice B 3:1 (0:0)
    So 16.10. 09:00 Šeberov - Újezd nad Lesy B 2:0 (0:0)
    So 16.10. 11:30 Cholupice - Řeporyje 0:5
    Ne 17.10. 10:30 Bohemians 1905 B - Štěrboholy 6:2 (2:1)
    Ne 17.10. 15:30 Běchovice - Bílá Hora 3:0 (1:0)

    8.kolo

    22.10. 16:00 Řeporyje - Běchovice 0:1 (0:0)
    So 23.10. 10:00 Bílá Hora - Kyje 0:3 (0:1)
    So 23.10. 11:30 Radotín - Bohemians 1905 B 2:3 (1:2)
    So 23.10. 13:00 Újezd nad Lesy B - Cholupice 2:1 (0:1)
    Ne 24.10. 12:45 Štěrboholy - Šeberov 3:0

    9.kolo

    29.10. 17:00 Kyje - Řeporyje 4:1
    So 30.10. 09:00 Šeberov - Radotín 2:2 (0:0)
    So 30.10. 10:30 Bohnice B - Bílá Hora 1:0
    So 30.10. 11:30 Cholupice - Štěrboholy 1:7
    Ne 31.10. 15:30 Běchovice - Újezd nad Lesy B 1:0 (0:0)

    10.kolo

    05.11. 15:00 Řeporyje - Bohnice B 1:1 (0:0)
    So 06.11. 09:00 Bohemians 1905 B - Šeberov 8:0 (5:0)
    So 06.11. 13:00 Újezd nad Lesy B - Kyje 2:0 (1:0)
    Ne 07.11. 11:30 Radotín - Cholupice 10:0 (4:0)
    Ne 07.11. 12:45 Štěrboholy - Běchovice 1:1 (0:0)

    11.kolo

    12.11. 17:00 Kyje - Štěrboholy 0:0
    So 13.11. 10:00 Bílá Hora - Řeporyje 1:3 (1:1)
    So 13.11. 10:30 Bohnice B - Újezd nad Lesy B 1:4
    So 13.11. 11:30 Cholupice - Bohemians 1905 B 0:9 (0:4)
    Ne 14.11. 15:00 Běchovice - Radotín 0:4 (0:1)

    12.kolo

    25.03. 17:00 Kyje - Radotín 8:3 (5:0)
    So 26.03. 10:30 Bílá Hora - Újezd nad Lesy B 5:2 (2:1)
    So 26.03. 10:30 Bohnice B - Štěrboholy 1:5
    So 26.03. 11:30 Cholupice - Šeberov 0:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Běchovice - Bohemians 1905 B 2:6 (0:2)

    13.kolo

    Ne 03.04. 08:30 Šeberov - Běchovice 5:2 (2:2)
    Ne 03.04. 08:30 Bohemians 1905 B - Kyje 3:3 (1:1)
    Ne 03.04. 10:30 Štěrboholy - Bílá Hora 1:3 (0:2)
    Ne 03.04. 12:00 Újezd nad Lesy B - Řeporyje 1:5
    Ne 03.04. 14:15 Radotín - Bohnice B 8:0

    14.kolo

    08.04. 16:30 Řeporyje - Štěrboholy 2:0
    08.04. 17:00 Kyje - Šeberov 2:2 (0:2)
    So 09.04. 10:30 Bílá Hora - Radotín 3:1
    So 09.04. 10:30 Bohnice B - Bohemians 1905 B 1:4
    Ne 10.04. 16:30 Běchovice - Cholupice 1:2 (1:0)

    15.kolo

    Čt 14.04. 16:00 Štěrboholy - Újezd nad Lesy B 1:2 (0:1)
    15.04. 17:00 Radotín - Řeporyje 1:6
    So 16.04. 09:00 Šeberov - Bohnice B 1:2
    So 16.04. 11:30 Cholupice - Kyje 1:0 (1:0)
    Ne 17.04. 10:30 Bohemians 1905 B - Bílá Hora 2:2 (1:0)

    16.kolo

    Čt 21.04. 10:30 Bohnice B - Cholupice 0:0 (3:4)
    22.04. 17:00 Řeporyje - Bohemians 1905 B 3:0 (1:0)
    22.04. 17:00 Kyje - Běchovice 1:0 (1:0)
    So 23.04. 10:30 Bílá Hora - Šeberov 4:2
    Ne 24.04. 12:00 Újezd nad Lesy B - Radotín 2:2

    17.kolo

    So 30.04. 09:00 Šeberov - Řeporyje 0:3
    So 30.04. 09:00 Radotín - Štěrboholy 6:4 (4:2)
    So 30.04. 11:30 Cholupice - Bílá Hora 1:0 (0:0)
    Ne 01.05. 10:30 Bohemians 1905 B - Újezd nad Lesy B 1:1
    Ne 01.05. 17:00 Běchovice - Bohnice B 7:0 (5:0)

    18.kolo

    06.05. 17:00 Řeporyje - Cholupice 3:2
    So 07.05. 10:30 Bílá Hora - Běchovice 4:2 (1:0)
    So 07.05. 10:30 Bohnice B - Kyje 0:3 (0:0)
    Ne 08.05. 10:30 Štěrboholy - Bohemians 1905 B 1:4 (1:1)
    Ne 08.05. 12:00 Újezd nad Lesy B - Šeberov 8:2 (4:1)

    19.kolo

    13.05. 18:00 Kyje - Bílá Hora 2:1 (1:0)
    So 14.05. 09:00 Šeberov - Štěrboholy 122:100 (95:76)
    So 14.05. 11:30 Cholupice - Újezd nad Lesy B 123:123 (122:122)
    Ne 15.05. 10:30 Bohemians 1905 B - Radotín 9:5 (2:4)
    Ne 15.05. 17:00 Běchovice - Řeporyje 1:4

    20.kolo

    20.05. 17:00 Řeporyje - Kyje 1:0 (0:0)
    So 21.05. 10:30 Bílá Hora - Bohnice B 20:0 (10:0)
    So 21.05. 11:30 Radotín - Šeberov 9:2 (4:0)
    Ne 22.05. 10:30 Štěrboholy - Cholupice 2:0 (2:0)
    Ne 22.05. 12:00 Újezd nad Lesy B - Běchovice 3:0

    21.kolo

    27.05. 17:00 Kyje - Újezd nad Lesy B výsledek
    So 28.05. 09:00 Šeberov - Bohemians 1905 B 1:2 (1:2)
    So 28.05. 10:30 Bohnice B - Řeporyje výsledek
    So 28.05. 11:30 Cholupice - Radotín výsledek
    Ne 29.05. 17:00 Běchovice - Štěrboholy 2:0

    22.kolo

    03.06. 17:00 Řeporyje - Bílá Hora 2:1 (1:0)
    03.06. 18:00 Újezd nad Lesy B - Bohnice B 1:0 (3:1)
    Ne 05.06. 10:30 Bohemians 1905 B - Cholupice 14:1 (7:1)
    Ne 05.06. 10:30 Štěrboholy - Kyje 0:1 (0:1)
    Ne 05.06. 11:30 Radotín - Běchovice 3:3 (2:2)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 20 16 3 1 107:29 51
    2. 19 12 1 6 44:31 37
    3. 19 10 4 5 42:21 34
    4. 19 10 3 6 79:44 33
    5. 20 9 1 10 60:38 28
    6. 19 8 3 8 158:162 27
    7. 20 8 2 10 141:163 26
    8. 20 6 4 10 149:151 22
    9. 20 6 3 11 36:50 21
    10. 19 4 3 12 139:199 15
    11. 19 3 3 13 16:83 12