Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Neděle, 23. února 2020
svátek má Svatopluk.
Hlavní menu
  • ID: 1520
  • Návštěvy: 26/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Jihomoravský kraj  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3309
    Týden:
    26
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 12:15 Bosonohy - Šardice B 1:2 (1:0)
    So 12.08. 12:30 Rousínov - Kyjov 3:1 (1:0)
    So 12.08. 16:30 Tasovice - Slatina 1:2 (0:1)
    Ne 13.08. 12:15 Boskovice - Blansko 0:8 (0:4)
    Ne 13.08. 12:30 Znojmo B - FK Hodonín 6:2 (2:1)
    Ne 13.08. 16:30 Břeclav B - Líšeň 0:1 (0:1)
    Ne 13.08. 17:00 Sparta Brno B - Bohunice 2:1 (2:1)

    2.kolo

    So 19.08. 12:30 Šardice B - Znojmo B 5:1 (4:0)
    So 19.08. 16:30 Kyjov - Blansko 0:0 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Líšeň - Tasovice 5:1 (0:1)
    Ne 20.08. 12:15 Bohunice - Břeclav B 3:0 (1:0)
    Ne 20.08. 12:30 Rousínov - Bosonohy 0:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Slatina - Boskovice 2:2 (0:1)
    Ne 20.08. 16:30 FK Hodonín - Sparta Brno B 1:3 (0:1)

    3.kolo

    So 26.08. 12:15 Bosonohy - Kyjov 0:0 (0:0)
    So 26.08. 14:15 Blansko - Slatina 3:1 (2:0)
    So 26.08. 16:30 Tasovice - Bohunice 0:2 (0:0)
    Ne 27.08. 12:15 Boskovice - Líšeň 1:4 (1:2)
    Ne 27.08. 12:30 Znojmo B - Rousínov 2:2 (1:1)
    Ne 27.08. 16:30 Břeclav B - FK Hodonín 3:0 (1:0)
    Ne 27.08. 17:00 Sparta Brno B - Šardice B 2:1 (1:0)

    4.kolo

    Čt 31.08. 17:00 Kyjov - Slatina 1:0 (0:0)
    So 02.09. 12:15 Bosonohy - Znojmo B 1:2 (1:1)
    So 02.09. 12:30 Šardice B - Břeclav B 3:0 (2:0)
    So 02.09. 16:30 Líšeň - Blansko 0:0 (0:0)
    Ne 03.09. 12:15 Bohunice - Boskovice 1:0 (0:0)
    Ne 03.09. 12:30 Rousínov - Sparta Brno B 1:4 (0:1)
    Ne 03.09. 16:30 FK Hodonín - Tasovice 2:2 (1:1)

    5.kolo

    So 09.09. 14:15 Blansko - Bohunice 3:0 (2:0)
    So 09.09. 16:30 Tasovice - Šardice B 2:2 (1:0)
    So 09.09. 16:30 Slatina - Líšeň 0:1 (0:0)
    Ne 10.09. 12:15 Boskovice - FK Hodonín 3:1 (1:1)
    Ne 10.09. 12:30 Znojmo B - Kyjov 0:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:30 Sparta Brno B - Bosonohy 1:1 (1:0)
    Ne 10.09. 16:30 Břeclav B - Rousínov 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 16.09. 12:15 Bosonohy - Břeclav B 0:2 (0:0)
    So 16.09. 12:30 Znojmo B - Sparta Brno B 1:2 (0:1)
    So 16.09. 16:00 Kyjov - Líšeň 1:0 (0:0)
    Ne 17.09. 12:15 Bohunice - Slatina 2:2 (1:0)
    Ne 17.09. 12:30 Rousínov - Tasovice 9:0 (4:0)
    Ne 17.09. 16:00 FK Hodonín - Blansko 0:2 (0:1)
    Ne 17.09. 16:00 Šardice B - Boskovice 5:2 (4:0)

    7.kolo

    So 23.09. 11:15 Líšeň - Bohunice 2:2 (1:1)
    So 23.09. 13:45 Blansko - Šardice B 1:1 (1:1)
    So 23.09. 16:00 Tasovice - Bosonohy 0:1 (0:0)
    So 23.09. 16:00 Slatina - FK Hodonín 1:4 (1:2)
    Ne 24.09. 10:15 Boskovice - Rousínov 4:1 (3:1)
    Ne 24.09. 16:00 Sparta Brno B - Kyjov 1:0 (1:0)
    Ne 24.09. 16:00 Břeclav B - Znojmo B 1:1 (0:1)

    8.kolo

    So 30.09. 12:15 Bosonohy - Boskovice 6:1 (3:0)
    So 30.09. 12:30 Šardice B - Slatina 3:3 (2:1)
    So 30.09. 12:30 Rousínov - Blansko 1:1 (1:1)
    So 30.09. 12:30 Znojmo B - Tasovice 1:0 (1:0)
    So 30.09. 15:30 Kyjov - Bohunice 0:1 (0:0)
    Ne 01.10. 15:30 FK Hodonín - Líšeň 3:3 (1:2)
    Ne 01.10. 15:30 Sparta Brno B - Břeclav B 7:1 (2:0)

    9.kolo

    So 07.10. 13:15 Blansko - Bosonohy 1:0 (0:0)
    So 07.10. 15:30 Tasovice - Sparta Brno B 0:1 (0:0)
    So 07.10. 15:30 Slatina - Rousínov 1:3 (0:2)
    So 07.10. 15:30 Líšeň - Šardice B 3:1 (2:0)
    Ne 08.10. 12:15 Boskovice - Znojmo B 1:3 (1:3)
    Ne 08.10. 12:15 Bohunice - FK Hodonín 5:2 (0:0)
    Ne 08.10. 15:30 Břeclav B - Kyjov 1:0 (0:0)

    10.kolo

    So 14.10. 12:15 Bosonohy - Slatina 1:2 (0:2)
    So 14.10. 12:30 Znojmo B - Blansko 1:2 (0:2)
    So 14.10. 12:30 Břeclav B - Tasovice 2:0 (0:0)
    So 14.10. 15:30 Kyjov - FK Hodonín 1:3 (0:0)
    Ne 15.10. 12:30 Rousínov - Líšeň 0:2 (0:1)
    Ne 15.10. 15:30 Šardice B - Bohunice 4:1 (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Sparta Brno B - Boskovice 8:1 (7:0)

    11.kolo

    So 21.10. 12:30 Slatina - Znojmo B 2:1 (0:0)
    So 21.10. 12:45 Blansko - Sparta Brno B 0:0 (0:0)
    So 21.10. 15:00 Tasovice - Kyjov 1:6 (0:3)
    So 21.10. 15:00 Líšeň - Bosonohy 2:1 (1:0)
    Ne 22.10. 12:15 Boskovice - Břeclav B 2:6 (1:2)
    Ne 22.10. 12:15 Bohunice - Rousínov 4:1 (1:1)
    Ne 22.10. 15:00 FK Hodonín - Šardice B 1:1 (0:0)

    12.kolo

    So 28.10. 12:15 Bosonohy - Bohunice 2:2 (1:0)
    So 28.10. 12:30 Rousínov - FK Hodonín 4:0 (1:0)
    So 28.10. 12:30 Znojmo B - Líšeň 0:1 (0:0)
    So 28.10. 14:00 Kyjov - Šardice B 4:1 (1:1)
    So 28.10. 14:00 Tasovice - Boskovice 4:2 (3:1)
    Ne 29.10. 14:00 Sparta Brno B - Slatina 7:1 (5:0)
    Ne 29.10. 14:00 Břeclav B - Blansko 1:0 (1:0)

    13.kolo

    So 04.11. 11:15 Blansko - Tasovice 5:0 (2:0)
    So 04.11. 13:30 Slatina - Břeclav B 0:4 (0:0)
    So 04.11. 13:30 Líšeň - Sparta Brno B 1:1 (0:0)
    Ne 05.11. 12:15 Boskovice - Kyjov 1:0 (1:0)
    Ne 05.11. 12:15 Bohunice - Znojmo B 4:0 (3:0)
    Ne 05.11. 12:30 FK Hodonín - Bosonohy 3:0 (1:0)
    Ne 05.11. 12:30 Šardice B - Rousínov 3:1 (1:1)

    14.kolo

    So 11.11. 13:30 Kyjov - Rousínov 0:1 (0:1)
    So 11.11. 13:30 Slatina - Tasovice 5:1 (2:0)
    So 11.11. 13:30 Blansko - Boskovice 6:1 (2:1)
    Ne 12.11. 12:15 Bohunice - Sparta Brno B 0:2 (0:1)
    Ne 12.11. 12:30 Šardice B - Bosonohy 3:1 (0:0)
    Ne 12.11. 12:30 FK Hodonín - Znojmo B 3:1 (1:0)
    Ne 12.11. 13:30 Líšeň - Břeclav B 1:0 (0:0)

    16.kolo

    So 31.03. 12:15 Šardice B - Sparta Brno B 1:2 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Kyjov - Bosonohy 2:0 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Líšeň - Boskovice 1:0 (0:0)
    So 31.03. 15:00 Slatina - Blansko 0:0 (0:0)
    Ne 01.04. 12:15 Bohunice - Tasovice 1:2 (1:2)
    Ne 01.04. 12:30 Rousínov - Znojmo B 3:3 (0:0)
    Ne 01.04. 12:30 FK Hodonín - Břeclav B 2:1 (1:0)

    17.kolo

    So 07.04. 12:15 Boskovice - Bohunice 2:1 (0:0)
    So 07.04. 12:30 Znojmo B - Bosonohy 2:1 (1:0)
    So 07.04. 13:45 Blansko - Líšeň 0:0 (0:0)
    So 07.04. 15:45 Břeclav B - Šardice B 1:1 (1:0)
    So 07.04. 16:00 Slatina - Kyjov 3:0 (2:0)
    So 07.04. 16:00 Tasovice - FK Hodonín 1:1 (0:1)
    Ne 08.04. 16:00 Sparta Brno B - Rousínov 2:1 (0:1)

    18.kolo

    So 14.04. 12:15 Bosonohy - Sparta Brno B 0:4 (0:1)
    So 14.04. 12:15 Šardice B - Tasovice 2:2 (2:2)
    So 14.04. 16:00 Kyjov - Znojmo B 2:1 (0:1)
    So 14.04. 16:00 Líšeň - Slatina 2:1 (1:0)
    Ne 15.04. 12:15 Bohunice - Blansko 3:4 (1:3)
    Ne 15.04. 12:30 Rousínov - Břeclav B 1:5 (1:3)
    Ne 15.04. 16:00 FK Hodonín - Boskovice 2:0 (2:0)

    19.kolo

    So 21.04. 12:15 Líšeň - Kyjov 4:0 (1:0)
    So 21.04. 12:15 Boskovice - Šardice B 2:6 (2:1)
    So 21.04. 14:15 Blansko - FK Hodonín 1:0 (1:0)
    So 21.04. 16:03 Tasovice - Rousínov 2:0 (1:0)
    So 21.04. 16:30 Slatina - Bohunice 4:0 (0:0)
    Ne 22.04. 15:45 Břeclav B - Bosonohy 2:1 (2:1)
    Ne 22.04. 16:30 Sparta Brno B - Znojmo B 5:0 (3:0)

    20.kolo

    So 28.04. 12:15 Bosonohy - Tasovice 4:1 (4:1)
    So 28.04. 12:15 Šardice B - Blansko 0:3 (0:2)
    So 28.04. 12:30 Znojmo B - Břeclav B 1:3 (1:1)
    So 28.04. 16:30 Kyjov - Sparta Brno B 1:2 (0:1)
    Ne 29.04. 12:15 Bohunice - Líšeň 1:2 (0:1)
    Ne 29.04. 12:30 Rousínov - Boskovice 0:2 (0:2)
    Ne 29.04. 16:30 FK Hodonín - Slatina 4:1 (2:0)

    21.kolo

    So 05.05. 12:00 Slatina - Šardice B 4:0 (3:0)
    So 05.05. 12:15 Boskovice - Bosonohy 4:3 (2:0)
    So 05.05. 14:15 Blansko - Rousínov 4:0 (2:0)
    So 05.05. 15:30 Břeclav B - Sparta Brno B 0:1 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Líšeň - FK Hodonín 5:0 (3:0)
    So 05.05. 16:30 Tasovice - Znojmo B 1:0 (0:0)
    Ne 06.05. 12:15 Bohunice - Kyjov 1:1 (1:0)

    22.kolo

    So 12.05. 12:15 Bosonohy - Blansko 0:2 (0:1)
    So 12.05. 12:30 Znojmo B - Boskovice 4:2 (2:0)
    So 12.05. 17:30 Kyjov - Břeclav B 3:1 (0:0)
    Ne 13.05. 12:15 Šardice B - Líšeň 0:3 (0:3)
    Ne 13.05. 12:30 Rousínov - Slatina 1:4 (1:1)
    Ne 13.05. 16:30 Sparta Brno B - Tasovice 7:0 (5:0)
    Ne 13.05. 16:30 FK Hodonín - Bohunice 2:0 (1:0)

    23.kolo

    So 19.05. 12:15 Boskovice - Sparta Brno B 1:5 (1:3)
    So 19.05. 14:15 Blansko - Znojmo B 1:0 (0:0)
    So 19.05. 16:30 Líšeň - Rousínov 6:2 (0:2)
    So 19.05. 16:30 Slatina - Bosonohy 4:0 (1:0)
    So 19.05. 16:30 Tasovice - Břeclav B 2:3 (0:3)
    Ne 20.05. 12:15 Bohunice - Šardice B 2:3 (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 FK Hodonín - Kyjov 3:0 (2:0)

    24.kolo

    So 26.05. 12:15 Bosonohy - Líšeň 1:7 (1:3)
    So 26.05. 12:15 Šardice B - FK Hodonín 4:0 (3:0)
    So 26.05. 12:30 Znojmo B - Slatina 1:1 (1:0)
    So 26.05. 15:30 Břeclav B - Boskovice 4:1 (3:0)
    So 26.05. 16:30 Kyjov - Tasovice 2:0 (1:0)
    Ne 27.05. 12:30 Rousínov - Bohunice 1:5 (1:0)
    Ne 27.05. 16:30 Sparta Brno B - Blansko 1:3 (1:3)

    25.kolo

    So 02.06. 12:15 Boskovice - Tasovice 6:1 (4:1)
    So 02.06. 14:15 Blansko - Břeclav B 1:1 (1:0)
    So 02.06. 16:30 Líšeň - Znojmo B 2:0 (0:0)
    So 02.06. 16:30 Slatina - Sparta Brno B 2:3 (0:2)
    Ne 03.06. 12:15 Šardice B - Kyjov 0:2 (0:0)
    Ne 03.06. 12:15 Bohunice - Bosonohy 3:2 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 FK Hodonín - Rousínov 5:1 (1:1)

    26.kolo

    So 09.06. 12:15 Bosonohy - FK Hodonín 1:2 (0:1)
    So 09.06. 12:30 Znojmo B - Bohunice 0:1 (0:0)
    So 09.06. 16:30 Kyjov - Boskovice 2:3 (2:2)
    So 09.06. 16:30 Tasovice - Blansko 0:4 (0:2)
    Ne 10.06. 12:30 Rousínov - Šardice B 0:4 (0:3)
    Ne 10.06. 16:30 Sparta Brno B - Líšeň 3:0 (0:0)
    15.06. 14:00 Břeclav B - Slatina 3:0

    15.kolo

    So 16.06. 12:15 Boskovice - Slatina 4:3 (2:0)
    So 16.06. 14:15 Blansko - Kyjov 5:0 (2:0)
    So 16.06. 15:30 Břeclav B - Bohunice 6:1 (3:1)
    So 16.06. 16:30 Tasovice - Líšeň 1:11 (1:6)
    Ne 17.06. 12:15 Bosonohy - Rousínov 5:2 (4:1)
    Ne 17.06. 12:30 Znojmo B - Šardice B 0:2 (0:1)
    Ne 17.06. 16:30 Sparta Brno B - FK Hodonín 3:2 (1:1)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 22 3 1 79:21 69
    2. 26 19 5 2 69:20 62
    3. 26 12 6 8 58:44 42
    4. 26 11 4 11 48:53 37
    5. 26 10 4 12 47:49 34
    6. 26 9 4 13 29:36 31
    7. 26 6 4 16 41:69 22
    8. 26 4 4 18 33:56 16
    9. 26 22 2 2 120:24 68
    10. 26 19 3 4 94:33 60
    11. 26 19 1 6 98:42 58
    12. 26 9 8 9 43:43 35
    13. 26 9 4 13 47:50 31
    14. 26 1 1 24 24:142 4