Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. června 2019
svátek má Adriana.
Hlavní menu
  • ID: 1813
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Šumperk  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3032
    Týden:
    37
    Dnes:
    10
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 16:30 Staré Město - Lukavice 4:3
    So 12.08. 16:30 Brníčko - FRC Zábřeh 1:4
    So 12.08. 16:30 Bohutín - Postřelmov 1:3
    Ne 13.08. 16:30 Podolí - Úsov 0:3
    Ne 13.08. 16:30 Nový Malín - Petrov-Sobotín 4:0
    Ne 13.08. 16:30 Hrabišín - Hanušovice 5:0
    Ne 13.08. 16:30 Bludov B - Rapotín 0:2

    2.kolo

    So 19.08. 14:00 Úsov - Rapotín 2:1
    So 19.08. 16:30 Hanušovice - Bohutín 4:1
    So 19.08. 16:30 Petrov-Sobotín - Staré Město 3:3
    Ne 20.08. 16:30 Postřelmov - Bludov B 5:2
    Ne 20.08. 16:30 Hrabišín - FRC Zábřeh 2:0
    Ne 20.08. 16:30 Lukavice - Brníčko 2:2
    Ne 20.08. 16:30 Podolí - Nový Malín 1:1

    3.kolo

    So 26.08. 16:30 Nový Malín - Úsov 1:0
    So 26.08. 16:30 Staré Město - Podolí 2:0
    So 26.08. 16:30 Brníčko - Petrov-Sobotín 2:2
    So 26.08. 16:30 Bohutín - FRC Zábřeh 1:1
    So 26.08. 16:30 Rapotín - Postřelmov 2:1
    Ne 27.08. 16:30 Hrabišín - Lukavice 4:0
    Ne 27.08. 16:30 Bludov B - Hanušovice 1:0

    4.kolo

    So 02.09. 16:30 Hanušovice - Rapotín 0:2
    So 02.09. 16:30 FRC Zábřeh - Bludov B 1:1
    So 02.09. 16:30 Petrov-Sobotín - Hrabišín 0:2
    So 02.09. 16:30 Nový Malín - Staré Město 0:0 (0:0)
    Ne 03.09. 16:30 Úsov - Postřelmov 3:0
    Ne 03.09. 16:30 Lukavice - Bohutín 4:0
    Ne 03.09. 16:30 Podolí - Brníčko 0:1

    5.kolo

    So 09.09. 00:00 Staré Město - Úsov 5:1
    So 09.09. 00:00 Brníčko - Nový Malín 4:1
    So 09.09. 00:00 Hrabišín - Podolí 1:0 (0:0)
    So 09.09. 00:00 Bohutín - Petrov-Sobotín 2:5
    So 09.09. 00:00 Bludov B - Lukavice 2:1
    So 09.09. 00:00 Rapotín - FRC Zábřeh 2:0
    So 09.09. 00:00 Postřelmov - Hanušovice 0:2

    6.kolo

    So 16.09. 00:00 Úsov - Hanušovice 1:2
    So 16.09. 00:00 FRC Zábřeh - Postřelmov 0:3
    So 16.09. 00:00 Lukavice - Rapotín 3:0
    So 16.09. 00:00 Petrov-Sobotín - Bludov B 1:1
    So 16.09. 00:00 Podolí - Bohutín 1:1 (1:1)
    So 16.09. 00:00 Nový Malín - Hrabišín 1:1
    So 16.09. 00:00 Staré Město - Brníčko 0:1

    7.kolo

    So 23.09. 00:00 Brníčko - Úsov 0:1
    So 23.09. 00:00 Hrabišín - Staré Město 5:1
    So 23.09. 00:00 Bohutín - Nový Malín 2:5
    So 23.09. 00:00 Bludov B - Podolí 0:3 (0:1)
    So 23.09. 00:00 Rapotín - Petrov-Sobotín 1:4
    So 23.09. 00:00 Postřelmov - Lukavice 1:1
    So 23.09. 00:00 Hanušovice - FRC Zábřeh 0:2

    8.kolo

    So 30.09. 00:00 Úsov - FRC Zábřeh 5:1
    So 30.09. 00:00 Lukavice - Hanušovice 1:0
    So 30.09. 00:00 Petrov-Sobotín - Postřelmov 3:2
    So 30.09. 00:00 Podolí - Rapotín 1:1
    So 30.09. 00:00 Nový Malín - Bludov B 2:0
    So 30.09. 00:00 Staré Město - Bohutín 5:3
    So 30.09. 00:00 Brníčko - Hrabišín 0:6

    9.kolo

    So 07.10. 00:00 Hrabišín - Úsov 0:1
    So 07.10. 00:00 Bohutín - Brníčko 5:1
    So 07.10. 00:00 Bludov B - Staré Město 3:0
    So 07.10. 00:00 Rapotín - Nový Malín 0:1
    So 07.10. 00:00 Postřelmov - Podolí 3:0
    So 07.10. 00:00 Hanušovice - Petrov-Sobotín 3:2
    So 07.10. 00:00 FRC Zábřeh - Lukavice 3:1

    10.kolo

    So 14.10. 00:00 Úsov - Lukavice 2:2
    So 14.10. 00:00 Petrov-Sobotín - FRC Zábřeh 0:1
    So 14.10. 00:00 Podolí - Hanušovice 1:0
    So 14.10. 00:00 Nový Malín - Postřelmov 2:1
    So 14.10. 00:00 Staré Město - Rapotín 0:1
    So 14.10. 00:00 Brníčko - Bludov B 0:1
    So 14.10. 00:00 Hrabišín - Bohutín 3:1

    11.kolo

    So 21.10. 00:00 Bohutín - Úsov 0:1
    So 21.10. 00:00 Bludov B - Hrabišín 0:1
    So 21.10. 00:00 Rapotín - Brníčko 1:0
    So 21.10. 00:00 Postřelmov - Staré Město 0:2
    So 21.10. 00:00 Hanušovice - Nový Malín 1:3
    So 21.10. 00:00 FRC Zábřeh - Podolí 0:1
    So 21.10. 00:00 Lukavice - Petrov-Sobotín 2:3

    12.kolo

    So 28.10. 00:00 Úsov - Petrov-Sobotín 1:0
    So 28.10. 00:00 Podolí - Lukavice 6:1 (4:0)
    So 28.10. 00:00 Nový Malín - FRC Zábřeh 4:1
    So 28.10. 00:00 Staré Město - Hanušovice 2:3
    So 28.10. 00:00 Brníčko - Postřelmov 2:2
    So 28.10. 00:00 Hrabišín - Rapotín 3:0
    So 28.10. 00:00 Bohutín - Bludov B 2:0

    13.kolo

    So 04.11. 00:00 Bludov B - Úsov 4:1
    So 04.11. 00:00 Rapotín - Bohutín 1:0
    So 04.11. 00:00 Postřelmov - Hrabišín 1:7
    So 04.11. 00:00 Hanušovice - Brníčko 0:2
    So 04.11. 00:00 FRC Zábřeh - Staré Město 3:1
    So 04.11. 00:00 Lukavice - Nový Malín 0:3
    So 04.11. 00:00 Petrov-Sobotín - Podolí 4:1 (2:0)

    14.kolo

    So 11.11. 00:00 Úsov - Podolí 2:0
    So 11.11. 00:00 Petrov-Sobotín - Nový Malín 2:3
    So 11.11. 00:00 Lukavice - Staré Město 1:0
    So 11.11. 00:00 FRC Zábřeh - Brníčko 6:0
    So 11.11. 00:00 Hanušovice - Hrabišín 1:4
    So 11.11. 00:00 Postřelmov - Bohutín 4:3
    So 11.11. 00:00 Rapotín - Bludov B 0:0 (0:0)

    15.kolo

    So 18.11. 00:00 Rapotín - Úsov 0:2
    So 18.11. 00:00 Bludov B - Postřelmov 2:2
    So 18.11. 00:00 Bohutín - Hanušovice 1:4
    So 18.11. 00:00 FRC Zábřeh - Hrabišín 0:2
    So 18.11. 00:00 Brníčko - Lukavice 0:2
    So 18.11. 00:00 Staré Město - Petrov-Sobotín 3:2
    So 18.11. 00:00 Nový Malín - Podolí 4:2

    16.kolo

    So 07.04. 16:00 Petrov-Sobotín - Brníčko 3:2
    So 07.04. 16:00 FRC Zábřeh - Bohutín 2:3
    So 07.04. 16:00 Hanušovice - Bludov B 2:1
    Ne 08.04. 16:00 Úsov - Nový Malín 1:5
    Ne 08.04. 16:00 Podolí - Staré Město 1:3
    Ne 08.04. 16:00 Lukavice - Hrabišín 0:1
    Ne 08.04. 16:00 Postřelmov - Rapotín 0:2

    17.kolo

    So 14.04. 00:00 Postřelmov - Úsov 2:0
    So 14.04. 00:00 Rapotín - Hanušovice 1:3
    So 14.04. 00:00 Bludov B - FRC Zábřeh 1:0
    So 14.04. 00:00 Bohutín - Lukavice 0:4
    So 14.04. 00:00 Hrabišín - Petrov-Sobotín 3:2
    So 14.04. 00:00 Brníčko - Podolí 5:1
    So 14.04. 00:00 Staré Město - Nový Malín 1:2 (0:1)

    18.kolo

    So 21.04. 00:00 Úsov - Staré Město 3:1
    So 21.04. 00:00 Nový Malín - Brníčko 2:0
    So 21.04. 00:00 Podolí - Hrabišín 1:6
    So 21.04. 00:00 Petrov-Sobotín - Bohutín 2:5
    So 21.04. 00:00 Lukavice - Bludov B 0:1
    So 21.04. 00:00 FRC Zábřeh - Rapotín 0:3
    So 21.04. 00:00 Hanušovice - Postřelmov 8:4

    19.kolo

    So 28.04. 00:00 Hanušovice - Úsov 4:1
    So 28.04. 00:00 Rapotín - Lukavice 3:2
    So 28.04. 00:00 Bohutín - Podolí 7:2
    So 28.04. 00:00 Brníčko - Staré Město 5:2
    Ne 29.04. 00:00 Postřelmov - FRC Zábřeh 1:4
    Ne 29.04. 00:00 Bludov B - Petrov-Sobotín 5:1
    Ne 29.04. 00:00 Hrabišín - Nový Malín 0:0 (0:0)

    20.kolo

    So 05.05. 00:00 Staré Město - Hrabišín 5:7
    So 05.05. 00:00 Nový Malín - Bohutín 1:2
    So 05.05. 00:00 Petrov-Sobotín - Rapotín 0:1
    So 05.05. 00:00 FRC Zábřeh - Hanušovice 5:4
    Ne 06.05. 00:00 Úsov - Brníčko 1:0
    Ne 06.05. 00:00 Podolí - Bludov B 2:0
    Ne 06.05. 00:00 Lukavice - Postřelmov 5:4

    21.kolo

    So 12.05. 00:00 FRC Zábřeh - Úsov 2:1
    So 12.05. 00:00 Hanušovice - Lukavice 2:0
    So 12.05. 00:00 Postřelmov - Petrov-Sobotín 4:1
    So 12.05. 00:00 Rapotín - Podolí 0:8
    So 12.05. 00:00 Bludov B - Nový Malín 2:0
    So 12.05. 00:00 Bohutín - Staré Město 4:8
    So 12.05. 00:00 Hrabišín - Brníčko 4:0

    22.kolo

    So 19.05. 00:00 Úsov - Hrabišín 1:1
    So 19.05. 00:00 Brníčko - Bohutín 2:2
    So 19.05. 00:00 Staré Město - Bludov B 0:1 (0:0)
    So 19.05. 00:00 Nový Malín - Rapotín 2:1
    So 19.05. 00:00 Podolí - Postřelmov 2:3
    So 19.05. 00:00 Petrov-Sobotín - Hanušovice 1:2
    So 19.05. 00:00 Lukavice - FRC Zábřeh 3:1

    23.kolo

    So 26.05. 00:00 Lukavice - Úsov 1:0
    So 26.05. 00:00 FRC Zábřeh - Petrov-Sobotín 2:0
    So 26.05. 00:00 Hanušovice - Podolí 1:3
    So 26.05. 00:00 Postřelmov - Nový Malín 0:8
    So 26.05. 00:00 Rapotín - Staré Město 2:0
    So 26.05. 00:00 Bludov B - Brníčko 1:2
    So 26.05. 00:00 Bohutín - Hrabišín 5:0

    24.kolo

    So 02.06. 00:00 Úsov - Bohutín 1:0
    So 02.06. 00:00 Hrabišín - Bludov B 2:3
    So 02.06. 00:00 Brníčko - Rapotín 1:0
    So 02.06. 00:00 Staré Město - Postřelmov 1:0
    So 02.06. 00:00 Nový Malín - Hanušovice 4:0
    So 02.06. 00:00 Podolí - FRC Zábřeh 2:0
    So 02.06. 00:00 Petrov-Sobotín - Lukavice 1:1

    25.kolo

    So 09.06. 00:00 Petrov-Sobotín - Úsov 1:0
    So 09.06. 00:00 Lukavice - Podolí 1:0
    So 09.06. 00:00 FRC Zábřeh - Nový Malín 1:9
    So 09.06. 00:00 Hanušovice - Staré Město 2:1
    So 09.06. 00:00 Postřelmov - Brníčko 1:0
    So 09.06. 00:00 Rapotín - Hrabišín 0:15
    So 09.06. 00:00 Bludov B - Bohutín 2:1

    26.kolo

    So 16.06. 00:00 Úsov - Bludov B 5:1
    So 16.06. 00:00 Bohutín - Rapotín 11:0
    So 16.06. 00:00 Hrabišín - Postřelmov 0:11
    So 16.06. 00:00 Brníčko - Hanušovice 6:6
    So 16.06. 00:00 Staré Město - FRC Zábřeh 8:4
    So 16.06. 00:00 Nový Malín - Lukavice 1:0
    So 16.06. 00:00 Podolí - Petrov-Sobotín 3:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 69:23 61
    2. 26 19 3 4 85:34 60
    3. 26 14 2 10 40:34 44
    4. 26 13 1 12 54:55 40
    5. 26 12 4 10 35:36 40
    6. 26 12 2 12 27:59 38
    7. 26 10 4 12 41:44 34
    8. 26 10 3 13 58:63 33
    9. 26 10 2 14 58:60 32
    10. 26 10 2 14 44:59 32
    11. 26 9 3 14 42:52 30
    12. 26 8 5 13 39:56 29
    13. 26 8 3 15 63:66 27
    14. 26 7 4 15 45:59 25