Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 2. dubna 2020
svátek má Erika.
Hlavní menu
  • ID: 1598
  • Návštěvy: 37/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4704
    Týden:
    37
    Dnes:
    5
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 05.08. 15:00 Hořovicko - Brandýs 1:1 (0:1)
    So 05.08. 17:00 Černolice - Nelahozeves 1:0 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Čelákovice - Teplýšovice 0:2 (0:0)
    So 05.08. 17:00 Úvaly - FC Jesenice 3:0 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Sedlčany - Stará Boleslav 0:2 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 SK Rakovník - Cementárna Beroun 3:0 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Nymburk - Nové Strašecí 2:0 (0:0)
    Ne 06.08. 17:00 Semice - Jesenice 5:2 (1:1)

    2.kolo

    So 12.08. 10:15 Brandýs - Nymburk 1:0 (0:0)
    So 12.08. 17:00 FC Jesenice - Semice 0:1 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Nové Strašecí - Úvaly 2:1 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Cementárna Beroun - Hořovicko 1:1 (0:0)
    So 12.08. 17:00 Teplýšovice - SK Rakovník 3:0 (1:0)
    So 12.08. 17:00 Stará Boleslav - Čelákovice 0:2 (0:2)
    So 12.08. 17:00 Černolice - Sedlčany 2:1 (1:0)
    Ne 13.08. 17:00 Nelahozeves - Jesenice 2:2 (0:0)

    3.kolo

    So 19.08. 17:00 Čelákovice - Černolice 3:1 (2:0)
    So 19.08. 17:00 Hořovicko - Teplýšovice 0:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Úvaly - Brandýs 2:2 (1:1)
    So 19.08. 17:00 Jesenice - FC Jesenice 0:1 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 Sedlčany - Nelahozeves 1:0 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 SK Rakovník - Stará Boleslav 2:1 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 Nymburk - Cementárna Beroun 0:1 (0:0)
    Ne 20.08. 17:00 Semice - Nové Strašecí 2:6 (2:2)

    4.kolo

    So 26.08. 10:15 Brandýs - Semice 2:3 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Nové Strašecí - Jesenice 1:0 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Cementárna Beroun - Úvaly 2:1 (1:1)
    So 26.08. 17:00 Teplýšovice - Nymburk 2:0 (1:0)
    So 26.08. 17:00 Stará Boleslav - Hořovicko 1:0 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Černolice - SK Rakovník 1:2 (0:0)
    Ne 27.08. 17:00 Nelahozeves - FC Jesenice 1:3 (0:2)
    Ne 27.08. 17:00 Sedlčany - Čelákovice 1:4 (1:2)

    5.kolo

    So 02.09. 17:00 Čelákovice - Nelahozeves 4:0 (4:0)
    So 02.09. 17:00 Hořovicko - Černolice 0:2 (0:1)
    So 02.09. 17:00 Úvaly - Teplýšovice 0:0 (0:0)
    So 02.09. 17:00 Jesenice - Brandýs 0:0 (0:0)
    So 02.09. 17:00 FC Jesenice - Nové Strašecí 2:2 (1:1)
    Ne 03.09. 17:00 SK Rakovník - Sedlčany 3:0 (2:0)
    Ne 03.09. 17:00 Nymburk - Stará Boleslav 0:0 (0:0)
    Ne 03.09. 17:00 Semice - Cementárna Beroun 2:0 (0:0)

    6.kolo

    So 09.09. 10:15 Brandýs - FC Jesenice 3:3 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Cementárna Beroun - Jesenice 3:1 (1:0)
    So 09.09. 17:00 Teplýšovice - Semice 0:5 (0:1)
    So 09.09. 17:00 Stará Boleslav - Úvaly 1:2 (0:2)
    So 09.09. 17:00 Černolice - Nymburk 3:1 (2:0)
    So 09.09. 17:00 Čelákovice - SK Rakovník 2:0 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Nelahozeves - Nové Strašecí 0:3 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 Sedlčany - Hořovicko 7:3 (4:3)

    7.kolo

    So 16.09. 16:30 Hořovicko - Čelákovice 2:0 (0:0)
    So 16.09. 16:30 Úvaly - Černolice 2:0 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Jesenice - Teplýšovice 1:0 (0:0)
    So 16.09. 16:30 FC Jesenice - Cementárna Beroun 2:2 (0:2)
    So 16.09. 16:30 Nové Strašecí - Brandýs 2:1 (2:0)
    Ne 17.09. 16:30 SK Rakovník - Nelahozeves 2:1 (2:0)
    Ne 17.09. 16:30 Nymburk - Sedlčany 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 16:30 Semice - Stará Boleslav 2:0 (1:0)

    8.kolo

    So 23.09. 16:30 Cementárna Beroun - Nové Strašecí 2:1 (2:0)
    So 23.09. 16:30 Teplýšovice - FC Jesenice 4:2 (1:1)
    So 23.09. 16:30 Stará Boleslav - Jesenice 2:0 (1:0)
    So 23.09. 16:30 Černolice - Semice 0:2 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Čelákovice - Nymburk 7:0 (3:0)
    Ne 24.09. 16:30 Nelahozeves - Brandýs 3:1 (3:0)
    Ne 24.09. 16:30 Sedlčany - Úvaly 0:0 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 SK Rakovník - Hořovicko 3:1 (1:0)

    9.kolo

    So 30.09. 10:15 Brandýs - Cementárna Beroun 2:1 (0:0)
    So 30.09. 16:00 Hořovicko - Nelahozeves 2:0 (0:0)
    So 30.09. 16:00 Úvaly - Čelákovice 1:1 (1:1)
    So 30.09. 16:00 Jesenice - Černolice 4:0 (2:0)
    So 30.09. 16:00 FC Jesenice - Stará Boleslav 3:2 (0:1)
    So 30.09. 16:00 Nové Strašecí - Teplýšovice 1:0 (1:0)
    Ne 01.10. 16:00 Nymburk - SK Rakovník 0:1 (0:0)
    Ne 01.10. 16:00 Semice - Sedlčany 2:1 (0:0)

    10.kolo

    So 07.10. 16:00 Teplýšovice - Brandýs 0:0 (0:0)
    So 07.10. 16:00 Stará Boleslav - Nové Strašecí 1:5 (0:2)
    So 07.10. 16:00 Černolice - FC Jesenice 3:1 (2:1)
    So 07.10. 16:00 Čelákovice - Semice 2:0 (1:0)
    So 07.10. 16:00 Hořovicko - Nymburk 0:2 (0:2)
    Ne 08.10. 16:00 Nelahozeves - Cementárna Beroun 2:3 (1:2)
    Ne 08.10. 16:00 Sedlčany - Jesenice 4:1 (2:0)
    Ne 08.10. 16:00 SK Rakovník - Úvaly 4:0 (2:0)

    11.kolo

    So 14.10. 10:15 Brandýs - Stará Boleslav 1:2 (0:1)
    So 14.10. 16:00 Úvaly - Hořovicko 1:0 (0:0)
    So 14.10. 16:00 Jesenice - Čelákovice 0:3 (0:0)
    So 14.10. 16:00 FC Jesenice - Sedlčany 2:3 (1:1)
    So 14.10. 16:00 Nové Strašecí - Černolice 1:1 (1:1)
    So 14.10. 16:00 Cementárna Beroun - Teplýšovice 3:3 (1:0)
    Ne 15.10. 16:00 Nymburk - Nelahozeves 1:0 (0:0)
    Ne 15.10. 16:00 Semice - SK Rakovník 0:2 (0:0)

    12.kolo

    So 21.10. 15:30 Stará Boleslav - Cementárna Beroun 2:2 (2:1)
    So 21.10. 15:30 Černolice - Brandýs 0:1 (0:0)
    So 21.10. 15:30 Čelákovice - FC Jesenice 2:0 (2:0)
    So 21.10. 15:30 Hořovicko - Semice 0:1 (0:0)
    Ne 22.10. 15:30 Nelahozeves - Teplýšovice 3:2 (2:2)
    Ne 22.10. 15:30 Sedlčany - Nové Strašecí 2:2 (2:1)
    Ne 22.10. 15:30 SK Rakovník - Jesenice 3:1 (0:1)
    Ne 22.10. 15:30 Nymburk - Úvaly 2:1 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 10:15 Brandýs - Sedlčany 1:3 (0:1)
    So 28.10. 14:30 Úvaly - Nelahozeves 2:0 (2:0)
    So 28.10. 14:30 Jesenice - Hořovicko 1:4 (1:3)
    So 28.10. 14:30 FC Jesenice - SK Rakovník 1:1 (1:0)
    So 28.10. 14:30 Nové Strašecí - Čelákovice 2:4 (1:4)
    So 28.10. 14:30 Cementárna Beroun - Černolice 1:1 (1:1)
    So 28.10. 14:30 Teplýšovice - Stará Boleslav 2:5 (2:1)
    Ne 29.10. 14:30 Semice - Nymburk 0:4 (0:2)

    14.kolo

    So 04.11. 14:00 Černolice - Teplýšovice 8:1 (4:1)
    So 04.11. 14:00 Čelákovice - Brandýs 4:1 (3:1)
    So 04.11. 14:00 Hořovicko - FC Jesenice 5:2 (1:2)
    So 04.11. 14:00 Úvaly - Semice 4:0 (2:0)
    Ne 05.11. 14:00 Nelahozeves - Stará Boleslav 3:0 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Sedlčany - Cementárna Beroun 2:1 (1:1)
    Ne 05.11. 14:00 SK Rakovník - Nové Strašecí 3:1 (2:0)
    Ne 05.11. 14:00 Nymburk - Jesenice 3:1 (1:1)

    15.kolo

    So 11.11. 10:15 Brandýs - SK Rakovník 1:1 (1:1)
    So 11.11. 14:00 Jesenice - Úvaly 5:4 (4:0)
    So 11.11. 14:00 FC Jesenice - Nymburk 2:1 (2:1)
    So 11.11. 14:00 Nové Strašecí - Hořovicko 4:1 (2:1)
    So 11.11. 14:00 Cementárna Beroun - Čelákovice 0:2 (0:1)
    So 11.11. 14:00 Teplýšovice - Sedlčany 2:0 (1:0)
    So 11.11. 14:00 Stará Boleslav - Černolice 4:1 (2:1)
    Ne 12.11. 14:00 Semice - Nelahozeves 3:0 (3:0)

    16.kolo

    So 10.03. 10:15 Brandýs - Hořovicko 0:0 (0:0)
    So 10.03. 14:30 FC Jesenice - Úvaly 3:0 (2:0)
    So 10.03. 14:30 Nové Strašecí - Nymburk 1:0 (1:0)
    So 10.03. 14:30 Cementárna Beroun - SK Rakovník 1:0 (1:0)
    So 10.03. 14:30 Teplýšovice - Čelákovice 0:7 (0:2)
    So 10.03. 14:30 Stará Boleslav - Sedlčany 2:0 (1:0)
    So 10.03. 14:30 Jesenice - Semice 3:0 (1:0)
    Ne 11.03. 14:30 Nelahozeves - Černolice 0:1 (0:0)

    17.kolo

    So 17.03. 15:00 Jesenice - Nelahozeves 2:1 (0:1)
    So 17.03. 15:00 Úvaly - Nové Strašecí 3:2 (0:2)
    So 17.03. 15:00 Hořovicko - Cementárna Beroun 2:2 (0:1)
    So 17.03. 15:00 Čelákovice - Stará Boleslav 5:1 (2:0)
    Ne 18.03. 15:00 Semice - FC Jesenice 3:2 (0:2)
    Ne 18.03. 15:00 Nymburk - Brandýs 1:0 (1:0)
    Ne 18.03. 15:00 SK Rakovník - Teplýšovice 4:0 (0:0)
    Ne 18.03. 15:00 Sedlčany - Černolice 1:2 (1:0)

    18.kolo

    So 24.03. 10:15 Brandýs - Úvaly 0:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Černolice - Čelákovice 1:7 (1:6)
    So 24.03. 15:00 Stará Boleslav - SK Rakovník 0:0 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Teplýšovice - Hořovicko 3:2 (2:1)
    So 24.03. 15:00 Cementárna Beroun - Nymburk 1:1 (0:1)
    So 24.03. 15:00 Nové Strašecí - Semice 3:1 (2:0)
    So 24.03. 15:00 FC Jesenice - Jesenice 1:3 (0:2)
    Ne 25.03. 15:00 Nelahozeves - Sedlčany 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 31.03. 16:00 FC Jesenice - Nelahozeves 1:0 (0:0)
    So 31.03. 16:00 Jesenice - Nové Strašecí 3:0 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Úvaly - Cementárna Beroun 2:1 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Hořovicko - Stará Boleslav 1:2 (0:1)
    So 31.03. 16:00 Čelákovice - Sedlčany 8:1 (5:0)
    Ne 01.04. 16:00 Semice - Brandýs 3:1 (1:1)
    Ne 01.04. 16:00 Nymburk - Teplýšovice 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 16:00 SK Rakovník - Černolice 3:0 (1:0)

    20.kolo

    So 07.04. 16:30 Černolice - Hořovicko 2:1 (0:0)
    So 07.04. 16:30 Stará Boleslav - Nymburk 4:1 (2:0)
    So 07.04. 16:30 Teplýšovice - Úvaly 3:1 (1:1)
    So 07.04. 16:30 Cementárna Beroun - Semice 3:1 (1:0)
    So 07.04. 16:30 Brandýs - Jesenice 2:2 (2:1)
    So 07.04. 16:30 Nové Strašecí - FC Jesenice 1:0 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Nelahozeves - Čelákovice 1:1 (0:0)
    Ne 08.04. 16:30 Sedlčany - SK Rakovník 0:1 (0:0)

    21.kolo

    So 14.04. 16:30 Nové Strašecí - Nelahozeves 2:0 (2:0)
    So 14.04. 16:30 FC Jesenice - Brandýs 3:0 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Jesenice - Cementárna Beroun 1:2 (1:2)
    So 14.04. 16:30 Úvaly - Stará Boleslav 1:1 (1:0)
    So 14.04. 16:30 Hořovicko - Sedlčany 1:5 (0:2)
    So 14.04. 16:30 SK Rakovník - Čelákovice 0:2 (0:0)
    Ne 15.04. 16:30 Semice - Teplýšovice 3:0 (2:0)
    Ne 15.04. 16:30 Nymburk - Černolice 2:2 (2:2)

    22.kolo

    So 21.04. 10:15 Brandýs - Nové Strašecí 2:1 (1:1)
    So 21.04. 17:00 Čelákovice - Hořovicko 4:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Černolice - Úvaly 4:2 (2:1)
    So 21.04. 17:00 Stará Boleslav - Semice 4:0 (1:0)
    So 21.04. 17:00 Teplýšovice - Jesenice 1:0 (0:0)
    So 21.04. 17:00 Cementárna Beroun - FC Jesenice 2:3 (2:1)
    Ne 22.04. 17:00 Nelahozeves - SK Rakovník 2:2 (1:2)
    Ne 22.04. 17:00 Sedlčany - Nymburk 3:1 (0:0)

    23.kolo

    So 28.04. 10:15 Brandýs - Nelahozeves 4:0 (2:0)
    So 28.04. 17:00 Nové Strašecí - Cementárna Beroun 2:3 (2:1)
    So 28.04. 17:00 FC Jesenice - Teplýšovice 4:0 (2:0)
    So 28.04. 17:00 Jesenice - Stará Boleslav 3:0 (2:0)
    So 28.04. 17:00 Úvaly - Sedlčany 3:2 (1:1)
    So 28.04. 17:00 Hořovicko - SK Rakovník 0:6 (0:4)
    Ne 29.04. 17:00 Semice - Černolice 1:1 (1:1)
    Ne 29.04. 17:00 Nymburk - Čelákovice 1:4 (1:1)

    24.kolo

    So 05.05. 17:00 Čelákovice - Úvaly 4:0 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Černolice - Jesenice 3:1 (1:0)
    So 05.05. 17:00 Stará Boleslav - FC Jesenice 4:0 (2:0)
    So 05.05. 17:00 Teplýšovice - Nové Strašecí 0:0 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Cementárna Beroun - Brandýs 0:2 (0:3)
    Ne 06.05. 17:00 Nelahozeves - Hořovicko 3:4 (1:2)
    Ne 06.05. 17:00 SK Rakovník - Nymburk 4:1 (0:1)
    Ne 06.05. 17:00 Sedlčany - Semice 2:0 (1:0)

    25.kolo

    So 12.05. 10:15 Brandýs - Teplýšovice 1:1 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Cementárna Beroun - Nelahozeves 2:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Nové Strašecí - Stará Boleslav 3:0 (1:0)
    So 12.05. 17:00 FC Jesenice - Černolice 0:1 (0:0)
    So 12.05. 17:00 Jesenice - Sedlčany 2:2 (1:0)
    So 12.05. 17:00 Úvaly - SK Rakovník 2:1 (2:0)
    Ne 13.05. 17:00 Semice - Čelákovice 4:3 (0:2)
    Ne 13.05. 17:00 Nymburk - Hořovicko 3:0 (2:0)

    26.kolo

    So 19.05. 14:00 Hořovicko - Úvaly 3:0 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Čelákovice - Jesenice 2:2 (0:0)
    So 19.05. 17:00 Černolice - Nové Strašecí 5:0 (2:0)
    So 19.05. 17:00 Stará Boleslav - Brandýs 2:1 (0:1)
    So 19.05. 17:00 Teplýšovice - Cementárna Beroun 2:1 (2:0)
    Ne 20.05. 17:00 Nelahozeves - Nymburk 1:2 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 SK Rakovník - Semice 3:0 (1:0)
    Ne 20.05. 17:00 Sedlčany - FC Jesenice 3:0

    27.kolo

    So 26.05. 10:15 Brandýs - Černolice 2:1 (2:1)
    So 26.05. 17:00 Teplýšovice - Nelahozeves 2:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Cementárna Beroun - Stará Boleslav 3:0 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Nové Strašecí - Sedlčany 1:2 (1:1)
    So 26.05. 17:00 FC Jesenice - Čelákovice 1:1 (0:1)
    So 26.05. 17:00 Jesenice - SK Rakovník 2:1 (1:0)
    So 26.05. 17:00 Úvaly - Nymburk 1:4 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Semice - Hořovicko 1:0 (0:0)

    28.kolo

    So 02.06. 17:00 Hořovicko - Jesenice 0:1 (0:0)
    So 02.06. 17:00 Čelákovice - Nové Strašecí 4:0 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Černolice - Cementárna Beroun 4:3 (2:0)
    So 02.06. 17:00 Stará Boleslav - Teplýšovice 3:1 (2:0)
    Ne 03.06. 17:00 Nelahozeves - Úvaly 1:2 (0:1)
    Ne 03.06. 17:00 Nymburk - Semice 1:0 (0:0)
    Ne 03.06. 17:00 SK Rakovník - FC Jesenice 2:3 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Sedlčany - Brandýs 2:2 (1:1)

    29.kolo

    So 09.06. 10:15 Brandýs - Čelákovice 1:2 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Stará Boleslav - Nelahozeves 4:0 (1:0)
    So 09.06. 17:00 Teplýšovice - Černolice 5:2 (2:2)
    So 09.06. 17:00 Cementárna Beroun - Sedlčany 0:0 (0:0)
    So 09.06. 17:00 Nové Strašecí - SK Rakovník 4:1 (1:0)
    So 09.06. 17:00 FC Jesenice - Hořovicko 2:1 (1:1)
    So 09.06. 17:00 Jesenice - Nymburk 4:2 (1:1)
    Ne 10.06. 17:00 Semice - Úvaly 1:1 (0:1)

    30.kolo

    St 06.06. 17:00 Čelákovice - Cementárna Beroun 4:1 (2:0)
    So 16.06. 17:00 Hořovicko - Nové Strašecí 3:5 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Černolice - Stará Boleslav 3:1 (1:0)
    Ne 17.06. 17:00 Nelahozeves - Semice 1:1 (0:0)
    Ne 17.06. 17:00 Úvaly - Jesenice 1:3 (1:0)
    Ne 17.06. 17:00 Nymburk - FC Jesenice 0:1 (0:0)
    Ne 17.06. 17:00 SK Rakovník - Brandýs 3:0 (0:0)
    Ne 17.06. 17:00 Sedlčany - Teplýšovice 4:3 (2:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 23 4 3 98:24 73
    2. 30 18 4 8 61:30 58
    3. 30 15 4 11 58:49 49
    4. 30 15 4 11 56:53 49
    5. 30 15 3 12 47:51 48
    6. 30 14 4 12 51:47 46
    7. 30 13 3 14 39:45 42
    8. 30 12 6 12 44:52 42
    9. 30 11 8 11 47:49 41
    10. 30 12 5 13 51:53 41
    11. 30 12 5 13 52:55 41
    12. 30 12 5 13 48:54 41
    13. 30 11 6 13 42:63 39
    14. 30 7 10 13 36:47 31
    15. 30 6 5 19 38:65 23
    16. 30 4 4 22 29:60 16