Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 1797
  • Návštěvy: 9/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Žďár nad Sázavou  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Žďár nad Sázavou

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1465
    Týden:
    9
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 16:30 Nová Ves B - Moravec 7:2 (2:1)
    So 12.08. 16:30 Měřín B - Křoví 2:0 (2:0)
    So 12.08. 16:30 Křižanov B - Radostín n.O. B 3:2 (2:1)
    Ne 13.08. 16:30 Pohledec - Bohdalec 1:3 (0:1)
    Ne 13.08. 16:30 Jiskra Vír - Velká Bíteš B 2:2 (2:1)
    Ne 13.08. 16:30 Bystřice n.P. B - SK Počítky 7:3 (3:2)
    Ne 13.08. 16:30 Žďár n.Sázavou B - Štěpánov n.S. B 3:0

    2.kolo

    So 19.08. 16:30 Velká Bíteš B - Bystřice n.P. B 1:1 (0:1)
    So 19.08. 16:30 Radostín n.O. B - Pohledec 3:3 (2:1)
    So 19.08. 16:30 Nová Ves B - Měřín B 2:1 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Moravec - Štěpánov n.S. B 1:2 (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 SK Počítky - Žďár n.Sázavou B 4:3 (1:2)
    Ne 20.08. 16:30 Bohdalec - Jiskra Vír 0:1 (0:1)
    Ne 20.08. 16:30 Křoví - Křižanov B 6:2 (2:2)

    3.kolo

    So 26.08. 00:00 Měřín B - Moravec 1:2 (0:2)
    So 26.08. 00:00 Křižanov B - Nová Ves B 1:9 (0:3)
    So 26.08. 00:00 Pohledec - Křoví 1:5 (1:3)
    So 26.08. 00:00 Jiskra Vír - Radostín n.O. B 6:1 (3:0)
    So 26.08. 00:00 Bystřice n.P. B - Bohdalec 3:0 (2:0)
    So 26.08. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Velká Bíteš B 1:1 (1:0)
    So 26.08. 00:00 Štěpánov n.S. B - SK Počítky 2:4 (1:3)

    4.kolo

    So 02.09. 00:00 Moravec - SK Počítky 3:3 (2:1)
    So 02.09. 00:00 Velká Bíteš B - Štěpánov n.S. B 4:2
    So 02.09. 00:00 Bohdalec - Žďár n.Sázavou B 2:1 (1:1)
    So 02.09. 00:00 Radostín n.O. B - Bystřice n.P. B 2:5 (1:3)
    So 02.09. 00:00 Křoví - Jiskra Vír 3:1 (1:1)
    So 02.09. 00:00 Nová Ves B - Pohledec 1:0 (0:0)
    So 02.09. 00:00 Měřín B - Křižanov B 1:3 (1:2)

    5.kolo

    So 09.09. 00:00 Křižanov B - Moravec 2:1 (1:0)
    So 09.09. 00:00 Pohledec - Měřín B 4:0 (3:0)
    So 09.09. 00:00 Jiskra Vír - Nová Ves B 3:1 (1:0)
    So 09.09. 00:00 Bystřice n.P. B - Křoví 3:2 (1:1)
    So 09.09. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Radostín n.O. B 11:1 (5:0)
    So 09.09. 00:00 Štěpánov n.S. B - Bohdalec 0:1 (0:1)
    So 09.09. 00:00 SK Počítky - Velká Bíteš B 6:2 (1:1)

    6.kolo

    So 16.09. 00:00 Moravec - Velká Bíteš B 2:2 (1:1)
    So 16.09. 00:00 Bohdalec - SK Počítky 0:1 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Radostín n.O. B - Štěpánov n.S. B 2:1 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Křoví - Žďár n.Sázavou B 5:1 (3:1)
    So 16.09. 00:00 Nová Ves B - Bystřice n.P. B 2:3 (1:2)
    So 16.09. 00:00 Měřín B - Jiskra Vír 0:3 (0:0)
    So 16.09. 00:00 Křižanov B - Pohledec 3:1 (3:0)

    7.kolo

    So 23.09. 00:00 Pohledec - Moravec 2:4 (0:4)
    So 23.09. 00:00 Jiskra Vír - Křižanov B 4:1 (2:0)
    So 23.09. 00:00 Bystřice n.P. B - Měřín B 2:0 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Nová Ves B 7:1 (3:0)
    So 23.09. 00:00 Štěpánov n.S. B - Křoví 4:6 (2:3)
    So 23.09. 00:00 SK Počítky - Radostín n.O. B 7:3 (2:1)
    So 23.09. 00:00 Velká Bíteš B - Bohdalec 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 30.09. 00:00 Moravec - Bohdalec 3:1 (3:0)
    So 30.09. 00:00 Radostín n.O. B - Velká Bíteš B 2:1 (1:1)
    So 30.09. 00:00 Křoví - SK Počítky 5:0 (2:0)
    So 30.09. 00:00 Nová Ves B - Štěpánov n.S. B 4:2 (3:2)
    So 30.09. 00:00 Měřín B - Žďár n.Sázavou B 2:2 (1:1)
    So 30.09. 00:00 Křižanov B - Bystřice n.P. B 1:4 (1:3)
    So 30.09. 00:00 Pohledec - Jiskra Vír 0:3 (0:2)

    9.kolo

    So 07.10. 00:00 Jiskra Vír - Moravec 2:0 (1:0)
    So 07.10. 00:00 Bystřice n.P. B - Pohledec 3:1 (2:1)
    So 07.10. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Křižanov B 8:0 (2:0)
    So 07.10. 00:00 Štěpánov n.S. B - Měřín B 1:0 (1:0)
    So 07.10. 00:00 SK Počítky - Nová Ves B 3:2 (2:1)
    So 07.10. 00:00 Velká Bíteš B - Křoví 1:2 (0:1)
    So 07.10. 00:00 Bohdalec - Radostín n.O. B 1:1 (0:0)

    10.kolo

    So 14.10. 00:00 Moravec - Radostín n.O. B 3:3 (2:1)
    So 14.10. 00:00 Křoví - Bohdalec 5:0 (2:0)
    So 14.10. 00:00 Nová Ves B - Velká Bíteš B 4:1 (4:0)
    So 14.10. 00:00 Měřín B - SK Počítky 0:2 (0:2)
    So 14.10. 00:00 Křižanov B - Štěpánov n.S. B 2:1
    So 14.10. 00:00 Pohledec - Žďár n.Sázavou B 3:3 (1:1)
    So 14.10. 00:00 Jiskra Vír - Bystřice n.P. B 2:4 (0:1)

    11.kolo

    So 21.10. 00:00 Bystřice n.P. B - Moravec 7:0 (2:0)
    So 21.10. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Jiskra Vír 6:1 (3:1)
    So 21.10. 00:00 Štěpánov n.S. B - Pohledec 1:3 (1:2)
    So 21.10. 00:00 SK Počítky - Křižanov B 9:1 (3:1)
    So 21.10. 00:00 Velká Bíteš B - Měřín B 5:1 (1:1)
    So 21.10. 00:00 Bohdalec - Nová Ves B 2:2 (0:1)
    So 21.10. 00:00 Radostín n.O. B - Křoví 3:9 (0:2)

    12.kolo

    So 28.10. 00:00 Moravec - Křoví 1:3
    So 28.10. 00:00 Nová Ves B - Radostín n.O. B 7:1
    So 28.10. 00:00 Měřín B - Bohdalec 2:3
    So 28.10. 00:00 Křižanov B - Velká Bíteš B 3:4
    So 28.10. 00:00 Pohledec - SK Počítky 2:3
    So 28.10. 00:00 Jiskra Vír - Štěpánov n.S. B 5:3
    So 28.10. 00:00 Bystřice n.P. B - Žďár n.Sázavou B 0:4 (0:1)

    13.kolo

    So 04.11. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Moravec 5:2 (1:0)
    So 04.11. 00:00 Štěpánov n.S. B - Bystřice n.P. B 2:5
    So 04.11. 00:00 SK Počítky - Jiskra Vír 4:0 (1:0)
    So 04.11. 00:00 Velká Bíteš B - Pohledec 2:0 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Bohdalec - Křižanov B 1:5 (0:3)
    So 04.11. 00:00 Radostín n.O. B - Měřín B 4:0 (3:0)
    So 04.11. 00:00 Křoví - Nová Ves B 8:3 (2:2)

    14.kolo

    So 31.03. 00:00 Moravec - Nová Ves B 5:1 (2:0)
    So 31.03. 00:00 Křoví - Měřín B 5:0 (2:0)
    So 31.03. 00:00 Radostín n.O. B - Křižanov B 2:0 (1:0)
    So 31.03. 00:00 Bohdalec - Pohledec 1:4 (0:1)
    So 31.03. 00:00 Velká Bíteš B - Jiskra Vír 2:1
    So 31.03. 00:00 SK Počítky - Bystřice n.P. B 2:3 (0:1)
    So 31.03. 00:00 Štěpánov n.S. B - Žďár n.Sázavou B 4:0 (0:0)

    15.kolo

    So 07.04. 00:00 Štěpánov n.S. B - Moravec 8:1 (4:1)
    So 07.04. 00:00 Žďár n.Sázavou B - SK Počítky 0:1 (0:1)
    So 07.04. 00:00 Bystřice n.P. B - Velká Bíteš B 3:1
    So 07.04. 00:00 Jiskra Vír - Bohdalec 1:2 (0:2)
    So 07.04. 00:00 Pohledec - Radostín n.O. B 5:2 (2:2)
    So 07.04. 00:00 Křižanov B - Křoví 0:3 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Měřín B - Nová Ves B 1:4 (0:2)

    16.kolo

    So 14.04. 00:00 Moravec - Měřín B 0:1 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Nová Ves B - Křižanov B 4:1 (2:0)
    So 14.04. 00:00 Křoví - Pohledec 5:1 (0:0)
    So 14.04. 00:00 Radostín n.O. B - Jiskra Vír 2:2 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Bohdalec - Bystřice n.P. B 1:2 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Velká Bíteš B - Žďár n.Sázavou B 5:1
    So 14.04. 00:00 SK Počítky - Štěpánov n.S. B 4:2 (1:1)

    17.kolo

    So 21.04. 00:00 SK Počítky - Moravec 3:2 (1:1)
    So 21.04. 00:00 Štěpánov n.S. B - Velká Bíteš B 8:4
    So 21.04. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Bohdalec 1:1 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Bystřice n.P. B - Radostín n.O. B 3:2 (2:0)
    So 21.04. 00:00 Jiskra Vír - Křoví 2:4 (1:2)
    So 21.04. 00:00 Pohledec - Nová Ves B 0:3 (0:1)
    So 21.04. 00:00 Křižanov B - Měřín B 2:1 (1:1)

    18.kolo

    So 28.04. 00:00 Moravec - Křižanov B 3:2 (2:1)
    So 28.04. 00:00 Měřín B - Pohledec 1:0 (0:0)
    So 28.04. 00:00 Nová Ves B - Jiskra Vír 4:3 (3:0)
    So 28.04. 00:00 Křoví - Bystřice n.P. B 2:3 (0:1)
    So 28.04. 00:00 Radostín n.O. B - Žďár n.Sázavou B 2:2 (1:1)
    So 28.04. 00:00 Bohdalec - Štěpánov n.S. B 3:1 (0:0)
    So 28.04. 10:30 Velká Bíteš B - SK Počítky 3:0 (1:0)

    19.kolo

    So 05.05. 00:00 Velká Bíteš B - Moravec 4:0
    So 05.05. 00:00 SK Počítky - Bohdalec 1:2 (0:2)
    So 05.05. 00:00 Štěpánov n.S. B - Radostín n.O. B 10:0 (3:0)
    So 05.05. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Křoví 1:2 (1:2)
    So 05.05. 00:00 Bystřice n.P. B - Nová Ves B 3:0 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Jiskra Vír - Měřín B 4:0 (2:0)
    So 05.05. 00:00 Pohledec - Křižanov B 2:2 (0:2)

    20.kolo

    So 12.05. 00:00 Moravec - Pohledec 0:0 (0:0)
    So 12.05. 00:00 Křižanov B - Jiskra Vír 0:4 (0:2)
    So 12.05. 00:00 Měřín B - Bystřice n.P. B 1:5
    So 12.05. 00:00 Nová Ves B - Žďár n.Sázavou B 4:1 (1:1)
    So 12.05. 00:00 Křoví - Štěpánov n.S. B 9:1 (3:1)
    So 12.05. 00:00 Radostín n.O. B - SK Počítky 0:1 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Bohdalec - Velká Bíteš B 1:1 (1:1)

    21.kolo

    So 19.05. 00:00 Bohdalec - Moravec 3:2 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Velká Bíteš B - Radostín n.O. B 6:0
    So 19.05. 00:00 SK Počítky - Křoví 1:8 (0:2)
    So 19.05. 00:00 Štěpánov n.S. B - Nová Ves B 3:3 (1:2)
    So 19.05. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Měřín B 3:0 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Bystřice n.P. B - Křižanov B 8:2 (4:0)
    So 19.05. 00:00 Jiskra Vír - Pohledec 1:0 (0:0)

    22.kolo

    So 26.05. 00:00 Moravec - Jiskra Vír 1:5 (0:3)
    So 26.05. 00:00 Pohledec - Bystřice n.P. B 1:2 (0:2)
    So 26.05. 00:00 Křižanov B - Žďár n.Sázavou B 0:6
    So 26.05. 00:00 Měřín B - Štěpánov n.S. B 3:3 (1:0)
    So 26.05. 00:00 Nová Ves B - SK Počítky 5:0 (2:0)
    So 26.05. 00:00 Křoví - Velká Bíteš B 3:1 (1:1)
    So 26.05. 00:00 Radostín n.O. B - Bohdalec 2:2 (1:1)

    23.kolo

    So 02.06. 00:00 Radostín n.O. B - Moravec 3:3
    So 02.06. 00:00 Bohdalec - Křoví 2:1 (0:1)
    So 02.06. 00:00 Velká Bíteš B - Nová Ves B 4:2 (2:0)
    So 02.06. 00:00 SK Počítky - Měřín B 5:3 (2:2)
    So 02.06. 00:00 Štěpánov n.S. B - Křižanov B 5:1 (2:0)
    So 02.06. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Pohledec 1:2
    So 02.06. 00:00 Bystřice n.P. B - Jiskra Vír 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 09.06. 00:00 Moravec - Bystřice n.P. B 2:2 (1:1)
    So 09.06. 00:00 Jiskra Vír - Žďár n.Sázavou B 2:2 (1:2)
    So 09.06. 00:00 Pohledec - Štěpánov n.S. B 1:100
    So 09.06. 00:00 Křižanov B - SK Počítky 2:2 (0:2)
    So 09.06. 00:00 Měřín B - Velká Bíteš B 4:2 (0:2)
    So 09.06. 00:00 Nová Ves B - Bohdalec 6:2 (1:1)
    So 09.06. 00:00 Křoví - Radostín n.O. B 6:6 (4:3)

    25.kolo

    So 16.06. 00:00 Křoví - Moravec 5:8
    So 16.06. 00:00 Radostín n.O. B - Nová Ves B 6:4
    So 16.06. 00:00 Bohdalec - Měřín B 2:3
    So 16.06. 00:00 Velká Bíteš B - Křižanov B 7:3
    So 16.06. 00:00 SK Počítky - Pohledec 2:3
    So 16.06. 00:00 Štěpánov n.S. B - Jiskra Vír 4:1
    So 16.06. 00:00 Žďár n.Sázavou B - Bystřice n.P. B 0:4

    26.kolo

    So 23.06. 00:00 Moravec - Žďár n.Sázavou B 5:4 (2:2)
    So 23.06. 00:00 Bystřice n.P. B - Štěpánov n.S. B 6:7
    So 23.06. 00:00 Jiskra Vír - SK Počítky 7:2 (3:0)
    So 23.06. 00:00 Pohledec - Velká Bíteš B 3:1 (2:1)
    So 23.06. 00:00 Křižanov B - Bohdalec 2:1 (2:0)
    So 23.06. 00:00 Měřín B - Radostín n.O. B 7:5 (2:3)
    So 23.06. 00:00 Nová Ves B - Křoví 3:3 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 21 3 2 91:41 66
    2. 26 19 2 5 115:51 59
    3. 26 15 2 9 73:70 47
    4. 26 14 3 9 88:66 45
    5. 26 13 4 9 66:48 43
    6. 26 12 5 9 69:55 41
    7. 26 9 6 11 77:54 33
    8. 26 10 2 14 177:76 32
    9. 26 9 5 12 37:54 32
    10. 26 7 6 13 56:81 27
    11. 26 8 2 16 44:99 26
    12. 26 7 4 15 43:155 25
    13. 26 5 8 13 60:108 23
    14. 26 6 2 18 35:73 20