Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pátek, 18. října 2019
svátek má Lukáš.
Hlavní menu
  • ID: 1847
  • Návštěvy: 16/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Hodonín  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3211
    Týden:
    16
    Dnes:
    6
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 10:00 Tvarožná Lhota - Mutěnice B 1:3
    Ne 13.08. 16:30 Ježov - Kyjov B 3:2 (2:1)
    Ne 13.08. 16:30 Kněždub - Těmice 2:3
    Ne 13.08. 16:30 Kostelec - Lipov 6:1 (4:0)
    Ne 13.08. 16:30 Starý Poddvorov - Sobůlky 2:0 (1:0)
    Ne 13.08. 16:30 Hovorany - Mikulčice 1:2
    Ne 13.08. 16:30 Vnorovy - Svatobořice 3:2 (1:0)

    2.kolo

    So 19.08. 16:30 Kyjov B - Svatobořice 4:4
    So 19.08. 16:30 Mikulčice - Vnorovy 4:1
    So 19.08. 16:30 Sobůlky - Hovorany 1:0
    So 19.08. 16:30 Mutěnice B - Starý Poddvorov 2:1
    So 19.08. 16:30 Lipov - Tvarožná Lhota 0:3
    So 19.08. 16:30 Těmice - Kostelec 3:0 (3:0)
    So 19.08. 16:30 Ježov - Kněždub 2:0

    3.kolo

    So 26.08. 00:00 Kněždub - Kyjov B 1:0
    So 26.08. 00:00 Kostelec - Ježov 5:3 (4:2)
    So 26.08. 00:00 Tvarožná Lhota - Těmice 3:2
    So 26.08. 00:00 Starý Poddvorov - Lipov 1:0
    So 26.08. 00:00 Hovorany - Mutěnice B 2:6
    So 26.08. 00:00 Vnorovy - Sobůlky 6:4
    So 26.08. 00:00 Svatobořice - Mikulčice 2:1

    4.kolo

    01.09. 18:00 Kyjov B - Mikulčice 0:2
    So 02.09. 00:00 Sobůlky - Svatobořice 3:0 (1:0)
    So 02.09. 00:00 Mutěnice B - Vnorovy 4:1
    So 02.09. 00:00 Lipov - Hovorany 1:2
    So 02.09. 00:00 Těmice - Starý Poddvorov 3:2
    So 02.09. 00:00 Ježov - Tvarožná Lhota 3:3 (0:3)
    So 02.09. 00:00 Kněždub - Kostelec 1:1

    5.kolo

    So 09.09. 00:00 Kostelec - Kyjov B 3:2
    So 09.09. 00:00 Tvarožná Lhota - Kněždub 4:0
    So 09.09. 00:00 Starý Poddvorov - Ježov 2:0
    So 09.09. 00:00 Hovorany - Těmice 1:0 (0:0)
    So 09.09. 00:00 Vnorovy - Lipov 1:1
    So 09.09. 00:00 Svatobořice - Mutěnice B 2:4
    So 09.09. 00:00 Mikulčice - Sobůlky 2:2 (2:1)

    6.kolo

    So 16.09. 00:00 Kyjov B - Sobůlky 0:3
    So 16.09. 00:00 Mutěnice B - Mikulčice 3:2
    So 16.09. 00:00 Lipov - Svatobořice 1:3
    So 16.09. 00:00 Těmice - Vnorovy 3:1
    So 16.09. 00:00 Ježov - Hovorany 2:1
    So 16.09. 00:00 Kněždub - Starý Poddvorov 1:1
    So 16.09. 00:00 Kostelec - Tvarožná Lhota 1:0

    7.kolo

    So 23.09. 00:00 Tvarožná Lhota - Kyjov B 2:3 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Starý Poddvorov - Kostelec 0:1 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Hovorany - Kněždub 3:0
    So 23.09. 00:00 Vnorovy - Ježov 1:1
    So 23.09. 00:00 Svatobořice - Těmice 2:1 (2:0)
    So 23.09. 00:00 Mikulčice - Lipov 3:0
    So 23.09. 00:00 Sobůlky - Mutěnice B 1:3

    8.kolo

    So 30.09. 00:00 Kyjov B - Mutěnice B 1:2 (1:1)
    So 30.09. 00:00 Lipov - Sobůlky 2:2 (1:0)
    So 30.09. 00:00 Těmice - Mikulčice 2:3 (2:1)
    So 30.09. 00:00 Ježov - Svatobořice 3:1
    So 30.09. 00:00 Kněždub - Vnorovy 1:3
    So 30.09. 00:00 Tvarožná Lhota - Starý Poddvorov 2:1
    So 30.09. 14:00 Kostelec - Hovorany 1:0

    9.kolo

    So 07.10. 00:00 Starý Poddvorov - Kyjov B 3:0 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Hovorany - Tvarožná Lhota 3:1
    So 07.10. 00:00 Vnorovy - Kostelec 2:1 (1:0)
    So 07.10. 00:00 Svatobořice - Kněždub 1:2
    So 07.10. 00:00 Mikulčice - Ježov 1:3
    So 07.10. 00:00 Sobůlky - Těmice 4:2
    So 07.10. 00:00 Mutěnice B - Lipov 2:2

    10.kolo

    So 14.10. 00:00 Kyjov B - Lipov 5:1
    So 14.10. 00:00 Těmice - Mutěnice B 2:2
    So 14.10. 00:00 Ježov - Sobůlky 2:1 (1:0)
    So 14.10. 00:00 Kněždub - Mikulčice 2:1 (1:1)
    So 14.10. 00:00 Kostelec - Svatobořice 0:0 (0:0)
    So 14.10. 00:00 Tvarožná Lhota - Vnorovy 0:2
    So 14.10. 00:00 Starý Poddvorov - Hovorany 1:2

    11.kolo

    So 21.10. 00:00 Hovorany - Kyjov B 2:2
    So 21.10. 00:00 Vnorovy - Starý Poddvorov 1:1 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Svatobořice - Tvarožná Lhota 0:4
    So 21.10. 00:00 Mikulčice - Kostelec 2:0
    So 21.10. 00:00 Sobůlky - Kněždub 4:1 (2:0)
    So 21.10. 00:00 Lipov - Těmice 0:3 (0:1)
    So 21.10. 15:00 Mutěnice B - Ježov 1:0

    12.kolo

    So 28.10. 00:00 Kyjov B - Těmice 1:2
    So 28.10. 00:00 Ježov - Lipov 3:1
    So 28.10. 00:00 Kněždub - Mutěnice B 0:3
    So 28.10. 00:00 Kostelec - Sobůlky 1:3
    So 28.10. 00:00 Tvarožná Lhota - Mikulčice 1:1
    So 28.10. 00:00 Starý Poddvorov - Svatobořice 3:1
    So 28.10. 00:00 Hovorany - Vnorovy 1:3

    13.kolo

    So 04.11. 00:00 Vnorovy - Kyjov B 5:3
    So 04.11. 00:00 Svatobořice - Hovorany 1:2 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Mikulčice - Starý Poddvorov 2:2
    So 04.11. 00:00 Sobůlky - Tvarožná Lhota 1:3 (1:1)
    So 04.11. 00:00 Mutěnice B - Kostelec 4:0
    So 04.11. 00:00 Lipov - Kněždub 1:1
    So 04.11. 00:00 Těmice - Ježov 2:2 (2:0)

    14.kolo

    So 11.11. 00:00 Svatobořice - Vnorovy 3:0 (2:0)
    So 11.11. 00:00 Mikulčice - Hovorany 1:1
    So 11.11. 00:00 Sobůlky - Starý Poddvorov 0:0 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Mutěnice B - Tvarožná Lhota 1:0
    So 11.11. 00:00 Lipov - Kostelec 1:0 (1:0)
    So 11.11. 00:00 Těmice - Kněždub 1:0
    Ne 12.11. 13:30 Kyjov B - Ježov 1:2 (0:1)

    16.kolo

    So 31.03. 15:00 Kyjov B - Kněždub 1:0
    So 31.03. 15:00 Ježov - Kostelec 1:0 (2:)
    So 31.03. 15:00 Těmice - Tvarožná Lhota 2:
    So 31.03. 15:00 Lipov - Starý Poddvorov 0:0 (0:0)
    So 31.03. 15:00 Mutěnice B - Hovorany 5:0
    So 31.03. 15:00 Sobůlky - Vnorovy 2:0 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Mikulčice - Svatobořice 2:0

    17.kolo

    So 07.04. 00:00 Mikulčice - Kyjov B 1:0
    So 07.04. 00:00 Svatobořice - Sobůlky 1:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Vnorovy - Mutěnice B 4:0
    So 07.04. 00:00 Hovorany - Lipov 3:1
    So 07.04. 00:00 Starý Poddvorov - Těmice 1:0
    So 07.04. 00:00 Tvarožná Lhota - Ježov 0:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Kostelec - Kněždub 1:0

    18.kolo

    Ne 15.04. 10:15 Kyjov B - Kostelec 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Kněždub - Tvarožná Lhota 2:1
    Ne 15.04. 16:00 Ježov - Starý Poddvorov 1:1 (0:0)
    Ne 15.04. 16:00 Těmice - Hovorany 1:2
    Ne 15.04. 16:00 Lipov - Vnorovy 2:2 (2:1)
    Ne 15.04. 16:00 Mutěnice B - Svatobořice 4:1
    Ne 15.04. 16:00 Sobůlky - Mikulčice 1:1

    19.kolo

    So 21.04. 00:00 Sobůlky - Kyjov B 1:2
    So 21.04. 00:00 Mikulčice - Mutěnice B 4:1
    So 21.04. 00:00 Svatobořice - Lipov 2:1
    So 21.04. 00:00 Vnorovy - Těmice 3:4
    So 21.04. 00:00 Hovorany - Ježov 3:2 (2:0)
    So 21.04. 00:00 Starý Poddvorov - Kněždub 0:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Tvarožná Lhota - Kostelec 2:0 (1:0)

    20.kolo

    Ne 29.04. 10:15 Kyjov B - Tvarožná Lhota 3:4
    Ne 29.04. 16:30 Kostelec - Starý Poddvorov 0:2 (0:0)
    Ne 29.04. 16:30 Kněždub - Hovorany 1:2 (0:1)
    Ne 29.04. 16:30 Ježov - Vnorovy 4:4
    Ne 29.04. 16:30 Těmice - Svatobořice 0:4
    Ne 29.04. 16:30 Lipov - Mikulčice 0:1 (0:1)
    Ne 29.04. 16:30 Mutěnice B - Sobůlky 0:2 (0:0)

    21.kolo

    So 05.05. 00:00 Mutěnice B - Kyjov B 7:0
    So 05.05. 00:00 Sobůlky - Lipov 4:0
    So 05.05. 00:00 Mikulčice - Těmice 1:1
    So 05.05. 00:00 Svatobořice - Ježov 4:0
    So 05.05. 00:00 Vnorovy - Kněždub 1:2
    So 05.05. 00:00 Hovorany - Kostelec 3:1 (1:1)
    So 05.05. 00:00 Starý Poddvorov - Tvarožná Lhota 1:1

    22.kolo

    Ne 13.05. 10:15 Kyjov B - Starý Poddvorov 0:3
    Ne 13.05. 16:30 Tvarožná Lhota - Hovorany 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Kostelec - Vnorovy 5:2 (3:1)
    Ne 13.05. 16:30 Kněždub - Svatobořice 2:0
    Ne 13.05. 16:30 Ježov - Mikulčice 2:0
    Ne 13.05. 16:30 Těmice - Sobůlky 2:1
    Ne 13.05. 16:30 Lipov - Mutěnice B 0:4

    23.kolo

    So 19.05. 00:00 Lipov - Kyjov B 0:3
    So 19.05. 00:00 Mutěnice B - Těmice 1:3
    So 19.05. 00:00 Sobůlky - Ježov 3:3
    So 19.05. 00:00 Mikulčice - Kněždub 1:1 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Svatobořice - Kostelec 2:2
    So 19.05. 00:00 Vnorovy - Tvarožná Lhota 0:0 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Hovorany - Starý Poddvorov 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 26.05. 00:00 Kyjov B - Hovorany 4:1 (2:0)
    So 26.05. 00:00 Starý Poddvorov - Vnorovy 1:1
    So 26.05. 00:00 Tvarožná Lhota - Svatobořice 2:0
    So 26.05. 00:00 Kostelec - Mikulčice 3:3 (2:1)
    So 26.05. 00:00 Kněždub - Sobůlky 1:0
    So 26.05. 00:00 Ježov - Mutěnice B 2:1
    So 26.05. 00:00 Těmice - Lipov 2:0 (1:0)

    25.kolo

    So 02.06. 00:00 Těmice - Kyjov B 4:3
    So 02.06. 00:00 Lipov - Ježov 2:5
    So 02.06. 00:00 Mutěnice B - Kněždub 0:2 (0:2)
    So 02.06. 00:00 Sobůlky - Kostelec 4:0
    So 02.06. 00:00 Mikulčice - Tvarožná Lhota 3:3
    So 02.06. 00:00 Svatobořice - Starý Poddvorov 4:2
    So 02.06. 00:00 Vnorovy - Hovorany 3:0 (2:0)

    26.kolo

    So 09.06. 00:00 Kyjov B - Vnorovy 0:1 (0:0)
    So 09.06. 00:00 Hovorany - Svatobořice 3:4
    So 09.06. 00:00 Starý Poddvorov - Mikulčice 3:3
    So 09.06. 00:00 Tvarožná Lhota - Sobůlky 3:2
    So 09.06. 00:00 Kostelec - Mutěnice B 1:1 (0:1)
    So 09.06. 00:00 Kněždub - Lipov 2:0
    So 09.06. 00:00 Ježov - Těmice 1:2

    15.kolo

    So 16.06. 00:00 Svatobořice - Kyjov B 3:1
    So 16.06. 00:00 Vnorovy - Mikulčice 2:1
    So 16.06. 00:00 Hovorany - Sobůlky 1:1 (0:1)
    So 16.06. 00:00 Starý Poddvorov - Mutěnice B 0:0 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Tvarožná Lhota - Lipov 3:4 (1:2)
    So 16.06. 00:00 Kostelec - Těmice 5:1
    So 16.06. 00:00 Kněždub - Ježov 1:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 4 6 64:34 52
    2. 26 14 6 6 53:43 48
    3. 26 14 3 9 51:45 45
    4. 26 10 10 6 48:37 40
    5. 26 11 7 8 53:50 40
    6. 26 11 5 10 39:45 38
    7. 26 10 7 9 51:38 37
    8. 26 8 12 6 34:25 36
    9. 26 10 6 10 46:39 36
    10. 26 10 4 12 47:51 34
    11. 26 9 6 11 38:43 33
    12. 26 9 5 12 26:37 32
    13. 26 6 3 17 41:60 21
    14. 26 2 6 18 22:66 12