Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 5. dubna 2020
svátek má Miroslava.
Hlavní menu
  • ID: 1610
  • Návštěvy: 33/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4391
    Týden:
    33
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    2.kolo

    So 14.08. 11:45 Junior Děčín - Karlovy Vary 2:5 (1:2)
    So 14.08. 11:45 Neratovice - Mostecký FK B 1:1 (1:1)
    So 14.08. 12:00 Junior Praha - Roudnice 0:11 (0:5)
    Ne 15.08. 11:45 SK Kladno B - SK Rakovník 2:0 (1:0)
    Ne 15.08. 11:45 Sokolov - Bohemians 1905 B 5:0 (4:0)
    Ne 15.08. 12:00 Meteor - Teplice B 0:0 (0:0)
    St 01.09. 17:00 Ústí n/L - Podolí 4:2 (4:0)

    3.kolo

    So 21.08. 11:15 SK Rakovník - Ústí n/L 1:5 (0:3)
    So 21.08. 11:45 Teplice B - Junior Děčín 4:1 (2:0)
    So 21.08. 12:00 Bohemians 1905 B - Meteor 1:2 (0:0)
    Ne 22.08. 11:45 Podolí - Neratovice 3:3 (2:1)
    Ne 22.08. 11:45 Karlovy Vary - Junior Praha 13:0
    Ne 22.08. 12:00 Mostecký FK B - Sokolov 2:4 (1:3)
    Ne 22.08. 12:00 Roudnice - SK Kladno B 2:1 (1:0)

    4.kolo

    So 28.08. 11:45 Ústí n/L - Roudnice 2:4 (1:2)
    So 28.08. 11:45 Neratovice - SK Rakovník 0:2 (0:2)
    So 28.08. 12:00 Junior Praha - Teplice B 1:13 (0:7)
    So 28.08. 12:00 Bohemians 1905 B - Mostecký FK B 1:1 (0:0)
    Ne 29.08. 11:45 SK Kladno B - Karlovy Vary 5:1
    Ne 29.08. 11:45 Sokolov - Podolí 6:0 (5:0)
    Ne 29.08. 12:00 Meteor - Junior Děčín 2:4 (2:3)

    5.kolo

    So 04.09. 11:15 SK Rakovník - Sokolov 1:2 (1:1)
    So 04.09. 11:45 Teplice B - SK Kladno B 5:2 (1:2)
    So 04.09. 11:45 Junior Děčín - Junior Praha 11:0 (4:0)
    Ne 05.09. 11:45 Podolí - Bohemians 1905 B 0:2 (0:0)
    Ne 05.09. 11:45 Karlovy Vary - Ústí n/L 0:7 (0:5)
    Ne 05.09. 12:00 Mostecký FK B - Meteor 2:1 (1:0)
    Ne 05.09. 12:00 Roudnice - Neratovice 3:2 (1:2)

    6.kolo

    So 11.09. 11:45 Neratovice - Karlovy Vary 1:4
    So 11.09. 12:00 Meteor - Junior Praha 13:0 (6:0)
    So 11.09. 12:00 Bohemians 1905 B - SK Rakovník 3:3 (2:3)
    Ne 12.09. 11:45 SK Kladno B - Junior Děčín 2:3 (1:2)
    Ne 12.09. 11:45 Ústí n/L - Teplice B 2:1 (1:0)
    Ne 12.09. 11:45 Sokolov - Roudnice 4:0 (3:0)
    Ne 12.09. 12:00 Mostecký FK B - Podolí 2:1 (1:0)

    7.kolo

    So 18.09. 11:15 SK Rakovník - Mostecký FK B 0:1 (0:1)
    So 18.09. 11:45 Teplice B - Neratovice 4:2 (1:0)
    So 18.09. 11:45 Junior Děčín - Ústí n/L 1:3 (0:2)
    Ne 19.09. 11:45 Podolí - Meteor 0:4 (0:2)
    Ne 19.09. 11:45 Karlovy Vary - Sokolov 1:3 (0:2)
    Ne 19.09. 12:00 Roudnice - Bohemians 1905 B 3:0 (2:0)
    Ne 19.09. 12:00 Junior Praha - SK Kladno B 1:6

    8.kolo

    So 25.09. 11:45 Neratovice - Junior Děčín 1:4 (1:4)
    So 25.09. 12:00 Meteor - SK Kladno B 0:0 (0:0)
    So 25.09. 12:00 Bohemians 1905 B - Karlovy Vary 4:1 (1:0)
    Ne 26.09. 11:45 Ústí n/L - Junior Praha 10:0 (7:0)
    Ne 26.09. 11:45 Sokolov - Teplice B 0:0 (0:0)
    Ne 26.09. 12:00 Mostecký FK B - Roudnice 0:2 (0:2)
    St 13.10. 15:45 Podolí - SK Rakovník 2:3 (1:3)

    9.kolo

    So 02.10. 11:15 SK Rakovník - Meteor 0:3 (0:1)
    So 02.10. 11:45 Teplice B - Bohemians 1905 B 2:1 (1:1)
    So 02.10. 11:45 Junior Děčín - Sokolov 0:3 (0:0)
    Ne 03.10. 11:45 Karlovy Vary - Mostecký FK B 0:1
    Ne 03.10. 11:45 SK Kladno B - Ústí n/L 2:3
    Ne 03.10. 12:00 Roudnice - Podolí 1:0 (1:0)
    Ne 03.10. 12:00 Junior Praha - Neratovice 0:6 (0:3)

    10.kolo

    So 09.10. 11:15 SK Rakovník - Roudnice 1:4
    So 09.10. 11:45 Neratovice - SK Kladno B 4:2 (1:1)
    So 09.10. 12:00 Bohemians 1905 B - Junior Děčín 2:2 (1:1)
    Ne 10.10. 11:45 Sokolov - Junior Praha 11:0 (3:0)
    Ne 10.10. 11:45 Podolí - Karlovy Vary 4:6 (2:5)
    Ne 10.10. 12:00 Meteor - Ústí n/L 3:4 (0:0)
    Ne 10.10. 12:00 Mostecký FK B - Teplice B 2:1 (1:1)

    11.kolo

    So 16.10. 11:15 Ústí n/L - Neratovice 8:0 (3:0)
    So 16.10. 11:45 Teplice B - Podolí 5:0 (3:0)
    So 16.10. 11:45 Junior Děčín - Mostecký FK B 0:0 (0:0)
    Ne 17.10. 11:45 Karlovy Vary - SK Rakovník 2:4 (1:2)
    Ne 17.10. 11:45 SK Kladno B - Sokolov 1:2 (0:0)
    Ne 17.10. 12:00 Roudnice - Meteor 1:1 (1:1)
    Ne 17.10. 12:00 Junior Praha - Bohemians 1905 B 1:2

    12.kolo

    So 23.10. 11:15 SK Rakovník - Teplice B 0:1 (0:0)
    So 23.10. 11:30 Meteor - Neratovice 4:0 (2:0)
    So 23.10. 12:00 Bohemians 1905 B - SK Kladno B 4:0 (3:0)
    Ne 24.10. 11:45 Sokolov - Ústí n/L 5:2 (4:1)
    Ne 24.10. 11:45 Podolí - Junior Děčín 3:2 (0:1)
    Ne 24.10. 12:00 Mostecký FK B - Junior Praha 9:1
    Ne 24.10. 12:00 Roudnice - Karlovy Vary 4:0 (1:0)

    13.kolo

    So 30.10. 11:45 Teplice B - Roudnice 5:1 (2:0)
    So 30.10. 11:45 Junior Děčín - SK Rakovník 0:0 (0:0)
    So 30.10. 11:45 Ústí n/L - Bohemians 1905 B 0:2 (0:2)
    So 30.10. 11:45 Neratovice - Sokolov 1:2 (1:1)
    Ne 31.10. 11:45 Karlovy Vary - Meteor 1:0 (0:0)
    Ne 31.10. 11:45 SK Kladno B - Mostecký FK B 1:3 (0:2)
    Ne 31.10. 12:00 Junior Praha - Podolí 1:2 (1:0)

    1.kolo

    So 06.11. 11:15 SK Rakovník - Junior Praha 1:0 (1:0)
    Ne 07.11. 11:45 Sokolov - Meteor 3:0 (2:0)
    Ne 07.11. 11:45 Bohemians 1905 B - Neratovice 2:2 (1:0)
    Ne 07.11. 12:00 Mostecký FK B - Ústí n/L 1:2 (0:1)
    Ne 07.11. 12:00 Roudnice - Junior Děčín 2:0 (1:0)
    Ne 07.11. 12:00 Karlovy Vary - Teplice B 0:3 (0:1)
    Ne 07.11. 12:15 Podolí - SK Kladno B 0:4 (0:2)

    15.kolo

    So 19.03. 11:15 SK Rakovník - SK Kladno B 0:2 (0:1)
    Ne 20.03. 11:45 Teplice B - Meteor 6:1 (2:1)
    Ne 20.03. 11:45 Karlovy Vary - Junior Děčín 1:2 (1:1)
    Ne 20.03. 11:45 Podolí - Ústí n/L 2:7 (2:4)
    Ne 20.03. 12:00 Roudnice - Junior Praha 5:0 (2:0)
    Ne 20.03. 12:00 Mostecký FK B - Neratovice 1:3 (1:2)
    Ne 20.03. 12:00 Bohemians 1905 B - Sokolov 0:2 (0:1)

    16.kolo

    So 26.03. 11:45 Neratovice - Podolí 5:0 (1:0)
    So 26.03. 11:45 SK Kladno B - Roudnice 2:2
    So 26.03. 11:45 Junior Děčín - Teplice B 1:6
    Ne 27.03. 11:45 Sokolov - Mostecký FK B 7:0 (4:0)
    Ne 27.03. 11:45 Ústí n/L - SK Rakovník 5:1 (4:0)
    Ne 27.03. 12:00 Meteor - Bohemians 1905 B 0:2 (0:0)
    Ne 27.03. 12:00 Junior Praha - Karlovy Vary 0:9

    17.kolo

    So 02.04. 11:15 SK Rakovník - Neratovice 1:3 (0:0)
    So 02.04. 11:45 Junior Děčín - Meteor 0:2 (0:1)
    So 02.04. 11:45 Teplice B - Junior Praha 4:1 (1:1)
    Ne 03.04. 11:45 Karlovy Vary - SK Kladno B 1:5
    Ne 03.04. 11:45 Podolí - Sokolov 0:5 (0:3)
    Ne 03.04. 12:00 Roudnice - Ústí n/L 0:2 (0:0)
    Ne 03.04. 12:00 Mostecký FK B - Bohemians 1905 B 4:1 (2:0)

    18.kolo

    So 09.04. 11:45 Neratovice - Roudnice 2:1 (2:1)
    So 09.04. 12:00 Bohemians 1905 B - Podolí 4:0 (1:0)
    So 09.04. 12:00 Junior Praha - Junior Děčín 1:4 (1:3)
    So 09.04. 15:45 SK Kladno B - Teplice B 1:3 (1:1)
    Ne 10.04. 11:45 Sokolov - SK Rakovník 3:0 (1:0)
    Ne 10.04. 11:45 Ústí n/L - Karlovy Vary 3:1 (0:1)
    Ne 10.04. 12:00 Meteor - Mostecký FK B 4:0 (3:0)

    19.kolo

    So 16.04. 11:15 SK Rakovník - Bohemians 1905 B 0:2 (0:1)
    So 16.04. 11:45 Junior Děčín - SK Kladno B 4:0
    So 16.04. 11:45 Teplice B - Ústí n/L 4:4 (2:3)
    Ne 17.04. 11:45 Karlovy Vary - Neratovice 5:4 (2:3)
    Ne 17.04. 11:45 Podolí - Mostecký FK B 0:6
    Ne 17.04. 12:00 Junior Praha - Meteor 0:9 (0:4)
    Ne 17.04. 12:00 Roudnice - Sokolov 1:4 (0:2)

    20.kolo

    St 20.04. 16:15 Neratovice - Teplice B 0:8 (0:3)
    Čt 21.04. 12:00 Meteor - Podolí 5:2 (2:2)
    So 23.04. 11:45 Ústí n/L - Junior Děčín 3:1 (0:1)
    So 23.04. 12:00 Bohemians 1905 B - Roudnice 3:0 (3:0)
    So 23.04. 15:45 SK Kladno B - Junior Praha 6:0
    Ne 24.04. 11:45 Sokolov - Karlovy Vary 2:1 (1:1)
    Ne 24.04. 12:00 Mostecký FK B - SK Rakovník 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 30.04. 11:15 SK Rakovník - Podolí 6:0 (3:0)
    So 30.04. 11:45 Junior Děčín - Neratovice 0:0
    So 30.04. 11:45 Teplice B - Sokolov 2:1 (2:0)
    Ne 01.05. 11:45 SK Kladno B - Meteor 4:1 (3:1)
    Ne 01.05. 11:45 Karlovy Vary - Bohemians 1905 B 6:2 (6:0)
    Ne 01.05. 12:00 Junior Praha - Ústí n/L 0:8 (0:5)
    Ne 01.05. 12:00 Roudnice - Mostecký FK B 1:2

    22.kolo

    So 07.05. 11:45 Neratovice - Junior Praha 7:1 (2:1)
    So 07.05. 12:00 Meteor - SK Rakovník 3:1 (1:1)
    So 07.05. 12:00 Bohemians 1905 B - Teplice B 1:2 (1:0)
    Ne 08.05. 11:45 Podolí - Roudnice 3:0
    Ne 08.05. 11:45 Sokolov - Junior Děčín 3:3 (3:1)
    Ne 08.05. 11:45 Ústí n/L - SK Kladno B 5:0 (2:0)
    Ne 08.05. 12:00 Mostecký FK B - Karlovy Vary 0:1 (0:1)

    23.kolo

    So 14.05. 11:45 Ústí n/L - Meteor 4:0 (0:0)
    So 14.05. 11:45 Junior Děčín - Bohemians 1905 B 0:3 (0:1)
    So 14.05. 11:45 Teplice B - Mostecký FK B 3:1 (2:1)
    Ne 15.05. 11:45 SK Kladno B - Neratovice 2:1 (1:0)
    Ne 15.05. 11:45 Karlovy Vary - Podolí 8:0 (4:0)
    Ne 15.05. 12:00 Junior Praha - Sokolov 0:16 (0:11)
    Ne 15.05. 12:00 Roudnice - SK Rakovník 1:1 (0:0)

    24.kolo

    So 21.05. 11:15 SK Rakovník - Karlovy Vary 3:0
    So 21.05. 11:45 Neratovice - Ústí n/L 1:2 (0:0)
    So 21.05. 12:00 Meteor - Roudnice 2:2 (1:0)
    So 21.05. 12:00 Bohemians 1905 B - Junior Praha 9:0 (4:0)
    Ne 22.05. 11:45 Podolí - Teplice B 0:5 (0:0)
    Ne 22.05. 11:45 Sokolov - SK Kladno B 4:1 (3:0)
    Ne 22.05. 12:00 Mostecký FK B - Junior Děčín 1:1 (1:0)

    25.kolo

    So 28.05. 11:45 Neratovice - Meteor 2:1 (0:1)
    So 28.05. 11:45 Ústí n/L - Sokolov 0:2 (0:1)
    So 28.05. 11:45 Junior Děčín - Podolí 7:0 (2:0)
    So 28.05. 11:45 Teplice B - SK Rakovník 4:3 (1:2)
    Ne 29.05. 11:45 SK Kladno B - Bohemians 1905 B 2:3 (2:1)
    Ne 29.05. 11:45 Karlovy Vary - Roudnice 0:2 (0:1)
    Ne 29.05. 12:00 Junior Praha - Mostecký FK B 0:5 (0:2)

    26.kolo

    St 01.06. 14:45 Meteor - Sokolov 0:4 (0:1)
    So 04.06. 11:15 SK Rakovník - Junior Děčín 1:2 (1:1)
    So 04.06. 12:00 Bohemians 1905 B - Ústí n/L 2:1 (2:0)
    Ne 05.06. 11:45 Podolí - Junior Praha 6:4 (5:1)
    Ne 05.06. 11:45 Sokolov - Neratovice 5:4 (4:3)
    Ne 05.06. 12:00 Meteor - Karlovy Vary 3:1 (1:0)
    Ne 05.06. 12:00 Roudnice - Teplice B 3:1 (3:0)
    Ne 05.06. 12:00 Mostecký FK B - SK Kladno B 3:3 (3:2)

    14.kolo

    St 08.06. 12:45 Teplice B - Karlovy Vary 3:0 (2:0)
    St 08.06. 17:45 Neratovice - Bohemians 1905 B 3:2 (2:1)
    So 11.06. 11:45 Ústí n/L - Mostecký FK B 7:2 (4:0)
    So 11.06. 11:45 Junior Děčín - Roudnice 0:2 (0:1)
    Ne 12.06. 11:45 SK Kladno B - Podolí 6:0 (2:0)
    Ne 12.06. 12:00 Junior Praha - SK Rakovník 0:1 (0:0)
    Správce soutěže: X X

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 23 2 1 108:20 71
    2. 26 20 3 3 95:29 63
    3. 26 20 1 5 103:38 61
    4. 26 14 4 8 58:38 46
    5. 26 13 4 9 58:42 43
    6. 26 11 5 10 50:47 38
    7. 26 11 4 11 64:44 37
    8. 26 10 3 13 62:55 33
    9. 26 9 6 11 55:50 33
    10. 26 9 4 13 58:68 31
    11. 26 10 0 16 68:67 30
    12. 26 8 3 15 35:50 27
    13. 26 4 1 21 30:111 13
    14. 26 0 0 26 12:197 0