Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 1525
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4506
    Týden:
    49
    Dnes:
    12
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Stonařov 2:5 (2:1)
    So 12.08. 16:30 Bedřichov - Náměšť n.O. 4:0 (3:0)
    So 12.08. 16:30 Kamenice n.L. - Čáslavice-Sádek 3:2 (1:0)
    So 12.08. 16:30 Jemnicko - Stará Říše 1:0 (0:0)
    Ne 13.08. 16:30 Třešť - Třebíč B 0:0 (0:0)
    Ne 13.08. 16:30 Telč - Kouty 1:3 (1:0)
    Ne 13.08. 16:30 Příbyslavice - Rantířov 6:2 (3:2)

    2.kolo

    So 19.08. 16:30 Třebíč B - Stará Říše 3:1 (3:1)
    So 19.08. 16:30 Rantířov - Jemnicko 1:0 (0:0)
    Ne 20.08. 14:30 Stonařov - Telč 4:5 (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 Čáslavice-Sádek - Příbyslavice 1:1 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Náměšť n.O. - Kamenice n.L. 0:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Kouty - Bedřichov 2:2 (0:2)
    Ne 20.08. 16:30 Třešť - Jaroměřice n.R. 2:0 (1:0)

    3.kolo

    So 26.08. 16:30 Bedřichov - Stonařov 4:1 (3:0)
    So 26.08. 16:30 Kamenice n.L. - Kouty 2:2 (2:2)
    So 26.08. 16:30 Jemnicko - Čáslavice-Sádek 0:1 (0:1)
    So 26.08. 16:30 Stará Říše - Rantířov 3:0 (2:0)
    Ne 27.08. 16:30 Jaroměřice n.R. - Třebíč B 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Telč - Třešť 3:2 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Příbyslavice - Náměšť n.O. 0:1 (0:1)

    4.kolo

    Ne 03.09. 14:30 Stonařov - Kamenice n.L. 3:1 (2:0)
    Ne 03.09. 16:00 Třebíč B - Rantířov 7:0 (2:0)
    Ne 03.09. 16:00 Čáslavice-Sádek - Stará Říše 2:1 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Náměšť n.O. - Jemnicko 3:1 (1:0)
    Ne 03.09. 16:00 Kouty - Příbyslavice 0:2 (0:1)
    Ne 03.09. 16:00 Třešť - Bedřichov 2:1 (2:1)
    Ne 03.09. 16:00 Jaroměřice n.R. - Telč 2:0 (1:0)

    5.kolo

    So 09.09. 16:00 Bedřichov - Jaroměřice n.R. 0:1 (0:0)
    So 09.09. 16:00 Kamenice n.L. - Třešť 2:3 (1:2)
    So 09.09. 16:00 Jemnicko - Kouty 3:1 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Stará Říše - Náměšť n.O. 2:1 (1:0)
    So 09.09. 16:00 Rantířov - Čáslavice-Sádek 3:1 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Telč - Třebíč B 0:6 (0:2)
    Ne 10.09. 16:00 Příbyslavice - Stonařov 4:1 (2:0)

    6.kolo

    So 16.09. 15:30 Jaroměřice n.R. - Kamenice n.L. 1:1 (1:0)
    Ne 17.09. 14:30 Stonařov - Jemnicko 1:4 (1:1)
    Ne 17.09. 15:30 Třebíč B - Čáslavice-Sádek 1:1 (1:0)
    Ne 17.09. 15:30 Náměšť n.O. - Rantířov 3:2 (2:0)
    Ne 17.09. 15:30 Kouty - Stará Říše 1:2 (1:1)
    Ne 17.09. 15:30 Třešť - Příbyslavice 2:3 (1:3)
    Ne 17.09. 15:30 Telč - Bedřichov 2:2 (1:0)

    7.kolo

    So 23.09. 15:30 Bedřichov - Třebíč B 1:1 (1:1)
    So 23.09. 15:30 Kamenice n.L. - Telč 5:1 (4:0)
    So 23.09. 15:30 Jemnicko - Třešť 2:0 (0:0)
    So 23.09. 15:30 Stará Říše - Stonařov 6:0 (2:0)
    So 23.09. 15:30 Rantířov - Kouty 1:3 (0:2)
    Ne 24.09. 15:30 Příbyslavice - Jaroměřice n.R. 3:3 (1:3)
    Ne 24.09. 15:30 Čáslavice-Sádek - Náměšť n.O. 2:1 (2:1)

    8.kolo

    So 30.09. 15:00 Jaroměřice n.R. - Jemnicko 0:2 (0:1)
    So 30.09. 15:00 Bedřichov - Kamenice n.L. 3:2 (2:1)
    Ne 01.10. 14:30 Stonařov - Rantířov 3:0 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Třebíč B - Náměšť n.O. 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Kouty - Čáslavice-Sádek 2:1 (1:0)
    Ne 01.10. 15:00 Třešť - Stará Říše 0:0 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Telč - Příbyslavice 1:6 (0:3)

    9.kolo

    So 07.10. 15:00 Kamenice n.L. - Třebíč B 2:2 (2:0)
    So 07.10. 15:00 Jemnicko - Telč 4:1 (2:0)
    So 07.10. 15:00 Stará Říše - Jaroměřice n.R. 0:0 (0:0)
    So 07.10. 15:00 Rantířov - Třešť 4:0 (2:0)
    Ne 08.10. 15:00 Příbyslavice - Bedřichov 2:1 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Čáslavice-Sádek - Stonařov 3:1 (1:1)
    Ne 08.10. 15:00 Náměšť n.O. - Kouty 2:2 (0:1)

    10.kolo

    So 14.10. 14:30 Bedřichov - Jemnicko 0:2 (0:1)
    So 14.10. 14:30 Kamenice n.L. - Příbyslavice 2:3 (1:2)
    Ne 15.10. 14:30 Třebíč B - Kouty 6:2 (2:1)
    Ne 15.10. 14:30 Stonařov - Náměšť n.O. 3:0 (3:0)
    Ne 15.10. 14:30 Třešť - Čáslavice-Sádek 2:2 (0:2)
    Ne 15.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - Rantířov 3:2 (0:1)
    Ne 15.10. 14:30 Telč - Stará Říše 1:4 (0:2)

    11.kolo

    So 21.10. 14:30 Jemnicko - Kamenice n.L. 5:0 (2:0)
    So 21.10. 14:30 Stará Říše - Bedřichov 2:0 (1:0)
    So 21.10. 14:30 Rantířov - Telč 7:1 (2:0)
    Ne 22.10. 14:30 Příbyslavice - Třebíč B 2:2 (2:2)
    Ne 22.10. 14:30 Čáslavice-Sádek - Jaroměřice n.R. 1:2 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Náměšť n.O. - Třešť 0:2 (0:1)
    Ne 22.10. 14:30 Kouty - Stonařov 0:1 (0:1)

    12.kolo

    So 28.10. 14:30 Bedřichov - Rantířov 5:1 (3:0)
    So 28.10. 14:30 Kamenice n.L. - Stará Říše 0:2 (0:1)
    Ne 29.10. 14:30 Třebíč B - Stonařov 6:0 (5:0)
    Ne 29.10. 14:30 Třešť - Kouty 0:2 (0:1)
    Ne 29.10. 14:30 Jaroměřice n.R. - Náměšť n.O. 0:1 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Telč - Čáslavice-Sádek 2:1 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Příbyslavice - Jemnicko 3:0 (0:0)

    13.kolo

    So 04.11. 14:00 Jemnicko - Třebíč B 2:2 (0:2)
    So 04.11. 14:00 Stará Říše - Příbyslavice 1:4 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Rantířov - Kamenice n.L. 5:3 (4:0)
    Ne 05.11. 14:00 Čáslavice-Sádek - Bedřichov 2:1 (2:0)
    Ne 05.11. 14:00 Náměšť n.O. - Telč 4:2 (2:0)
    Ne 05.11. 14:00 Kouty - Jaroměřice n.R. 1:4 (0:2)
    Ne 05.11. 14:00 Stonařov - Třešť 1:1 (0:1)

    14.kolo

    So 31.03. 15:30 Rantířov - Příbyslavice 1:2 (1:1)
    So 31.03. 15:30 Stará Říše - Jemnicko 0:4 (0:2)
    Ne 01.04. 14:30 Stonařov - Jaroměřice n.R. 4:0 (3:0)
    Ne 01.04. 15:30 Třebíč B - Třešť 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Kouty - Telč 5:1 (2:0)
    Ne 01.04. 15:30 Náměšť n.O. - Bedřichov 3:2 (2:1)
    Ne 01.04. 15:30 Čáslavice-Sádek - Kamenice n.L. 2:1 (1:1)

    15.kolo

    So 07.04. 15:30 Jemnicko - Rantířov 0:2 (0:1)
    So 07.04. 15:30 Kamenice n.L. - Náměšť n.O. 1:1 (0:0)
    So 07.04. 15:30 Bedřichov - Kouty 1:1 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Stará Říše - Třebíč B 1:2 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Příbyslavice - Čáslavice-Sádek 2:3 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Telč - Stonařov 0:4 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Jaroměřice n.R. - Třešť 1:1 (0:1)

    16.kolo

    So 14.04. 15:30 Náměšť n.O. - Příbyslavice 1:1 (0:1)
    So 14.04. 15:30 Rantířov - Stará Říše 4:1 (3:1)
    Ne 15.04. 14:30 Stonařov - Bedřichov 1:3 (0:2)
    Ne 15.04. 15:30 Třebíč B - Jaroměřice n.R. 2:0 (2:0)
    Ne 15.04. 15:30 Třešť - Telč 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Kouty - Kamenice n.L. 1:1 (0:1)
    Ne 15.04. 15:30 Čáslavice-Sádek - Jemnicko 2:2 (0:2)

    17.kolo

    So 21.04. 16:00 Rantířov - Třebíč B 2:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Stará Říše - Čáslavice-Sádek 2:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Jemnicko - Náměšť n.O. 1:0 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Kamenice n.L. - Stonařov 5:1 (1:0)
    So 21.04. 16:00 Bedřichov - Třešť 2:2 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 Příbyslavice - Kouty 4:2 (2:1)
    Ne 22.04. 16:00 Telč - Jaroměřice n.R. 0:4 (0:1)

    18.kolo

    So 28.04. 14:30 Stonařov - Příbyslavice 0:2 (0:1)
    So 28.04. 16:00 Třebíč B - Telč 1:0 (0:0)
    So 28.04. 16:00 Náměšť n.O. - Stará Říše 5:2 (2:0)
    Ne 29.04. 16:00 Jaroměřice n.R. - Bedřichov 2:1 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Třešť - Kamenice n.L. 2:2 (1:1)
    Ne 29.04. 16:00 Kouty - Jemnicko 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Čáslavice-Sádek - Rantířov 1:0 (1:0)

    19.kolo

    So 05.05. 16:30 Rantířov - Náměšť n.O. 2:1 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Stará Říše - Kouty 3:1 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Jemnicko - Stonařov 3:0 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Kamenice n.L. - Jaroměřice n.R. 2:0 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Bedřichov - Telč 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Čáslavice-Sádek - Třebíč B 1:1 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Příbyslavice - Třešť 5:1 (3:0)

    26.kolo

    Út 08.05. 10:30 Třebíč B - Jemnicko 3:0 (2:0)
    Út 08.05. 16:30 Příbyslavice - Stará Říše 3:0 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 Kamenice n.L. - Rantířov 0:0 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 Bedřichov - Čáslavice-Sádek 0:1 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 Telč - Náměšť n.O. 2:1 (0:1)
    Út 08.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Kouty 2:1 (2:1)
    Út 08.05. 16:30 Třešť - Stonařov 1:1 (1:0)

    20.kolo

    So 12.05. 16:30 Třebíč B - Bedřichov 2:0 (0:0)
    Ne 13.05. 14:30 Stonařov - Stará Říše 3:2 (0:2)
    Ne 13.05. 16:30 Telč - Kamenice n.L. 2:2 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Příbyslavice 1:0 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Třešť - Jemnicko 1:3 (1:3)
    Ne 13.05. 16:30 Kouty - Rantířov 3:3 (2:2)
    Ne 13.05. 16:30 Náměšť n.O. - Čáslavice-Sádek 1:0 (1:0)

    21.kolo

    So 19.05. 16:30 Náměšť n.O. - Třebíč B 3:4 (2:0)
    So 19.05. 16:30 Čáslavice-Sádek - Kouty 1:1 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Rantířov - Stonařov 1:2 (0:2)
    So 19.05. 16:30 Stará Říše - Třešť 0:1 (0:1)
    So 19.05. 16:30 Jemnicko - Jaroměřice n.R. 3:0 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Kamenice n.L. - Bedřichov 1:5 (1:3)
    Ne 20.05. 16:30 Příbyslavice - Telč 1:0 (1:0)

    22.kolo

    So 26.05. 14:30 Stonařov - Čáslavice-Sádek 0:1 (0:0)
    So 26.05. 16:30 Třebíč B - Kamenice n.L. 5:0 (2:0)
    So 26.05. 16:30 Bedřichov - Příbyslavice 2:3 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Telč - Jemnicko 1:3 (0:2)
    Ne 27.05. 16:30 Jaroměřice n.R. - Stará Říše 3:2 (2:2)
    Ne 27.05. 16:30 Třešť - Rantířov 2:1 (2:0)
    Ne 27.05. 16:30 Kouty - Náměšť n.O. 3:1 (0:0)

    23.kolo

    So 02.06. 16:30 Rantířov - Jaroměřice n.R. 2:2 (1:1)
    So 02.06. 16:30 Stará Říše - Telč 3:0 (1:0)
    So 02.06. 16:30 Jemnicko - Bedřichov 3:1 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Kouty - Třebíč B 3:2 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Náměšť n.O. - Stonařov 5:0 (2:0)
    Ne 03.06. 16:30 Čáslavice-Sádek - Třešť 0:2 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 Příbyslavice - Kamenice n.L. 1:3 (0:1)

    24.kolo

    So 09.06. 16:30 Třebíč B - Příbyslavice 6:0 (3:0)
    So 09.06. 16:30 Kamenice n.L. - Jemnicko 2:4 (2:3)
    So 09.06. 16:30 Bedřichov - Stará Říše 1:3 (1:3)
    So 09.06. 16:30 Jaroměřice n.R. - Čáslavice-Sádek 1:0 (1:0)
    So 09.06. 16:30 Třešť - Náměšť n.O. 1:1 (0:0)
    Ne 10.06. 14:30 Stonařov - Kouty 2:2 (0:1)
    Ne 10.06. 16:30 Telč - Rantířov 2:3 (1:2)

    25.kolo

    So 16.06. 16:30 Náměšť n.O. - Jaroměřice n.R. 1:1 (0:1)
    So 16.06. 16:30 Čáslavice-Sádek - Telč 2:2 (1:1)
    So 16.06. 16:30 Rantířov - Bedřichov 2:0 (1:0)
    So 16.06. 16:30 Stará Říše - Kamenice n.L. 2:3 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Jemnicko - Příbyslavice 1:0 (0:0)
    Ne 17.06. 14:30 Stonařov - Třebíč B 3:2 (2:1)
    Ne 17.06. 16:30 Kouty - Třešť 3:2 (2:1)
    Správce soutěže:

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 2 7 53:26 53
    2. 26 15 7 4 70:26 52
    3. 26 16 4 6 63:38 52
    4. 26 12 6 8 37:37 42
    5. 26 10 7 9 34:35 37
    6. 26 11 3 12 51:54 36
    7. 26 11 2 13 45:43 35
    8. 26 9 8 9 48:50 35
    9. 26 9 6 11 40:42 33
    10. 26 8 9 9 33:41 33
    11. 26 10 3 13 45:63 33
    12. 26 6 9 11 46:58 27
    13. 26 6 6 14 42:44 24
    14. 26 4 4 18 30:80 16