Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 16. června 2019
svátek má Zbyněk.
Hlavní menu
  • ID: 1524
  • Návštěvy: 15/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3509
    Týden:
    15
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 16:30 Chotěboř - Speřice 1:2 (1:1)
    So 12.08. 16:30 TJ Rozsochy - Dobronín 1:1 (0:1)
    Ne 13.08. 16:30 Pacov - Budíkov 2:2 (0:2)
    Ne 13.08. 16:30 Ledeč n.S. - Lípa 2:0 (1:0)
    Ne 13.08. 16:30 Přibyslav - Sapeli Polná 2:2 (0:2)
    Ne 13.08. 16:30 Bohdalov - Věžnice 1:2 (1:2)
    Ne 13.08. 16:30 Kožlí - Herálec (HB) 1:0 (0:0)

    2.kolo

    So 19.08. 16:30 Speřice - Ledeč n.S. 3:7 (1:3)
    Ne 20.08. 10:30 Sapeli Polná - Bohdalov 3:2 (2:1)
    Ne 20.08. 16:30 Budíkov - Herálec (HB) 2:2 (1:1)
    Ne 20.08. 16:30 Dobronín - Kožlí 2:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Věžnice - TJ Rozsochy 3:1 (0:1)
    Ne 20.08. 16:30 Lípa - Přibyslav 1:2 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Pacov - Chotěboř 1:1 (0:0)

    3.kolo

    So 26.08. 16:30 TJ Rozsochy - Sapeli Polná 1:3 (0:1)
    Ne 27.08. 16:30 Chotěboř - Budíkov 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Ledeč n.S. - Pacov 1:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Přibyslav - Speřice 3:1 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Bohdalov - Lípa 2:1 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Kožlí - Věžnice 1:2 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Herálec (HB) - Dobronín 3:2 (1:2)

    4.kolo

    So 02.09. 16:00 Chotěboř - Ledeč n.S. 2:1 (1:0)
    Ne 03.09. 10:30 Sapeli Polná - Kožlí 0:1 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Budíkov - Dobronín 2:1 (0:0)
    Ne 03.09. 16:00 Věžnice - Herálec (HB) 0:2 (0:2)
    Ne 03.09. 16:00 Lípa - TJ Rozsochy 1:1 (0:1)
    Ne 03.09. 16:00 Speřice - Bohdalov 3:1 (2:1)
    Ne 03.09. 16:00 Pacov - Přibyslav 0:3 (0:0)

    5.kolo

    Ne 10.09. 16:00 Ledeč n.S. - Budíkov 0:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Přibyslav - Chotěboř 2:2 (1:2)
    Ne 10.09. 16:00 Bohdalov - Pacov 2:1 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 TJ Rozsochy - Speřice 1:1 (0:0)
    Ne 10.09. 16:00 Kožlí - Lípa 1:1 (1:0)
    Ne 10.09. 16:00 Herálec (HB) - Sapeli Polná 1:6 (1:4)
    Ne 10.09. 16:00 Dobronín - Věžnice 3:1 (2:0)

    6.kolo

    So 16.09. 15:30 Chotěboř - Bohdalov 5:0 (2:0)
    Ne 17.09. 10:30 Sapeli Polná - Dobronín 4:1 (3:0)
    Ne 17.09. 15:30 Budíkov - Věžnice 1:1 (0:1)
    Ne 17.09. 15:30 Lípa - Herálec (HB) 2:3 (2:0)
    Ne 17.09. 15:30 Speřice - Kožlí 5:0 (1:0)
    Ne 17.09. 15:30 Pacov - TJ Rozsochy 2:2 (2:1)
    Ne 17.09. 15:30 Ledeč n.S. - Přibyslav 0:0 (0:0)

    7.kolo

    Ne 24.09. 15:30 Přibyslav - Budíkov 2:1 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Bohdalov - Ledeč n.S. 2:1 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 TJ Rozsochy - Chotěboř 1:0 (0:0)
    Ne 24.09. 15:30 Kožlí - Pacov 1:3 (1:1)
    Ne 24.09. 15:30 Herálec (HB) - Speřice 1:0 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Dobronín - Lípa 5:0 (1:0)
    Ne 24.09. 15:30 Věžnice - Sapeli Polná 1:1 (0:0)

    8.kolo

    So 30.09. 15:00 Chotěboř - Kožlí 4:0 (2:0)
    Ne 01.10. 15:00 Budíkov - Sapeli Polná 0:1 (0:0)
    Ne 01.10. 15:00 Lípa - Věžnice 1:4 (0:2)
    Ne 01.10. 15:00 Speřice - Dobronín 3:0 (3:0)
    Ne 01.10. 15:00 Pacov - Herálec (HB) 5:3 (3:1)
    Ne 01.10. 15:00 Ledeč n.S. - TJ Rozsochy 5:1 (1:1)
    Ne 01.10. 15:00 Přibyslav - Bohdalov 3:1 (1:1)

    9.kolo

    Ne 08.10. 10:30 Sapeli Polná - Lípa 2:0 (1:0)
    Ne 08.10. 15:00 Bohdalov - Budíkov 5:1 (2:1)
    Ne 08.10. 15:00 TJ Rozsochy - Přibyslav 2:1 (2:1)
    Ne 08.10. 15:00 Kožlí - Ledeč n.S. 0:0 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Herálec (HB) - Chotěboř 1:5 (1:2)
    Ne 08.10. 15:00 Dobronín - Pacov 1:6 (0:1)
    Ne 08.10. 15:00 Věžnice - Speřice 0:1 (0:1)

    10.kolo

    So 14.10. 14:30 Chotěboř - Dobronín 1:0 (0:0)
    Ne 15.10. 14:30 Budíkov - Lípa 5:4 (3:4)
    Ne 15.10. 14:30 Speřice - Sapeli Polná 2:2 (1:1)
    Ne 15.10. 14:30 Pacov - Věžnice 2:1 (1:1)
    Ne 15.10. 14:30 Ledeč n.S. - Herálec (HB) 0:0 (0:0)
    Ne 15.10. 14:30 Přibyslav - Kožlí 2:0 (0:0)
    Ne 15.10. 14:30 Bohdalov - TJ Rozsochy 0:2 (0:1)

    11.kolo

    Ne 22.10. 10:30 Sapeli Polná - Pacov 0:1 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 TJ Rozsochy - Budíkov 3:2 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Kožlí - Bohdalov 2:1 (2:0)
    Ne 22.10. 14:30 Herálec (HB) - Přibyslav 1:1 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Dobronín - Ledeč n.S. 3:3 (1:0)
    Ne 22.10. 14:30 Věžnice - Chotěboř 0:1 (0:0)
    Ne 22.10. 14:30 Lípa - Speřice 1:2 (0:1)

    12.kolo

    Ne 29.10. 12:30 Budíkov - Speřice 0:0 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Pacov - Lípa 4:0 (1:0)
    Ne 29.10. 14:30 Chotěboř - Sapeli Polná 4:4 (0:2)
    Ne 29.10. 14:30 Ledeč n.S. - Věžnice 0:1 (0:1)
    Ne 29.10. 14:30 Přibyslav - Dobronín 2:1 (1:1)
    Ne 29.10. 14:30 Bohdalov - Herálec (HB) 2:1 (2:1)
    17.11. 13:30 TJ Rozsochy - Kožlí 2:2 (1:2)

    13.kolo

    Ne 05.11. 10:30 Sapeli Polná - Ledeč n.S. 5:0 (2:0)
    Ne 05.11. 14:00 Kožlí - Budíkov 3:2 (3:0)
    Ne 05.11. 14:00 Herálec (HB) - TJ Rozsochy 2:1 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Dobronín - Bohdalov 1:0 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Věžnice - Přibyslav 2:0 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Lípa - Chotěboř 1:4 (0:4)
    Ne 05.11. 14:00 Speřice - Pacov 3:7 (2:3)

    14.kolo

    Ne 01.04. 10:30 Sapeli Polná - Přibyslav 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Budíkov - Pacov 1:0 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Speřice - Chotěboř 5:0 (4:0)
    Ne 01.04. 15:30 Lípa - Ledeč n.S. 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 15:30 Věžnice - Bohdalov 1:1 (1:1)
    Ne 01.04. 15:30 Dobronín - TJ Rozsochy 2:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:30 Herálec (HB) - Kožlí 0:2 (0:0)

    15.kolo

    Ne 08.04. 15:30 Herálec (HB) - Budíkov 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 15:30 Kožlí - Dobronín 3:1 (2:0)
    Ne 08.04. 15:30 TJ Rozsochy - Věžnice 2:1 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Bohdalov - Sapeli Polná 0:3 (0:2)
    Ne 08.04. 15:30 Přibyslav - Lípa 4:1 (1:0)
    Ne 08.04. 15:30 Ledeč n.S. - Speřice 2:1 (1:1)
    Ne 08.04. 15:30 Chotěboř - Pacov 3:1 (0:0)

    16.kolo

    Ne 15.04. 10:30 Sapeli Polná - TJ Rozsochy 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Budíkov - Chotěboř 3:1 (1:1)
    Ne 15.04. 15:30 Pacov - Ledeč n.S. 3:1 (3:1)
    Ne 15.04. 15:30 Speřice - Přibyslav 1:1 (1:1)
    Ne 15.04. 15:30 Lípa - Bohdalov 0:2 (0:1)
    Ne 15.04. 15:30 Věžnice - Kožlí 1:0 (0:0)
    Ne 15.04. 15:30 Dobronín - Herálec (HB) 2:1 (2:1)

    17.kolo

    Ne 22.04. 16:00 Dobronín - Budíkov 1:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Herálec (HB) - Věžnice 2:0 (2:0)
    Ne 22.04. 16:00 Kožlí - Sapeli Polná 1:5 (1:1)
    Ne 22.04. 16:00 TJ Rozsochy - Lípa 3:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:00 Bohdalov - Speřice 0:1 (0:0)
    Ne 22.04. 16:00 Přibyslav - Pacov 1:1 (0:1)
    Ne 22.04. 16:00 Ledeč n.S. - Chotěboř 0:0 (0:0)

    18.kolo

    Ne 29.04. 10:30 Sapeli Polná - Herálec (HB) 1:0 (1:0)
    Ne 29.04. 15:00 Věžnice - Dobronín 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 16:00 Budíkov - Ledeč n.S. 5:0 (2:0)
    Ne 29.04. 16:00 Chotěboř - Přibyslav 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 16:00 Pacov - Bohdalov 4:1 (2:0)
    Ne 29.04. 16:00 Speřice - TJ Rozsochy 2:1 (2:0)
    Ne 29.04. 16:00 Lípa - Kožlí 0:2 (0:1)

    19.kolo

    So 05.05. 16:30 Herálec (HB) - Lípa 3:1 (2:0)
    Ne 06.05. 16:30 Věžnice - Budíkov 3:1 (3:1)
    Ne 06.05. 16:30 Dobronín - Sapeli Polná 0:4 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Kožlí - Speřice 2:0 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 TJ Rozsochy - Pacov 0:4 (0:4)
    Ne 06.05. 16:30 Bohdalov - Chotěboř 1:4 (0:2)
    Ne 06.05. 16:30 Přibyslav - Ledeč n.S. 7:1 (3:1)

    26.kolo

    Út 01.05. 16:30 Budíkov - Kožlí 0:0 (0:0)
    Út 01.05. 16:30 Bohdalov - Dobronín 4:1 (1:1)
    Út 01.05. 16:30 Přibyslav - Věžnice 2:4 (0:2)
    Út 01.05. 16:30 Ledeč n.S. - Sapeli Polná 1:0 (1:0)
    Út 01.05. 16:30 Pacov - Speřice 3:1 (3:0)
    Út 08.05. 16:30 TJ Rozsochy - Herálec (HB) 0:1 (0:1)
    Út 08.05. 16:30 Chotěboř - Lípa 5:1 (2:0)

    20.kolo

    Ne 13.05. 10:30 Sapeli Polná - Věžnice 2:1 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Budíkov - Přibyslav 2:2 (1:2)
    Ne 13.05. 16:30 Ledeč n.S. - Bohdalov 3:1 (2:1)
    Ne 13.05. 16:30 Chotěboř - TJ Rozsochy 1:0 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Pacov - Kožlí 5:1 (3:0)
    Ne 13.05. 16:30 Speřice - Herálec (HB) 0:1 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Lípa - Dobronín 1:1 (0:0)

    21.kolo

    Ne 20.05. 16:30 Věžnice - Lípa 3:0 (2:0)
    Ne 20.05. 16:30 Dobronín - Speřice 2:3 (1:0)
    Ne 20.05. 16:30 Herálec (HB) - Pacov 1:4 (0:1)
    Ne 20.05. 16:30 Kožlí - Chotěboř 2:2 (2:1)
    Ne 20.05. 16:30 TJ Rozsochy - Ledeč n.S. 0:2 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Bohdalov - Přibyslav 2:0 (0:0)
    St 30.05. 17:30 Sapeli Polná - Budíkov 4:1 (4:1)

    22.kolo

    Ne 27.05. 16:30 Budíkov - Bohdalov 1:4 (1:2)
    Ne 27.05. 16:30 Přibyslav - TJ Rozsochy 2:1 (2:0)
    Ne 27.05. 16:30 Ledeč n.S. - Kožlí 3:1 (2:0)
    Ne 27.05. 16:30 Chotěboř - Herálec (HB) 0:2 (0:0)
    Ne 27.05. 16:30 Pacov - Dobronín 8:3 (6:0)
    Ne 27.05. 16:30 Speřice - Věžnice 1:0 (1:0)
    Ne 27.05. 16:30 Lípa - Sapeli Polná 1:9 (1:5)

    23.kolo

    Ne 03.06. 10:30 Sapeli Polná - Speřice 0:0 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Lípa - Budíkov 1:3 (1:0)
    Ne 03.06. 16:30 Věžnice - Pacov 0:5 (0:2)
    Ne 03.06. 16:30 Dobronín - Chotěboř 1:1 (1:1)
    Ne 03.06. 16:30 Herálec (HB) - Ledeč n.S. 1:2 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 Kožlí - Přibyslav 0:4 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 TJ Rozsochy - Bohdalov 2:1 (1:1)

    24.kolo

    Ne 10.06. 16:30 Budíkov - TJ Rozsochy 2:3 (1:3)
    Ne 10.06. 16:30 Bohdalov - Kožlí 5:0 (1:0)
    Ne 10.06. 16:30 Přibyslav - Herálec (HB) 3:1 (1:1)
    Ne 10.06. 16:30 Ledeč n.S. - Dobronín 3:2 (2:0)
    Ne 10.06. 16:30 Chotěboř - Věžnice 5:0 (3:0)
    Ne 10.06. 16:30 Pacov - Sapeli Polná 1:4 (1:1)
    Ne 10.06. 16:30 Speřice - Lípa 2:0 (2:0)

    25.kolo

    Ne 17.06. 10:30 Sapeli Polná - Chotěboř 4:1 (1:0)
    Ne 17.06. 16:30 Speřice - Budíkov 2:1 (0:0)
    Ne 17.06. 16:30 Lípa - Pacov 0:2 (0:0)
    Ne 17.06. 16:30 Věžnice - Ledeč n.S. 1:2 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Dobronín - Přibyslav 6:2 (3:1)
    Ne 17.06. 16:30 Herálec (HB) - Bohdalov 2:3 (1:1)
    Ne 17.06. 16:30 Kožlí - TJ Rozsochy 1:2 (0:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 17 6 3 70:23 57
    2. 26 16 4 6 75:37 52
    3. 26 14 6 6 57:33 48
    4. 26 13 6 7 41:39 45
    5. 26 12 8 6 51:36 44
    6. 26 13 5 8 45:37 44
    7. 26 11 3 12 34:38 36
    8. 26 11 1 14 44:48 34
    9. 26 10 3 13 35:46 33
    10. 26 9 5 12 33:43 32
    11. 26 7 8 11 40:47 29
    12. 26 8 5 13 27:52 29
    13. 26 7 5 14 43:58 26
    14. 26 0 3 23 19:77 3