Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 2022
  • Návštěvy: 39/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-východ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    5149
    Týden:
    39
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.08. 17:00 Mukařov - Pacov 2:0 (1:0)
    So 21.08. 17:00 Sibřina - Kunice B 2:1 (0:0)
    So 21.08. 17:00 Velké Popovice - Vyžlovka 2:1 (0:1)
    So 21.08. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Mochov 1:2 (1:1)
    So 21.08. 17:00 Brázdim - Vyšehořovice 5:2 (1:2)
    So 21.08. 17:00 Radonice - Stř. Skalice 4:3 (1:1)
    Ne 22.08. 17:00 Úvaly B - Měšice 3:4 (2:0)

    2.kolo

    So 28.08. 14:00 Kunice B - Velké Popovice 3:2 (2:0)
    So 28.08. 17:00 Pacov - Stř. Skalice 5:2 (0:2)
    So 28.08. 17:00 Měšice - Radonice 3:7 (2:3)
    So 28.08. 17:00 Vyšehořovice - Úvaly B 0:3 (0:1)
    So 28.08. 17:00 Vyžlovka - Kostelec n. Č.L. 1:0 (1:0)
    So 28.08. 17:00 Mukařov - Sibřina 2:0 (1:0)
    Ne 29.08. 17:00 Mochov - Brázdim 3:2 (1:0)

    3.kolo

    So 04.09. 17:00 Sibřina - Pacov 4:0 (1:0)
    So 04.09. 17:00 Velké Popovice - Mukařov 2:2 (1:1)
    So 04.09. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Kunice B 0:4 (0:0)
    So 04.09. 17:00 Brázdim - Vyžlovka 3:1 (1:1)
    So 04.09. 17:00 Radonice - Vyšehořovice 7:0 (6:0)
    So 04.09. 17:00 Stř. Skalice - Měšice 2:0 (2:0)
    Ne 05.09. 17:00 Úvaly B - Mochov 2:1 (0:0)

    4.kolo

    So 11.09. 14:00 Kunice B - Brázdim 3:1 (0:0)
    So 11.09. 17:00 Pacov - Měšice 2:2 (2:1)
    So 11.09. 17:00 Vyšehořovice - Stř. Skalice 0:4 (0:1)
    So 11.09. 17:00 Vyžlovka - Úvaly B 0:3 (0:1)
    So 11.09. 17:00 Mukařov - Kostelec n. Č.L. 2:2 (1:2)
    So 11.09. 17:00 Sibřina - Velké Popovice 2:1 (1:0)
    Ne 12.09. 17:00 Mochov - Radonice 2:4 (0:3)

    5.kolo

    So 18.09. 16:30 Velké Popovice - Pacov 6:1 (1:0)
    So 18.09. 16:30 Kostelec n. Č.L. - Sibřina 1:1 (0:1)
    So 18.09. 16:30 Brázdim - Mukařov 3:2 (1:0)
    So 18.09. 16:30 Radonice - Vyžlovka 8:0 (3:0)
    So 18.09. 16:30 Stř. Skalice - Mochov 7:4 (5:2)
    Ne 19.09. 16:30 Úvaly B - Kunice B 3:3 (1:2)
    Út 28.09. 13:30 Měšice - Vyšehořovice 6:0 (2:0)

    6.kolo

    So 25.09. 14:00 Kunice B - Radonice 2:2 (2:0)
    So 25.09. 16:30 Pacov - Vyšehořovice 3:1 (1:1)
    So 25.09. 16:30 Vyžlovka - Stř. Skalice 2:5 (1:4)
    So 25.09. 16:30 Mukařov - Úvaly B 4:1 (2:0)
    So 25.09. 16:30 Sibřina - Brázdim 2:2 (2:2)
    So 25.09. 16:30 Velké Popovice - Kostelec n. Č.L. 2:1 (1:0)
    Ne 26.09. 16:30 Mochov - Měšice 2:1 (1:1)

    7.kolo

    So 02.10. 16:00 Kostelec n. Č.L. - Pacov 1:2 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Brázdim - Velké Popovice 5:5 (3:4)
    So 02.10. 16:00 Radonice - Mukařov 2:2 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Stř. Skalice - Kunice B 7:4 (5:2)
    So 02.10. 16:00 Měšice - Vyžlovka 3:0 (0:0)
    So 02.10. 16:00 Vyšehořovice - Mochov 0:2 (0:1)
    Ne 03.10. 16:00 Úvaly B - Sibřina 2:2 (1:1)

    8.kolo

    So 09.10. 14:00 Kunice B - Měšice 2:5 (2:2)
    So 09.10. 14:00 Mukařov - Stř. Skalice 1:1 (0:1)
    So 09.10. 16:00 Pacov - Mochov 3:1 (3:0)
    So 09.10. 16:00 Vyžlovka - Vyšehořovice 3:0 (2:0)
    So 09.10. 16:00 Sibřina - Radonice 4:1 (2:1)
    So 09.10. 16:00 Velké Popovice - Úvaly B 2:0 (1:0)
    So 09.10. 16:00 Kostelec n. Č.L. - Brázdim 3:1 (2:0)

    9.kolo

    So 16.10. 15:30 Brázdim - Pacov 4:1 (2:1)
    So 16.10. 15:30 Radonice - Velké Popovice 7:2 (6:1)
    So 16.10. 15:30 Stř. Skalice - Sibřina 2:1 (0:1)
    So 16.10. 15:30 Měšice - Mukařov 3:1 (1:1)
    So 16.10. 15:30 Vyšehořovice - Kunice B 0:4 (0:1)
    Ne 17.10. 15:30 Úvaly B - Kostelec n. Č.L. 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 15:30 Mochov - Vyžlovka 2:1 (1:1)

    10.kolo

    So 23.10. 14:00 Kunice B - Mochov 1:1 (1:1)
    So 23.10. 15:30 Pacov - Vyžlovka 2:4 (0:0)
    So 23.10. 15:30 Mukařov - Vyšehořovice 3:0 (2:0)
    So 23.10. 15:30 Sibřina - Měšice 6:2 (3:1)
    So 23.10. 15:30 Velké Popovice - Stř. Skalice 1:1 (0:0)
    So 23.10. 15:30 Kostelec n. Č.L. - Radonice 3:0 (1:0)
    So 23.10. 15:30 Brázdim - Úvaly B 2:1 (0:1)

    11.kolo

    So 30.10. 14:30 Radonice - Brázdim 5:0 (2:0)
    So 30.10. 14:30 Stř. Skalice - Kostelec n. Č.L. 3:1 (2:0)
    So 30.10. 14:30 Měšice - Velké Popovice 0:3 (0:3)
    So 30.10. 14:30 Vyšehořovice - Sibřina 1:2 (1:2)
    So 30.10. 14:30 Vyžlovka - Kunice B 1:2 (0:2)
    Ne 31.10. 14:30 Úvaly B - Pacov 3:2 (1:0)
    Ne 31.10. 14:30 Mochov - Mukařov 4:1 (2:0)

    12.kolo

    So 06.11. 14:00 Pacov - Kunice B 1:8 (0:4)
    So 06.11. 14:00 Mukařov - Vyžlovka 2:2 (0:1)
    So 06.11. 14:00 Sibřina - Mochov 1:0 (0:0)
    So 06.11. 14:00 Velké Popovice - Vyšehořovice 5:0 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Kostelec n. Č.L. - Měšice 3:2 (1:0)
    So 06.11. 14:00 Brázdim - Stř. Skalice 2:5 (2:2)
    Ne 07.11. 14:00 Úvaly B - Radonice 0:2 (0:1)

    13.kolo

    So 13.11. 14:00 Radonice - Pacov 2:0 (1:0)
    So 13.11. 14:00 Stř. Skalice - Úvaly B 4:2 (1:2)
    So 13.11. 14:00 Měšice - Brázdim 2:2 (1:0)
    So 13.11. 14:00 Vyšehořovice - Kostelec n. Č.L. 0:2 (0:0)
    So 13.11. 14:00 Vyžlovka - Sibřina 1:3
    So 13.11. 14:00 Kunice B - Mukařov 2:1 (0:1)
    Ne 14.11. 14:00 Mochov - Velké Popovice 2:1 (2:0)

    14.kolo

    So 26.03. 15:00 Pacov - Mukařov 1:3
    So 26.03. 15:00 Kunice B - Sibřina 5:1 (1:0)
    So 26.03. 15:00 Vyžlovka - Velké Popovice 3:2 (1:1)
    So 26.03. 15:00 Vyšehořovice - Brázdim 0:2 (0:1)
    So 26.03. 15:00 Měšice - Úvaly B 0:2
    So 26.03. 15:00 Stř. Skalice - Radonice 1:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Mochov - Kostelec n. Č.L. 6:1 (2:0)

    15.kolo

    So 02.04. 16:30 Stř. Skalice - Pacov 4:1 (2:0)
    So 02.04. 16:30 Radonice - Měšice 6:3 (2:1)
    So 02.04. 16:30 Brázdim - Mochov 2:1 (0:1)
    So 02.04. 16:30 Kostelec n. Č.L. - Vyžlovka 1:1 (0:0)
    So 02.04. 16:30 Velké Popovice - Kunice B 1:3 (0:2)
    So 02.04. 16:30 Sibřina - Mukařov 2:2 (1:1)
    Ne 03.04. 16:30 Úvaly B - Vyšehořovice 4:0 (3:0)

    16.kolo

    So 09.04. 16:30 Pacov - Sibřina 0:0 (0:0)
    So 09.04. 16:30 Mukařov - Velké Popovice 3:0 (1:0)
    So 09.04. 16:30 Kunice B - Kostelec n. Č.L. 10:1 (6:0)
    So 09.04. 16:30 Vyžlovka - Brázdim 1:1 (1:1)
    So 09.04. 16:30 Vyšehořovice - Radonice 0:5 (0:5)
    So 09.04. 16:30 Měšice - Stř. Skalice 2:6 (2:4)
    Ne 10.04. 16:30 Mochov - Úvaly B 0:3 (0:0)

    17.kolo

    So 16.04. 17:00 Měšice - Pacov 1:1
    So 16.04. 17:00 Stř. Skalice - Vyšehořovice 4:0 (3:0)
    So 16.04. 17:00 Radonice - Mochov 3:0 (1:0)
    So 16.04. 17:00 Brázdim - Kunice B 4:2 (2:1)
    So 16.04. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Mukařov 0:3 (0:1)
    So 16.04. 17:00 Velké Popovice - Sibřina 3:3 (1:3)
    Ne 17.04. 17:00 Úvaly B - Vyžlovka 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 23.04. 17:00 Pacov - Velké Popovice 1:3 (1:2)
    So 23.04. 17:00 Sibřina - Kostelec n. Č.L. 5:3
    So 23.04. 17:00 Mukařov - Brázdim 2:0
    So 23.04. 17:00 Kunice B - Úvaly B 4:1
    So 23.04. 17:00 Vyžlovka - Radonice 1:3 (0:2)
    So 23.04. 17:00 Vyšehořovice - Měšice 0:2
    Ne 24.04. 17:00 Mochov - Stř. Skalice 2:2 (1:0)

    19.kolo

    So 30.04. 17:00 Vyšehořovice - Pacov 4:2
    So 30.04. 17:00 Měšice - Mochov 1:1 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Stř. Skalice - Vyžlovka 1:3 (1:2)
    So 30.04. 17:00 Radonice - Kunice B 2:2 (0:1)
    So 30.04. 17:00 Brázdim - Sibřina 2:3
    So 30.04. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Velké Popovice 2:0 (2:0)
    Ne 01.05. 17:00 Úvaly B - Mukařov 3:2 (2:0)

    20.kolo

    So 07.05. 17:00 Pacov - Kostelec n. Č.L. 2:3
    So 07.05. 17:00 Velké Popovice - Brázdim 5:2 (4:1)
    So 07.05. 17:00 Sibřina - Úvaly B 6:1
    So 07.05. 17:00 Kunice B - Stř. Skalice 6:2 (4:2)
    So 07.05. 17:00 Vyžlovka - Měšice 2:1 (1:0)
    Ne 08.05. 17:00 Mukařov - Radonice 1:2
    Ne 08.05. 17:00 Mochov - Vyšehořovice 3:1

    21.kolo

    So 14.05. 17:00 Vyšehořovice - Vyžlovka 3:1
    So 14.05. 17:00 Měšice - Kunice B 3:3
    So 14.05. 17:00 Stř. Skalice - Mukařov 3:2 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Radonice - Sibřina 2:0 (1:0)
    So 14.05. 17:00 Brázdim - Kostelec n. Č.L. 2:2 (1:1)
    Ne 15.05. 17:00 Mochov - Pacov 1:2 (0:0)
    Ne 15.05. 17:00 Úvaly B - Velké Popovice 3:2 (1:1)

    22.kolo

    So 21.05. 17:00 Pacov - Brázdim 1:1
    So 21.05. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Úvaly B 1:1
    So 21.05. 17:00 Velké Popovice - Radonice 6:2 (1:1)
    So 21.05. 17:00 Sibřina - Stř. Skalice 4:4 (4:2)
    So 21.05. 17:00 Mukařov - Měšice 3:3
    So 21.05. 17:00 Kunice B - Vyšehořovice 5:0
    So 21.05. 17:00 Vyžlovka - Mochov 5:1 (2:1)

    23.kolo

    So 28.05. 17:00 Vyžlovka - Pacov 0:1 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Vyšehořovice - Mukařov 2:3 (1:3)
    So 28.05. 17:00 Měšice - Sibřina 2:1
    So 28.05. 17:00 Stř. Skalice - Velké Popovice 1:2 (0:0)
    So 28.05. 17:00 Radonice - Kostelec n. Č.L. 5:1 (1:1)
    So 28.05. 17:00 Úvaly B - Brázdim 4:1 (1:0)
    Ne 29.05. 17:00 Mochov - Kunice B 2:4 (0:3)

    24.kolo

    So 04.06. 17:00 Pacov - Úvaly B 2:2 (1:1)
    So 04.06. 17:00 Brázdim - Radonice 1:4 (0:1)
    So 04.06. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Stř. Skalice 6:2 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Velké Popovice - Měšice 3:0 (2:0)
    So 04.06. 17:00 Sibřina - Vyšehořovice 10:0
    So 04.06. 17:00 Mukařov - Mochov 4:4 (3:1)
    So 04.06. 17:00 Kunice B - Vyžlovka 5:0

    25.kolo

    So 11.06. 17:00 Kunice B - Pacov 7:1
    So 11.06. 17:00 Vyžlovka - Mukařov 0:3 (0:1)
    So 11.06. 17:00 Vyšehořovice - Velké Popovice 1:0 (0:0)
    So 11.06. 17:00 Měšice - Kostelec n. Č.L. 5:1 (4:1)
    So 11.06. 17:00 Stř. Skalice - Brázdim 5:2
    So 11.06. 17:00 Radonice - Úvaly B 4:2 (2:2)
    Ne 12.06. 17:00 Mochov - Sibřina 3:0

    26.kolo

    So 18.06. 17:00 Pacov - Radonice 2:1 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Brázdim - Měšice 4:1 (2:1)
    So 18.06. 17:00 Kostelec n. Č.L. - Vyšehořovice 3:1 (1:0)
    So 18.06. 17:00 Velké Popovice - Mochov 1:5 (1:2)
    So 18.06. 17:00 Sibřina - Vyžlovka 3:3 (1:2)
    So 18.06. 17:00 Mukařov - Kunice B 2:2
    Ne 19.06. 17:00 Úvaly B - Stř. Skalice 1:5 (1:3)
    Správce soutěže: Daniel Říha

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 3 4 92:41 60
    2. 26 16 6 4 97:46 54
    3. 26 15 4 7 86:60 49
    4. 26 12 8 6 68:46 44
    5. 26 10 9 7 58:44 39
    6. 26 11 5 10 52:53 38
    7. 26 11 4 11 62:54 37
    8. 26 11 4 11 55:54 37
    9. 26 9 6 11 56:66 33
    10. 26 8 6 12 57:66 30
    11. 26 8 6 12 43:63 30
    12. 26 7 5 14 39:70 26
    13. 26 7 4 15 37:62 25
    14. 26 3 0 23 16:93 9