Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 24. června 2019
svátek má Jan.
Hlavní menu
  • ID: 1683
  • Návštěvy: 18/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Pelhřimov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    2771
    Týden:
    18
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 13:00 Horní Cerekev - Hořepník 2:2 (1:1)
    So 12.08. 16:30 Počátky - Pacov B 5:1
    So 12.08. 16:30 Lukavec - Senožaty 4:2
    So 12.08. 16:30 Žirov - Horní Ves 1:0 (1:0)
    Ne 13.08. 15:00 Červená Řečice - Božejov 4:2
    Ne 13.08. 16:30 Košetice - Žirovnice B 2:2 (2:0)
    Ne 13.08. 16:30 Obrataň - Kamenice n.L. B 4:3

    2.kolo

    So 19.08. 13:00 Horní Cerekev - Košetice 3:1 (1:1)
    So 19.08. 16:30 Hořepník - Horní Ves 5:3 (2:1)
    So 19.08. 16:30 Senožaty - Žirov 2:5 (2:2)
    So 19.08. 16:30 Pacov B - Lukavec 0:3 (0:1)
    So 19.08. 16:30 Kamenice n.L. B - Červená Řečice 4:1 (1:1)
    Ne 20.08. 15:00 Božejov - Počátky 0:3 (0:2)
    Ne 20.08. 16:30 Žirovnice B - Obrataň 5:3 (0:2)

    3.kolo

    So 26.08. 16:30 Obrataň - Horní Cerekev 2:4 (0:2)
    So 26.08. 16:30 Počátky - Kamenice n.L. B 5:0 (2:0)
    So 26.08. 16:30 Lukavec - Božejov 0:0 (0:0)
    So 26.08. 16:30 Horní Ves - Senožaty 5:3 (3:2)
    Ne 27.08. 15:00 Červená Řečice - Žirovnice B 0:4 (0:3)
    Ne 27.08. 16:30 Košetice - Hořepník 3:2 (1:1)
    Ne 27.08. 16:30 Žirov - Pacov B 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 02.09. 10:00 Horní Cerekev - Červená Řečice 1:0 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Hořepník - Senožaty 2:3 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Pacov B - Horní Ves 6:0 (1:0)
    So 02.09. 16:00 Kamenice n.L. B - Lukavec 1:5 (0:3)
    Ne 03.09. 15:00 Božejov - Žirov 1:0 (1:0)
    Ne 03.09. 16:00 Žirovnice B - Počátky 1:1 (0:1)
    Ne 03.09. 16:00 Košetice - Obrataň 4:2 (3:1)

    5.kolo

    So 09.09. 16:00 Obrataň - Hořepník 4:1 (0:1)
    So 09.09. 16:00 Počátky - Horní Cerekev 1:0 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Žirov - Kamenice n.L. B 5:1 (2:0)
    So 09.09. 16:00 Horní Ves - Božejov 4:0 (3:0)
    So 09.09. 16:00 Senožaty - Pacov B 1:6 (0:4)
    Ne 10.09. 15:00 Červená Řečice - Košetice 1:1 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Lukavec - Žirovnice B 4:3 (2:1)

    6.kolo

    So 16.09. 10:00 Horní Cerekev - Lukavec 0:2
    So 16.09. 15:30 Hořepník - Pacov B 1:3
    So 16.09. 15:30 Žirovnice B - Žirov 3:2
    Ne 17.09. 15:00 Božejov - Senožaty 2:1
    Ne 17.09. 15:30 Kamenice n.L. B - Horní Ves 3:2 (0:0)
    Ne 17.09. 15:30 Košetice - Počátky 2:3
    Ne 17.09. 15:30 Obrataň - Červená Řečice 6:2

    7.kolo

    So 23.09. 15:30 Počátky - Obrataň 10:3 (4:1)
    So 23.09. 15:30 Žirov - Horní Cerekev 0:0 (0:0)
    So 23.09. 15:30 Horní Ves - Žirovnice B 1:2 (1:2)
    So 23.09. 15:30 Senožaty - Kamenice n.L. B 1:1 (0:1)
    So 23.09. 15:30 Pacov B - Božejov 0:2 (0:2)
    Ne 24.09. 15:00 Červená Řečice - Hořepník 4:0 (0:0)
    Ne 24.09. 15:30 Lukavec - Košetice 3:2 (1:0)

    13.kolo

    Čt 28.09. 15:30 Žirov - Hořepník 2:2 (1:1)
    Čt 28.09. 15:30 Horní Ves - Lukavec 4:4 (2:1)
    Čt 28.09. 15:30 Senožaty - Počátky 2:6 (1:1)
    Čt 28.09. 15:30 Pacov B - Červená Řečice 5:2 (5:1)
    Čt 28.09. 15:30 Božejov - Obrataň 4:1 (1:1)
    Čt 28.09. 15:30 Kamenice n.L. B - Košetice 2:2 (1:0)
    Čt 28.09. 15:30 Žirovnice B - Horní Cerekev 5:1 (3:0)

    8.kolo

    So 30.09. 15:00 Hořepník - Božejov 0:2 (0:1)
    So 30.09. 15:00 Žirovnice B - Senožaty 4:0 (3:0)
    So 30.09. 15:00 Horní Ves - Horní Cerekev 1:4 (1:2)
    Ne 01.10. 15:00 Kamenice n.L. B - Pacov B 4:3 (1:2)
    Ne 01.10. 15:00 Košetice - Žirov 3:4 (2:1)
    Ne 01.10. 15:00 Obrataň - Lukavec 1:7 (0:2)
    Ne 01.10. 15:00 Červená Řečice - Počátky 2:2 (1:1)

    9.kolo

    So 07.10. 00:00 Lukavec - Červená Řečice 2:1 (1:0)
    So 07.10. 15:00 Počátky - Hořepník 7:0 (2:0)
    So 07.10. 15:00 Žirov - Obrataň 3:2 (1:2)
    So 07.10. 15:00 Horní Ves - Košetice 1:2 (1:0)
    So 07.10. 15:00 Senožaty - Horní Cerekev 4:1 (3:0)
    So 07.10. 15:00 Pacov B - Žirovnice B 5:0 (3:0)
    Ne 08.10. 15:00 Božejov - Kamenice n.L. B 1:0 (1:0)

    10.kolo

    So 14.10. 14:30 Hořepník - Kamenice n.L. B 2:1 (2:1)
    So 14.10. 14:30 Žirovnice B - Božejov 2:1 (0:0)
    So 14.10. 14:30 Pacov B - Horní Cerekev 4:0 (1:0)
    So 14.10. 14:30 Počátky - Lukavec 3:1 (1:0)
    Ne 15.10. 14:30 Košetice - Senožaty 6:1 (5:0)
    Ne 15.10. 14:30 Obrataň - Horní Ves 10:1 (4:0)
    Ne 15.10. 14:30 Červená Řečice - Žirov 2:4 (1:1)

    11.kolo

    So 21.10. 00:00 Lukavec - Hořepník 2:1 (2:0)
    So 21.10. 14:30 Žirov - Počátky 2:3 (2:1)
    So 21.10. 14:30 Horní Ves - Červená Řečice 2:2 (2:1)
    So 21.10. 14:30 Senožaty - Obrataň 3:1 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Pacov B - Košetice 2:1 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Božejov - Horní Cerekev 3:1 (1:1)
    Ne 22.10. 14:30 Kamenice n.L. B - Žirovnice B 2:5 (0:1)

    12.kolo

    So 28.10. 00:00 Lukavec - Žirov 2:0
    So 28.10. 14:30 Hořepník - Žirovnice B 2:2
    So 28.10. 14:30 Počátky - Horní Ves 10:1 (6:0)
    Ne 29.10. 14:30 Horní Cerekev - Kamenice n.L. B 4:1 (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Košetice - Božejov 0:2 (0:1)
    Ne 29.10. 14:30 Obrataň - Pacov B 5:0 (3:0)
    Ne 29.10. 14:30 Červená Řečice - Senožaty 2:3 (1:3)

    14.kolo

    So 11.11. 14:00 Horní Ves - Žirov 5:1 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Senožaty - Lukavec 3:5
    So 11.11. 14:00 Pacov B - Počátky 6:3
    So 11.11. 14:00 Božejov - Červená Řečice 1:4
    So 11.11. 14:00 Kamenice n.L. B - Obrataň 3:3
    So 11.11. 14:00 Žirovnice B - Košetice 1:2
    So 11.11. 14:00 Hořepník - Horní Cerekev 3:3

    15.kolo

    So 07.04. 15:30 Počátky - Božejov 1:0
    So 07.04. 15:30 Žirov - Senožaty 2:3 (2:1)
    So 07.04. 15:30 Horní Ves - Hořepník 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:00 Červená Řečice - Kamenice n.L. B 2:1
    Ne 08.04. 15:30 Košetice - Horní Cerekev 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Obrataň - Žirovnice B 0:8 (0:5)
    Ne 08.04. 15:30 Lukavec - Pacov B 2:1 (1:1)

    16.kolo

    So 14.04. 00:00 Senožaty - Horní Ves 0:3
    So 14.04. 00:00 Pacov B - Žirov 5:0
    So 14.04. 00:00 Božejov - Lukavec 0:2
    So 14.04. 00:00 Kamenice n.L. B - Počátky 3:2 (2:1)
    So 14.04. 00:00 Žirovnice B - Červená Řečice 4:1
    So 14.04. 00:00 Horní Cerekev - Obrataň 0:3 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Hořepník - Košetice 2:3 (1:2)

    17.kolo

    So 21.04. 00:00 Obrataň - Košetice 0:0 (0:0)
    So 21.04. 00:00 Červená Řečice - Horní Cerekev 4:0 (3:0)
    So 21.04. 00:00 Žirovnice B - Počátky 6:1
    So 21.04. 00:00 Lukavec - Kamenice n.L. B 4:0
    So 21.04. 00:00 Žirov - Božejov 1:3
    So 21.04. 00:00 Horní Ves - Pacov B 2:4
    So 21.04. 00:00 Senožaty - Hořepník 2:1

    18.kolo

    So 28.04. 00:00 Pacov B - Senožaty 5:0 (4:0)
    So 28.04. 00:00 Božejov - Horní Ves 1:2 (1:1)
    So 28.04. 00:00 Kamenice n.L. B - Žirov 2:1 (1:1)
    So 28.04. 00:00 Žirovnice B - Lukavec 3:1 (1:0)
    So 28.04. 00:00 Košetice - Červená Řečice 1:2 (1:1)
    So 28.04. 00:00 Hořepník - Obrataň 4:1 (2:0)
    So 28.04. 16:00 Horní Cerekev - Počátky 0:3 (0:0)

    19.kolo

    So 05.05. 00:00 Žirov - Žirovnice B 3:3
    So 05.05. 00:00 Horní Ves - Kamenice n.L. B 1:2
    So 05.05. 00:00 Senožaty - Božejov 1:2 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Pacov B - Hořepník 5:0
    So 05.05. 00:00 Červená Řečice - Obrataň 4:2 (0:1)
    So 05.05. 00:00 Počátky - Košetice 1:2 (0:0)
    So 05.05. 00:00 Lukavec - Horní Cerekev 1:1

    20.kolo

    So 12.05. 00:00 Božejov - Pacov B 1:2 (0:1)
    So 12.05. 00:00 Kamenice n.L. B - Senožaty 3:1 (1:0)
    So 12.05. 00:00 Žirovnice B - Horní Ves 2:3
    So 12.05. 00:00 Košetice - Lukavec 4:1
    So 12.05. 00:00 Obrataň - Počátky 4:4 (1:2)
    So 12.05. 00:00 Hořepník - Červená Řečice 2:4 (0:2)
    So 12.05. 16:30 Horní Cerekev - Žirov 2:0 (0:0)

    21.kolo

    So 19.05. 00:00 Počátky - Červená Řečice 5:0 (1:0)
    So 19.05. 00:00 Lukavec - Obrataň 3:1
    So 19.05. 00:00 Žirov - Košetice 2:3
    So 19.05. 00:00 Senožaty - Žirovnice B 2:4
    So 19.05. 00:00 Pacov B - Kamenice n.L. B 3:1 (2:0)
    So 19.05. 00:00 Božejov - Hořepník 5:2
    So 19.05. 16:30 Horní Cerekev - Horní Ves 3:1 (2:0)

    22.kolo

    So 26.05. 00:00 Kamenice n.L. B - Božejov 5:1 (2:0)
    So 26.05. 00:00 Žirovnice B - Pacov B 1:1
    So 26.05. 00:00 Košetice - Horní Ves 5:1 (3:1)
    So 26.05. 00:00 Obrataň - Žirov 6:2
    So 26.05. 00:00 Červená Řečice - Lukavec 5:1
    So 26.05. 00:00 Hořepník - Počátky 2:3 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Horní Cerekev - Senožaty 1:3 (0:0)

    23.kolo

    So 02.06. 00:00 Lukavec - Počátky 0:1 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Žirov - Červená Řečice 2:1
    So 02.06. 00:00 Horní Ves - Obrataň 1:6 (1:1)
    So 02.06. 00:00 Senožaty - Košetice 0:3
    So 02.06. 00:00 Horní Cerekev - Pacov B 1:0 (0:0)
    So 02.06. 00:00 Božejov - Žirovnice B 7:0
    So 02.06. 00:00 Kamenice n.L. B - Hořepník 0:2

    24.kolo

    So 09.06. 00:00 Žirovnice B - Kamenice n.L. B 2:0
    So 09.06. 00:00 Košetice - Pacov B 2:3 (1:1)
    So 09.06. 00:00 Obrataň - Senožaty 9:3
    So 09.06. 00:00 Červená Řečice - Horní Ves 6:2 (2:1)
    So 09.06. 00:00 Počátky - Žirov 10:0
    So 09.06. 00:00 Hořepník - Lukavec 3:0 (1:0)
    So 09.06. 16:30 Horní Cerekev - Božejov 1:2 (0:1)

    25.kolo

    So 16.06. 00:00 Žirov - Lukavec 4:2
    So 16.06. 00:00 Horní Ves - Počátky 6:4 (1:1)
    So 16.06. 00:00 Senožaty - Červená Řečice 2:1
    So 16.06. 00:00 Pacov B - Obrataň 5:3 (2:1)
    So 16.06. 00:00 Božejov - Košetice 3:3
    So 16.06. 00:00 Kamenice n.L. B - Horní Cerekev 4:1
    So 16.06. 00:00 Žirovnice B - Hořepník 3:1

    26.kolo

    So 23.06. 00:00 Košetice - Kamenice n.L. B 7:1
    So 23.06. 00:00 Obrataň - Božejov 5:1
    So 23.06. 00:00 Červená Řečice - Pacov B 4:1 (1:0)
    So 23.06. 00:00 Počátky - Senožaty 6:4
    So 23.06. 00:00 Lukavec - Horní Ves 7:3 (3:1)
    So 23.06. 00:00 Hořepník - Žirov 0:3
    So 23.06. 16:30 Horní Cerekev - Žirovnice B 2:4 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 3 5 103:48 57
    2. 26 16 5 5 79:48 53
    3. 26 16 3 7 68:47 51
    4. 26 16 1 9 76:47 49
    5. 26 12 5 9 64:46 41
    6. 26 13 2 11 47:45 41
    7. 26 11 3 12 61:60 36
    8. 26 10 3 13 87:85 33
    9. 26 10 3 13 52:66 33
    10. 26 9 4 13 37:54 31
    11. 26 9 3 14 48:70 30
    12. 26 8 1 17 50:90 25
    13. 26 7 2 17 55:94 23
    14. 26 6 4 16 43:70 22