Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 19. června 2019
svátek má Leoš.
Hlavní menu
  • ID: 1821
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Opava  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2555
    Týden:
    18
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 19.08. 16:30 Pustá Polom B - Kylešovice 1:4
    So 19.08. 16:30 Budišov n. B. B - Kyjovice 1:2
    So 19.08. 16:30 Skřipov - Větřkovice 2:1 (1:1)
    Ne 20.08. 10:00 Moravice - Vávrovice 0:3
    Ne 20.08. 10:00 Dolní Životice - Chvalíkovice 2:2
    Ne 20.08. 16:30 Březová - Holasovice 2:2

    3.kolo

    So 26.08. 16:30 Holasovice - Pustá Polom B 3:2
    So 26.08. 16:30 Větřkovice - Dolní Životice 3:3
    Ne 27.08. 10:00 Chvalíkovice - Březová 2:5
    Ne 27.08. 16:30 Vávrovice - Skřipov 0:1 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Kyjovice - Moravice 4:0
    Ne 27.08. 16:30 Kylešovice - Budišov n. B. B 10:1

    4.kolo

    So 02.09. 16:30 Pustá Polom B - Budišov n. B. B 1:3
    So 02.09. 16:30 Skřipov - Kyjovice 2:2
    So 02.09. 16:30 Holasovice - Chvalíkovice 1:1
    Ne 03.09. 10:00 Moravice - Kylešovice 0:4
    Ne 03.09. 10:00 Dolní Životice - Vávrovice 0:2
    Ne 03.09. 16:30 Březová - Větřkovice 3:2

    5.kolo

    So 09.09. 16:30 Vávrovice - Březová 1:5
    So 09.09. 16:30 Budišov n. B. B - Moravice 2:2
    Ne 10.09. 10:00 Chvalíkovice - Pustá Polom B 3:1
    Ne 10.09. 16:30 Větřkovice - Holasovice 2:4
    Ne 10.09. 16:30 Kyjovice - Dolní Životice 7:2
    Ne 10.09. 16:30 Kylešovice - Skřipov 1:1

    6.kolo

    So 16.09. 00:00 Pustá Polom B - Moravice 1:2
    So 16.09. 00:00 Skřipov - Budišov n. B. B 1:2 (1:1)
    So 16.09. 00:00 Dolní Životice - Kylešovice 0:2
    So 16.09. 00:00 Březová - Kyjovice 0:1
    So 16.09. 00:00 Holasovice - Vávrovice 1:2
    So 16.09. 00:00 Chvalíkovice - Větřkovice 1:3

    7.kolo

    So 23.09. 00:00 Větřkovice - Pustá Polom B 1:1
    So 23.09. 00:00 Vávrovice - Chvalíkovice 2:0
    So 23.09. 00:00 Kyjovice - Holasovice 1:1
    So 23.09. 00:00 Kylešovice - Březová 1:1
    So 23.09. 00:00 Budišov n. B. B - Dolní Životice 3:2
    So 23.09. 00:00 Moravice - Skřipov 0:0 (0:0)

    8.kolo

    So 30.09. 00:00 Pustá Polom B - Skřipov 0:3 (0:1)
    So 30.09. 00:00 Dolní Životice - Moravice 1:2
    So 30.09. 00:00 Březová - Budišov n. B. B 2:1
    So 30.09. 00:00 Holasovice - Kylešovice 2:0
    So 30.09. 00:00 Chvalíkovice - Kyjovice 0:2
    So 30.09. 00:00 Větřkovice - Vávrovice 2:2

    9.kolo

    So 07.10. 00:00 Vávrovice - Pustá Polom B 4:2
    So 07.10. 00:00 Kyjovice - Větřkovice 1:1
    So 07.10. 00:00 Kylešovice - Chvalíkovice 4:0
    So 07.10. 00:00 Budišov n. B. B - Holasovice 3:3
    So 07.10. 00:00 Moravice - Březová 1:0
    So 07.10. 00:00 Skřipov - Dolní Životice 5:1 (3:0)

    10.kolo

    So 14.10. 00:00 Pustá Polom B - Dolní Životice 1:2
    So 14.10. 00:00 Březová - Skřipov 0:1
    So 14.10. 00:00 Holasovice - Moravice 5:0
    So 14.10. 00:00 Chvalíkovice - Budišov n. B. B 2:0
    So 14.10. 00:00 Větřkovice - Kylešovice 2:1
    So 14.10. 00:00 Vávrovice - Kyjovice 1:2

    11.kolo

    So 21.10. 00:00 Kyjovice - Pustá Polom B 5:1
    So 21.10. 00:00 Kylešovice - Vávrovice 3:1
    So 21.10. 00:00 Budišov n. B. B - Větřkovice 0:2
    So 21.10. 00:00 Moravice - Chvalíkovice 2:1
    So 21.10. 00:00 Skřipov - Holasovice 2:1
    So 21.10. 00:00 Dolní Životice - Březová 1:2

    1.kolo

    So 28.10. 00:00 Březová - Pustá Polom B 2:1
    So 28.10. 00:00 Holasovice - Dolní Životice 1:0
    So 28.10. 00:00 Chvalíkovice - Skřipov 0:2
    So 28.10. 00:00 Větřkovice - Moravice 3:0
    So 28.10. 00:00 Vávrovice - Budišov n. B. B 2:3
    So 28.10. 00:00 Kyjovice - Kylešovice 0:2

    15.kolo

    So 07.04. 15:30 Budišov n. B. B - Pustá Polom B 3:1
    So 07.04. 15:30 Vávrovice - Dolní Životice 3:1
    Ne 08.04. 10:00 Chvalíkovice - Holasovice 2:0
    Ne 08.04. 15:30 Kylešovice - Moravice 6:0
    Ne 08.04. 15:30 Kyjovice - Skřipov 0:2 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Větřkovice - Březová 2:1

    16.kolo

    So 14.04. 00:00 Pustá Polom B - Chvalíkovice 4:1
    So 14.04. 00:00 Holasovice - Větřkovice 4:0
    So 14.04. 00:00 Březová - Vávrovice 0:2
    So 14.04. 00:00 Dolní Životice - Kyjovice 2:3
    So 14.04. 00:00 Skřipov - Kylešovice 0:2 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Moravice - Budišov n. B. B 1:2

    17.kolo

    So 21.04. 00:00 Moravice - Pustá Polom B 1:4
    So 21.04. 00:00 Budišov n. B. B - Skřipov 2:0 (1:0)
    So 21.04. 00:00 Kylešovice - Dolní Životice 5:0
    So 21.04. 00:00 Kyjovice - Březová 2:0
    So 21.04. 00:00 Vávrovice - Holasovice 1:1
    So 21.04. 00:00 Větřkovice - Chvalíkovice 1:3

    18.kolo

    So 28.04. 00:00 Pustá Polom B - Větřkovice 0:1
    So 28.04. 00:00 Chvalíkovice - Vávrovice 2:0
    So 28.04. 00:00 Holasovice - Kyjovice 2:3
    So 28.04. 00:00 Březová - Kylešovice 0:4
    So 28.04. 00:00 Dolní Životice - Budišov n. B. B 5:1
    So 28.04. 00:00 Skřipov - Moravice 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 05.05. 16:30 Skřipov - Pustá Polom B 3:0 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Budišov n. B. B - Březová 2:0
    So 05.05. 16:30 Vávrovice - Větřkovice 5:2
    Ne 06.05. 10:00 Moravice - Dolní Životice 1:1
    Ne 06.05. 16:30 Kylešovice - Holasovice 5:1
    Ne 06.05. 16:30 Kyjovice - Chvalíkovice 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 12.05. 00:00 Pustá Polom B - Vávrovice 5:1
    So 12.05. 00:00 Větřkovice - Kyjovice 2:4
    So 12.05. 00:00 Chvalíkovice - Kylešovice 2:1
    So 12.05. 00:00 Holasovice - Budišov n. B. B 0:1
    So 12.05. 00:00 Březová - Moravice 5:1
    So 12.05. 00:00 Dolní Životice - Skřipov 2:3 (1:1)

    21.kolo

    So 19.05. 00:00 Dolní Životice - Pustá Polom B 0:4
    So 19.05. 00:00 Skřipov - Březová 0:2 (0:1)
    So 19.05. 00:00 Moravice - Holasovice 1:1
    So 19.05. 00:00 Budišov n. B. B - Chvalíkovice 4:1
    So 19.05. 00:00 Kylešovice - Větřkovice 3:1
    So 19.05. 00:00 Kyjovice - Vávrovice 2:3

    22.kolo

    So 26.05. 00:00 Pustá Polom B - Kyjovice 3:3
    So 26.05. 00:00 Vávrovice - Kylešovice 1:2
    So 26.05. 00:00 Větřkovice - Budišov n. B. B 3:1
    So 26.05. 00:00 Chvalíkovice - Moravice 1:0
    So 26.05. 00:00 Holasovice - Skřipov 0:1 (0:1)
    So 26.05. 00:00 Březová - Dolní Životice 4:5

    12.kolo

    So 02.06. 00:00 Pustá Polom B - Březová 1:1
    So 02.06. 00:00 Dolní Životice - Holasovice 1:1
    So 02.06. 00:00 Skřipov - Chvalíkovice 0:0 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Moravice - Větřkovice 1:5
    So 02.06. 00:00 Budišov n. B. B - Vávrovice 1:0
    So 02.06. 00:00 Kylešovice - Kyjovice 1:3

    13.kolo

    So 09.06. 00:00 Kylešovice - Pustá Polom B 6:0
    So 09.06. 00:00 Kyjovice - Budišov n. B. B 6:1
    So 09.06. 00:00 Vávrovice - Moravice 3:0
    So 09.06. 00:00 Větřkovice - Skřipov 1:4
    So 09.06. 00:00 Chvalíkovice - Dolní Životice 0:1
    So 09.06. 00:00 Holasovice - Březová 4:3

    14.kolo

    So 16.06. 00:00 Pustá Polom B - Holasovice 2:0
    So 16.06. 00:00 Březová - Chvalíkovice 0:0 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Dolní Životice - Větřkovice 5:0
    So 16.06. 00:00 Skřipov - Vávrovice 2:1 (1:1)
    So 16.06. 00:00 Moravice - Kyjovice 0:2
    So 16.06. 00:00 Budišov n. B. B - Kylešovice 0:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 22 16 2 4 69:17 50
    2. 22 14 5 3 55:27 47
    3. 22 14 4 4 36:18 46
    4. 22 11 2 9 37:48 35
    5. 22 10 2 10 40:37 32
    6. 22 7 7 8 38:35 28
    7. 22 8 4 10 38:37 28
    8. 22 8 4 10 40:49 28
    9. 22 7 5 10 24:35 26
    10. 22 5 4 13 37:55 19
    11. 22 5 3 14 36:52 18
    12. 22 4 4 14 15:55 16