Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 2020
  • Návštěvy: 47/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Třebíč  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3490
    Týden:
    47
    Dnes:
    7
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 08.08. 16:30 Blatnice - Rokytnice 2:1 (1:1)
    Ne 08.08. 16:30 Rudíkov -Trnava - Nové Syrovice 5:4 (2:4)
    Ne 08.08. 17:30 Hrotovice - Dukovany 1:1 (0:0)
    Ne 08.08. 17:30 Okříšky B - M. Budějovice B 1:1 (1:1)
    St 18.08. 17:30 Vladislav - Myslibořice 3:3
    St 18.08. 17:30 Stařeč - Valeč 2:0 (1:0)
    St 18.08. 18:00 Náměšť n.O. B - Chlístov 7:6

    2.kolo

    So 14.08. 16:30 M. Budějovice B - Náměšť n.O. B 0:2 (0:2)
    Ne 15.08. 16:30 Myslibořice - Nové Syrovice 4:4 (3:2)
    Ne 15.08. 16:30 Rokytnice - Rudíkov -Trnava 2:1 (1:1)
    Ne 15.08. 16:30 Chlístov - Blatnice 4:1 (3:0)
    Ne 15.08. 16:30 Valeč - Okříšky B 0:1 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Dukovany - Stařeč 0:2 (0:1)
    Ne 15.08. 16:30 Vladislav - Hrotovice 0:4 (0:2)

    3.kolo

    So 21.08. 16:30 Okříšky B - Dukovany 0:8 (0:3)
    So 21.08. 16:30 Náměšť n.O. B - Valeč 3:3 (2:1)
    So 21.08. 16:30 Rudíkov -Trnava - Chlístov 4:0 (2:0)
    So 21.08. 16:30 Nové Syrovice - Rokytnice 4:4 (2:1)
    Ne 22.08. 16:30 Hrotovice - Myslibořice 9:2 (4:1)
    Ne 22.08. 16:30 Stařeč - Vladislav 1:0 (0:0)
    Ne 22.08. 16:30 Blatnice - M. Budějovice B 4:3 (4:1)

    4.kolo

    So 28.08. 16:30 M. Budějovice B - Rudíkov -Trnava 0:5 (0:2)
    Ne 29.08. 16:30 Myslibořice - Rokytnice 2:2 (2:0)
    Ne 29.08. 16:30 Chlístov - Nové Syrovice 3:2 (1:1)
    Ne 29.08. 16:30 Valeč - Blatnice 4:1 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Dukovany - Náměšť n.O. B 3:0 (2:0)
    Ne 29.08. 16:30 Vladislav - Okříšky B 2:2 (1:0)
    Ne 29.08. 16:30 Hrotovice - Stařeč 3:3 (0:1)

    5.kolo

    So 04.09. 16:00 Okříšky B - Hrotovice 0:3 (0:2)
    Ne 05.09. 16:00 Stařeč - Myslibořice 3:2 (1:1)
    Ne 05.09. 16:00 Náměšť n.O. B - Vladislav 2:1 (1:0)
    Ne 05.09. 16:00 Blatnice - Dukovany 0:1 (0:0)
    Ne 05.09. 16:00 Rudíkov -Trnava - Valeč 3:0 (1:0)
    Ne 05.09. 16:00 Nové Syrovice - M. Budějovice B 4:2 (3:2)
    Ne 05.09. 16:00 Rokytnice - Chlístov 5:1 (1:1)

    6.kolo

    So 11.09. 16:00 Myslibořice - Chlístov 7:3 (3:2)
    So 11.09. 16:00 M. Budějovice B - Rokytnice 0:0 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Valeč - Nové Syrovice 3:0
    So 11.09. 16:00 Dukovany - Rudíkov -Trnava 3:0 (0:0)
    So 11.09. 16:00 Vladislav - Blatnice 0:1 (0:1)
    So 11.09. 16:00 Stařeč - Okříšky B 2:0 (0:0)
    Ne 12.09. 16:00 Hrotovice - Náměšť n.O. B 4:1

    7.kolo

    So 18.09. 15:30 Okříšky B - Myslibořice 2:4 (0:1)
    Ne 19.09. 15:30 Náměšť n.O. B - Stařeč 0:4 (0:2)
    Ne 19.09. 15:30 Blatnice - Hrotovice 1:2 (0:0)
    Ne 19.09. 15:30 Rudíkov -Trnava - Vladislav 2:4 (0:1)
    Ne 19.09. 15:30 Nové Syrovice - Dukovany 2:3 (1:2)
    Ne 19.09. 15:30 Rokytnice - Valeč 2:1 (1:1)
    Ne 19.09. 15:30 Chlístov - M. Budějovice B 2:4 (2:3)

    8.kolo

    So 25.09. 15:30 Myslibořice - M. Budějovice B 1:2
    Ne 26.09. 15:30 Valeč - Chlístov 0:2
    Ne 26.09. 15:30 Dukovany - Rokytnice 2:1 (1:0)
    Ne 26.09. 15:30 Hrotovice - Rudíkov -Trnava 3:0 (2:0)
    Ne 26.09. 15:30 Okříšky B - Náměšť n.O. B 1:3 (0:0)
    Čt 28.10. 13:30 Vladislav - Nové Syrovice 4:5 (0:2)
    Čt 28.10. 13:30 Stařeč - Blatnice 3:1 (0:1)

    9.kolo

    So 02.10. 15:00 Náměšť n.O. B - Myslibořice 6:2 (3:0)
    So 02.10. 15:00 Blatnice - Okříšky B 2:1 (1:0)
    So 02.10. 15:00 Rudíkov -Trnava - Stařeč 0:0 (0:0)
    So 02.10. 15:00 Rokytnice - Vladislav 1:0 (0:0)
    So 02.10. 15:00 M. Budějovice B - Valeč 2:1 (1:1)
    Ne 03.10. 15:00 Nové Syrovice - Hrotovice 1:1 (0:1)
    Ne 03.10. 15:00 Chlístov - Dukovany 1:2 (1:0)

    10.kolo

    So 09.10. 15:00 Okříšky B - Rudíkov -Trnava 1:1 (1:0)
    So 09.10. 15:00 Náměšť n.O. B - Blatnice 3:0 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Myslibořice - Valeč 1:6
    Ne 10.10. 15:00 Dukovany - M. Budějovice B 4:0 (1:0)
    Ne 10.10. 15:00 Vladislav - Chlístov 5:4
    Ne 10.10. 15:00 Hrotovice - Rokytnice 4:2
    Ne 10.10. 15:00 Stařeč - Nové Syrovice 3:3

    11.kolo

    So 16.10. 14:30 M. Budějovice B - Vladislav 0:2 (0:1)
    Ne 17.10. 14:30 Blatnice - Myslibořice 2:1 (0:1)
    Ne 17.10. 14:30 Rudíkov -Trnava - Náměšť n.O. B 4:2 (2:2)
    Ne 17.10. 14:30 Nové Syrovice - Okříšky B 2:2
    Ne 17.10. 14:30 Rokytnice - Stařeč 1:1 (0:0)
    Ne 17.10. 14:30 Chlístov - Hrotovice 0:1
    Ne 17.10. 14:30 Valeč - Dukovany 0:3 (0:0)

    12.kolo

    So 23.10. 14:30 Myslibořice - Dukovany 4:4 (2:3)
    So 23.10. 14:30 Vladislav - Valeč 7:3 (4:1)
    So 23.10. 14:30 Stařeč - Chlístov 0:1 (0:0)
    So 23.10. 14:30 Okříšky B - Rokytnice 2:2 (0:1)
    So 23.10. 14:30 Náměšť n.O. B - Nové Syrovice 1:2 (1:1)
    Ne 24.10. 14:30 Hrotovice - M. Budějovice B 3:1
    Ne 24.10. 14:30 Blatnice - Rudíkov -Trnava 3:0

    13.kolo

    So 30.10. 13:30 Rokytnice - Náměšť n.O. B 6:3 (4:2)
    So 30.10. 13:30 Chlístov - Okříšky B 6:2 (3:0)
    So 30.10. 13:30 M. Budějovice B - Stařeč 0:0 (0:0)
    Ne 31.10. 13:30 Rudíkov -Trnava - Myslibořice 6:0 (3:0)
    Ne 31.10. 13:30 Nové Syrovice - Blatnice 7:2 (3:1)
    Ne 31.10. 13:30 Valeč - Hrotovice 1:3 (1:1)
    Ne 31.10. 13:30 Dukovany - Vladislav 0:0 (0:0)

    14.kolo

    Ne 27.03. 15:00 Myslibořice - Vladislav 0:1
    Ne 27.03. 15:00 Dukovany - Hrotovice 0:0 (0:0)
    Ne 27.03. 15:00 Valeč - Stařeč 1:2 (0:1)
    Ne 27.03. 15:00 Chlístov - Náměšť n.O. B 2:3
    Ne 27.03. 15:00 Rokytnice - Blatnice 1:1
    Ne 27.03. 15:00 Nové Syrovice - Rudíkov -Trnava 1:0 (1:0)
    St 20.04. 17:30 M. Budějovice B - Okříšky B 3:0 (2:0)

    15.kolo

    So 02.04. 15:30 Okříšky B - Valeč 0:1 (0:1)
    Ne 03.04. 17:30 Nové Syrovice - Myslibořice 3:0 (2:0)
    Ne 03.04. 17:30 Rudíkov -Trnava - Rokytnice 1:0 (1:0)
    Ne 03.04. 17:30 Blatnice - Chlístov 0:3 (0:1)
    Ne 03.04. 17:30 Náměšť n.O. B - M. Budějovice B 1:1 (1:0)
    Ne 03.04. 17:30 Stařeč - Dukovany 3:1 (2:0)
    Ne 03.04. 17:30 Hrotovice - Vladislav 4:0 (1:0)

    16.kolo

    So 09.04. 15:30 Myslibořice - Hrotovice 1:4 (0:3)
    So 09.04. 15:30 Dukovany - Okříšky B 3:1 (1:0)
    So 09.04. 15:30 Valeč - Náměšť n.O. B 0:3 (0:2)
    So 09.04. 15:30 M. Budějovice B - Blatnice 1:1 (1:1)
    So 09.04. 15:30 Chlístov - Rudíkov -Trnava 1:3 (1:2)
    So 09.04. 15:30 Rokytnice - Nové Syrovice 4:1 (1:1)
    Ne 10.04. 15:30 Vladislav - Stařeč 0:2 (0:1)

    17.kolo

    So 16.04. 16:00 Rudíkov -Trnava - M. Budějovice B 0:1 (0:0)
    So 16.04. 16:00 Okříšky B - Vladislav 3:2 (2:1)
    Ne 17.04. 16:00 Rokytnice - Myslibořice 5:0
    Ne 17.04. 16:00 Nové Syrovice - Chlístov 1:5
    Ne 17.04. 16:00 Blatnice - Valeč 4:0 (2:0)
    Ne 17.04. 16:00 Náměšť n.O. B - Dukovany 0:0 (0:0)
    Ne 17.04. 16:00 Stařeč - Hrotovice 3:4 (2:0)

    18.kolo

    So 23.04. 16:00 Hrotovice - Okříšky B 7:2 (3:2)
    Ne 24.04. 16:00 Myslibořice - Stařeč 0:3 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 Vladislav - Náměšť n.O. B 2:1 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Dukovany - Blatnice 6:3
    Ne 24.04. 16:00 Valeč - Rudíkov -Trnava 0:0 (0:0)
    Ne 24.04. 16:00 M. Budějovice B - Nové Syrovice 2:3 (0:1)
    Ne 24.04. 16:00 Chlístov - Rokytnice 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 30.04. 16:30 Nové Syrovice - Valeč 1:3 (0:2)
    So 30.04. 16:30 Blatnice - Vladislav 2:2 (1:1)
    So 30.04. 16:30 Okříšky B - Stařeč 1:1 (0:1)
    Ne 01.05. 16:30 Chlístov - Myslibořice 3:0 (1:0)
    Ne 01.05. 16:30 Rokytnice - M. Budějovice B 5:2 (1:1)
    Ne 01.05. 16:30 Rudíkov -Trnava - Dukovany 2:2 (1:1)
    Ne 01.05. 16:30 Náměšť n.O. B - Hrotovice 2:2 (0:1)

    20.kolo

    So 07.05. 16:30 Myslibořice - Okříšky B 2:3 (2:2)
    Ne 08.05. 16:30 Stařeč - Náměšť n.O. B 1:3 (0:2)
    Ne 08.05. 16:30 Hrotovice - Blatnice 1:3
    Ne 08.05. 16:30 Vladislav - Rudíkov -Trnava 4:1
    Ne 08.05. 16:30 Dukovany - Nové Syrovice 3:2
    Ne 08.05. 16:30 Valeč - Rokytnice 0:0
    Ne 08.05. 16:30 M. Budějovice B - Chlístov 3:2

    21.kolo

    Ne 14.05. 16:30 Rokytnice - Dukovany 1:1
    So 14.05. 16:30 M. Budějovice B - Myslibořice 2:2 (1:1)
    Ne 15.05. 16:30 Chlístov - Valeč 3:0 (1:0)
    Ne 15.05. 16:30 Nové Syrovice - Vladislav 0:4
    Ne 15.05. 16:30 Rudíkov -Trnava - Hrotovice 0:0 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Blatnice - Stařeč 0:1 (0:0)
    Ne 15.05. 16:30 Náměšť n.O. B - Okříšky B 2:2 (1:0)

    22.kolo

    So 21.05. 16:30 Stařeč - Rudíkov -Trnava 2:1 (0:1)
    So 21.05. 16:30 Dukovany - Chlístov 1:4 (1:1)
    So 21.05. 16:30 Valeč - M. Budějovice B 1:0 (1:0)
    Ne 22.05. 16:15 Myslibořice - Náměšť n.O. B 6:5 (3:2)
    Ne 22.05. 16:30 Okříšky B - Blatnice 3:0 (1:0)
    Ne 22.05. 16:30 Hrotovice - Nové Syrovice 7:1
    Ne 22.05. 16:30 Vladislav - Rokytnice 4:1

    23.kolo

    So 28.05. 16:30 M. Budějovice B - Dukovany 3:1
    Ne 29.05. 16:30 Valeč - Myslibořice 3:2 (3:0)
    Ne 29.05. 16:30 Chlístov - Vladislav 3:1
    Ne 29.05. 16:30 Rokytnice - Hrotovice 2:1 (1:1)
    Ne 29.05. 16:30 Nové Syrovice - Stařeč 0:1
    Ne 29.05. 16:30 Rudíkov -Trnava - Okříšky B 0:0 (0:0)
    Ne 29.05. 16:30 Blatnice - Náměšť n.O. B 4:1

    24.kolo

    So 04.06. 16:30 Okříšky B - Nové Syrovice 4:1 (1:1)
    Ne 05.06. 00:00 Myslibořice - Blatnice 2:5 (0:4)
    Ne 05.06. 00:00 Náměšť n.O. B - Rudíkov -Trnava 0:2 (0:1)
    Ne 05.06. 00:00 Stařeč - Rokytnice 6:3 (3:2)
    Ne 05.06. 00:00 Hrotovice - Chlístov 7:2 (4:2)
    Ne 05.06. 00:00 Vladislav - M. Budějovice B 1:3
    Ne 05.06. 00:00 Dukovany - Valeč 2:3 (1:0)

    25.kolo

    So 11.06. 16:30 Dukovany - Myslibořice 4:0
    So 11.06. 16:30 Valeč - Vladislav 0:4 (0:1)
    So 11.06. 16:30 Chlístov - Stařeč 3:2 (3:1)
    So 11.06. 16:30 Nové Syrovice - Náměšť n.O. B 4:1 (4:0)
    Ne 12.06. 16:30 M. Budějovice B - Hrotovice 1:1 (1:0)
    Ne 12.06. 16:30 Rokytnice - Okříšky B 0:3
    Ne 12.06. 16:30 Rudíkov -Trnava - Blatnice 3:1 (1:0)

    26.kolo

    So 18.06. 16:00 Vladislav - Dukovany 2:2 (1:0)
    So 18.06. 16:30 Myslibořice - Rudíkov -Trnava 1:4
    Ne 19.06. 16:30 Blatnice - Nové Syrovice 1:1
    Ne 19.06. 16:30 Náměšť n.O. B - Rokytnice 6:1 (2:1)
    Ne 19.06. 16:30 Okříšky B - Chlístov 1:1
    Ne 19.06. 16:30 Stařeč - M. Budějovice B 1:4
    Ne 19.06. 16:30 Hrotovice - Valeč 1:2 (1:1)
    Správce soutěže: Lukáš Příkazský

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 7 3 80:32 55
    2. 26 15 6 5 52:32 51
    3. 26 13 8 5 60:35 47
    4. 26 13 1 12 68:62 40
    5. 26 11 6 9 48:35 39
    6. 26 10 5 11 55:50 35
    7. 26 9 8 9 52:52 35
    8. 26 10 5 11 61:63 35
    9. 26 9 7 10 41:48 34
    10. 26 10 4 12 45:55 34
    11. 26 8 6 12 59:72 30
    12. 26 9 3 14 36:52 30
    13. 26 6 9 11 38:59 27
    14. 26 3 5 18 49:97 14