Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 1500
  • Návštěvy: 49/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3523
    Týden:
    49
    Dnes:
    8
    On-line:
    1

    1.kolo

    11.08. 12:30 Šardice - Znojmo 2:0 (2:0)
    So 12.08. 12:30 FC Saburtalo - Zbrojovka Brno B 1:2
    So 12.08. 12:30 Opava - Baník Ostrava B 1:2
    So 12.08. 12:30 Třebíč - Karviná 0:1
    So 12.08. 13:15 Sparta Brno - Třinec 3:0
    Ne 13.08. 12:30 Sigma Olomouc B - 1.FC Slovácko B 1:2 (1:2)
    Ne 13.08. 15:15 Jihlava B - Vítkovice B 0:1 (0:0)
    Ne 13.08. 16:30 HFK Olomouc - Zlín B 1:2

    2.kolo

    So 19.08. 12:15 Karviná - Sparta Brno 1:2
    So 19.08. 12:30 Znojmo - Třebíč 1:2 (1:0)
    So 19.08. 12:30 HFK Olomouc - Sigma Olomouc B 1:1
    Ne 20.08. 12:30 Zlín B - Třinec 1:0 (1:0)
    Ne 20.08. 12:30 Vítkovice B - FC Saburtalo 4:1
    Ne 20.08. 12:30 1.FC Slovácko B - Jihlava B 2:4 (0:1)
    Ne 20.08. 13:15 Zbrojovka Brno B - Opava 0:1
    Ne 20.08. 14:15 Baník Ostrava B - Šardice 3:0

    15.kolo

    St 23.08. 13:15 Sparta Brno - Zlín B 3:3 (1:2)
    St 23.08. 13:15 Zbrojovka Brno B - Jihlava B 1:0 (1:0)
    St 23.08. 14:15 Vítkovice B - Sigma Olomouc B 1:2
    St 23.08. 14:45 Karviná - Šardice 5:0
    St 23.08. 16:30 Znojmo - Opava 0:7 (0:3)
    St 23.08. 16:30 1.FC Slovácko B - HFK Olomouc 1:0 (1:0)
    St 23.08. 17:15 Baník Ostrava B - FC Saburtalo 6:1
    St 13.09. 14:30 Třinec - Třebíč 1:3 (1:2)

    3.kolo

    So 26.08. 12:30 FC Saburtalo - 1.FC Slovácko B 1:0
    So 26.08. 12:30 Opava - Vítkovice B 1:4
    So 26.08. 12:30 Šardice - Zbrojovka Brno B 1:2
    So 26.08. 13:15 Sparta Brno - Znojmo 1:1 (1:0)
    So 26.08. 14:15 Třebíč - Baník Ostrava B 0:5
    So 26.08. 16:30 Třinec - Karviná 1:0 (0:0)
    Ne 27.08. 12:30 Sigma Olomouc B - Zlín B 1:1 (1:1)
    Ne 27.08. 13:15 Jihlava B - HFK Olomouc 1:0

    4.kolo

    01.09. 14:15 Znojmo - Třinec 0:6 (0:2)
    So 02.09. 12:30 HFK Olomouc - FC Saburtalo 6:1 (3:0)
    Ne 03.09. 12:30 Zlín B - Karviná 1:2 (0:2)
    Ne 03.09. 12:30 1.FC Slovácko B - Opava 0:1 (0:1)
    Ne 03.09. 12:30 Sigma Olomouc B - Jihlava B 4:0 (3:0)
    Ne 03.09. 13:15 Baník Ostrava B - Sparta Brno 3:1
    Ne 03.09. 13:15 Zbrojovka Brno B - Třebíč 3:1
    Ne 03.09. 13:15 Vítkovice B - Šardice 6:1

    5.kolo

    So 09.09. 12:15 Karviná - Znojmo 2:0
    So 09.09. 12:30 FC Saburtalo - Sigma Olomouc B 2:4 (2:3)
    So 09.09. 12:30 Opava - HFK Olomouc 3:0
    So 09.09. 12:30 Šardice - 1.FC Slovácko B 1:1 (1:0)
    So 09.09. 13:15 Sparta Brno - Zbrojovka Brno B 3:3 (0:2)
    So 09.09. 14:45 Třebíč - Vítkovice B 0:7 (0:3)
    So 09.09. 16:30 Třinec - Baník Ostrava B 1:5
    Ne 10.09. 15:15 Jihlava B - Zlín B 0:2 (0:1)

    6.kolo

    So 16.09. 12:30 HFK Olomouc - Šardice 7:0 (4:0)
    So 16.09. 15:30 Jihlava B - FC Saburtalo 2:0 (1:0)
    Ne 17.09. 12:30 Zlín B - Znojmo 2:0 (1:0)
    Ne 17.09. 12:30 1.FC Slovácko B - Třebíč 3:0 (0:0)
    Ne 17.09. 12:30 Sigma Olomouc B - Opava 2:1 (1:0)
    Ne 17.09. 13:15 Baník Ostrava B - Karviná 3:0 (2:0)
    Ne 17.09. 13:15 Zbrojovka Brno B - Třinec 1:0
    Ne 17.09. 13:15 Vítkovice B - Sparta Brno 2:0

    7.kolo

    St 20.09. 16:15 Šardice - Sigma Olomouc B 0:7 (0:4)
    So 23.09. 12:15 Karviná - Zbrojovka Brno B 2:2
    So 23.09. 12:30 FC Saburtalo - Zlín B 0:4 (0:2)
    So 23.09. 12:30 Třebíč - HFK Olomouc 2:1 (1:1)
    So 23.09. 13:15 Sparta Brno - 1.FC Slovácko B 0:3 (0:1)
    So 23.09. 13:30 Znojmo - Baník Ostrava B 0:5 (0:0)
    So 23.09. 15:15 Opava - Jihlava B 0:1 (0:0)
    So 23.09. 16:15 Třinec - Vítkovice B 0:1

    8.kolo

    So 30.09. 12:30 HFK Olomouc - Sparta Brno 1:3 (1:1)
    So 30.09. 12:30 FC Saburtalo - Opava 0:7 (0:4)
    Ne 01.10. 12:30 Zlín B - Baník Ostrava B 0:3 (0:0)
    Ne 01.10. 12:30 Vítkovice B - Karviná 3:0
    Ne 01.10. 12:30 1.FC Slovácko B - Třinec 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 12:30 Sigma Olomouc B - Třebíč 5:2 (2:1)
    Ne 01.10. 13:15 Zbrojovka Brno B - Znojmo 3:0 (1:0)
    Ne 01.10. 13:15 Jihlava B - Šardice 2:0 (2:0)

    9.kolo

    So 07.10. 12:15 Karviná - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    So 07.10. 12:30 Šardice - FC Saburtalo 1:2 (0:1)
    So 07.10. 12:30 Třebíč - Jihlava B 3:5 (1:2)
    So 07.10. 13:00 Třinec - HFK Olomouc 1:2 (0:0)
    So 07.10. 13:15 Opava - Zlín B 4:0 (1:0)
    So 07.10. 13:15 Sparta Brno - Sigma Olomouc B 3:4 (2:1)
    So 07.10. 15:15 Znojmo - Vítkovice B 0:2 (0:0)
    Ne 08.10. 13:15 Baník Ostrava B - Zbrojovka Brno B 2:0 (1:0)

    10.kolo

    So 14.10. 12:30 HFK Olomouc - Karviná 0:1 (0:0)
    So 14.10. 12:30 FC Saburtalo - Třebíč 3:6 (0:3)
    So 14.10. 13:15 Opava - Šardice 8:2
    Ne 15.10. 12:30 Zlín B - Zbrojovka Brno B 1:2 (1:2)
    Ne 15.10. 12:30 Vítkovice B - Baník Ostrava B 3:1
    Ne 15.10. 12:30 1.FC Slovácko B - Znojmo 2:0 (1:0)
    Ne 15.10. 12:30 Sigma Olomouc B - Třinec 7:0 (4:0)
    Ne 15.10. 13:15 Jihlava B - Sparta Brno 1:1 (1:1)

    11.kolo

    St 18.10. 13:15 Znojmo - HFK Olomouc 1:3 (1:2)
    So 21.10. 12:15 Karviná - Sigma Olomouc B 1:2
    So 21.10. 12:30 Šardice - Zlín B 1:1 (0:1)
    So 21.10. 13:00 Třinec - Jihlava B 0:0 (0:0)
    So 21.10. 13:15 Třebíč - Opava 1:4 (0:0)
    So 21.10. 13:15 Sparta Brno - FC Saburtalo 5:0 (3:0)
    Ne 22.10. 13:15 Baník Ostrava B - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    Ne 22.10. 13:15 Zbrojovka Brno B - Vítkovice B 2:1

    12.kolo

    So 28.10. 11:30 Šardice - Třebíč 1:2 (0:0)
    So 28.10. 12:30 FC Saburtalo - Třinec 1:2 (0:0)
    So 28.10. 13:15 Opava - Sparta Brno 3:0
    Ne 29.10. 12:30 Zlín B - Vítkovice B 4:0 (3:0)
    Ne 29.10. 12:30 1.FC Slovácko B - Zbrojovka Brno B 3:1 (0:1)
    Ne 29.10. 12:30 Sigma Olomouc B - Znojmo 2:0 (0:0)
    Ne 29.10. 14:15 Jihlava B - Karviná 3:0 (2:0)
    Ne 29.10. 14:45 HFK Olomouc - Baník Ostrava B 0:4 (0:1)

    13.kolo

    So 04.11. 11:45 Karviná - FC Saburtalo 0:1 (0:0)
    So 04.11. 12:30 Opava - Třinec 1:1 (1:1)
    So 04.11. 12:30 Znojmo - Jihlava B 1:4 (0:2)
    Ne 05.11. 12:30 Vítkovice B - 1.FC Slovácko B 1:0 (0:0)
    Ne 05.11. 13:15 Zbrojovka Brno B - HFK Olomouc 2:1 (0:0)
    St 08.11. 13:15 Baník Ostrava B - Sigma Olomouc B 0:2 (0:2)
    St 15.11. 13:15 Sparta Brno - Šardice 2:1
    St 22.11. 12:30 Zlín B - Třebíč 8:1

    14.kolo

    So 11.11. 12:30 FC Saburtalo - Znojmo 3:0 (1:0)
    So 11.11. 12:30 Opava - Karviná 3:0
    So 11.11. 12:30 Šardice - Třinec 1:1 (1:0)
    So 11.11. 12:30 Třebíč - Sparta Brno 1:4 (1:2)
    Ne 12.11. 12:30 Zlín B - 1.FC Slovácko B 2:6 (1:4)
    Ne 12.11. 12:30 HFK Olomouc - Vítkovice B 2:0 (1:0)
    Ne 12.11. 12:30 Sigma Olomouc B - Zbrojovka Brno B 2:3 (1:3)
    Ne 12.11. 14:15 Jihlava B - Baník Ostrava B 1:1 (1:1)

    16.kolo

    So 18.11. 10:45 Karviná - Třebíč 0:0 (0:0)
    So 18.11. 12:30 Zlín B - HFK Olomouc 0:0 (0:0)
    So 18.11. 12:30 Znojmo - Šardice 3:0
    So 18.11. 12:30 Třinec - Sparta Brno 3:2
    Ne 19.11. 12:15 Baník Ostrava B - Opava 3:2
    Ne 19.11. 12:30 1.FC Slovácko B - Sigma Olomouc B 1:2
    Ne 19.11. 13:15 Zbrojovka Brno B - FC Saburtalo 3:2
    Ne 19.11. 13:30 Vítkovice B - Jihlava B 5:3

    17.kolo

    So 24.03. 12:30 FC Saburtalo - Vítkovice B 0:2 (0:0)
    So 24.03. 13:15 Opava - Zbrojovka Brno B 2:1
    So 24.03. 14:15 Šardice - Baník Ostrava B 0:5 (0:3)
    Ne 25.03. 12:30 Sigma Olomouc B - HFK Olomouc 2:0 (2:0)
    Ne 25.03. 13:15 Sparta Brno - Karviná 1:4 (1:2)
    Ne 25.03. 13:30 Třinec - Zlín B 1:0
    Ne 25.03. 15:15 Jihlava B - 1.FC Slovácko B 0:3 (0:1)
    St 04.04. 16:15 Třebíč - Znojmo 5:0

    18.kolo

    St 28.03. 12:15 Vítkovice B - Opava 2:3
    So 31.03. 12:15 Karviná - Třinec 0:4
    So 31.03. 12:30 HFK Olomouc - Jihlava B 0:1 (0:0)
    So 31.03. 12:30 Znojmo - Sparta Brno 1:2 (1:0)
    So 31.03. 14:15 Baník Ostrava B - Třebíč 8:1
    Ne 01.04. 12:30 Zlín B - Sigma Olomouc B 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 12:30 1.FC Slovácko B - FC Saburtalo 7:0 (5:0)
    Ne 01.04. 13:15 Zbrojovka Brno B - Šardice 2:0

    19.kolo

    So 07.04. 12:15 Karviná - Zlín B 0:1 (0:0)
    So 07.04. 12:30 Třebíč - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:1)
    So 07.04. 12:30 Šardice - Vítkovice B 0:3 (0:2)
    So 07.04. 12:30 FC Saburtalo - HFK Olomouc 0:2 (0:0)
    So 07.04. 13:15 Sparta Brno - Baník Ostrava B 1:4 (0:2)
    So 07.04. 13:15 Opava - 1.FC Slovácko B 2:2 (2:1)
    Ne 08.04. 13:15 Jihlava B - Sigma Olomouc B 0:1 (0:1)
    Ne 08.04. 16:15 Třinec - Znojmo 1:2

    20.kolo

    St 11.04. 14:15 Baník Ostrava B - Třinec 3:2 (2:1)
    So 14.04. 12:30 HFK Olomouc - Opava 0:1 (0:0)
    So 14.04. 12:30 Znojmo - Karviná 0:5 (0:2)
    Ne 15.04. 12:30 Zlín B - Jihlava B 2:2 (1:0)
    Ne 15.04. 12:30 Sigma Olomouc B - FC Saburtalo 4:1 (2:0)
    Ne 15.04. 12:30 1.FC Slovácko B - Šardice 1:2
    Ne 15.04. 13:15 Zbrojovka Brno B - Sparta Brno 2:0
    Ne 15.04. 14:45 Vítkovice B - Třebíč 1:1

    21.kolo

    St 04.04. 15:45 Karviná - Baník Ostrava B 0:5
    So 21.04. 12:30 Třebíč - 1.FC Slovácko B 0:6 (0:1)
    So 21.04. 12:30 Opava - Sigma Olomouc B 3:4
    So 21.04. 12:30 FC Saburtalo - Jihlava B 0:3 (0:1)
    So 21.04. 13:15 Sparta Brno - Vítkovice B 1:2 (1:1)
    So 21.04. 14:15 Šardice - HFK Olomouc 0:2 (0:1)
    So 21.04. 16:15 Třinec - Zbrojovka Brno B 3:3 (0:2)
    Ne 22.04. 12:30 Znojmo - Zlín B 0:7 (0:3)

    22.kolo

    So 28.04. 12:30 HFK Olomouc - Třebíč 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 12:30 Zlín B - FC Saburtalo 2:2 (1:1)
    Ne 29.04. 12:30 Sigma Olomouc B - Šardice 1:0 (0:0)
    Ne 29.04. 12:30 1.FC Slovácko B - Sparta Brno 2:0 (1:0)
    Ne 29.04. 12:30 Vítkovice B - Třinec 1:0
    Ne 29.04. 13:15 Zbrojovka Brno B - Karviná 2:2 (0:1)
    Ne 29.04. 14:15 Baník Ostrava B - Znojmo 5:0
    Ne 29.04. 16:15 Jihlava B - Opava 1:1 (1:1)

    23.kolo

    So 05.05. 12:15 Karviná - Vítkovice B 1:1 (0:1)
    So 05.05. 12:30 Třebíč - Sigma Olomouc B 0:3 (0:1)
    So 05.05. 12:30 Šardice - Jihlava B 0:2 (0:1)
    So 05.05. 12:30 Opava - FC Saburtalo 8:1
    So 05.05. 13:15 Sparta Brno - HFK Olomouc 0:2 (0:1)
    So 05.05. 16:15 Třinec - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)
    Ne 06.05. 12:30 Baník Ostrava B - Zlín B 2:1 (1:0)
    St 23.05. 16:45 Znojmo - Zbrojovka Brno B 2:4 (2:1)

    30.kolo

    Út 08.05. 12:30 Zlín B - Sparta Brno 3:2 (1:1)
    Út 08.05. 12:30 FC Saburtalo - Baník Ostrava B 1:5
    Út 08.05. 12:30 HFK Olomouc - 1.FC Slovácko B 2:1
    Út 08.05. 13:15 Šardice - Karviná 2:1
    Út 08.05. 13:15 Jihlava B - Zbrojovka Brno B 0:1 (0:1)
    Út 08.05. 16:30 Třebíč - Třinec 0:0 (0:0)
    Út 08.05. 16:30 Opava - Znojmo 3:1
    St 09.05. 12:30 Sigma Olomouc B - Vítkovice B 1:0 (0:0)

    24.kolo

    So 12.05. 12:30 FC Saburtalo - Šardice 2:1 (1:1)
    So 12.05. 12:30 HFK Olomouc - Třinec 2:1 (1:1)
    Ne 13.05. 12:30 Sigma Olomouc B - Sparta Brno 0:0 (0:0)
    Ne 13.05. 12:30 1.FC Slovácko B - Karviná 0:1 (0:0)
    Ne 13.05. 13:15 Jihlava B - Třebíč 1:1 (1:1)
    Ne 13.05. 13:15 Zbrojovka Brno B - Baník Ostrava B 0:1
    Ne 13.05. 15:15 Vítkovice B - Znojmo 3:3
    Út 15.05. 12:30 Zlín B - Opava 3:1 (0:0)

    25.kolo

    So 19.05. 12:15 Karviná - HFK Olomouc 0:1 (0:0)
    So 19.05. 12:30 Třebíč - FC Saburtalo 4:2 (0:1)
    So 19.05. 13:15 Sparta Brno - Jihlava B 3:1 (1:1)
    So 19.05. 16:15 Třinec - Sigma Olomouc B 1:4 (0:3)
    So 19.05. 16:30 Šardice - Opava 2:1 (1:0)
    Ne 20.05. 12:30 Baník Ostrava B - Vítkovice B 3:0
    Ne 20.05. 12:30 Znojmo - 1.FC Slovácko B 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 13:15 Zbrojovka Brno B - Zlín B 2:1 (1:0)

    26.kolo

    St 16.05. 14:15 1.FC Slovácko B - Baník Ostrava B 4:3 (1:2)
    Út 22.05. 12:00 Jihlava B - Třinec 1:1 (1:1)
    So 26.05. 12:30 FC Saburtalo - Sparta Brno 8:0 (4:0)
    So 26.05. 13:15 Opava - Třebíč 6:2
    Ne 27.05. 12:30 Zlín B - Šardice 3:0 (1:0)
    Ne 27.05. 12:30 Sigma Olomouc B - Karviná 4:0 (2:0)
    Ne 27.05. 12:30 HFK Olomouc - Znojmo 4:0 (2:0)
    Ne 27.05. 13:15 Vítkovice B - Zbrojovka Brno B 3:0

    27.kolo

    So 02.06. 12:15 Karviná - Jihlava B 0:2 (0:1)
    So 02.06. 12:30 Třebíč - Šardice 2:2 (1:1)
    So 02.06. 13:15 Sparta Brno - Opava 0:1 (0:0)
    So 02.06. 16:15 Třinec - FC Saburtalo 5:1 (1:0)
    Ne 03.06. 12:30 Baník Ostrava B - HFK Olomouc 1:2 (0:1)
    Ne 03.06. 12:30 Znojmo - Sigma Olomouc B 0:7 (0:3)
    Ne 03.06. 13:15 Vítkovice B - Zlín B 1:3
    Ne 03.06. 13:15 Zbrojovka Brno B - 1.FC Slovácko B 0:0 (0:0)

    28.kolo

    So 09.06. 12:30 Třebíč - Zlín B 2:3 (1:1)
    So 09.06. 12:30 Šardice - Sparta Brno 1:4 (1:4)
    So 09.06. 12:30 FC Saburtalo - Karviná 1:0 (1:0)
    So 09.06. 12:30 HFK Olomouc - Zbrojovka Brno B 0:2 (0:1)
    So 09.06. 16:15 Třinec - Opava 0:2 (0:0)
    Ne 10.06. 12:30 Sigma Olomouc B - Baník Ostrava B 4:2 (1:2)
    Ne 10.06. 12:30 1.FC Slovácko B - Vítkovice B 1:1 (1:0)
    Ne 10.06. 13:15 Jihlava B - Znojmo 8:0 (3:0)

    29.kolo

    St 13.06. 14:15 1.FC Slovácko B - Zlín B 0:3 (0:3)
    So 16.06. 12:15 Karviná - Opava 1:1 (0:1)
    So 16.06. 12:30 Znojmo - FC Saburtalo 2:2 (0:2)
    So 16.06. 12:30 Třinec - Šardice 2:1
    So 16.06. 12:30 Sparta Brno - Třebíč 3:0 (0:0)
    Ne 17.06. 12:30 Vítkovice B - HFK Olomouc 6:1
    Ne 17.06. 13:15 Zbrojovka Brno B - Sigma Olomouc B 1:2 (0:1)
    Ne 17.06. 14:15 Baník Ostrava B - Jihlava B 0:2
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 25 3 2 86:26 78
    2. 30 22 2 6 93:30 68
    3. 30 18 5 7 51:37 59
    4. 30 18 4 8 82:36 58
    5. 30 18 4 8 67:35 58
    6. 30 15 6 9 64:40 51
    7. 30 14 7 9 54:28 49
    8. 30 14 7 9 51:34 49
    9. 30 14 2 14 45:38 44
    10. 30 10 5 15 50:61 35
    11. 30 8 7 15 38:50 31
    12. 30 8 6 16 30:46 30
    13. 30 7 5 18 42:90 26
    14. 30 7 2 21 40:97 23
    15. 30 4 4 22 23:83 16
    16. 30 2 3 25 18:103 9