Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. června 2019
svátek má Ivan.
Hlavní menu
  • ID: 1778
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kroměříž  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3536
    Týden:
    33
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 00:00 Ludslavice - Sokol Martinice 1:2
    So 12.08. 00:00 Admira Hulín - Lubná 3:2 (0:2)
    So 12.08. 00:00 Těšnovice - Záhlinice 5:0
    So 12.08. 00:00 Mrlínek - Rajnochovice 2:2 (0:0)
    So 12.08. 00:00 Němčice - Skaštice 4:1
    So 12.08. 00:00 Šelešovice - Prusinovice 3:1
    So 12.08. 00:00 Kyselovice - Koryčany 0:1

    2.kolo

    So 19.08. 00:00 Sokol Martinice - Koryčany 0:2 (0:1)
    So 19.08. 00:00 Prusinovice - Kyselovice 0:3 (0:1)
    So 19.08. 00:00 Skaštice - Šelešovice 3:1 (2:0)
    So 19.08. 00:00 Rajnochovice - Němčice 0:1 (0:1)
    So 19.08. 00:00 Záhlinice - Mrlínek 3:2 (1:2)
    So 19.08. 00:00 Lubná - Těšnovice 1:2 (1:2)
    So 19.08. 00:00 Ludslavice - Admira Hulín 0:4 (0:2)

    3.kolo

    So 26.08. 00:00 Admira Hulín - Sokol Martinice 1:1
    So 26.08. 00:00 Těšnovice - Ludslavice 8:2
    So 26.08. 00:00 Mrlínek - Lubná 0:3 (0:1)
    So 26.08. 00:00 Němčice - Záhlinice 4:2 (2:1)
    So 26.08. 00:00 Šelešovice - Rajnochovice 7:1
    So 26.08. 00:00 Kyselovice - Skaštice 2:4 (0:1)
    So 26.08. 00:00 Koryčany - Prusinovice 6:0

    4.kolo

    So 02.09. 00:00 Sokol Martinice - Prusinovice 4:1 (1:0)
    So 02.09. 00:00 Skaštice - Koryčany 0:0 (0:0)
    So 02.09. 00:00 Rajnochovice - Kyselovice 1:1 (0:0)
    So 02.09. 00:00 Záhlinice - Šelešovice 2:2 (1:0)
    So 02.09. 00:00 Lubná - Němčice 2:1 (2:1)
    So 02.09. 00:00 Ludslavice - Mrlínek 1:4 (0:2)
    So 02.09. 00:00 Admira Hulín - Těšnovice 3:0

    5.kolo

    So 09.09. 00:00 Těšnovice - Sokol Martinice 2:2 (2:1)
    So 09.09. 00:00 Mrlínek - Admira Hulín 0:2
    So 09.09. 00:00 Němčice - Ludslavice 3:1 (0:0)
    So 09.09. 00:00 Šelešovice - Lubná 0:2 (0:1)
    So 09.09. 00:00 Kyselovice - Záhlinice 0:0 (0:0)
    So 09.09. 00:00 Koryčany - Rajnochovice 5:0
    So 09.09. 00:00 Prusinovice - Skaštice 4:6 (2:4)

    6.kolo

    So 16.09. 00:00 Sokol Martinice - Skaštice 7:0
    So 16.09. 00:00 Rajnochovice - Prusinovice 2:3
    So 16.09. 00:00 Záhlinice - Koryčany 1:2 (1:2)
    So 16.09. 00:00 Lubná - Kyselovice 2:0
    So 16.09. 00:00 Ludslavice - Šelešovice 3:2
    So 16.09. 00:00 Admira Hulín - Němčice 2:0 (2:0)
    So 16.09. 00:00 Těšnovice - Mrlínek 5:2 (2:1)

    7.kolo

    So 23.09. 00:00 Mrlínek - Sokol Martinice 3:1 (1:0)
    So 23.09. 00:00 Němčice - Těšnovice 1:4
    So 23.09. 00:00 Šelešovice - Admira Hulín 0:1 (0:1)
    So 23.09. 00:00 Kyselovice - Ludslavice 1:1
    So 23.09. 00:00 Koryčany - Lubná 0:0 (0:0)
    So 23.09. 00:00 Prusinovice - Záhlinice 3:1 (0:1)
    So 23.09. 00:00 Skaštice - Rajnochovice 0:1

    8.kolo

    So 30.09. 00:00 Sokol Martinice - Rajnochovice 4:0
    So 30.09. 00:00 Záhlinice - Skaštice 2:3 (0:2)
    So 30.09. 00:00 Lubná - Prusinovice 2:2
    So 30.09. 00:00 Ludslavice - Koryčany 0:5
    So 30.09. 00:00 Admira Hulín - Kyselovice 4:3 (3:2)
    So 30.09. 00:00 Těšnovice - Šelešovice 7:0
    So 30.09. 00:00 Mrlínek - Němčice 3:1 (1:1)

    9.kolo

    So 07.10. 00:00 Němčice - Sokol Martinice 2:3
    So 07.10. 00:00 Šelešovice - Mrlínek 1:2 (0:1)
    So 07.10. 00:00 Kyselovice - Těšnovice 0:1 (0:0)
    So 07.10. 00:00 Koryčany - Admira Hulín 6:1 (4:0)
    So 07.10. 00:00 Prusinovice - Ludslavice 0:2
    So 07.10. 00:00 Skaštice - Lubná 1:0
    So 07.10. 00:00 Rajnochovice - Záhlinice 2:2 (0:1)

    10.kolo

    So 14.10. 00:00 Sokol Martinice - Záhlinice 3:2
    So 14.10. 00:00 Lubná - Rajnochovice 1:1
    So 14.10. 00:00 Ludslavice - Skaštice 4:2
    So 14.10. 00:00 Admira Hulín - Prusinovice 3:0
    So 14.10. 00:00 Těšnovice - Koryčany 2:2
    So 14.10. 00:00 Mrlínek - Kyselovice 4:1
    So 14.10. 00:00 Němčice - Šelešovice 6:2

    11.kolo

    So 21.10. 00:00 Šelešovice - Sokol Martinice 2:3
    So 21.10. 00:00 Kyselovice - Němčice 3:0
    So 21.10. 00:00 Koryčany - Mrlínek 4:3
    So 21.10. 00:00 Prusinovice - Těšnovice 2:4
    So 21.10. 00:00 Skaštice - Admira Hulín 1:4
    So 21.10. 00:00 Rajnochovice - Ludslavice 2:3
    So 21.10. 00:00 Záhlinice - Lubná 3:1 (0:0)

    12.kolo

    So 28.10. 00:00 Sokol Martinice - Lubná 3:2
    So 28.10. 00:00 Ludslavice - Záhlinice 2:3 (1:3)
    So 28.10. 00:00 Admira Hulín - Rajnochovice 1:3
    So 28.10. 00:00 Těšnovice - Skaštice 8:2
    So 28.10. 00:00 Mrlínek - Prusinovice 4:1 (1:1)
    So 28.10. 00:00 Němčice - Koryčany 2:5
    So 28.10. 00:00 Šelešovice - Kyselovice 1:1 (1:0)

    13.kolo

    So 04.11. 00:00 Kyselovice - Sokol Martinice 2:5
    So 04.11. 00:00 Koryčany - Šelešovice 8:0
    So 04.11. 00:00 Prusinovice - Němčice 4:1
    So 04.11. 00:00 Skaštice - Mrlínek 4:3 (1:2)
    So 04.11. 00:00 Rajnochovice - Těšnovice 2:2
    So 04.11. 00:00 Záhlinice - Admira Hulín 4:1 (1:1)
    So 04.11. 00:00 Lubná - Ludslavice 2:4

    14.kolo

    So 11.11. 00:00 Sokol Martinice - Ludslavice 3:1
    So 11.11. 00:00 Lubná - Admira Hulín 3:2
    So 11.11. 00:00 Záhlinice - Těšnovice 0:3
    So 11.11. 00:00 Rajnochovice - Mrlínek 4:2
    So 11.11. 00:00 Skaštice - Němčice 1:1
    So 11.11. 00:00 Prusinovice - Šelešovice 1:4
    So 11.11. 00:00 Koryčany - Kyselovice 4:0

    16.kolo

    Ne 01.04. 00:00 Sokol Martinice - Admira Hulín 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 00:00 Ludslavice - Těšnovice 0:4 (0:2)
    Ne 01.04. 00:00 Lubná - Mrlínek 1:2 (1:0)
    Ne 01.04. 00:00 Záhlinice - Němčice 2:2 (2:2)
    Ne 01.04. 00:00 Rajnochovice - Šelešovice 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 00:00 Skaštice - Kyselovice 4:2 (2:1)
    Ne 01.04. 00:00 Prusinovice - Koryčany 2:0 (0:0)

    17.kolo

    Ne 08.04. 00:00 Koryčany - Skaštice 4:1 (2:0)
    Ne 08.04. 00:00 Kyselovice - Rajnochovice 5:0 (1:0)
    Ne 08.04. 00:00 Šelešovice - Záhlinice 0:2
    Ne 08.04. 00:00 Němčice - Lubná 5:1
    Ne 08.04. 00:00 Mrlínek - Ludslavice 4:2 (1:1)
    Ne 08.04. 00:00 Těšnovice - Admira Hulín 3:0 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 Prusinovice - Sokol Martinice 2:3

    18.kolo

    Ne 15.04. 16:30 Sokol Martinice - Těšnovice 1:3 (1:1)
    Ne 15.04. 16:30 Admira Hulín - Mrlínek 3:0 (2:0)
    Ne 15.04. 16:30 Ludslavice - Němčice 0:3
    Ne 15.04. 16:30 Lubná - Šelešovice 5:1
    Ne 15.04. 16:30 Záhlinice - Kyselovice 1:1 (1:0)
    Ne 15.04. 16:30 Rajnochovice - Koryčany 2:4
    Ne 15.04. 16:30 Skaštice - Prusinovice 0:5

    19.kolo

    Ne 22.04. 00:00 Skaštice - Sokol Martinice 4:4
    Ne 22.04. 00:00 Prusinovice - Rajnochovice 4:2
    Ne 22.04. 00:00 Koryčany - Záhlinice 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 00:00 Kyselovice - Lubná 3:3
    Ne 22.04. 00:00 Šelešovice - Ludslavice 1:2
    Ne 22.04. 00:00 Němčice - Admira Hulín 2:1
    Ne 22.04. 00:00 Mrlínek - Těšnovice 2:0 (0:0)

    20.kolo

    Ne 29.04. 16:30 Sokol Martinice - Mrlínek 3:1 (0:1)
    Ne 29.04. 16:30 Těšnovice - Němčice 2:1 (1:0)
    Ne 29.04. 16:30 Admira Hulín - Šelešovice 8:4 (3:3)
    Ne 29.04. 16:30 Ludslavice - Kyselovice 0:6 (0:3)
    Ne 29.04. 16:30 Lubná - Koryčany 0:2
    Ne 29.04. 16:30 Záhlinice - Prusinovice 2:2 (0:0)
    Ne 29.04. 16:30 Rajnochovice - Skaštice 6:4

    21.kolo

    Ne 06.05. 10:00 Skaštice - Záhlinice 1:3 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Rajnochovice - Sokol Martinice 4:1
    Ne 06.05. 16:30 Prusinovice - Lubná 3:1 (2:1)
    Ne 06.05. 16:30 Koryčany - Ludslavice 8:1
    Ne 06.05. 16:30 Kyselovice - Admira Hulín 1:1 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Šelešovice - Těšnovice 0:4 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Němčice - Mrlínek 3:2 (2:1)

    22.kolo

    Út 01.05. 16:30 Sokol Martinice - Němčice 4:2
    Ne 13.05. 16:30 Mrlínek - Šelešovice 5:0 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Těšnovice - Kyselovice 3:1 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Admira Hulín - Koryčany 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Ludslavice - Prusinovice 5:4
    Ne 13.05. 16:30 Lubná - Skaštice 2:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Záhlinice - Rajnochovice 3:0 (0:0)

    23.kolo

    Ne 20.05. 00:00 Rajnochovice - Lubná 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 00:00 Skaštice - Ludslavice 4:3
    Ne 20.05. 00:00 Prusinovice - Admira Hulín 0:2 (0:0)
    Ne 20.05. 00:00 Koryčany - Těšnovice 1:2
    Ne 20.05. 00:00 Kyselovice - Mrlínek 5:3 (3:2)
    Ne 20.05. 00:00 Šelešovice - Němčice 0:3
    Ne 20.05. 16:30 Záhlinice - Sokol Martinice 2:0 (0:0)

    24.kolo

    Ne 27.05. 00:00 Sokol Martinice - Šelešovice 4:2
    Ne 27.05. 00:00 Němčice - Kyselovice 1:4 (0:1)
    Ne 27.05. 00:00 Mrlínek - Koryčany 0:3 (0:1)
    Ne 27.05. 00:00 Těšnovice - Prusinovice 4:1 (3:1)
    Ne 27.05. 00:00 Admira Hulín - Skaštice 2:0
    Ne 27.05. 00:00 Ludslavice - Rajnochovice 3:1
    Ne 27.05. 00:00 Lubná - Záhlinice 3:2

    25.kolo

    Ne 03.06. 00:00 Lubná - Sokol Martinice 2:2 (1:1)
    Ne 03.06. 00:00 Záhlinice - Ludslavice 2:1 (2:1)
    Ne 03.06. 00:00 Rajnochovice - Admira Hulín 1:2 (1:2)
    Ne 03.06. 00:00 Skaštice - Těšnovice 5:3
    Ne 03.06. 00:00 Prusinovice - Mrlínek 3:2 (0:0)
    Ne 03.06. 00:00 Koryčany - Němčice 6:1
    Ne 03.06. 00:00 Kyselovice - Šelešovice 6:0 (3:0)

    26.kolo

    Ne 10.06. 00:00 Sokol Martinice - Kyselovice 1:2 (0:2)
    Ne 10.06. 00:00 Šelešovice - Koryčany 0:4
    Ne 10.06. 00:00 Němčice - Prusinovice 6:2
    Ne 10.06. 00:00 Mrlínek - Skaštice 7:3 (4:1)
    Ne 10.06. 00:00 Těšnovice - Rajnochovice 2:2
    Ne 10.06. 00:00 Admira Hulín - Záhlinice 4:1
    Ne 10.06. 00:00 Ludslavice - Lubná 1:3

    15.kolo

    Ne 17.06. 16:30 Koryčany - Sokol Martinice 2:2 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Kyselovice - Prusinovice 2:3 (0:0)
    Ne 17.06. 16:30 Šelešovice - Skaštice 1:2 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Němčice - Rajnochovice 6:1
    Ne 17.06. 16:30 Mrlínek - Záhlinice 2:2 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Těšnovice - Lubná 4:0 (2:0)
    Ne 17.06. 16:30 Admira Hulín - Ludslavice 2:1
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 5 2 86:20 62
    2. 26 19 4 3 87:33 61
    3. 26 16 3 7 57:37 51
    4. 26 15 5 6 67:47 50
    5. 26 12 2 12 62:58 38
    6. 26 11 2 13 64:61 35
    7. 26 9 7 10 47:51 34
    8. 26 9 6 11 44:47 33
    9. 26 10 3 13 56:83 33
    10. 26 8 7 11 55:48 31
    11. 26 9 2 15 53:74 29
    12. 26 6 7 13 41:68 25
    13. 26 8 1 17 44:83 25
    14. 26 3 2 21 34:87 11