Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 10. prosince 2019
svátek má Julie.
Hlavní menu
  • ID: 1495
  • Návštěvy: 65/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    4734
    Týden:
    65
    Dnes:
    2
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 12.08. 16:30 Vyškov - Rousínov 0:0 (0:0)
    So 12.08. 16:30 Líšeň - Rájec 0:0 (0:0)
    Ne 13.08. 10:15 Velké Meziříčí - ČAFC 2011 3:0 (2:0)
    Ne 13.08. 16:30 Morkovice - Žďár n.Sázavou 1:1 (0:0)
    Ne 13.08. 16:30 Hrušovany - Hartvíkovice 0:0 (0:0)
    Ne 13.08. 16:30 Šardice - Zábřeh 0:1 (0:0)
    Ne 13.08. 16:30 Třebíč - Protivanov 1:2 (0:1)
    Ne 13.08. 16:30 Boskovice - Konice 2:2 (2:1)

    2.kolo

    So 19.08. 10:30 ČAFC 2011 - Šardice 1:3 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Rousínov - Líšeň 1:0 (0:0)
    So 19.08. 16:30 Hartvíkovice - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Žďár n.Sázavou - Konice 1:4 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Protivanov - Boskovice 0:0 (0:0)
    Ne 20.08. 16:30 Třebíč - Zábřeh 1:2 (1:2)
    Ne 20.08. 16:30 Rájec - Velké Meziříčí 2:0 (1:0)
    Ne 20.08. 16:30 Morkovice - Hrušovany 2:2 (0:1)

    3.kolo

    So 26.08. 16:30 Líšeň - Hartvíkovice 4:2 (3:1)
    So 26.08. 16:30 Boskovice - Zábřeh 0:0 (0:0)
    Ne 27.08. 10:15 Velké Meziříčí - Rousínov 2:0 (1:0)
    Ne 27.08. 16:30 Hrušovany - Žďár n.Sázavou 1:5 (0:2)
    Ne 27.08. 16:30 Vyškov - Morkovice 0:0 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Šardice - Rájec 1:0 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Třebíč - ČAFC 2011 5:0 (0:0)
    Ne 27.08. 16:30 Konice - Protivanov 1:2 (0:2)

    4.kolo

    So 02.09. 10:30 ČAFC 2011 - Boskovice 0:3 (0:3)
    So 02.09. 16:30 Rousínov - Šardice 2:0 (1:0)
    So 02.09. 16:30 Hartvíkovice - Velké Meziříčí 1:1 (0:0)
    Ne 03.09. 16:30 Žďár n.Sázavou - Protivanov 1:1 (0:0)
    Ne 03.09. 16:30 Zábřeh - Konice 2:0 (2:0)
    Ne 03.09. 16:30 Rájec - Třebíč 2:2 (2:0)
    Ne 03.09. 16:30 Morkovice - Líšeň 1:1 (1:0)
    Ne 03.09. 16:30 Hrušovany - Vyškov 3:0 (2:0)

    5.kolo

    Čt 07.09. 17:00 Velké Meziříčí - Morkovice 2:3 (0:2)
    So 09.09. 16:30 Vyškov - Žďár n.Sázavou 5:0 (2:0)
    So 09.09. 16:30 Líšeň - Hrušovany 0:1 (0:0)
    So 09.09. 16:30 Boskovice - Rájec 0:0 (0:0)
    Ne 10.09. 16:30 Šardice - Hartvíkovice 0:3 (0:1)
    Ne 10.09. 16:30 Třebíč - Rousínov 1:3 (1:0)
    Ne 10.09. 16:30 Konice - ČAFC 2011 3:0 (3:0)
    Ne 10.09. 16:30 Protivanov - Zábřeh 0:3 (0:2)

    6.kolo

    So 16.09. 10:30 ČAFC 2011 - Protivanov 1:4 (0:2)
    So 16.09. 16:00 Rousínov - Boskovice 4:0 (3:0)
    So 16.09. 16:00 Hartvíkovice - Třebíč 4:3 (3:1)
    So 16.09. 16:00 Vyškov - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 17.09. 16:00 Žďár n.Sázavou - Zábřeh 2:2 (1:1)
    Ne 17.09. 16:00 Rájec - Konice 0:5 (0:1)
    Ne 17.09. 16:00 Morkovice - Šardice 2:0 (1:0)
    Ne 17.09. 16:00 Hrušovany - Velké Meziříčí 1:1 (0:0)

    7.kolo

    So 23.09. 16:00 Líšeň - Žďár n.Sázavou 3:1 (1:1)
    So 23.09. 16:00 Šardice - Hrušovany 1:5 (1:2)
    So 23.09. 16:00 Boskovice - Hartvíkovice 4:1 (4:0)
    Ne 24.09. 10:15 Velké Meziříčí - Vyškov 2:1 (1:0)
    Ne 24.09. 16:00 Třebíč - Morkovice 5:0 (3:0)
    Ne 24.09. 16:00 Konice - Rousínov 0:2 (0:1)
    Ne 24.09. 16:00 Protivanov - Rájec 0:1 (0:0)
    Ne 24.09. 16:00 Zábřeh - ČAFC 2011 4:1 (1:0)

    15.kolo

    St 27.09. 16:00 Zábřeh - Velké Meziříčí 2:0 (0:0)
    Čt 28.09. 10:30 ČAFC 2011 - Líšeň 0:4 (0:2)
    Čt 28.09. 16:00 Boskovice - Žďár n.Sázavou 3:1 (2:0)
    Čt 28.09. 16:00 Konice - Třebíč 3:0 (2:0)
    Čt 28.09. 16:00 Protivanov - Šardice 0:1 (0:0)
    Čt 28.09. 16:00 Rájec - Vyškov 1:1 (1:1)
    Čt 28.09. 16:00 Rousínov - Hrušovany 3:1 (1:1)
    Čt 28.09. 16:00 Hartvíkovice - Morkovice 3:0 (0:0)

    8.kolo

    So 30.09. 15:30 Vyškov - Šardice 3:1 (1:1)
    So 30.09. 15:30 Líšeň - Velké Meziříčí 2:2 (1:2)
    Ne 01.10. 15:30 Žďár n.Sázavou - ČAFC 2011 3:1 (0:0)
    Ne 01.10. 15:30 Rájec - Zábřeh 0:1 (0:0)
    Ne 01.10. 15:30 Rousínov - Protivanov 1:1 (0:0)
    Ne 01.10. 15:30 Hartvíkovice - Konice 1:2 (0:1)
    Ne 01.10. 15:30 Morkovice - Boskovice 2:0 (1:0)
    Ne 01.10. 15:30 Hrušovany - Třebíč 1:0 (1:0)

    9.kolo

    So 07.10. 15:30 Šardice - Líšeň 1:2 (0:2)
    So 07.10. 15:30 Boskovice - Hrušovany 0:0 (0:0)
    So 07.10. 15:30 ČAFC 2011 - Rájec 1:0 (0:0)
    Ne 08.10. 10:15 Velké Meziříčí - Žďár n.Sázavou 2:1 (0:0)
    Ne 08.10. 15:30 Třebíč - Vyškov 1:3 (1:1)
    Ne 08.10. 15:30 Konice - Morkovice 0:0 (0:0)
    Ne 08.10. 15:30 Protivanov - Hartvíkovice 1:1 (0:0)
    Ne 08.10. 15:30 Zábřeh - Rousínov 4:0 (1:0)

    10.kolo

    So 14.10. 15:30 Rousínov - ČAFC 2011 2:1 (1:1)
    So 14.10. 15:30 Líšeň - Třebíč 5:2 (4:1)
    Ne 15.10. 10:15 Velké Meziříčí - Šardice 5:3 (3:0)
    Ne 15.10. 15:30 Žďár n.Sázavou - Rájec 0:2 (0:1)
    Ne 15.10. 15:30 Hartvíkovice - Zábřeh 3:1 (1:1)
    Ne 15.10. 15:30 Morkovice - Protivanov 0:1 (0:0)
    Ne 15.10. 15:30 Hrušovany - Konice 1:1 (1:0)
    Ne 15.10. 15:30 Vyškov - Boskovice 1:2 (1:1)

    11.kolo

    So 21.10. 10:30 ČAFC 2011 - Hartvíkovice 1:0 (0:0)
    So 21.10. 15:00 Šardice - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:1)
    So 21.10. 15:00 Boskovice - Líšeň 2:0 (0:0)
    Ne 22.10. 15:00 Třebíč - Velké Meziříčí 1:1 (0:0)
    Ne 22.10. 15:00 Konice - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 22.10. 15:00 Protivanov - Hrušovany 1:3 (1:0)
    Ne 22.10. 15:00 Zábřeh - Morkovice 1:1 (0:1)
    Ne 22.10. 15:00 Rájec - Rousínov 1:0 (1:0)

    12.kolo

    So 28.10. 14:00 Hartvíkovice - Rájec 0:5 (0:2)
    So 28.10. 14:00 Líšeň - Konice 2:1 (1:0)
    So 28.10. 14:00 Šardice - Třebíč 4:1 (1:0)
    Ne 29.10. 10:15 Velké Meziříčí - Boskovice 1:3 (1:0)
    Ne 29.10. 14:00 Žďár n.Sázavou - Rousínov 2:0 (0:0)
    Ne 29.10. 14:00 Morkovice - ČAFC 2011 0:0 (0:0)
    Ne 29.10. 14:00 Hrušovany - Zábřeh 0:2 (0:1)
    Ne 29.10. 14:00 Vyškov - Protivanov 3:4 (2:1)

    13.kolo

    So 04.11. 10:30 ČAFC 2011 - Hrušovany 2:1 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Boskovice - Šardice 2:2 (0:1)
    So 04.11. 14:00 Rousínov - Hartvíkovice 2:2 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Třebíč - Žďár n.Sázavou 3:1 (1:0)
    Ne 05.11. 14:00 Konice - Velké Meziříčí 4:2 (2:2)
    Ne 05.11. 14:00 Protivanov - Líšeň 1:0 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Zábřeh - Vyškov 0:0 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Rájec - Morkovice 1:0 (1:0)

    14.kolo

    So 11.11. 14:00 Líšeň - Zábřeh 4:2 (3:0)
    Ne 12.11. 10:15 Velké Meziříčí - Protivanov 3:2 (2:2)
    Ne 12.11. 14:00 Žďár n.Sázavou - Hartvíkovice 3:1 (2:0)
    Ne 12.11. 14:00 Morkovice - Rousínov 0:2 (0:0)
    Ne 12.11. 14:00 Hrušovany - Rájec 2:1 (1:0)
    Ne 12.11. 14:00 Vyškov - ČAFC 2011 1:1 (0:1)
    Ne 12.11. 14:00 Šardice - Konice 0:2 (0:1)
    Ne 12.11. 14:00 Třebíč - Boskovice 4:3 (2:1)

    16.kolo

    17.11. 13:30 Protivanov - Třebíč 3:2 (1:1)
    So 18.11. 10:30 ČAFC 2011 - Velké Meziříčí 1:0 (0:0)
    So 18.11. 13:30 Hartvíkovice - Hrušovany 2:0 (1:0)
    So 18.11. 13:30 Rousínov - Vyškov 1:0 (0:0)
    Ne 19.11. 13:30 Žďár n.Sázavou - Morkovice 2:3 (2:2)
    Ne 19.11. 13:30 Rájec - Líšeň 0:0 (0:0)
    Ne 19.11. 13:30 Zábřeh - Šardice 3:2 (3:2)
    Ne 19.11. 13:30 Konice - Boskovice 1:0 (1:0)

    17.kolo

    So 24.03. 15:00 Boskovice - Protivanov 3:0 (2:0)
    So 24.03. 15:00 Líšeň - Rousínov 2:1 (1:1)
    Ne 25.03. 10:15 Velké Meziříčí - Rájec 0:1 (0:1)
    Ne 25.03. 14:00 Konice - Žďár n.Sázavou 5:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Zábřeh - Třebíč 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 15:00 Šardice - ČAFC 2011 1:0 (1:0)
    St 04.04. 16:30 Vyškov - Hartvíkovice 5:1 (3:0)
    St 04.04. 16:30 Hrušovany - Morkovice 3:0 (1:0)

    18.kolo

    So 31.03. 10:30 ČAFC 2011 - Třebíč 2:1 (1:0)
    So 31.03. 15:00 Rousínov - Velké Meziříčí 4:2 (1:1)
    Ne 01.04. 15:00 Žďár n.Sázavou - Hrušovany 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Morkovice - Vyškov 0:2 (0:2)
    Ne 01.04. 15:00 Hartvíkovice - Líšeň 0:1 (0:0)
    Ne 01.04. 15:00 Rájec - Šardice 3:1 (2:1)
    Ne 01.04. 15:00 Zábřeh - Boskovice 3:0 (1:0)
    Ne 01.04. 15:00 Protivanov - Konice 0:0 (0:0)

    19.kolo

    So 07.04. 16:00 Boskovice - ČAFC 2011 0:1 (0:0)
    So 07.04. 16:00 Líšeň - Morkovice 1:2 (0:0)
    Ne 08.04. 10:15 Velké Meziříčí - Hartvíkovice 1:1 (0:0)
    Ne 08.04. 16:00 Protivanov - Žďár n.Sázavou 2:1 (0:1)
    Ne 08.04. 16:00 Konice - Zábřeh 1:1 (0:0)
    Ne 08.04. 16:00 Třebíč - Rájec 2:0 (2:0)
    Ne 08.04. 16:00 Šardice - Rousínov 0:3 (0:0)
    Ne 08.04. 16:00 Vyškov - Hrušovany 3:1 (1:0)

    20.kolo

    So 14.04. 10:30 ČAFC 2011 - Konice 5:0 (3:0)
    So 14.04. 16:00 Rousínov - Třebíč 0:1 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Žďár n.Sázavou - Vyškov 2:2 (0:2)
    Ne 15.04. 16:00 Hrušovany - Líšeň 0:3 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Morkovice - Velké Meziříčí 1:2 (0:1)
    Ne 15.04. 16:00 Hartvíkovice - Šardice 3:1 (2:0)
    Ne 15.04. 16:00 Rájec - Boskovice 1:0 (1:0)
    Ne 15.04. 16:00 Zábřeh - Protivanov 2:0 (1:0)

    21.kolo

    So 21.04. 16:30 Boskovice - Rousínov 0:0 (0:0)
    So 21.04. 16:30 Šardice - Morkovice 4:1 (1:0)
    So 21.04. 16:30 Líšeň - Vyškov 1:2 (0:1)
    Ne 22.04. 10:15 Velké Meziříčí - Hrušovany 2:3 (0:2)
    Ne 22.04. 16:30 Zábřeh - Žďár n.Sázavou 1:1 (1:0)
    Ne 22.04. 16:30 Protivanov - ČAFC 2011 2:0 (1:0)
    Ne 22.04. 16:30 Konice - Rájec 0:2 (0:2)
    Ne 22.04. 16:30 Třebíč - Hartvíkovice 2:0 (0:0)

    22.kolo

    So 28.04. 10:30 ČAFC 2011 - Zábřeh 0:1 (0:0)
    So 28.04. 16:30 Hartvíkovice - Boskovice 1:4 (1:2)
    So 28.04. 16:30 Rousínov - Konice 2:1 (0:0)
    Ne 29.04. 16:30 Žďár n.Sázavou - Líšeň 1:1 (0:1)
    Ne 29.04. 16:30 Vyškov - Velké Meziříčí 1:0 (1:0)
    Ne 29.04. 16:30 Hrušovany - Šardice 1:2 (1:0)
    Ne 29.04. 16:30 Morkovice - Třebíč 2:0 (2:0)
    Ne 29.04. 16:30 Rájec - Protivanov 3:0 (0:0)

    23.kolo

    So 05.05. 10:30 ČAFC 2011 - Žďár n.Sázavou 0:0 (0:0)
    So 05.05. 16:30 Konice - Hartvíkovice 1:0 (1:0)
    So 05.05. 16:30 Boskovice - Morkovice 5:2 (2:0)
    So 05.05. 16:30 Šardice - Vyškov 2:1 (1:0)
    Ne 06.05. 10:15 Velké Meziříčí - Líšeň 1:1 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Zábřeh - Rájec 3:1 (1:0)
    Ne 06.05. 16:30 Protivanov - Rousínov 0:1 (0:0)
    Ne 06.05. 16:30 Třebíč - Hrušovany 1:1 (1:0)

    30.kolo

    Út 08.05. 10:15 Velké Meziříčí - Zábřeh 1:1 (1:0)
    Út 08.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Boskovice 4:1 (3:0)
    Út 08.05. 16:30 Třebíč - Konice 2:1 (1:1)
    Út 08.05. 16:30 Šardice - Protivanov 2:0 (1:0)
    Út 08.05. 16:30 Líšeň - ČAFC 2011 1:0 (1:0)
    Út 08.05. 16:30 Vyškov - Rájec 2:1 (1:0)
    Út 08.05. 16:30 Hrušovany - Rousínov 0:1 (0:1)
    Út 08.05. 17:00 Morkovice - Hartvíkovice 3:1 (3:0)

    24.kolo

    So 12.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Velké Meziříčí 3:1 (2:0)
    So 12.05. 16:30 Líšeň - Šardice 5:0 (0:0)
    So 12.05. 16:30 Rousínov - Zábřeh 1:2 (0:0)
    Ne 13.05. 16:30 Vyškov - Třebíč 5:2 (3:2)
    Ne 13.05. 16:30 Hrušovany - Boskovice 1:4 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Morkovice - Konice 0:3 (0:1)
    Ne 13.05. 16:30 Hartvíkovice - Protivanov 2:1 (1:0)
    Ne 13.05. 16:30 Rájec - ČAFC 2011 0:3 (0:2)

    25.kolo

    So 19.05. 10:30 ČAFC 2011 - Rousínov 1:1 (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 Rájec - Žďár n.Sázavou 1:2 (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 Zábřeh - Hartvíkovice 1:1 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Protivanov - Morkovice 3:2 (2:1)
    Ne 20.05. 16:30 Konice - Hrušovany 2:3 (2:2)
    Ne 20.05. 16:30 Boskovice - Vyškov 1:4 (1:1)
    Ne 20.05. 16:30 Třebíč - Líšeň 0:1 (0:0)
    Ne 20.05. 16:30 Šardice - Velké Meziříčí 1:2 (0:1)

    26.kolo

    So 26.05. 16:30 Líšeň - Boskovice 4:1 (2:1)
    So 26.05. 16:30 Hartvíkovice - ČAFC 2011 0:3 (0:2)
    So 26.05. 16:30 Rousínov - Rájec 1:0 (1:0)
    Ne 27.05. 10:15 Velké Meziříčí - Třebíč 0:4 (0:2)
    Ne 27.05. 16:30 Žďár n.Sázavou - Šardice 2:1 (0:0)
    Ne 27.05. 16:30 Vyškov - Konice 1:1 (0:0)
    Ne 27.05. 16:30 Hrušovany - Protivanov 3:1 (0:1)
    Ne 27.05. 16:30 Morkovice - Zábřeh 0:1 (0:0)

    27.kolo

    So 02.06. 10:30 ČAFC 2011 - Morkovice 2:1 (1:0)
    So 02.06. 16:30 Rousínov - Žďár n.Sázavou 0:1 (0:1)
    So 02.06. 16:30 Konice - Líšeň 1:2 (1:1)
    So 02.06. 16:30 Boskovice - Velké Meziříčí 0:1 (0:1)
    Ne 03.06. 16:30 Rájec - Hartvíkovice 2:1 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Zábřeh - Hrušovany 4:1 (2:0)
    Ne 03.06. 16:30 Protivanov - Vyškov 0:2 (0:0)
    Ne 03.06. 16:30 Třebíč - Šardice 2:0 (0:0)

    28.kolo

    So 09.06. 16:30 Šardice - Boskovice 5:0
    Ne 10.06. 16:30 Žďár n.Sázavou - Třebíč 0:0 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Velké Meziříčí - Konice 2:0 (0:0)
    Ne 10.06. 16:30 Líšeň - Protivanov 4:0
    Ne 10.06. 16:30 Vyškov - Zábřeh 0:2 (0:2)
    Ne 10.06. 16:30 Hrušovany - ČAFC 2011 0:1
    Ne 10.06. 16:30 Morkovice - Rájec 2:5 (1:3)
    Ne 10.06. 16:30 Hartvíkovice - Rousínov 2:1

    29.kolo

    So 16.06. 10:30 ČAFC 2011 - Vyškov 5:3 (2:2)
    So 16.06. 16:30 Hartvíkovice - Žďár n.Sázavou 0:4 (0:2)
    So 16.06. 16:30 Rousínov - Morkovice 3:1 (2:1)
    So 16.06. 16:30 Protivanov - Velké Meziříčí 0:0 (0:0)
    So 16.06. 16:30 Konice - Šardice 1:2 (1:0)
    So 16.06. 16:30 Boskovice - Třebíč 1:3 (0:3)
    Ne 17.06. 16:30 Rájec - Hrušovany 1:2 (1:2)
    Ne 17.06. 16:30 Zábřeh - Líšeň 1:2 (0:2)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 30 19 8 3 56:23 65
    2. 30 17 7 6 56:27 58
    3. 30 16 5 9 42:28 53
    4. 30 12 8 10 51:37 44
    5. 30 13 5 12 37:32 44
    6. 30 12 6 12 47:37 42
    7. 30 12 6 12 42:46 42
    8. 30 12 4 14 34:47 40
    9. 30 10 9 11 46:49 39
    10. 30 10 8 12 42:48 38
    11. 30 11 4 15 52:53 37
    12. 30 10 7 13 44:49 37
    13. 30 10 6 14 32:47 36
    14. 30 11 2 17 42:57 35
    15. 30 9 6 15 38:57 33
    16. 30 7 7 16 32:56 28