Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 16. července 2019
svátek má Luboš.
Hlavní menu
  • ID: 1780
  • Návštěvy: 22/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kroměříž  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2718
    Týden:
    22
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    Ne 13.08. 16:30 Bařice - Zlobice 1:1
    Ne 13.08. 16:30 Roštín - Lubná B 2:0
    Ne 13.08. 16:30 Troubky - Litenčice 4:0
    Ne 13.08. 16:30 Počenice - Dřínov 0:0 (0:0)
    Ne 13.08. 16:30 Zdounky - Lutopecny 0:1
    Ne 13.08. 16:30 Bezměrov - Rataje 5:1 (1:1)

    2.kolo

    So 19.08. 16:30 Lubná B - Troubky 1:4 (1:3)
    Ne 20.08. 16:30 Lutopecny - Bezměrov 4:0 (2:0)
    Ne 20.08. 16:30 Dřínov - Zdounky 2:1 (2:1)
    Ne 20.08. 16:30 Litenčice - Počenice 7:2 (2:1)
    Ne 20.08. 16:30 Zlobice - Roštín 1:2
    Ne 20.08. 16:30 Střílky - Bařice 2:3 (1:2)

    3.kolo

    Ne 27.08. 16:30 Roštín - Střílky 3:1
    Ne 27.08. 16:30 Troubky - Zlobice 2:2
    Ne 27.08. 16:30 Počenice - Lubná B 3:0
    Ne 27.08. 16:30 Zdounky - Litenčice 5:2
    Ne 27.08. 16:30 Bezměrov - Dřínov 5:1 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Rataje - Lutopecny 1:1 (0:1)

    4.kolo

    So 02.09. 16:30 Lubná B - Zdounky 3:3 (1:1)
    Ne 03.09. 16:30 Dřínov - Rataje 2:1 (0:1)
    Ne 03.09. 16:30 Litenčice - Bezměrov 3:1 (2:1)
    Ne 03.09. 16:30 Zlobice - Počenice 2:3 (1:3)
    Ne 03.09. 16:30 Střílky - Troubky 1:4 (1:3)
    Ne 03.09. 16:30 Bařice - Roštín 2:2 (1:2)

    5.kolo

    So 09.09. 00:00 Troubky - Bařice 7:2
    So 09.09. 00:00 Počenice - Střílky 3:1
    So 09.09. 00:00 Zdounky - Zlobice 2:0
    So 09.09. 00:00 Bezměrov - Lubná B 8:0 (2:0)
    So 09.09. 00:00 Litenčice - Rataje 1:3
    So 09.09. 00:00 Lutopecny - Dřínov 2:0

    6.kolo

    So 16.09. 00:00 Litenčice - Lutopecny 1:1 (1:1)
    So 16.09. 00:00 Lubná B - Rataje 1:3 (1:1)
    So 16.09. 00:00 Zlobice - Bezměrov 1:3 (0:2)
    So 16.09. 00:00 Střílky - Zdounky 0:1 (0:1)
    So 16.09. 00:00 Bařice - Počenice 1:1 (0:1)
    So 16.09. 00:00 Roštín - Troubky 0:5 (0:2)

    7.kolo

    So 23.09. 00:00 Počenice - Roštín 1:1 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Zdounky - Bařice 1:1 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Bezměrov - Střílky 3:2 (2:0)
    So 23.09. 00:00 Rataje - Zlobice 2:5 (1:2)
    So 23.09. 00:00 Lutopecny - Lubná B 6:0 (3:0)
    So 23.09. 00:00 Dřínov - Litenčice 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 30.09. 00:00 Lubná B - Dřínov 3:0
    So 30.09. 00:00 Zlobice - Lutopecny 0:4 (0:2)
    So 30.09. 00:00 Střílky - Rataje 1:3 (0:1)
    So 30.09. 00:00 Bařice - Bezměrov 3:3 (2:1)
    So 30.09. 00:00 Roštín - Zdounky 0:3 (0:1)
    So 30.09. 00:00 Troubky - Počenice 2:2 (2:0)

    9.kolo

    So 07.10. 00:00 Zdounky - Troubky 1:0 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Bezměrov - Roštín 6:1 (1:0)
    So 07.10. 00:00 Rataje - Bařice 3:0 (1:0)
    So 07.10. 00:00 Lutopecny - Střílky 6:2 (3:0)
    So 07.10. 00:00 Dřínov - Zlobice 0:2 (0:1)
    So 07.10. 00:00 Litenčice - Lubná B 5:3 (5:1)

    10.kolo

    So 14.10. 00:00 Zlobice - Litenčice 2:4 (0:2)
    So 14.10. 00:00 Střílky - Dřínov 5:0 (4:0)
    So 14.10. 00:00 Bařice - Lutopecny 1:2 (1:1)
    So 14.10. 00:00 Roštín - Rataje 2:1 (1:1)
    So 14.10. 00:00 Troubky - Bezměrov 1:4 (0:1)
    So 14.10. 00:00 Počenice - Zdounky 3:4 (3:0)

    11.kolo

    So 21.10. 00:00 Bezměrov - Počenice 3:1 (1:1)
    So 21.10. 00:00 Rataje - Troubky 1:0 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Lutopecny - Roštín 3:0 (1:0)
    So 21.10. 00:00 Dřínov - Bařice 3:2 (3:0)
    So 21.10. 00:00 Litenčice - Střílky 2:0 (0:0)
    So 21.10. 00:00 Lubná B - Zlobice 1:0 (0:0)

    12.kolo

    So 28.10. 00:00 Střílky - Lubná B 1:3 (1:0)
    So 28.10. 00:00 Bařice - Litenčice 1:4 (1:3)
    So 28.10. 00:00 Roštín - Dřínov 2:2 (0:1)
    So 28.10. 00:00 Troubky - Lutopecny 2:1 (1:1)
    So 28.10. 00:00 Počenice - Rataje 2:1 (0:1)
    So 28.10. 00:00 Zdounky - Bezměrov 4:2 (0:2)

    13.kolo

    So 04.11. 00:00 Rataje - Zdounky 2:2 (1:1)
    So 04.11. 00:00 Lutopecny - Počenice 1:1 (1:1)
    So 04.11. 00:00 Dřínov - Troubky 1:2 (1:1)
    So 04.11. 00:00 Litenčice - Roštín 0:1 (0:0)
    So 04.11. 00:00 Lubná B - Bařice 4:4 (2:0)
    So 04.11. 00:00 Zlobice - Střílky 5:4 (4:2)

    14.kolo

    So 11.11. 00:00 Zlobice - Bařice 1:1
    So 11.11. 00:00 Lubná B - Roštín 0:0 (0:0)
    So 11.11. 00:00 Litenčice - Troubky 2:3
    So 11.11. 00:00 Dřínov - Počenice 0:3
    So 11.11. 00:00 Lutopecny - Zdounky 1:4
    So 11.11. 00:00 Rataje - Bezměrov 1:3

    16.kolo

    So 31.03. 00:00 Střílky - Roštín 0:1 (0:0)
    So 31.03. 00:00 Zlobice - Troubky 0:1 (0:1)
    So 31.03. 00:00 Lubná B - Počenice 2:1 (0:1)
    So 31.03. 00:00 Litenčice - Zdounky 3:3 (0:1)
    So 31.03. 00:00 Dřínov - Bezměrov 1:3 (0:1)
    So 31.03. 00:00 Lutopecny - Rataje 0:3 (0:2)

    17.kolo

    So 07.04. 00:00 Rataje - Dřínov 3:4
    So 07.04. 00:00 Bezměrov - Litenčice 2:0 (1:0)
    So 07.04. 00:00 Zdounky - Lubná B 1:0
    So 07.04. 00:00 Počenice - Zlobice 7:0
    So 07.04. 00:00 Troubky - Střílky 0:1
    So 07.04. 00:00 Roštín - Bařice 2:1

    18.kolo

    So 14.04. 16:30 Lubná B - Bezměrov 0:2 (0:0)
    Ne 15.04. 14:00 Střílky - Počenice 1:2
    Ne 15.04. 16:30 Bařice - Troubky 2:1
    Ne 15.04. 16:30 Zlobice - Zdounky 0:6
    Ne 15.04. 16:30 Rataje - Litenčice 5:2
    Ne 15.04. 16:30 Dřínov - Lutopecny 3:3

    19.kolo

    So 21.04. 00:00 Lutopecny - Litenčice 6:0 (3:0)
    So 21.04. 00:00 Rataje - Lubná B 1:1 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Bezměrov - Zlobice 5:1 (4:1)
    So 21.04. 00:00 Zdounky - Střílky 3:1 (2:1)
    So 21.04. 00:00 Počenice - Bařice 10:1 (3:1)
    So 21.04. 00:00 Troubky - Roštín 2:2 (1:2)

    20.kolo

    So 28.04. 16:30 Lubná B - Lutopecny 1:0
    Ne 29.04. 14:00 Střílky - Bezměrov 0:1
    Ne 29.04. 16:30 Roštín - Počenice 2:2 (1:1)
    Ne 29.04. 16:30 Bařice - Zdounky 1:3
    Ne 29.04. 16:30 Zlobice - Rataje 1:3 (0:2)
    Ne 29.04. 16:30 Litenčice - Dřínov 4:2 (2:0)

    21.kolo

    Ne 06.05. 16:30 Dřínov - Lubná B 3:2 (2:1)
    Ne 06.05. 16:30 Lutopecny - Zlobice 5:0
    Ne 06.05. 16:30 Rataje - Střílky 4:1
    Ne 06.05. 16:30 Bezměrov - Bařice 2:1 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Zdounky - Roštín 3:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Počenice - Troubky 2:0

    22.kolo

    So 12.05. 16:30 Lubná B - Litenčice 0:2 (0:0)
    Ne 13.05. 14:00 Střílky - Lutopecny 0:5 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Troubky - Zdounky 2:2 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Roštín - Bezměrov 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Bařice - Rataje 0:4 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Zlobice - Dřínov 2:4 (2:0)

    23.kolo

    So 19.05. 00:00 Litenčice - Zlobice 4:2
    So 19.05. 00:00 Dřínov - Střílky 5:1
    So 19.05. 00:00 Lutopecny - Bařice 8:0
    So 19.05. 00:00 Rataje - Roštín 1:1
    So 19.05. 00:00 Bezměrov - Troubky 3:2 (2:1)
    So 19.05. 00:00 Zdounky - Počenice 0:0 (0:0)

    24.kolo

    So 26.05. 00:00 Počenice - Bezměrov 0:2 (0:0)
    So 26.05. 00:00 Troubky - Rataje 4:2
    So 26.05. 00:00 Roštín - Lutopecny 0:1
    So 26.05. 00:00 Bařice - Dřínov 3:1
    So 26.05. 00:00 Střílky - Litenčice 1:1
    So 26.05. 00:00 Zlobice - Lubná B 1:5 (0:0)

    25.kolo

    So 02.06. 00:00 Lubná B - Střílky 4:1
    So 02.06. 00:00 Litenčice - Bařice 5:2
    So 02.06. 00:00 Dřínov - Roštín 3:1
    So 02.06. 00:00 Lutopecny - Troubky 2:3
    So 02.06. 00:00 Rataje - Počenice 2:6
    So 02.06. 00:00 Bezměrov - Zdounky 1:3 (0:0)

    26.kolo

    So 09.06. 00:00 Zdounky - Rataje 4:1
    So 09.06. 00:00 Počenice - Lutopecny 2:2 (2:1)
    So 09.06. 00:00 Troubky - Dřínov 2:2 (0:0)
    So 09.06. 00:00 Roštín - Litenčice 3:1 (2:01)
    So 09.06. 00:00 Bařice - Lubná B 2:3 (1:2)
    So 09.06. 00:00 Střílky - Zlobice 3:3 (3:1)

    15.kolo

    So 16.06. 00:00 Bezměrov - Lutopecny 0:0 (0:0)
    So 16.06. 00:00 Zdounky - Dřínov 5:0 (1:0)
    So 16.06. 00:00 Počenice - Litenčice 4:1 (1:1)
    So 16.06. 00:00 Troubky - Lubná B 5:0 (1:0)
    So 16.06. 00:00 Roštín - Zlobice 2:0 (1:0)
    So 16.06. 00:00 Bařice - Střílky 2:1 (1:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 24 16 6 2 64:26 54
    2. 24 17 2 5 67:32 53
    3. 24 13 6 5 65:24 45
    4. 24 11 8 5 61:36 41
    5. 24 12 5 7 58:36 41
    6. 24 10 7 7 31:39 37
    7. 24 10 4 10 52:49 34
    8. 24 10 3 11 54:58 33
    9. 24 9 4 11 41:57 31
    10. 24 8 4 12 37:58 28
    11. 24 4 7 13 37:74 19
    12. 24 3 4 17 32:74 13
    13. 24 2 2 20 31:67 8