Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Středa, 26. února 2020
svátek má Dorota.
Hlavní menu
  • ID: 1597
  • Návštěvy: 29/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Středočeský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4540
    Týden:
    29
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 19.08. 17:00 Loučeň - Zeleneč 1:2 (0:1)
    So 19.08. 17:00 Kounice - Milovice 1:0 (0:0)
    So 19.08. 17:00 Ostrá - Tuchoraz 2:2
    So 19.08. 17:00 Lysá n.L. - Libice 3:2 (1:0)
    Ne 20.08. 17:00 Sibřina - Sadská 1:3
    Ne 20.08. 17:00 Velim B - Pečky 4:2
    Ne 20.08. 17:00 Kouřim - Polepy 4:3

    2.kolo

    So 26.08. 17:00 Pečky - Kouřim 0:1 (0:0)
    So 26.08. 17:00 Milovice - Ostrá 1:1 (0:1)
    Ne 27.08. 17:00 Sadská - Polepy 1:1
    Ne 27.08. 17:00 Libice - Velim B 2:2
    Ne 27.08. 17:00 Tuchoraz - Lysá n.L. 9:2
    Ne 27.08. 17:00 Zeleneč - Kounice 3:1 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Sibřina - Loučeň 0:3 (0:1)

    3.kolo

    So 02.09. 17:00 Loučeň - Sadská 1:4 (1:1)
    So 02.09. 17:00 Kounice - Sibřina 3:1
    So 02.09. 17:00 Ostrá - Zeleneč 3:1 (0:0)
    So 02.09. 17:00 Lysá n.L. - Milovice 2:2
    So 02.09. 17:00 Polepy - Pečky 3:2
    Ne 03.09. 17:00 Velim B - Tuchoraz 1:4
    Ne 03.09. 17:00 Kouřim - Libice 3:0 (2:0)

    4.kolo

    So 09.09. 17:00 Milovice - Velim B 1:2 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Loučeň - Kounice 0:1 (0:0)
    Ne 10.09. 17:00 Sadská - Pečky 1:0 (1:0)
    Ne 10.09. 17:00 Libice - Polepy 3:1 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 Tuchoraz - Kouřim 2:3
    Ne 10.09. 17:00 Zeleneč - Lysá n.L. 2:2 (0:1)
    Ne 10.09. 17:00 Sibřina - Ostrá 0:6 (0:2)

    5.kolo

    So 16.09. 16:30 Kounice - Sadská 2:1
    So 16.09. 16:30 Ostrá - Loučeň 3:0 (1:0)
    So 16.09. 16:30 Lysá n.L. - Sibřina 3:1 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Polepy - Tuchoraz 5:1 (1:1)
    So 16.09. 16:30 Pečky - Libice 0:0 (0:0)
    Ne 17.09. 16:30 Velim B - Zeleneč 1:1 (0:1)
    Ne 17.09. 16:30 Kouřim - Milovice 0:0 (0:0)

    6.kolo

    So 23.09. 16:30 Milovice - Polepy 1:3 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Loučeň - Lysá n.L. 1:1 (0:1)
    So 23.09. 16:30 Kounice - Ostrá 1:1 (0:0)
    Ne 24.09. 16:30 Sadská - Libice 3:0 (2:0)
    Ne 24.09. 16:30 Tuchoraz - Pečky 4:1
    Ne 24.09. 16:30 Zeleneč - Kouřim 2:4 (1:1)
    Ne 24.09. 16:30 Sibřina - Velim B 3:4 (1:3)

    7.kolo

    So 30.09. 16:00 Ostrá - Sadská 3:2 (1:1)
    So 30.09. 16:00 Lysá n.L. - Kounice 1:2 (1:1)
    So 30.09. 16:00 Polepy - Zeleneč 6:2 (5:0)
    So 30.09. 16:00 Pečky - Milovice 1:0 (0:0)
    Ne 01.10. 16:00 Velim B - Loučeň 2:0
    Ne 01.10. 16:00 Kouřim - Sibřina 7:0 (4:0)
    Ne 01.10. 16:00 Libice - Tuchoraz 2:2 (1:0)

    8.kolo

    So 07.10. 16:00 Milovice - Libice 2:2 (0:1)
    So 07.10. 16:00 Loučeň - Kouřim 1:3 (1:1)
    So 07.10. 16:00 Kounice - Velim B 2:4 (2:4)
    So 07.10. 16:00 Ostrá - Lysá n.L. 1:1 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Sadská - Tuchoraz 0:2 (0:1)
    Ne 08.10. 16:00 Zeleneč - Pečky 1:2 (0:0)
    Ne 08.10. 16:00 Sibřina - Polepy 2:6 (1:2)

    9.kolo

    So 14.10. 16:00 Lysá n.L. - Sadská 2:0
    So 14.10. 16:00 Polepy - Loučeň 3:0
    So 14.10. 16:00 Pečky - Sibřina 4:0 (2:0)
    Ne 15.10. 16:00 Velim B - Ostrá 3:2 (1:1)
    Ne 15.10. 16:00 Kouřim - Kounice 5:1 (2:1)
    Ne 15.10. 16:00 Libice - Zeleneč 1:5 (1:4)
    Ne 15.10. 16:00 Tuchoraz - Milovice 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 21.10. 15:30 Loučeň - Pečky 3:1
    So 21.10. 15:30 Kounice - Polepy 0:4
    So 21.10. 15:30 Ostrá - Kouřim 3:3 (1:1)
    So 21.10. 15:30 Lysá n.L. - Velim B 0:1 (0:1)
    Ne 22.10. 15:30 Sadská - Milovice 4:0
    Ne 22.10. 15:30 Zeleneč - Tuchoraz 2:0 (1:0)
    Ne 22.10. 15:30 Sibřina - Libice 3:1

    11.kolo

    So 28.10. 14:30 Polepy - Ostrá 3:3
    So 28.10. 14:30 Pečky - Kounice 1:2
    So 28.10. 14:30 Milovice - Zeleneč 3:3 (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Kouřim - Lysá n.L. 3:1 (2:0)
    Ne 29.10. 14:30 Libice - Loučeň 6:1 (5:0)
    Ne 29.10. 14:30 Tuchoraz - Sibřina 3:2
    St 08.11. 14:30 Velim B - Sadská 5:2

    12.kolo

    So 04.11. 14:00 Loučeň - Tuchoraz 0:2 (0:0)
    So 04.11. 14:00 Kounice - Libice 1:4 (0:2)
    So 04.11. 14:00 Ostrá - Pečky 2:0
    So 04.11. 14:00 Lysá n.L. - Polepy 3:0
    Ne 05.11. 14:00 Sadská - Zeleneč 2:2
    Ne 05.11. 14:00 Sibřina - Milovice 6:0 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Velim B - Kouřim 0:0 (0:0)

    13.kolo

    So 11.11. 14:00 Polepy - Velim B 3:1
    So 11.11. 14:00 Pečky - Lysá n.L. 4:1 (4:1)
    So 11.11. 14:00 Milovice - Loučeň 2:4
    Ne 12.11. 14:00 Kouřim - Sadská 5:0 (2:0)
    Ne 12.11. 14:00 Libice - Ostrá 1:3 (0:2)
    Ne 12.11. 14:00 Tuchoraz - Kounice 0:0 (0:0)
    Ne 12.11. 14:00 Zeleneč - Sibřina 6:1 (2:0)

    14.kolo

    So 24.03. 15:00 Milovice - Kounice 2:1 (0:0)
    So 24.03. 15:00 Pečky - Velim B 4:1 (1:0)
    So 24.03. 15:00 Polepy - Kouřim 0:1 (0:0)
    Ne 25.03. 15:00 Sadská - Sibřina 4:0
    Ne 25.03. 15:00 Zeleneč - Loučeň 3:1 (2:0)
    Ne 25.03. 15:00 Tuchoraz - Ostrá 0:1 (0:1)
    Ne 25.03. 15:00 Libice - Lysá n.L. 1:1 (1:0)

    15.kolo

    So 31.03. 16:00 Polepy - Sadská 1:2 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Lysá n.L. - Tuchoraz 2:1 (1:1)
    So 31.03. 16:00 Ostrá - Milovice 2:1 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Kounice - Zeleneč 1:0 (1:0)
    So 31.03. 16:00 Loučeň - Sibřina 1:2 (1:0)
    Ne 01.04. 16:00 Kouřim - Pečky 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 16:00 Velim B - Libice 2:2 (1:1)

    16.kolo

    So 07.04. 00:00 Sadská - Loučeň 3:1
    So 07.04. 00:00 Sibřina - Kounice 4:2 (3:1)
    So 07.04. 00:00 Zeleneč - Ostrá 1:1 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Milovice - Lysá n.L. 2:1
    So 07.04. 00:00 Tuchoraz - Velim B 5:0 (2:0)
    So 07.04. 00:00 Libice - Kouřim 0:0 (0:0)
    So 07.04. 00:00 Pečky - Polepy 3:1 (0:1)

    17.kolo

    So 14.04. 00:00 Pečky - Sadská 2:1 (0:1)
    So 14.04. 00:00 Polepy - Libice 4:1 (1:0)
    So 14.04. 00:00 Kouřim - Tuchoraz 6:1 (4:1)
    So 14.04. 00:00 Velim B - Milovice 7:1 (4:0)
    So 14.04. 00:00 Lysá n.L. - Zeleneč 2:1
    So 14.04. 00:00 Ostrá - Sibřina 2:3
    So 14.04. 00:00 Kounice - Loučeň 1:3

    18.kolo

    So 21.04. 17:00 Loučeň - Ostrá 1:1
    So 21.04. 17:00 Milovice - Kouřim 0:5 (0:2)
    Ne 22.04. 17:00 Sadská - Kounice 6:2
    Ne 22.04. 17:00 Sibřina - Lysá n.L. 2:1
    Ne 22.04. 17:00 Zeleneč - Velim B 6:5 (3:2)
    Ne 22.04. 17:00 Tuchoraz - Polepy 0:0 (0:0)
    Ne 22.04. 17:00 Libice - Pečky 1:2 (0:2)

    19.kolo

    So 28.04. 17:00 Pečky - Tuchoraz 3:1 (0:0)
    So 28.04. 17:00 Polepy - Milovice 4:2 (2:0)
    So 28.04. 17:00 Lysá n.L. - Loučeň 0:2 (0:1)
    So 28.04. 17:00 Ostrá - Kounice 0:1 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Libice - Sadská 4:3 (0:1)
    Ne 29.04. 17:00 Kouřim - Zeleneč 5:2 (4:2)
    Ne 29.04. 17:00 Velim B - Sibřina 0:2 (0:1)

    20.kolo

    So 05.05. 00:00 Sadská - Ostrá 1:1
    So 05.05. 00:00 Kounice - Lysá n.L. 2:1 (1:1)
    So 05.05. 17:00 Loučeň - Velim B 5:0 (3:0)
    So 05.05. 17:00 Milovice - Pečky 2:0 (2:0)
    Ne 06.05. 17:00 Sibřina - Kouřim 1:1 (1:0)
    Ne 06.05. 17:00 Zeleneč - Polepy 7:4 (3:1)
    Ne 06.05. 17:00 Tuchoraz - Libice 5:2 (1:1)

    21.kolo

    So 12.05. 17:00 Pečky - Zeleneč 1:2 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Polepy - Sibřina 2:5 (1:1)
    So 12.05. 17:00 Lysá n.L. - Ostrá 3:0 (1:0)
    Ne 13.05. 17:00 Tuchoraz - Sadská 2:4 (0:2)
    Ne 13.05. 17:00 Libice - Milovice 1:2 (0:1)
    Ne 13.05. 17:00 Kouřim - Loučeň 5:0 (3:0)
    Ne 13.05. 17:00 Velim B - Kounice 2:1 (2:0)

    22.kolo

    So 19.05. 17:00 Ostrá - Velim B 1:2
    So 19.05. 17:00 Kounice - Kouřim 1:3 (1:0)
    So 19.05. 17:00 Loučeň - Polepy 3:0
    So 19.05. 17:00 Milovice - Tuchoraz 2:1 (0:0)
    Ne 20.05. 17:00 Sadská - Lysá n.L. 0:2
    Ne 20.05. 17:00 Sibřina - Pečky 2:1 (1:1)
    Ne 20.05. 17:00 Zeleneč - Libice 6:3 (4:1)

    23.kolo

    So 26.05. 17:00 Milovice - Sadská 2:4 (1:1)
    So 26.05. 17:00 Pečky - Loučeň 3:1 (2:1)
    So 26.05. 17:00 Polepy - Kounice 2:0 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Tuchoraz - Zeleneč 3:1 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Libice - Sibřina 0:2 (0:1)
    Ne 27.05. 17:00 Kouřim - Ostrá 4:1 (1:0)
    Ne 27.05. 17:00 Velim B - Lysá n.L. 3:2 (1:0)

    24.kolo

    So 02.06. 17:00 Lysá n.L. - Kouřim 5:2 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Ostrá - Polepy 1:1 (1:1)
    So 02.06. 17:00 Kounice - Pečky 2:0
    So 02.06. 17:00 Loučeň - Libice 4:0
    Ne 03.06. 17:00 Sadská - Velim B 2:1
    Ne 03.06. 17:00 Sibřina - Tuchoraz 2:1
    Ne 03.06. 17:00 Zeleneč - Milovice 1:3

    25.kolo

    So 09.06. 17:00 Milovice - Sibřina 2:4 (2:3)
    So 09.06. 17:00 Pečky - Ostrá 4:0
    So 09.06. 17:00 Polepy - Lysá n.L. 3:3
    Ne 10.06. 17:00 Zeleneč - Sadská 2:0 (0:0)
    Ne 10.06. 17:00 Tuchoraz - Loučeň 0:3
    Ne 10.06. 17:00 Libice - Kounice 0:2 (0:1)
    Ne 10.06. 17:00 Kouřim - Velim B 2:0 (1:0)

    26.kolo

    So 16.06. 17:00 Lysá n.L. - Pečky 7:1 (4:0)
    So 16.06. 17:00 Ostrá - Libice 6:1 (1:1)
    So 16.06. 17:00 Kounice - Tuchoraz 1:1
    So 16.06. 17:00 Loučeň - Milovice 4:1
    Ne 17.06. 17:00 Sadská - Kouřim 2:1 (1:0)
    Ne 17.06. 17:00 Velim B - Polepy 4:1 (3:0)
    Ne 17.06. 17:00 Sibřina - Zeleneč 2:3 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 18 6 2 76:26 60
    2. 26 13 4 9 57:56 43
    3. 26 13 3 10 55:45 42
    4. 26 12 5 9 67:58 41
    5. 26 11 5 10 64:55 38
    6. 26 9 10 7 50:41 37
    7. 26 12 1 13 51:69 37
    8. 26 10 6 10 52:48 36
    9. 26 11 3 12 34:49 36
    10. 26 10 5 11 54:47 35
    11. 26 11 2 13 42:43 35
    12. 26 10 2 14 44:49 32
    13. 26 6 5 15 34:66 23
    14. 26 4 7 15 40:68 19