Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 8. prosince 2019
svátek má Květoslava.
Hlavní menu
  • ID: 1618
  • Návštěvy: 27/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Vyškov  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3849
    Týden:
    27
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 16:30 Vážany B - Křenovice B 0:1 (0:0)
    Ne 13.08. 10:00 Bučovice B - Velešovice 1:4 (1:1)
    Ne 13.08. 16:30 Lovčičky - Šaratice B 0:1 (0:0)
    Ne 13.08. 16:30 Slavíkovice - Němčany B 3:2 (1:1)
    Ne 13.08. 16:30 Hodějice - Letonice B 3:3 (3:0)
    Ne 13.08. 16:30 Bošovice - Rašovice 2:2 (0:0)
    Ne 13.08. 16:30 Nížkovice - Dražovice B 0:1 (0:1)

    2.kolo

    So 19.08. 16:30 Křenovice B - Nížkovice 2:2 (1:0)
    Ne 20.08. 10:00 Letonice B - Bošovice 2:1 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Rašovice - Vážany B 4:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Velešovice - Hodějice 1:2 (0:1)
    Ne 20.08. 16:30 Němčany B - Bučovice B 3:2 (0:1)
    Ne 20.08. 16:30 Lovčičky - Slavíkovice 3:0 (1:0)
    25.08. 17:30 Šaratice B - Dražovice B 1:1 (0:1)

    3.kolo

    So 26.08. 10:45 Vážany B - Letonice B 1:5 (0:0)
    So 26.08. 16:00 Hodějice - Němčany B 2:0 (2:0)
    Ne 27.08. 10:00 Bučovice B - Lovčičky 3:2 (0:1)
    Ne 27.08. 10:00 Dražovice B - Křenovice B 7:0
    Ne 27.08. 16:30 Slavíkovice - Šaratice B 10:0 (5:0)
    Ne 27.08. 16:30 Bošovice - Velešovice 7:1 (3:0)
    Ne 27.08. 16:30 Nížkovice - Rašovice 4:2 (4:2)

    4.kolo

    Ne 03.09. 10:00 Letonice B - Nížkovice 3:1 (0:1)
    Ne 03.09. 16:30 Šaratice B - Křenovice B 9:0 (6:0)
    Ne 03.09. 16:30 Rašovice - Dražovice B 0:0 (0:0)
    Ne 03.09. 16:30 Velešovice - Vážany B 9:0 (4:0)
    Ne 03.09. 16:30 Němčany B - Bošovice 7:3 (5:2)
    Ne 03.09. 16:30 Lovčičky - Hodějice 2:2 (1:1)
    Ne 03.09. 16:30 Slavíkovice - Bučovice B 2:2 (2:1)

    5.kolo

    So 09.09. 16:00 Nížkovice - Velešovice 2:5 (0:2)
    So 09.09. 16:30 Vážany B - Němčany B 1:3 (0:1)
    So 09.09. 16:30 Křenovice B - Rašovice 1:1 (0:1)
    Ne 10.09. 10:00 Bučovice B - Šaratice B 2:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:30 Hodějice - Slavíkovice 0:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:30 Bošovice - Lovčičky 1:2 (1:0)
    Ne 10.09. 16:30 Dražovice B - Letonice B 4:3 (1:0)

    6.kolo

    So 16.09. 13:30 Němčany B - Nížkovice 6:1 (2:0)
    Ne 17.09. 10:00 Letonice B - Křenovice B 6:1 (2:0)
    Ne 17.09. 10:00 Bučovice B - Hodějice 3:1 (3:1)
    Ne 17.09. 16:00 Šaratice B - Rašovice 5:2 (3:0)
    Ne 17.09. 16:00 Velešovice - Dražovice B 5:2 (3:1)
    Ne 17.09. 16:00 Lovčičky - Vážany B 9:0 (3:0)
    Ne 17.09. 16:00 Slavíkovice - Bošovice 1:2 (1:1)

    7.kolo

    So 23.09. 16:00 Vážany B - Slavíkovice 5:2 (1:2)
    So 23.09. 16:00 Křenovice B - Velešovice 0:9 (0:6)
    Ne 24.09. 10:30 Dražovice B - Němčany B 0:2 (0:0)
    Ne 24.09. 16:00 Hodějice - Šaratice B 7:1 (1:0)
    Ne 24.09. 16:00 Bošovice - Bučovice B 3:1 (1:1)
    Ne 24.09. 16:00 Nížkovice - Lovčičky 0:3
    Ne 24.09. 16:00 Rašovice - Letonice B 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 30.09. 15:00 Lovčičky - Dražovice B 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 10:00 Bučovice B - Vážany B 9:0 (6:0)
    Ne 01.10. 15:30 Šaratice B - Letonice B 0:8 (0:1)
    Ne 01.10. 15:30 Velešovice - Rašovice 8:1 (5:1)
    Ne 01.10. 15:30 Němčany B - Křenovice B 5:1 (4:0)
    Ne 01.10. 15:30 Slavíkovice - Nížkovice 4:3 (4:0)
    Ne 01.10. 15:30 Hodějice - Bošovice 1:2 (0:1)

    9.kolo

    Čt 28.09. 15:30 Bošovice - Šaratice B 7:4 (3:3)
    So 07.10. 15:30 Vážany B - Hodějice 1:6 (1:1)
    So 07.10. 15:30 Křenovice B - Lovčičky 2:2 (0:2)
    Ne 08.10. 10:00 Letonice B - Velešovice 4:2 (1:2)
    Ne 08.10. 10:30 Dražovice B - Slavíkovice 1:3 (1:1)
    Ne 08.10. 15:30 Nížkovice - Bučovice B 2:3 (1:2)
    Ne 08.10. 15:30 Rašovice - Němčany B 4:1 (0:0)

    10.kolo

    Ne 15.10. 10:00 Bučovice B - Dražovice B 0:1 (0:1)
    Ne 15.10. 15:30 Šaratice B - Velešovice 3:2 (1:1)
    Ne 15.10. 15:30 Němčany B - Letonice B 1:1 (0:1)
    Ne 15.10. 15:30 Lovčičky - Rašovice 0:0 (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Slavíkovice - Křenovice B 3:7 (1:3)
    Ne 15.10. 15:30 Hodějice - Nížkovice 1:1 (1:0)
    Ne 15.10. 15:30 Bošovice - Vážany B 3:0

    11.kolo

    So 21.10. 15:00 Vážany B - Šaratice B 2:7 (0:4)
    So 21.10. 15:00 Rašovice - Slavíkovice 2:0 (0:0)
    Ne 22.10. 10:00 Letonice B - Lovčičky 2:2 (2:1)
    Ne 22.10. 10:30 Dražovice B - Hodějice 1:1 (0:1)
    Ne 22.10. 15:00 Nížkovice - Bošovice 0:1 (0:0)
    Ne 22.10. 15:00 Křenovice B - Bučovice B 0:4 (0:2)
    Ne 19.11. 13:00 Velešovice - Němčany B 4:1 (2:0)

    12.kolo

    So 28.10. 14:00 Vážany B - Nížkovice 1:2 (1:2)
    Ne 29.10. 10:00 Bučovice B - Rašovice 1:0 (0:0)
    Ne 29.10. 14:00 Šaratice B - Němčany B 0:1 (0:0)
    Ne 29.10. 14:00 Lovčičky - Velešovice 0:0 (0:0)
    Ne 29.10. 14:00 Hodějice - Křenovice B 4:1 (1:1)
    Ne 29.10. 14:00 Bošovice - Dražovice B 0:3 (0:0)
    Ne 19.11. 13:30 Slavíkovice - Letonice B 0:2 (0:0)

    13.kolo

    So 04.11. 13:30 Křenovice B - Bošovice 3:0 (2:0)
    Ne 05.11. 10:00 Dražovice B - Vážany B 3:0 (1:0)
    Ne 05.11. 10:00 Letonice B - Bučovice B 5:0 (3:0)
    Ne 05.11. 13:30 Nížkovice - Šaratice B 2:0 (1:0)
    Ne 05.11. 13:30 Rašovice - Hodějice 1:3 (1:0)
    Ne 05.11. 13:30 Velešovice - Slavíkovice 0:1 (0:0)
    Ne 05.11. 13:30 Němčany B - Lovčičky 0:0 (0:0)

    14.kolo

    So 11.11. 13:30 Rašovice - Bošovice 2:1 (1:0)
    Ne 12.11. 10:00 Letonice B - Hodějice 1:4 (0:2)
    Ne 12.11. 10:00 Dražovice B - Nížkovice 1:1 (1:0)
    Ne 12.11. 13:30 Šaratice B - Lovčičky 2:4 (1:4)
    Ne 12.11. 13:30 Němčany B - Slavíkovice 2:0 (2:0)
    Ne 12.11. 13:30 Velešovice - Bučovice B 0:6 (0:3)
    Ne 12.11. 13:30 Křenovice B - Vážany B 5:0 (3:0)

    16.kolo

    30.03. 15:00 Křenovice B - Dražovice B 2:2 (2:0)
    Ne 01.04. 10:00 Letonice B - Vážany B 6:1 (2:1)
    Ne 01.04. 15:00 Šaratice B - Slavíkovice 0:3 (0:1)
    Ne 01.04. 15:00 Lovčičky - Bučovice B 1:2 (0:1)
    Ne 01.04. 15:00 Němčany B - Hodějice 1:1 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Velešovice - Bošovice 2:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Rašovice - Nížkovice 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 07.04. 16:00 Křenovice B - Šaratice B 0:4 (0:2)
    So 07.04. 16:00 Vážany B - Velešovice 2:4 (1:3)
    So 07.04. 16:00 Bučovice B - Slavíkovice 1:2 (1:1)
    Ne 08.04. 10:30 Dražovice B - Rašovice 6:2 (4:1)
    Ne 08.04. 16:00 Nížkovice - Letonice B 2:5 (0:3)
    Ne 08.04. 16:00 Bošovice - Němčany B 2:2 (1:0)
    Ne 08.04. 16:00 Hodějice - Lovčičky 5:1 (4:1)

    18.kolo

    Ne 15.04. 10:00 Letonice B - Dražovice B 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 16:00 Šaratice B - Bučovice B 1:3 (0:2)
    Ne 15.04. 16:00 Slavíkovice - Hodějice 2:2 (0:2)
    Ne 15.04. 16:00 Lovčičky - Bošovice 2:1 (2:1)
    Ne 15.04. 16:00 Němčany B - Vážany B 5:1 (3:1)
    Ne 15.04. 16:00 Velešovice - Nížkovice 2:2 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Rašovice - Křenovice B 4:2 (3:2)

    19.kolo

    So 21.04. 16:30 Křenovice B - Letonice B 0:4 (0:1)
    So 21.04. 16:30 Vážany B - Lovčičky 0:3 (0:0)
    Ne 22.04. 10:00 Dražovice B - Velešovice 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:30 Rašovice - Šaratice B 5:0 (3:0)
    Ne 22.04. 16:30 Nížkovice - Němčany B 1:2 (1:1)
    Ne 22.04. 16:30 Bošovice - Slavíkovice 2:0 (0:0)
    Ne 22.04. 16:30 Hodějice - Bučovice B 5:1 (2:0)

    20.kolo

    So 28.04. 16:30 Bučovice B - Bošovice 2:1 (2:0)
    Ne 29.04. 10:00 Letonice B - Rašovice 6:1 (2:1)
    Ne 29.04. 16:30 Šaratice B - Hodějice 2:2 (0:0)
    Ne 29.04. 16:30 Slavíkovice - Vážany B 7:0 (5:0)
    Ne 29.04. 16:30 Lovčičky - Nížkovice 2:1 (1:0)
    Ne 29.04. 16:30 Němčany B - Dražovice B 3:1 (1:0)
    Ne 29.04. 16:30 Velešovice - Křenovice B 8:1 (4:0)

    21.kolo

    So 05.05. 16:30 Křenovice B - Němčany B 1:0 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Vážany B - Bučovice B 1:2 (1:1)
    Ne 06.05. 10:00 Letonice B - Šaratice B 10:3 (7:1)
    Ne 06.05. 10:00 Dražovice B - Lovčičky 1:2 (1:1)
    Ne 06.05. 16:30 Rašovice - Velešovice 2:4 (1:2)
    Ne 06.05. 16:30 Nížkovice - Slavíkovice 1:1 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Bošovice - Hodějice 1:2 (0:1)

    22.kolo

    So 12.05. 16:30 Bučovice B - Nížkovice 2:0 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Šaratice B - Bošovice 2:2 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Hodějice - Vážany B 8:2 (5:1)
    Ne 13.05. 16:30 Slavíkovice - Dražovice B 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Lovčičky - Křenovice B 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Němčany B - Rašovice 4:0 (2:0)
    Ne 13.05. 16:30 Velešovice - Letonice B 1:2 (1:0)

    23.kolo

    So 19.05. 16:30 Křenovice B - Slavíkovice 1:2 (0:2)
    So 19.05. 16:30 Vážany B - Bošovice 1:3 (0:1)
    Ne 20.05. 10:00 Letonice B - Němčany B 1:4 (1:1)
    Ne 20.05. 10:00 Dražovice B - Bučovice B 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Velešovice - Šaratice B 10:0 (5:0)
    Ne 20.05. 16:30 Rašovice - Lovčičky 4:1 (3:0)
    Ne 20.05. 16:30 Nížkovice - Hodějice 1:6 (0:0)

    24.kolo

    So 26.05. 16:30 Bučovice B - Křenovice B 1:0 (1:0)
    Ne 27.05. 16:30 Šaratice B - Vážany B 3:1 (1:1)
    Ne 27.05. 16:30 Bošovice - Nížkovice 7:0 (3:0)
    Ne 27.05. 16:30 Hodějice - Dražovice B 7:1 (4:1)
    Ne 27.05. 16:30 Slavíkovice - Rašovice 6:3 (4:1)
    Ne 27.05. 16:30 Lovčičky - Letonice B 2:3 (1:2)
    Ne 27.05. 16:30 Němčany B - Velešovice 5:1 (1:0)

    25.kolo

    So 02.06. 16:30 Křenovice B - Hodějice 0:5 (0:1)
    Ne 03.06. 10:00 Letonice B - Slavíkovice 6:0 (2:0)
    Ne 03.06. 10:00 Dražovice B - Bošovice 1:2 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 Němčany B - Šaratice B 6:0 (3:0)
    Ne 03.06. 16:30 Velešovice - Lovčičky 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 16:30 Rašovice - Bučovice B 1:8 (0:5)
    Ne 03.06. 16:30 Nížkovice - Vážany B 12:0 (5:0)

    26.kolo

    So 09.06. 16:30 Vážany B - Dražovice B 5:7 (0:3)
    So 09.06. 16:30 Bučovice B - Letonice B 0:1 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Šaratice B - Nížkovice 1:4 (0:2)
    Ne 10.06. 16:30 Bošovice - Křenovice B 4:0 (2:0)
    Ne 10.06. 16:30 Hodějice - Rašovice 10:0 (6:0)
    Ne 10.06. 16:30 Slavíkovice - Velešovice 4:2 (1:2)
    Ne 10.06. 16:30 Lovčičky - Němčany B 2:2 (0:0)

    15.kolo

    So 16.06. 14:15 Vážany B - Rašovice 4:2 (0:2)
    So 16.06. 16:30 Bučovice B - Němčany B 1:3 (1:0)
    Ne 17.06. 10:00 Dražovice B - Šaratice B 5:0 (3:0)
    Ne 17.06. 16:30 Nížkovice - Křenovice B 3:2 (1:0)
    Ne 17.06. 16:30 Bošovice - Letonice B 5:2 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Hodějice - Velešovice 3:4 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Slavíkovice - Lovčičky 3:2 (1:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 4 4 93:40 58
    2. 26 15 8 3 93:34 53
    3. 26 16 5 5 71:34 53
    4. 26 15 2 9 92:51 47
    5. 26 15 2 9 60:39 47
    6. 26 13 3 10 63:45 42
    7. 26 12 5 9 59:51 41
    8. 26 11 7 8 50:38 40
    9. 26 9 7 10 49:43 34
    10. 26 7 5 14 49:63 26
    11. 26 7 5 14 46:79 26
    12. 26 7 3 16 49:99 24
    13. 26 5 4 17 33:90 19
    14. 26 2 0 24 29:130 6