Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 17. června 2019
svátek má Adolf.
Hlavní menu
  • ID: 1526
  • Návštěvy: 56/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3533
    Týden:
    56
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 14:00 Humpolec B - SFK Vrchovina B 3:1 (2:0)
    So 12.08. 15:30 Ústrašín - Habry 0:5 (0:2)
    Ne 13.08. 16:30 Čejov - Dlouhá Ves 4:3 (4:2)
    Ne 13.08. 16:30 Černovice - Veselý Žďár 1:1 (1:0)
    Ne 13.08. 16:30 Jiřice - Pohled 5:1 (2:1)
    Ne 13.08. 16:30 Golčův Jeníkov - Herálec 5:0 (2:0)
    Ne 13.08. 16:30 Štoky - Chotěboř B 1:3 (0:2)

    2.kolo

    So 19.08. 16:30 Chotěboř B - Humpolec B 4:0 (2:0)
    So 19.08. 16:30 Herálec - Ústrašín 3:3 (2:1)
    Ne 20.08. 16:30 Dlouhá Ves - SFK Vrchovina B 4:3 (1:2)
    Ne 20.08. 16:30 Habry - Štoky 5:2 (4:0)
    Ne 20.08. 16:30 Pohled - Golčův Jeníkov 2:0 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Veselý Žďár - Jiřice 1:1 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Čejov - Černovice 0:0 (0:0)

    3.kolo

    So 26.08. 14:00 Humpolec B - Habry 1:0 (0:0)
    So 26.08. 15:30 Ústrašín - Pohled 3:0 (2:0)
    So 26.08. 16:30 Jiřice - Čejov 2:3 (2:0)
    So 26.08. 16:30 SFK Vrchovina B - Chotěboř B 6:2 (1:1)
    Ne 27.08. 16:30 Černovice - Dlouhá Ves 1:1 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Golčův Jeníkov - Veselý Žďár 2:4 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Štoky - Herálec 4:0 (1:0)

    4.kolo

    Ne 03.09. 16:00 Dlouhá Ves - Chotěboř B 4:2 (0:2)
    Ne 03.09. 16:00 Habry - SFK Vrchovina B 0:2 (0:2)
    Ne 03.09. 16:00 Herálec - Humpolec B 2:0 (1:0)
    Ne 03.09. 16:00 Pohled - Štoky 1:0 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Veselý Žďár - Ústrašín 3:3 (1:2)
    Ne 03.09. 16:00 Čejov - Golčův Jeníkov 2:1 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Černovice - Jiřice 3:0 (1:0)

    5.kolo

    So 09.09. 14:00 Humpolec B - Pohled 0:1 (0:1)
    So 09.09. 15:00 Ústrašín - Čejov 6:1 (3:0)
    So 09.09. 16:00 Jiřice - Dlouhá Ves 5:3 (0:2)
    So 09.09. 16:00 SFK Vrchovina B - Herálec 3:1 (2:0)
    So 09.09. 16:00 Chotěboř B - Habry 1:2 (0:1)
    Ne 10.09. 16:00 Golčův Jeníkov - Černovice 1:0 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Štoky - Veselý Žďár 1:1 (1:1)

    6.kolo

    So 16.09. 15:30 Jiřice - Golčův Jeníkov 0:0 (0:0)
    Ne 17.09. 15:30 Dlouhá Ves - Habry 3:1 (3:0)
    Ne 17.09. 15:30 Herálec - Chotěboř B 7:2 (2:1)
    Ne 17.09. 15:30 Pohled - SFK Vrchovina B 1:1 (1:1)
    Ne 17.09. 15:30 Veselý Žďár - Humpolec B 4:0 (2:0)
    Ne 17.09. 15:30 Čejov - Štoky 3:2 (1:0)
    Ne 17.09. 15:30 Černovice - Ústrašín 1:1 (1:1)

    7.kolo

    So 23.09. 14:30 Ústrašín - Jiřice 3:1 (2:0)
    So 23.09. 15:30 SFK Vrchovina B - Veselý Žďár 4:1 (2:0)
    So 23.09. 15:30 Chotěboř B - Pohled 2:1 (0:1)
    Ne 24.09. 15:30 Golčův Jeníkov - Dlouhá Ves 1:2 (1:1)
    Ne 24.09. 15:30 Štoky - Černovice 2:1 (1:1)
    Ne 24.09. 15:30 Humpolec B - Čejov 2:3 (0:2)
    Ne 24.09. 15:30 Habry - Herálec 4:3 (3:1)

    8.kolo

    So 30.09. 15:00 Jiřice - Štoky 2:2 (2:0)
    Ne 01.10. 15:00 Dlouhá Ves - Herálec 1:1 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Pohled - Habry 4:2 (2:0)
    Ne 01.10. 15:00 Veselý Žďár - Chotěboř B 0:2 (0:1)
    Ne 01.10. 15:00 Čejov - SFK Vrchovina B 2:5 (1:2)
    Ne 01.10. 15:00 Černovice - Humpolec B 1:2 (0:2)
    Ne 01.10. 15:00 Golčův Jeníkov - Ústrašín 1:4 (0:0)

    9.kolo

    So 07.10. 14:00 Ústrašín - Dlouhá Ves 3:0 (1:0)
    So 07.10. 14:00 Humpolec B - Jiřice 1:0 (1:0)
    So 07.10. 15:00 Štoky - Golčův Jeníkov 2:1 (1:1)
    So 07.10. 15:00 SFK Vrchovina B - Černovice 1:1 (1:0)
    So 07.10. 15:00 Chotěboř B - Čejov 2:0 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Habry - Veselý Žďár 1:0 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Herálec - Pohled 0:2 (0:1)

    10.kolo

    So 14.10. 13:30 Ústrašín - Štoky 1:3 (1:0)
    So 14.10. 14:30 Jiřice - SFK Vrchovina B 5:1 (2:1)
    Ne 15.10. 14:30 Dlouhá Ves - Pohled 3:2 (0:1)
    Ne 15.10. 14:30 Veselý Žďár - Herálec 3:4 (1:2)
    Ne 15.10. 14:30 Čejov - Habry 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 14:30 Černovice - Chotěboř B 1:3 (0:2)
    Ne 15.10. 14:30 Golčův Jeníkov - Humpolec B 1:3 (0:1)

    11.kolo

    So 21.10. 14:30 Štoky - Dlouhá Ves 1:2 (0:1)
    So 21.10. 14:30 Chotěboř B - Jiřice 2:2 (0:1)
    Ne 22.10. 10:00 SFK Vrchovina B - Golčův Jeníkov 3:0 (2:0)
    Ne 22.10. 14:00 Humpolec B - Ústrašín 1:0 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Habry - Černovice 3:0 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Herálec - Čejov 4:3 (1:2)
    Ne 22.10. 14:30 Pohled - Veselý Žďár 3:0 (2:0)

    12.kolo

    So 28.10. 13:30 Ústrašín - SFK Vrchovina B 3:2 (1:2)
    So 28.10. 14:30 Jiřice - Habry 0:3 (0:2)
    Ne 29.10. 10:00 Štoky - Humpolec B 1:2 (0:1)
    Ne 29.10. 14:30 Dlouhá Ves - Veselý Žďár 0:0 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Čejov - Pohled 1:4 (0:1)
    Ne 29.10. 14:30 Černovice - Herálec 1:1 (1:0)
    Ne 29.10. 14:30 Golčův Jeníkov - Chotěboř B 2:4 (0:2)

    13.kolo

    So 04.11. 14:00 Humpolec B - Dlouhá Ves 3:1 (2:0)
    So 04.11. 14:00 Chotěboř B - Ústrašín 0:1 (0:1)
    Ne 05.11. 10:00 SFK Vrchovina B - Štoky 0:4 (0:3)
    Ne 05.11. 14:00 Habry - Golčův Jeníkov 5:1 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Herálec - Jiřice 1:1 (0:1)
    Ne 05.11. 14:00 Pohled - Černovice 3:1 (2:0)
    Ne 05.11. 14:00 Veselý Žďár - Čejov 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 31.03. 15:30 Chotěboř B - Štoky 2:0 (2:0)
    So 31.03. 15:30 SFK Vrchovina B - Humpolec B 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Dlouhá Ves - Čejov 3:3 (1:3)
    Ne 01.04. 15:30 Veselý Žďár - Černovice 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Pohled - Jiřice 2:1 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Herálec - Golčův Jeníkov 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Habry - Ústrašín 1:2 (0:2)

    15.kolo

    So 07.04. 14:00 Humpolec B - Chotěboř B 5:0 (3:0)
    So 07.04. 14:30 Ústrašín - Herálec 0:3 (0:2)
    So 07.04. 15:30 Štoky - Habry 1:1 (1:0)
    So 07.04. 15:30 Jiřice - Veselý Žďár 1:1 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 SFK Vrchovina B - Dlouhá Ves 3:1 (2:1)
    Ne 08.04. 15:30 Golčův Jeníkov - Pohled 4:1 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Černovice - Čejov 3:0 (1:0)

    16.kolo

    So 14.04. 15:30 Čejov - Jiřice 0:5 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Chotěboř B - SFK Vrchovina B 2:0 (1:0)
    Ne 15.04. 15:30 Dlouhá Ves - Černovice 2:3 (1:1)
    Ne 15.04. 15:30 Veselý Žďár - Golčův Jeníkov 1:2 (1:2)
    Ne 15.04. 15:30 Pohled - Ústrašín 0:0 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Herálec - Štoky 2:1 (2:0)
    Ne 15.04. 15:30 Habry - Humpolec B 2:1 (0:1)

    17.kolo

    So 21.04. 14:00 Humpolec B - Herálec 1:1 (0:1)
    So 21.04. 15:00 Ústrašín - Veselý Žďár 2:1 (0:0)
    So 21.04. 16:00 Chotěboř B - Dlouhá Ves 4:2 (1:1)
    So 21.04. 16:00 Štoky - Pohled 0:0 (0:0)
    So 21.04. 16:00 Jiřice - Černovice 3:3 (0:3)
    Ne 22.04. 16:00 SFK Vrchovina B - Habry 2:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Golčův Jeníkov - Čejov 0:1 (0:0)

    18.kolo

    So 28.04. 16:00 Čejov - Ústrašín 0:2 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Dlouhá Ves - Jiřice 3:3 (3:2)
    Ne 29.04. 16:00 Černovice - Golčův Jeníkov 1:1 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Veselý Žďár - Štoky 1:1 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Pohled - Humpolec B 0:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Herálec - SFK Vrchovina B 1:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Habry - Chotěboř B 3:0 (2:0)

    19.kolo

    So 05.05. 14:00 Humpolec B - Veselý Žďár 1:0 (1:0)
    So 05.05. 15:30 Ústrašín - Černovice 1:0 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Chotěboř B - Herálec 1:4 (0:2)
    So 05.05. 16:30 Štoky - Čejov 2:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Habry - Dlouhá Ves 4:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 SFK Vrchovina B - Pohled 0:1 (0:1)
    Ne 06.05. 16:30 Golčův Jeníkov - Jiřice 4:1 (2:1)

    20.kolo

    So 12.05. 16:30 Jiřice - Ústrašín 1:3 (1:1)
    So 12.05. 16:30 Černovice - Štoky 1:3 (0:3)
    So 12.05. 16:30 Čejov - Humpolec B 3:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Dlouhá Ves - Golčův Jeníkov 2:6 (1:2)
    Ne 13.05. 16:30 Veselý Žďár - SFK Vrchovina B 2:4 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Pohled - Chotěboř B 0:1 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Herálec - Habry 4:3 (3:1)

    21.kolo

    So 19.05. 15:30 Ústrašín - Golčův Jeníkov 1:0 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Chotěboř B - Veselý Žďár 1:0 (0:0)
    So 19.05. 16:30 SFK Vrchovina B - Čejov 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 16:00 Humpolec B - Černovice 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Herálec - Dlouhá Ves 3:0 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Habry - Pohled 2:1 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Štoky - Jiřice 5:3 (0:1)

    22.kolo

    So 26.05. 16:30 Jiřice - Humpolec B 1:0 (1:0)
    So 26.05. 16:30 Čejov - Chotěboř B 1:2 (1:1)
    Ne 27.05. 16:30 Dlouhá Ves - Ústrašín 5:1 (2:1)
    Ne 27.05. 16:30 Golčův Jeníkov - Štoky 4:1 (2:0)
    Ne 27.05. 16:30 Černovice - SFK Vrchovina B 1:2 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Veselý Žďár - Habry 2:0 (2:0)
    Ne 27.05. 16:30 Pohled - Herálec 0:2 (0:1)

    23.kolo

    So 02.06. 14:00 Humpolec B - Golčův Jeníkov 0:3 (0:0)
    So 02.06. 16:30 Chotěboř B - Černovice 0:1 (0:0)
    So 02.06. 16:30 Štoky - Ústrašín 3:0 (2:0)
    Ne 03.06. 16:30 Pohled - Dlouhá Ves 4:2 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Herálec - Veselý Žďár 2:5 (0:3)
    Ne 03.06. 16:30 Habry - Čejov 4:1 (2:0)
    Ne 03.06. 16:30 SFK Vrchovina B - Jiřice 2:0 (0:0)

    24.kolo

    So 09.06. 15:30 Ústrašín - Humpolec B 1:0 (1:0)
    So 09.06. 16:30 Jiřice - Chotěboř B 2:0 (1:0)
    So 09.06. 16:30 Čejov - Herálec 0:2 (0:1)
    Ne 10.06. 16:30 Dlouhá Ves - Štoky 4:2 (2:1)
    Ne 10.06. 16:30 Golčův Jeníkov - SFK Vrchovina B 3:0 (1:0)
    Ne 10.06. 16:30 Černovice - Habry 1:2 (0:1)
    Ne 10.06. 16:30 Veselý Žďár - Pohled 1:0 (1:0)

    25.kolo

    So 16.06. 16:30 Chotěboř B - Golčův Jeníkov 1:2 (1:2)
    Ne 17.06. 14:00 Humpolec B - Štoky 1:1 (1:0)
    Ne 17.06. 16:30 Veselý Žďár - Dlouhá Ves 5:2 (3:1)
    Ne 17.06. 16:30 Pohled - Čejov 2:0 (1:0)
    Ne 17.06. 16:30 Herálec - Černovice 4:3 (2:2)
    Ne 17.06. 16:30 Habry - Jiřice 4:0 (2:0)
    Ne 17.06. 16:30 SFK Vrchovina B - Ústrašín 2:0 (0:0)

    26.kolo

    So 23.06. 15:30 Ústrašín - Chotěboř B 4:1 (1:0)
    So 23.06. 16:30 Štoky - SFK Vrchovina B 4:4 (2:2)
    So 23.06. 16:30 Jiřice - Herálec 1:4 (0:2)
    So 23.06. 16:30 Čejov - Veselý Žďár 1:1 (1:0)
    Ne 24.06. 16:30 Dlouhá Ves - Humpolec B 3:3 (1:1)
    Ne 24.06. 16:30 Golčův Jeníkov - Habry 3:6 (2:2)
    Ne 24.06. 16:30 Černovice - Pohled 1:0 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 1 8 65:35 52
    2. 26 15 4 7 48:38 49
    3. 26 13 7 6 59:48 46
    4. 26 13 4 9 53:44 43
    5. 26 12 4 10 36:32 40
    6. 26 13 1 12 44:51 40
    7. 26 9 7 10 49:45 34
    8. 26 10 4 12 30:36 34
    9. 26 10 3 13 48:47 33
    10. 26 8 6 12 56:71 30
    11. 26 7 8 11 41:41 29
    12. 26 7 8 11 32:37 29
    13. 26 8 3 15 34:61 27
    14. 26 6 8 12 46:55 26