Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 26. ledna 2020
svátek má Zora.
Hlavní menu
  • ID: 1593
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • žáci U-13
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4047
    Týden:
    26
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 19.08. 11:45 SK Kladno B - Roudnice 0:2 (0:1)
    So 19.08. 11:45 FŠ Most - Ústí n/L 2:7 (0:3)
    So 19.08. 11:45 Sokolov B - Junior Děčín 1:1
    So 19.08. 12:00 Meteor - Karlovy Vary 6:0 (2:0)
    So 19.08. 17:00 Teplice B - Junior Praha 4:0 (2:0)
    Ne 20.08. 11:45 Neratovice - Podolí 1:4 (0:2)
    Ne 20.08. 12:30 Sparta Praha B - Blšany 2:1 (0:0)

    4.kolo

    So 26.08. 11:45 Karlovy Vary - Junior Děčín 0:2
    So 26.08. 12:00 Junior Praha - Sparta Praha B 0:5 (0:0)
    So 26.08. 12:00 Meteor - SK Kladno B 6:0 (3:0)
    Ne 27.08. 11:45 Podolí - Sokolov B 2:1 (0:1)
    Ne 27.08. 11:45 Ústí n/L - Teplice B 6:0 (2:0)
    Ne 27.08. 11:45 Roudnice - FŠ Most 1:2
    Ne 27.08. 12:00 Blšany - Neratovice 4:1 (3:1)

    5.kolo

    So 02.09. 11:45 SK Kladno B - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    So 02.09. 11:45 FŠ Most - Meteor 0:5
    So 02.09. 11:45 Sokolov B - Blšany 0:4 (0:3)
    So 02.09. 11:45 Junior Děčín - Podolí 2:2 (1:1)
    So 02.09. 12:00 Teplice B - Roudnice 3:3 (2:1)
    Ne 03.09. 11:45 Neratovice - Junior Praha 0:4 (0:2)
    Ne 03.09. 12:30 Sparta Praha B - Ústí n/L 0:1 (0:0)

    6.kolo

    Čt 07.09. 17:30 Blšany - Junior Děčín 1:3
    So 09.09. 11:45 Karlovy Vary - Podolí 1:1
    So 09.09. 11:45 Ústí n/L - Neratovice 3:0 (1:0)
    So 09.09. 11:45 SK Kladno B - FŠ Most 0:1
    So 09.09. 12:00 Junior Praha - Sokolov B 3:0 (2:0)
    So 09.09. 12:00 Meteor - Teplice B 5:0 (3:0)
    Ne 10.09. 11:45 Roudnice - Sparta Praha B 2:6 (1:1)

    7.kolo

    So 16.09. 11:45 FŠ Most - Karlovy Vary 2:3 (0:2)
    So 16.09. 11:45 Sokolov B - Ústí n/L 0:1 (0:0)
    So 16.09. 11:45 Junior Děčín - Junior Praha 2:0 (0:0)
    Ne 17.09. 11:45 Neratovice - Roudnice 0:2
    Ne 17.09. 11:45 Podolí - Blšany 0:2 (0:0)
    Ne 17.09. 12:00 Teplice B - SK Kladno B 0:1 (0:0)
    Ne 17.09. 12:30 Sparta Praha B - Meteor 1:1 (0:1)

    8.kolo

    So 23.09. 11:45 Karlovy Vary - Blšany 1:6
    So 23.09. 11:45 Ústí n/L - Junior Děčín 3:1 (2:1)
    So 23.09. 11:45 SK Kladno B - Sparta Praha B 1:1
    So 23.09. 11:45 FŠ Most - Teplice B 2:1 (1:1)
    So 23.09. 12:00 Junior Praha - Podolí 0:2 (0:1)
    So 23.09. 12:00 Meteor - Neratovice 1:2 (1:1)
    Ne 24.09. 11:45 Roudnice - Sokolov B 3:1

    1.kolo

    St 27.09. 11:45 Roudnice - Karlovy Vary 4:1 (2:0)
    St 27.09. 12:00 Meteor - Ústí n/L 2:0 (2:0)
    St 27.09. 16:30 Teplice B - Podolí 0:3 (0:0)
    St 27.09. 16:45 Sparta Praha B - Junior Děčín 1:0 (0:0)
    St 27.09. 17:00 SK Kladno B - Junior Praha 1:1
    St 27.09. 17:15 Neratovice - Sokolov B 1:0 (0:0)
    Čt 28.09. 11:45 FŠ Most - Blšany 1:3 (1:2)

    9.kolo

    So 30.09. 11:45 Sokolov B - Meteor 0:4 (0:1)
    So 30.09. 11:45 Junior Děčín - Roudnice 0:0 (0:0)
    Ne 01.10. 11:45 Neratovice - SK Kladno B 0:1 (0:0)
    Ne 01.10. 12:00 Teplice B - Karlovy Vary 4:0 (1:0)
    Ne 01.10. 12:00 Blšany - Junior Praha 1:0
    Ne 01.10. 12:30 Sparta Praha B - FŠ Most 6:0 (2:0)
    Ne 01.10. 12:45 Podolí - Ústí n/L 4:2 (3:1)

    10.kolo

    So 07.10. 11:45 Karlovy Vary - Junior Praha 2:2 (1:0)
    So 07.10. 11:45 Ústí n/L - Blšany 1:3 (0:1)
    So 07.10. 11:45 SK Kladno B - Sokolov B 3:0
    So 07.10. 11:45 FŠ Most - Neratovice 2:2 (0:1)
    So 07.10. 12:00 Meteor - Junior Děčín 2:0 (1:0)
    So 07.10. 12:00 Teplice B - Sparta Praha B 1:2 (0:0)
    Ne 08.10. 11:45 Roudnice - Podolí 1:0 (0:0)

    11.kolo

    So 14.10. 11:15 Sokolov B - FŠ Most 1:1 (0:1)
    So 14.10. 11:45 Junior Děčín - SK Kladno B 4:1 (2:1)
    Ne 15.10. 11:45 Neratovice - Teplice B 1:2 (1:1)
    Ne 15.10. 12:00 Blšany - Roudnice 0:2 (0:1)
    Ne 15.10. 12:00 Junior Praha - Ústí n/L 0:4 (0:3)
    Ne 15.10. 12:30 Sparta Praha B - Karlovy Vary 3:0 (2:0)
    Ne 15.10. 13:30 Podolí - Meteor 0:2 (0:0)

    12.kolo

    So 21.10. 11:45 Karlovy Vary - Ústí n/L 1:5 (0:3)
    So 21.10. 11:45 FŠ Most - Junior Děčín 2:3 (2:1)
    So 21.10. 12:00 Meteor - Blšany 0:0 (0:0)
    So 21.10. 12:00 Teplice B - Sokolov B 3:1
    Ne 22.10. 11:45 Roudnice - Junior Praha 1:1 (0:0)
    Ne 22.10. 11:45 SK Kladno B - Podolí 1:2 (0:1)
    Ne 22.10. 12:30 Sparta Praha B - Neratovice 5:0 (1:0)

    13.kolo

    So 28.10. 11:45 Junior Děčín - Teplice B 5:0
    Ne 29.10. 11:45 Neratovice - Karlovy Vary 2:0 (1:0)
    Ne 29.10. 11:45 Sokolov B - Sparta Praha B 0:7
    Ne 29.10. 11:45 Ústí n/L - Roudnice 4:0 (2:0)
    Ne 29.10. 12:00 Blšany - SK Kladno B 1:3 (1:1)
    Ne 29.10. 12:00 Junior Praha - Meteor 2:1 (0:0)
    Ne 29.10. 12:45 Podolí - FŠ Most 5:1 (3:1)

    2.kolo

    Čt 02.11. 14:30 Blšany - Teplice B 3:3
    So 04.11. 11:45 Karlovy Vary - Sokolov B 1:1 (1:1)
    So 04.11. 11:45 Junior Děčín - Neratovice 6:1
    So 04.11. 11:45 Ústí n/L - SK Kladno B 2:0 (1:0)
    So 04.11. 11:45 Roudnice - Meteor 0:1 (0:0)
    So 04.11. 12:00 Junior Praha - FŠ Most 3:2 (2:2)
    Ne 05.11. 12:15 Podolí - Sparta Praha B 1:3 (1:0)

    14.kolo

    So 24.03. 11:45 Karlovy Vary - Roudnice 2:5
    So 24.03. 11:45 Junior Děčín - Sparta Praha B 1:2 (0:1)
    So 24.03. 16:15 Ústí n/L - Meteor 3:1 (3:0)
    Ne 25.03. 11:45 Podolí - Teplice B 4:1 (3:0)
    Ne 25.03. 11:45 Sokolov B - Neratovice 0:4 (0:0)
    Ne 25.03. 12:00 Junior Praha - SK Kladno B 0:0 (0:0)
    Ne 25.03. 12:00 Blšany - FŠ Most 6:2 (3:1)

    15.kolo

    So 31.03. 11:45 Teplice B - Blšany 1:3 (1:1)
    So 31.03. 11:45 FŠ Most - Junior Praha 1:0 (1:0)
    So 31.03. 11:45 SK Kladno B - Ústí n/L 2:6 (1:4)
    Ne 01.04. 11:15 Meteor - Roudnice 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 11:45 Sokolov B - Karlovy Vary 1:1
    Ne 01.04. 11:45 Neratovice - Junior Děčín 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 12:30 Sparta Praha B - Podolí 3:1 (1:0)

    16.kolo

    So 07.04. 11:45 Karlovy Vary - Meteor 1:2 (0:1)
    So 07.04. 11:45 Roudnice - SK Kladno B 1:4 (1:2)
    So 07.04. 11:45 Junior Děčín - Sokolov B 5:1 (3:1)
    Ne 08.04. 11:45 Ústí n/L - FŠ Most 3:0 (0:0)
    Po 09.04. 11:45 Podolí - Neratovice 0:1 (0:1)
    St 11.04. 13:15 Junior Praha - Teplice B 0:1 (0:1)
    Čt 12.04. 16:00 Blšany - Sparta Praha B 2:2

    17.kolo

    So 14.04. 11:45 Junior Děčín - Karlovy Vary 4:1
    So 14.04. 11:45 Teplice B - Ústí n/L 3:6 (3:1)
    So 14.04. 11:45 FŠ Most - Roudnice 4:1 (1:1)
    So 14.04. 11:45 SK Kladno B - Meteor 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 11:45 Sokolov B - Podolí 2:1 (2:1)
    Ne 15.04. 11:45 Neratovice - Blšany 1:6 (1:2)
    Ne 15.04. 12:30 Sparta Praha B - Junior Praha 2:0 (1:0)

    18.kolo

    So 21.04. 11:45 Karlovy Vary - SK Kladno B 3:1 (0:0)
    So 21.04. 12:00 Meteor - FŠ Most 4:2 (4:0)
    So 21.04. 12:00 Junior Praha - Neratovice 4:0 (0:0)
    Ne 22.04. 11:45 Ústí n/L - Sparta Praha B 2:1 (1:0)
    Ne 22.04. 11:45 Podolí - Junior Děčín 0:1 (0:1)
    Ne 22.04. 12:15 Roudnice - Teplice B 3:4 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Blšany - Sokolov B 4:0 (1:0)

    19.kolo

    So 28.04. 11:45 Junior Děčín - Blšany 2:2 (1:0)
    So 28.04. 11:45 Sokolov B - Junior Praha 1:0 (0:0)
    So 28.04. 11:45 FŠ Most - SK Kladno B 4:1 (1:1)
    So 28.04. 17:00 Teplice B - Meteor 1:3 (0:1)
    Ne 29.04. 11:45 Podolí - Karlovy Vary 2:0 (0:0)
    Ne 29.04. 11:45 Neratovice - Ústí n/L 1:2 (0:0)
    Ne 29.04. 12:30 Sparta Praha B - Roudnice 6:1 (2:1)

    20.kolo

    So 05.05. 11:15 Roudnice - Neratovice 1:4 (0:2)
    So 05.05. 11:45 Karlovy Vary - FŠ Most 1:1 (0:0)
    So 05.05. 11:45 SK Kladno B - Teplice B 2:2 (0:1)
    So 05.05. 11:45 Ústí n/L - Sokolov B 7:3 (3:1)
    So 05.05. 12:00 Meteor - Sparta Praha B 2:1 (1:0)
    So 05.05. 12:00 Junior Praha - Junior Děčín 1:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:00 Blšany - Podolí 1:4 (1:1)

    21.kolo

    St 09.05. 15:45 Neratovice - Meteor 3:1 (2:1)
    So 12.05. 11:45 Junior Děčín - Ústí n/L 2:1 (1:0)
    So 12.05. 11:45 Sokolov B - Roudnice 0:4 (0:2)
    So 12.05. 11:45 Teplice B - FŠ Most 1:1 (0:1)
    Ne 13.05. 11:45 Podolí - Junior Praha 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 12:00 Blšany - Karlovy Vary 1:1 (1:1)
    Ne 13.05. 12:30 Sparta Praha B - SK Kladno B 3:1 (1:1)

    22.kolo

    So 19.05. 11:15 Roudnice - Junior Děčín 1:0 (0:0)
    So 19.05. 11:45 Karlovy Vary - Teplice B 1:2
    So 19.05. 11:45 FŠ Most - Sparta Praha B 0:4 (0:1)
    So 19.05. 11:45 SK Kladno B - Neratovice 0:0 (0:0)
    So 19.05. 12:00 Meteor - Sokolov B 5:0 (1:0)
    So 19.05. 12:00 Junior Praha - Blšany 0:0 (0:0)
    Ne 20.05. 11:45 Ústí n/L - Podolí 1:1 (1:1)

    23.kolo

    So 26.05. 11:45 Junior Děčín - Meteor 1:1 (1:0)
    So 26.05. 11:45 Sokolov B - SK Kladno B 1:3 (0:1)
    Ne 27.05. 11:45 Podolí - Roudnice 2:0 (2:0)
    Ne 27.05. 11:45 Neratovice - FŠ Most 1:3 (1:1)
    Ne 27.05. 12:00 Junior Praha - Karlovy Vary 1:0 (0:0)
    Ne 27.05. 12:00 Blšany - Ústí n/L 2:4 (1:2)
    Ne 27.05. 12:30 Sparta Praha B - Teplice B 3:2 (0:2)

    24.kolo

    So 02.06. 11:15 Roudnice - Blšany 6:3 (4:1)
    So 02.06. 11:45 Karlovy Vary - Sparta Praha B 0:5
    So 02.06. 11:45 Teplice B - Neratovice 0:1 (0:1)
    So 02.06. 11:45 FŠ Most - Sokolov B 0:1 (0:1)
    So 02.06. 11:45 SK Kladno B - Junior Děčín 1:0 (0:0)
    So 02.06. 11:45 Ústí n/L - Junior Praha 2:1 (2:0)
    So 02.06. 12:00 Meteor - Podolí 1:1 (0:1)

    25.kolo

    So 09.06. 11:45 Ústí n/L - Karlovy Vary 7:2 (4:0)
    So 09.06. 11:45 Junior Děčín - FŠ Most 1:1
    So 09.06. 11:45 Sokolov B - Teplice B 0:3 (0:1)
    Ne 10.06. 11:45 Podolí - SK Kladno B 1:1 (1:0)
    Ne 10.06. 11:45 Neratovice - Sparta Praha B 1:1 (0:0)
    Ne 10.06. 12:00 Junior Praha - Roudnice 1:1 (1:1)
    Ne 10.06. 12:00 Blšany - Meteor 4:4 (1:2)

    26.kolo

    So 16.06. 11:15 Roudnice - Ústí n/L 3:1 (2:1)
    So 16.06. 11:45 Karlovy Vary - Neratovice 0:6 (0:3)
    So 16.06. 11:45 Teplice B - Junior Děčín 0:4
    So 16.06. 11:45 FŠ Most - Podolí 2:1 (2:0)
    So 16.06. 11:45 SK Kladno B - Blšany 2:6 (2:1)
    So 16.06. 12:00 Meteor - Junior Praha 2:0 (1:0)
    Ne 17.06. 12:30 Sparta Praha B - Sokolov B 5:0
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 80:21 61
    2. 26 20 1 5 84:35 61
    3. 26 17 5 4 66:22 56
    4. 26 12 7 7 69:46 43
    5. 26 12 6 8 50:27 42
    6. 26 12 5 9 45:31 41
    7. 26 11 4 11 48:51 37
    8. 26 10 3 13 35:52 33
    9. 26 8 6 12 32:50 30
    10. 26 8 5 13 39:65 29
    11. 26 8 4 14 42:63 28
    12. 26 7 6 13 24:36 27
    13. 26 3 4 19 16:76 13
    14. 26 2 6 18 23:78 12