Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 9. července 2020
svátek má Drahoslava.
Hlavní menu
  • ID: 180
  • Návštěvy: 7/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Klatovy  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2074
    Týden:
    7
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    12.kolo

    So 07.08. 16:00 Plánice - Velhartice 5:0 (2:0)
    So 07.08. 17:00 H. Matky Boží - Zavlekov 2:0 (0:0)
    So 07.08. 17:00 Neznašovy - Kolinec 0:0 (0:0)
    Ne 08.08. 10:00 Horažďovice B - Veřechov 0:2 (0:0)
    Ne 08.08. 10:00 Chanovice B - Týnec 1:4 (0:2)
    Ne 08.08. 17:00 Janovice B - TJ Měcholupy 2:2 (0:2)
    Ne 08.08. 17:00 Hrádek B - Strážov B 4:1 (0:1)

    13.kolo

    So 14.08. 00:00 Strážov B - Horažďovice B 3:1 (2:1)
    So 14.08. 00:00 Kolinec - Hrádek B 1:2 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Zavlekov - Neznašovy 0:1 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Velhartice - H. Matky Boží 1:1 (1:0)
    So 14.08. 00:00 TJ Měcholupy - Plánice 3:2 (0:1)
    So 14.08. 00:00 Týnec - Janovice B 2:3 (1:2)
    So 14.08. 00:00 Veřechov - Chanovice B 3:0 (3:0)

    1.kolo

    So 21.08. 00:00 Chanovice B - Horažďovice B 1:2 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Janovice B - Veřechov 1:2 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Plánice - Týnec 2:0 (0:0)
    So 21.08. 00:00 H. Matky Boží - TJ Měcholupy 0:0 (0:0)
    So 21.08. 00:00 Neznašovy - Velhartice 0:1 (0:1)
    So 21.08. 00:00 Hrádek B - Zavlekov 4:1 (1:1)
    So 21.08. 00:00 Strážov B - Kolinec 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 28.08. 00:00 Horažďovice B - Kolinec 2:0 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Zavlekov - Strážov B 0:1 (0:1)
    So 28.08. 00:00 Velhartice - Hrádek B 3:2 (2:2)
    So 28.08. 00:00 TJ Měcholupy - Neznašovy 3:0 (1:0)
    So 28.08. 00:00 Týnec - H. Matky Boží 5:0 (2:0)
    So 28.08. 00:00 Veřechov - Plánice 6:2 (3:1)
    So 28.08. 00:00 Chanovice B - Janovice B 4:1 (1:0)

    3.kolo

    So 04.09. 00:00 Janovice B - Horažďovice B 0:2 (0:2)
    So 04.09. 00:00 Plánice - Chanovice B 3:0 (2:0)
    So 04.09. 00:00 H. Matky Boží - Veřechov 1:2 (1:2)
    So 04.09. 00:00 Neznašovy - Týnec 3:0 (1:0)
    So 04.09. 00:00 Hrádek B - TJ Měcholupy 1:1 (0:0)
    So 04.09. 00:00 Strážov B - Velhartice 4:0 (2:0)
    So 04.09. 00:00 Kolinec - Zavlekov 4:0 (2:0)

    4.kolo

    So 11.09. 00:00 Horažďovice B - Zavlekov 1:3 (1:1)
    So 11.09. 00:00 Velhartice - Kolinec 1:1 (0:1)
    So 11.09. 00:00 TJ Měcholupy - Strážov B 5:0 (4:0)
    So 11.09. 00:00 Týnec - Hrádek B 4:3 (2:1)
    So 11.09. 00:00 Veřechov - Neznašovy 2:0 (0:0)
    So 11.09. 00:00 Chanovice B - H. Matky Boží 2:1 (1:0)
    So 11.09. 00:00 Janovice B - Plánice 6:3 (3:1)

    5.kolo

    So 18.09. 00:00 Plánice - Horažďovice B 0:0 (0:0)
    So 18.09. 00:00 H. Matky Boží - Janovice B 2:1 (1:1)
    So 18.09. 00:00 Neznašovy - Chanovice B 2:1 (0:0)
    So 18.09. 00:00 Hrádek B - Veřechov 2:2 (2:0)
    So 18.09. 00:00 Strážov B - Týnec 4:1 (2:1)
    So 18.09. 00:00 Kolinec - TJ Měcholupy 1:2 (1:1)
    So 18.09. 00:00 Zavlekov - Velhartice 3:3 (2:2)

    6.kolo

    So 25.09. 00:00 Horažďovice B - Velhartice 3:5 (2:2)
    So 25.09. 00:00 TJ Měcholupy - Zavlekov 3:0 (1:0)
    So 25.09. 00:00 Týnec - Kolinec 2:2 (0:0)
    So 25.09. 00:00 Veřechov - Strážov B 6:2 (1:0)
    So 25.09. 00:00 Chanovice B - Hrádek B 3:1 (1:1)
    So 25.09. 00:00 Janovice B - Neznašovy 0:2 (0:2)
    So 25.09. 00:00 Plánice - H. Matky Boží 2:2 (2:2)

    7.kolo

    So 02.10. 00:00 H. Matky Boží - Horažďovice B 4:1 (2:0)
    So 02.10. 00:00 Neznašovy - Plánice 10:0 (5:0)
    So 02.10. 00:00 Hrádek B - Janovice B 4:2 (1:1)
    So 02.10. 00:00 Strážov B - Chanovice B 2:0 (0:0)
    So 02.10. 00:00 Kolinec - Veřechov 4:4 (3:2)
    So 02.10. 00:00 Zavlekov - Týnec 0:2 (0:1)
    So 02.10. 00:00 Velhartice - TJ Měcholupy 1:1 (1:0)

    8.kolo

    So 09.10. 00:00 Horažďovice B - TJ Měcholupy 1:0 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Týnec - Velhartice 5:5 (3:3)
    So 09.10. 00:00 Veřechov - Zavlekov 2:1 (1:0)
    So 09.10. 00:00 Chanovice B - Kolinec 3:1 (0:0)
    So 09.10. 00:00 Janovice B - Strážov B 5:2 (3:2)
    So 09.10. 00:00 Plánice - Hrádek B 0:3 (0:0)
    So 09.10. 00:00 H. Matky Boží - Neznašovy 1:1 (0:0)

    9.kolo

    So 16.10. 00:00 Neznašovy - Horažďovice B 1:1 (1:1)
    So 16.10. 00:00 Hrádek B - H. Matky Boží 2:2 (2:0)
    So 16.10. 00:00 Strážov B - Plánice 1:2 (1:1)
    So 16.10. 00:00 Kolinec - Janovice B 4:0 (1:0)
    So 16.10. 00:00 Zavlekov - Chanovice B 3:0 (1:0)
    So 16.10. 00:00 Velhartice - Veřechov 1:1 (0:1)
    So 16.10. 00:00 TJ Měcholupy - Týnec 2:2 (1:1)

    10.kolo

    So 23.10. 00:00 Horažďovice B - Týnec 4:3 (3:0)
    So 23.10. 00:00 Veřechov - TJ Měcholupy 1:1 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Chanovice B - Velhartice 3:3 (1:2)
    So 23.10. 00:00 Janovice B - Zavlekov 0:2 (0:1)
    So 23.10. 00:00 Plánice - Kolinec 1:1 (0:0)
    So 23.10. 00:00 H. Matky Boží - Strážov B 2:1 (2:0)
    So 23.10. 00:00 Neznašovy - Hrádek B 3:0 (2:0)

    11.kolo

    So 30.10. 00:00 Hrádek B - Horažďovice B 0:2 (0:2)
    So 30.10. 00:00 Strážov B - Neznašovy 1:0 (0:0)
    So 30.10. 00:00 Kolinec - H. Matky Boží 5:1 (1:1)
    So 30.10. 00:00 Zavlekov - Plánice 3:4 (2:1)
    So 30.10. 00:00 Velhartice - Janovice B 2:1 (0:1)
    So 30.10. 00:00 TJ Měcholupy - Chanovice B 3:1 (2:0)
    So 30.10. 00:00 Týnec - Veřechov 2:3 (1:2)

    14.kolo

    So 26.03. 00:00 Horažďovice B - Chanovice B 1:0 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Veřechov - Janovice B 1:0 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Týnec - Plánice 1:1 (1:0)
    So 26.03. 00:00 TJ Měcholupy - H. Matky Boží 0:0 (0:0)
    So 26.03. 00:00 Velhartice - Neznašovy 2:1 (2:0)
    So 26.03. 00:00 Zavlekov - Hrádek B 0:1 (0:1)
    So 26.03. 00:00 Kolinec - Strážov B 1:0 (0:0)

    15.kolo

    So 02.04. 00:00 Kolinec - Horažďovice B 0:2 (0:1)
    So 02.04. 00:00 Strážov B - Zavlekov 3:1 (3:1)
    So 02.04. 00:00 Hrádek B - Velhartice 1:1 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Neznašovy - TJ Měcholupy 1:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 H. Matky Boží - Týnec 0:0 (0:0)
    So 02.04. 00:00 Plánice - Veřechov 4:0 (2:0)
    So 02.04. 00:00 Janovice B - Chanovice B 5:0 (4:0)

    16.kolo

    So 09.04. 00:00 Horažďovice B - Janovice B 3:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 Chanovice B - Plánice 1:7 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Veřechov - H. Matky Boží 0:3 (0:2)
    So 09.04. 00:00 Týnec - Neznašovy 1:0 (0:0)
    So 09.04. 00:00 TJ Měcholupy - Hrádek B 5:0 (2:0)
    So 09.04. 00:00 Velhartice - Strážov B 3:1 (2:1)
    So 09.04. 00:00 Zavlekov - Kolinec 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 16.04. 00:00 Zavlekov - Horažďovice B 0:7 (0:4)
    So 16.04. 00:00 Kolinec - Velhartice 2:2 (1:1)
    So 16.04. 00:00 Strážov B - TJ Měcholupy 1:1 (1:0)
    So 16.04. 00:00 Hrádek B - Týnec 0:2 (0:1)
    So 16.04. 00:00 Neznašovy - Veřechov 1:2 (0:0)
    So 16.04. 00:00 H. Matky Boží - Chanovice B 3:2 (1:1)
    So 16.04. 00:00 Plánice - Janovice B 1:3 (0:0)

    18.kolo

    So 23.04. 00:00 Horažďovice B - Plánice 3:1 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Janovice B - H. Matky Boží 1:3 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Chanovice B - Neznašovy 0:2 (0:1)
    So 23.04. 00:00 Veřechov - Hrádek B 2:1 (1:0)
    So 23.04. 00:00 Týnec - Strážov B 1:3 (0:2)
    So 23.04. 00:00 TJ Měcholupy - Kolinec 1:1 (1:1)
    So 23.04. 00:00 Velhartice - Zavlekov 3:2 (2:1)

    19.kolo

    So 30.04. 00:00 Velhartice - Horažďovice B 3:1 (1:1)
    So 30.04. 00:00 Zavlekov - TJ Měcholupy 0:2 (0:1)
    So 30.04. 00:00 Kolinec - Týnec 1:1 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Strážov B - Veřechov 1:0 (0:0)
    So 30.04. 00:00 Hrádek B - Chanovice B 4:1 (2:1)
    So 30.04. 00:00 Neznašovy - Janovice B 5:2 (1:2)
    So 30.04. 00:00 H. Matky Boží - Plánice 6:1 (2:0)

    21.kolo

    So 14.05. 00:00 TJ Měcholupy - Horažďovice B 1:2 (0:2)
    So 14.05. 00:00 Velhartice - Týnec výsledek
    So 14.05. 00:00 Zavlekov - Veřechov výsledek
    So 14.05. 00:00 Kolinec - Chanovice B 2:0 (1:0)
    So 14.05. 00:00 Strážov B - Janovice B výsledek
    So 14.05. 00:00 Hrádek B - Plánice výsledek
    So 14.05. 00:00 Neznašovy - H. Matky Boží 2:1 (1:1)

    20.kolo

    So 07.05. 00:00 Horažďovice B - H. Matky Boží 2:0 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Plánice - Neznašovy 1:4 (0:2)
    So 07.05. 00:00 Janovice B - Hrádek B 2:0 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Chanovice B - Strážov B 2:5 (1:4)
    So 07.05. 00:00 Veřechov - Kolinec 0:2 (0:0)
    So 07.05. 00:00 Týnec - Zavlekov 3:1 (3:1)
    So 07.05. 00:00 TJ Měcholupy - Velhartice 2:1 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 16 4 6 52:42 52
    2. 26 16 1 9 50:43 49
    3. 26 15 2 9 56:34 47
    4. 26 13 4 9 49:33 43
    5. 26 11 7 8 48:42 40
    6. 26 10 10 6 51:51 40
    7. 26 10 9 7 38:18 39
    8. 26 9 9 8 45:37 36
    9. 26 10 4 12 52:47 34
    10. 26 8 7 11 50:60 31
    11. 26 9 4 13 50:67 31
    12. 26 9 2 15 49:60 29
    13. 26 9 1 16 43:65 28
    14. 26 4 2 20 30:62 14