Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 27. ledna 2020
svátek má Ingrid.
Hlavní menu
  • ID: 1949
  • Návštěvy: 11/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Praha-západ  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3698
    Týden:
    11
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.08. 17:00 Davle - Měchenice B 4:1 (4:0)
    So 19.08. 17:00 Slapy - Vrané 3:2 (1:0)
    So 19.08. 17:00 Libeř - Krňany 2:1 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Bojanovice - Čísovice 2:1 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Jirčany - Radlík 0:2 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Vestec - Psáry 0:4 (0:2)
    So 19.08. 17:00 Hradištko B - Jíloviště 7:1 (5:0)

    2.kolo

    So 26.08. 17:00 Měchenice B - Jíloviště 2:2 (2:0)
    So 26.08. 17:00 Psáry - Hradištko B 0:3 (0:2)
    So 26.08. 17:00 Radlík - Vestec 4:2 (3:0)
    So 26.08. 17:00 Čísovice - Jirčany 4:2 (1:1)
    So 26.08. 17:00 Krňany - Bojanovice 0:2 (0:1)
    So 26.08. 17:00 Vrané - Libeř 4:1 (3:0)
    Ne 27.08. 17:00 Davle - Slapy 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 02.09. 17:00 Slapy - Měchenice B 1:3 (1:2)
    So 02.09. 17:00 Libeř - Davle 3:3 (2:2)
    So 02.09. 17:00 Bojanovice - Vrané 2:2 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Jirčany - Krňany 5:3 (1:1)
    So 02.09. 17:00 Vestec - Čísovice 4:6 (2:2)
    So 02.09. 17:00 Hradištko B - Radlík 9:0 (2:0)
    So 02.09. 17:00 Jíloviště - Psáry 2:3 (1:1)

    4.kolo

    So 09.09. 17:00 Měchenice B - Psáry 1:4 (1:2)
    So 09.09. 17:00 Radlík - Jíloviště 3:3 (1:1)
    So 09.09. 17:00 Čísovice - Hradištko B 0:1 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Krňany - Vestec 1:4 (1:3)
    So 09.09. 17:00 Vrané - Jirčany 0:1 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Davle - Bojanovice 0:2 (0:1)
    So 09.09. 17:00 Slapy - Libeř 3:0 (2:0)

    5.kolo

    So 16.09. 16:30 Libeř - Měchenice B 4:0 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Bojanovice - Slapy 5:0 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Jirčany - Davle 1:1 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Vestec - Vrané 1:3 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Hradištko B - Krňany 4:0 (2:0)
    So 16.09. 16:30 Jíloviště - Čísovice 1:3 (0:2)
    So 16.09. 16:30 Psáry - Radlík 8:1 (3:0)

    6.kolo

    So 23.09. 16:30 Měchenice B - Radlík 0:3
    So 23.09. 16:30 Čísovice - Psáry 3:1 (2:0)
    So 23.09. 16:30 Krňany - Jíloviště 0:6 (0:2)
    So 23.09. 16:30 Vrané - Hradištko B 2:2 (1:1)
    So 23.09. 16:30 Davle - Vestec 1:2 (1:2)
    So 23.09. 16:30 Slapy - Jirčany 2:0 (2:0)
    So 23.09. 16:30 Libeř - Bojanovice 1:1 (1:0)

    7.kolo

    So 30.09. 16:30 Bojanovice - Měchenice B 2:1 (1:1)
    So 30.09. 16:30 Jirčany - Libeř 4:2 (2:1)
    So 30.09. 16:30 Vestec - Slapy 3:3 (2:1)
    So 30.09. 16:30 Hradištko B - Davle 4:1 (4:0)
    So 30.09. 16:30 Jíloviště - Vrané 2:0 (1:0)
    So 30.09. 16:30 Psáry - Krňany 0:0 (0:0)
    So 30.09. 16:30 Radlík - Čísovice 3:3 (3:1)

    8.kolo

    So 07.10. 16:00 Měchenice B - Čísovice 0:6 (0:3)
    So 07.10. 16:00 Krňany - Radlík 0:1 (0:1)
    So 07.10. 16:00 Vrané - Psáry 0:2 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Davle - Jíloviště 1:1 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Slapy - Hradištko B 2:2 (2:1)
    So 07.10. 16:00 Libeř - Vestec 5:2 (1:1)
    So 07.10. 16:00 Bojanovice - Jirčany 0:0 (0:0)

    9.kolo

    So 14.10. 16:00 Jirčany - Měchenice B 1:3 (0:2)
    So 14.10. 16:00 Vestec - Bojanovice 0:1 (0:0)
    So 14.10. 16:00 Hradištko B - Libeř 0:4 (0:1)
    So 14.10. 16:00 Jíloviště - Slapy 4:2 (0:2)
    So 14.10. 16:00 Psáry - Davle 3:0 (2:0)
    So 14.10. 16:00 Radlík - Vrané 3:0 (1:0)
    So 14.10. 16:00 Čísovice - Krňany 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 21.10. 15:30 Měchenice B - Krňany 1:4 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Vrané - Čísovice 3:5 (1:3)
    So 21.10. 15:30 Davle - Radlík 0:0 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Slapy - Psáry 1:0 (1:0)
    So 21.10. 15:30 Libeř - Jíloviště 1:4 (0:2)
    So 21.10. 15:30 Bojanovice - Hradištko B 1:1 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Jirčany - Vestec 5:0 (2:0)

    11.kolo

    So 28.10. 14:30 Vestec - Měchenice B 4:4 (2:2)
    So 28.10. 14:30 Hradištko B - Jirčany 6:0 (4:0)
    So 28.10. 14:30 Jíloviště - Bojanovice 3:3 (2:1)
    So 28.10. 14:30 Psáry - Libeř 1:2 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Radlík - Slapy 1:1 (0:0)
    So 28.10. 14:30 Čísovice - Davle 3:0 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Krňany - Vrané 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 04.11. 14:00 Měchenice B - Vrané 2:1 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Davle - Krňany 4:2 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Slapy - Čísovice 2:2 (1:1)
    So 04.11. 14:00 Libeř - Radlík 5:2 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Bojanovice - Psáry 3:1 (1:0)
    So 04.11. 14:00 Jirčany - Jíloviště 0:2 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Vestec - Hradištko B 5:3 (1:3)

    13.kolo

    So 11.11. 14:00 Hradištko B - Měchenice B 0:0 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Jíloviště - Vestec 7:1 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Psáry - Jirčany 1:1 (0:0)
    So 11.11. 14:00 Radlík - Bojanovice 2:2 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Čísovice - Libeř 3:1 (2:0)
    So 11.11. 14:00 Krňany - Slapy 5:2 (4:1)
    So 11.11. 14:00 Vrané - Davle 7:2 (4:1)

    14.kolo

    So 18.11. 13:30 Jíloviště - Hradištko B 3:3 (0:0)
    So 18.11. 13:30 Psáry - Vestec 6:3 (5:2)
    So 18.11. 13:30 Radlík - Jirčany 3:1 (1:1)
    So 18.11. 13:30 Čísovice - Bojanovice 2:1 (0:0)
    So 18.11. 13:30 Krňany - Libeř 3:2 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Vrané - Slapy 6:0 (2:0)
    So 18.11. 13:30 Měchenice B - Davle 6:2 (4:2)

    15.kolo

    So 31.03. 16:00 Jíloviště - Měchenice B 4:0
    So 31.03. 16:00 Hradištko B - Psáry 2:0 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Vestec - Radlík 0:3 (0:1)
    So 31.03. 16:00 Jirčany - Čísovice 1:2
    So 31.03. 16:00 Bojanovice - Krňany 1:4 (1:3)
    So 31.03. 16:00 Libeř - Vrané 1:2 (0:1)
    So 31.03. 16:00 Slapy - Davle 1:1 (0:0)

    16.kolo

    So 07.04. 16:30 Měchenice B - Slapy 1:1
    So 07.04. 16:30 Davle - Libeř 3:0 (2:0)
    So 07.04. 16:30 Vrané - Bojanovice 4:2 (2:1)
    So 07.04. 16:30 Krňany - Jirčany 0:0 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Čísovice - Vestec 2:2 (0:2)
    So 07.04. 16:30 Radlík - Hradištko B 5:0 (4:0)
    So 07.04. 16:30 Psáry - Jíloviště 1:3

    17.kolo

    So 14.04. 16:30 Psáry - Měchenice B 2:1 (1:1)
    So 14.04. 16:30 Jíloviště - Radlík 3:2 (0:2)
    So 14.04. 16:30 Hradištko B - Čísovice 0:3 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Vestec - Krňany 1:3 (0:1)
    So 14.04. 16:30 Jirčany - Vrané 1:2 (0:2)
    So 14.04. 16:30 Bojanovice - Davle 0:1 (0:0)
    So 14.04. 16:30 Libeř - Slapy 3:4 (1:2)

    18.kolo

    So 21.04. 17:00 Měchenice B - Libeř 2:2 (2:1)
    So 21.04. 17:00 Slapy - Bojanovice 1:2 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Davle - Jirčany 4:1 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Vrané - Vestec 3:2 (0:2)
    So 21.04. 17:00 Krňany - Hradištko B 4:1
    So 21.04. 17:00 Čísovice - Jíloviště 3:1 (2:0)
    So 21.04. 17:00 Radlík - Psáry 0:1 (0:0)

    19.kolo

    So 28.04. 17:00 Radlík - Měchenice B 3:0 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Psáry - Čísovice 1:5
    So 28.04. 17:00 Jíloviště - Krňany 4:0 (3:0)
    So 28.04. 17:00 Hradištko B - Vrané 4:0 (1:0)
    So 28.04. 17:00 Vestec - Davle 3:3 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Jirčany - Slapy 2:0
    So 28.04. 17:00 Bojanovice - Libeř 3:1 (1:0)

    20.kolo

    So 05.05. 17:00 Měchenice B - Bojanovice 0:0 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Libeř - Jirčany 4:2 (2:2)
    So 05.05. 17:00 Slapy - Vestec 3:0
    So 05.05. 17:00 Davle - Hradištko B 1:1 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Vrané - Jíloviště 0:2 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Krňany - Psáry 3:3 (2:1)
    So 05.05. 17:00 Čísovice - Radlík 4:2 (2:1)

    21.kolo

    So 12.05. 17:00 Čísovice - Měchenice B 3:0 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Radlík - Krňany 2:3 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Psáry - Vrané 4:6 (4:3)
    So 12.05. 17:00 Jíloviště - Davle 3:1 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Hradištko B - Slapy 5:1 (0:1)
    So 12.05. 17:00 Vestec - Libeř 2:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Jirčany - Bojanovice 2:0 (2:0)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Měchenice B - Jirčany 2:1 (1:1)
    So 19.05. 17:00 Bojanovice - Vestec 4:2 (1:2)
    So 19.05. 17:00 Libeř - Hradištko B 2:1 (1:1)
    So 19.05. 17:00 Slapy - Jíloviště 0:2 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Davle - Psáry 1:5 (1:2)
    So 19.05. 17:00 Vrané - Radlík 5:2 (3:1)
    So 19.05. 17:00 Krňany - Čísovice 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Krňany - Měchenice B 2:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Čísovice - Vrané 3:0 (2:0)
    So 26.05. 17:00 Radlík - Davle 1:4 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Psáry - Slapy 3:3 (3:1)
    So 26.05. 17:00 Jíloviště - Libeř 7:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Hradištko B - Bojanovice 3:1 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Vestec - Jirčany 3:1 (2:0)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Měchenice B - Vestec 1:0 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Jirčany - Hradištko B 4:2 (2:1)
    So 02.06. 17:00 Bojanovice - Jíloviště 0:1 (0:1)
    So 02.06. 17:00 Libeř - Psáry 3:2 (3:0)
    So 02.06. 17:00 Slapy - Radlík 3:1 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Davle - Čísovice 1:4 (1:0)
    So 02.06. 17:00 Vrané - Krňany 1:4 (1:3)

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Vrané - Měchenice B výsledek
    So 09.06. 17:00 Krňany - Davle výsledek
    So 09.06. 17:00 Čísovice - Slapy výsledek
    So 09.06. 17:00 Radlík - Libeř výsledek
    So 09.06. 17:00 Psáry - Bojanovice výsledek
    So 09.06. 17:00 Jíloviště - Jirčany 2:2 (1:2)
    So 09.06. 17:00 Hradištko B - Vestec výsledek

    26.kolo

    So 16.06. 17:00 Měchenice B - Hradištko B 1:5 (0:0)
    So 16.06. 17:00 Vestec - Jíloviště výsledek
    So 16.06. 17:00 Jirčany - Psáry výsledek
    So 16.06. 17:00 Bojanovice - Radlík výsledek
    So 16.06. 17:00 Libeř - Čísovice výsledek
    So 16.06. 17:00 Slapy - Krňany 5:3 (4:0)
    So 16.06. 17:00 Davle - Vrané
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 19 3 2 76:29 60
    2. 25 15 6 4 73:38 51
    3. 25 12 6 7 69:41 42
    4. 24 10 7 7 40:33 37
    5. 24 11 2 11 54:51 35
    6. 24 10 4 10 56:47 34
    7. 24 9 5 10 49:57 32
    8. 25 8 7 10 44:58 31
    9. 24 9 3 12 49:59 30
    10. 25 9 3 13 45:59 30
    11. 24 7 7 10 41:54 28
    12. 25 7 5 13 38:50 26
    13. 25 6 6 13 33:61 24
    14. 24 5 4 15 46:76 19