Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 1954
  • Návštěvy: 14/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Svitavy  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2875
    Týden:
    14
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    2.kolo

    11.08. 17:30 Dlouhá Loučka - Mor. Třebová B 1:2 (0:1)
    So 12.08. 17:00 Jevíčko - Bystré 1:1
    So 12.08. 17:00 Janov - Březová n/S 5:1 (2:0)
    So 12.08. 17:00 Opatov - Jaroměřice 0:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Mladějov - Cerekvice 5:0
    So 12.08. 17:00 Čistá - Linhartice 2:0
    Ne 13.08. 17:00 M.Trnávka - Hradec n/S 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 19.08. 17:00 Hradec n/S - Čistá 0:2
    So 19.08. 17:00 Mladějov - M.Trnávka 3:2 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Dlouhá Loučka - Cerekvice 4:0 (2:0)
    So 19.08. 17:00 Březová n/S - Opatov 4:1 (2:0)
    Ne 20.08. 17:00 Linhartice - Jevíčko 1:2 (0:1)
    Ne 20.08. 17:00 Jaroměřice - Mor. Třebová B 1:0 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 Bystré - Janov 2:2 (1:1)

    4.kolo

    So 26.08. 17:00 Opatov - Bystré 1:3
    So 26.08. 17:00 Mor. Třebová B - Březová n/S 0:6 (0:2)
    So 26.08. 17:00 Čistá - Mladějov 0:3
    Ne 27.08. 17:00 Jevíčko - Janov 1:1 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Cerekvice - Jaroměřice 3:1
    Ne 27.08. 17:00 M.Trnávka - Dlouhá Loučka 0:1
    Ne 27.08. 17:00 Linhartice - Hradec n/S 1:1

    5.kolo

    So 02.09. 17:00 Hradec n/S - Jevíčko 2:3
    So 02.09. 17:00 Mladějov - Linhartice 1:4
    So 02.09. 17:00 Dlouhá Loučka - Čistá 1:1
    So 02.09. 17:00 Březová n/S - Cerekvice 4:0 (2:0)
    So 02.09. 17:00 Janov - Opatov 0:0 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 Jaroměřice - M.Trnávka 1:0
    Ne 03.09. 17:00 Bystré - Mor. Třebová B 3:3 (2:0)

    6.kolo

    So 09.09. 00:00 Jevíčko - Opatov 2:4
    So 09.09. 00:00 Mor. Třebová B - Janov 1:1
    So 09.09. 00:00 Bystré - Cerekvice 8:1
    So 09.09. 00:00 M.Trnávka - Březová n/S 0:1
    So 09.09. 00:00 Čistá - Jaroměřice 2:1
    So 09.09. 00:00 Linhartice - Dlouhá Loučka 1:0
    So 09.09. 00:00 Hradec n/S - Mladějov 0:1

    7.kolo

    So 16.09. 00:00 Mladějov - Jevíčko 4:1
    So 16.09. 00:00 Dlouhá Loučka - Hradec n/S 4:2 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Jaroměřice - Linhartice 2:2
    So 16.09. 00:00 Březová n/S - Čistá 6:0 (3:0)
    So 16.09. 00:00 Bystré - M.Trnávka 1:1
    So 16.09. 00:00 Janov - Cerekvice 1:1 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Opatov - Mor. Třebová B 3:0

    8.kolo

    So 23.09. 00:00 Jevíčko - Mor. Třebová B 2:2 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Cerekvice - Opatov 1:7
    So 23.09. 00:00 M.Trnávka - Janov 3:0 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Čistá - Bystré 3:1 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Linhartice - Březová n/S 0:1 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Hradec n/S - Jaroměřice 0:0 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Mladějov - Dlouhá Loučka 1:1

    9.kolo

    So 30.09. 00:00 Dlouhá Loučka - Jevíčko 1:2
    So 30.09. 00:00 Jaroměřice - Mladějov 2:2 (1:0)
    So 30.09. 00:00 Březová n/S - Hradec n/S 1:0 (0:0)
    So 30.09. 00:00 Bystré - Linhartice 4:1 (1:0)
    So 30.09. 00:00 Janov - Čistá 2:0
    So 30.09. 00:00 Opatov - M.Trnávka 1:1 (0:0)
    So 30.09. 00:00 Mor. Třebová B - Cerekvice 5:0 (3:0)

    10.kolo

    So 07.10. 00:00 Jevíčko - Cerekvice 4:0 (2:0)
    So 07.10. 00:00 M.Trnávka - Mor. Třebová B 3:2 (1:1)
    So 07.10. 00:00 Čistá - Opatov 4:0
    So 07.10. 00:00 Linhartice - Janov 3:1
    So 07.10. 00:00 Hradec n/S - Bystré 0:2 (0:2)
    So 07.10. 00:00 Mladějov - Březová n/S 0:0 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Dlouhá Loučka - Jaroměřice 1:1

    11.kolo

    So 14.10. 00:00 Jaroměřice - Jevíčko 1:1 (0:0)
    So 14.10. 00:00 Březová n/S - Dlouhá Loučka 0:3 (0:2)
    So 14.10. 00:00 Bystré - Mladějov 1:4 (0:0)
    So 14.10. 00:00 Janov - Hradec n/S 1:1 (0:1)
    So 14.10. 00:00 Opatov - Linhartice 2:2 (1:1)
    So 14.10. 00:00 Mor. Třebová B - Čistá 3:1 (2:0)
    So 14.10. 00:00 Cerekvice - M.Trnávka 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 21.10. 00:00 Jevíčko - M.Trnávka 3:3 (2:3)
    So 21.10. 00:00 Čistá - Cerekvice 5:1 (3:1)
    So 21.10. 00:00 Linhartice - Mor. Třebová B 1:1 (1:0)
    So 21.10. 00:00 Hradec n/S - Opatov 0:0 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Mladějov - Janov 3:1
    So 21.10. 00:00 Dlouhá Loučka - Bystré 3:3 (2:2)
    So 21.10. 00:00 Jaroměřice - Březová n/S 2:4 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 00:00 Březová n/S - Jevíčko 2:4 (2:3)
    So 28.10. 00:00 Bystré - Jaroměřice 5:1 (1:1)
    So 28.10. 00:00 Janov - Dlouhá Loučka 2:0 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Opatov - Mladějov 2:0 (0:0)
    So 28.10. 00:00 Mor. Třebová B - Hradec n/S 4:0 (1:0)
    So 28.10. 00:00 Cerekvice - Linhartice 0:6 (0:3)
    So 28.10. 00:00 M.Trnávka - Čistá 1:2 (1:0)

    1.kolo

    So 04.11. 00:00 Čistá - Jevíčko 2:1 (2:0)
    So 04.11. 00:00 Linhartice - M.Trnávka 1:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Hradec n/S - Cerekvice 2:4
    So 04.11. 00:00 Mladějov - Mor. Třebová B 2:3
    So 04.11. 00:00 Dlouhá Loučka - Opatov 3:2
    So 04.11. 00:00 Jaroměřice - Janov 2:1 (1:0)
    So 04.11. 00:00 Březová n/S - Bystré 4:1 (4:1)

    15.kolo

    So 11.11. 00:00 Bystré - Jevíčko 3:0
    So 11.11. 00:00 Březová n/S - Janov 5:1
    So 11.11. 00:00 Jaroměřice - Opatov 1:1
    So 11.11. 00:00 Mor. Třebová B - Dlouhá Loučka 3:2
    So 11.11. 00:00 Cerekvice - Mladějov 3:2
    So 11.11. 00:00 Hradec n/S - M.Trnávka 3:1
    So 11.11. 00:00 Linhartice - Čistá 3:1

    14.kolo

    So 31.03. 16:00 Mor. Třebová B - Mladějov 2:1 (2:0)
    So 31.03. 16:00 Opatov - Dlouhá Loučka 4:1
    So 31.03. 16:00 Janov - Jaroměřice 1:0
    Ne 01.04. 16:00 Jevíčko - Čistá 1:2 (0:1)
    Ne 01.04. 16:00 M.Trnávka - Linhartice 1:3 (0:1)
    Ne 01.04. 16:00 Cerekvice - Hradec n/S 3:0
    Ne 01.04. 16:00 Bystré - Březová n/S 0:0 (0:0)

    16.kolo

    So 07.04. 00:00 Jevíčko - Linhartice 1:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Čistá - Hradec n/S 2:0 (2:0)
    So 07.04. 00:00 M.Trnávka - Mladějov 1:2 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Cerekvice - Dlouhá Loučka 7:0 (4:0)
    So 07.04. 00:00 Mor. Třebová B - Jaroměřice 1:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Opatov - Březová n/S 2:1 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Janov - Bystré 0:3 (0:1)

    17.kolo

    So 14.04. 16:30 Janov - Jevíčko 5:1 (1:1)
    So 14.04. 16:30 Březová n/S - Mor. Třebová B 2:3 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Jaroměřice - Cerekvice 1:3 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Dlouhá Loučka - M.Trnávka 0:1
    So 14.04. 16:30 Mladějov - Čistá 1:0 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Hradec n/S - Linhartice 0:4
    Ne 15.04. 16:30 Bystré - Opatov 0:1

    18.kolo

    So 21.04. 00:00 Jevíčko - Hradec n/S 2:0
    So 21.04. 00:00 Linhartice - Mladějov 1:1 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Čistá - Dlouhá Loučka 1:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 M.Trnávka - Jaroměřice 1:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Cerekvice - Březová n/S 2:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Mor. Třebová B - Bystré 2:2 (2:1)
    So 21.04. 00:00 Opatov - Janov 3:0 (0:0)

    19.kolo

    So 28.04. 17:00 Opatov - Jevíčko 4:1 (2:1)
    So 28.04. 17:00 Janov - Mor. Třebová B 0:1 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Březová n/S - M.Trnávka 1:0 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Dlouhá Loučka - Linhartice 0:2
    So 28.04. 17:00 Mladějov - Hradec n/S 1:1
    Ne 29.04. 15:00 Cerekvice - Bystré 4:2 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Jaroměřice - Čistá 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 05.05. 17:00 Hradec n/S - Dlouhá Loučka 0:1
    So 05.05. 17:00 Čistá - Březová n/S 2:0 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Cerekvice - Janov 0:1
    Ne 06.05. 17:00 Jevíčko - Mladějov 0:4 (0:2)
    Ne 06.05. 17:00 Linhartice - Jaroměřice 2:0 (0:0)
    Ne 06.05. 17:00 M.Trnávka - Bystré 4:1 (2:0)
    Ne 06.05. 17:00 Mor. Třebová B - Opatov 2:0 (2:0)

    21.kolo

    So 12.05. 17:00 Cerekvice - Opatov 3:1 (2:1)
    So 12.05. 17:00 Janov - M.Trnávka 3:1 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Březová n/S - Linhartice 2:1 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Dlouhá Loučka - Mladějov 5:0
    Ne 13.05. 17:00 Mor. Třebová B - Jevíčko 2:1 (2:0)
    Ne 13.05. 17:00 Bystré - Čistá 1:1 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Jaroměřice - Hradec n/S 2:1 (0:1)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Mladějov - Jaroměřice 4:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Hradec n/S - Březová n/S 0:6 (0:2)
    So 19.05. 17:00 Čistá - Janov 2:1 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Cerekvice - Mor. Třebová B 2:5 (1:2)
    Ne 20.05. 17:00 Jevíčko - Dlouhá Loučka 2:1 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Linhartice - Bystré 3:2 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 M.Trnávka - Opatov 2:1 (1:0)

    23.kolo

    So 26.05. 00:00 Cerekvice - Jevíčko 0:0 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Mor. Třebová B - M.Trnávka 5:0 (2:0)
    So 26.05. 00:00 Opatov - Čistá 0:2 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Janov - Linhartice 2:2 (2:1)
    So 26.05. 00:00 Bystré - Hradec n/S 3:2
    So 26.05. 00:00 Březová n/S - Mladějov 0:0 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Jaroměřice - Dlouhá Loučka 3:1

    24.kolo

    So 02.06. 00:00 Jevíčko - Jaroměřice 3:0 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Dlouhá Loučka - Březová n/S 3:2 (2:2)
    So 02.06. 00:00 Mladějov - Bystré 6:1 (1:0)
    So 02.06. 00:00 Hradec n/S - Janov 0:2 (0:1)
    So 02.06. 00:00 Linhartice - Opatov 1:2 (1:1)
    So 02.06. 00:00 M.Trnávka - Cerekvice 1:4 (0:2)
    Ne 03.06. 17:00 Čistá - Mor. Třebová B 0:1 (0:1)

    25.kolo

    So 09.06. 00:00 M.Trnávka - Jevíčko 3:1 (0:0)
    So 09.06. 00:00 Cerekvice - Čistá 6:0
    So 09.06. 00:00 Mor. Třebová B - Linhartice 4:1 (1:1)
    So 09.06. 00:00 Opatov - Hradec n/S 4:1
    So 09.06. 00:00 Janov - Mladějov 1:1 (1:0)
    So 09.06. 00:00 Bystré - Dlouhá Loučka 3:4
    So 09.06. 00:00 Březová n/S - Jaroměřice 4:0 (1:0)

    26.kolo

    So 16.06. 00:00 Jevíčko - Březová n/S 1:2
    So 16.06. 00:00 Jaroměřice - Bystré 3:2
    So 16.06. 00:00 Dlouhá Loučka - Janov 3:2 (1:1)
    So 16.06. 00:00 Mladějov - Opatov 2:2 (1:1)
    So 16.06. 00:00 Hradec n/S - Mor. Třebová B 0:2 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Linhartice - Cerekvice 4:3 (2:1)
    So 16.06. 00:00 Čistá - M.Trnávka 1:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 5 4 59:35 56
    2. 26 15 3 8 59:31 48
    3. 26 14 4 8 39:36 46
    4. 26 12 8 6 54:34 44
    5. 26 12 6 8 50:36 42
    6. 26 11 7 8 48:37 40
    7. 26 11 3 12 52:70 36
    8. 26 10 4 12 44:47 34
    9. 26 9 6 11 41:50 33
    10. 26 8 8 10 58:55 32
    11. 26 8 8 10 37:40 32
    12. 26 7 6 13 32:42 27
    13. 26 6 8 12 26:46 26
    14. 26 1 6 19 16:56 9