Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Čtvrtek, 6. srpna 2020
svátek má Oldřiška.
Hlavní menu
  • ID: 14933
  • Návštěvy: 295/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Kraj Vysočina  
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Tipovačka
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    564
    Týden:
    295
    Dnes:
    44
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 08.08. 16:30 Bedřichov - Velké Meziříčí B
    Ne 09.08. 10:30 Sapeli Polná - Šebkovice
    Ne 09.08. 16:30 Nová Ves - Pelhřimov
    Ne 09.08. 16:30 Náměšť n.O. - Žirovnice
    Ne 09.08. 16:30 Třebíč - Okříšky
    Ne 09.08. 16:30 Speřice - Přibyslav
    Ne 09.08. 16:30 Ledeč n.S. - Chotěboř

    2.kolo

    So 15.08. 15:00 Okříšky - Speřice
    So 15.08. 16:30 Žirovnice - Třebíč
    So 15.08. 17:00 Chotěboř - Sapeli Polná
    Ne 16.08. 14:00 Velké Meziříčí B - Náměšť n.O.
    Ne 16.08. 16:30 Pelhřimov - Šebkovice
    Ne 16.08. 16:30 Přibyslav - Ledeč n.S.
    Ne 16.08. 16:30 Nová Ves - Bedřichov

    3.kolo

    So 22.08. 16:30 Bedřichov - Pelhřimov
    So 22.08. 16:30 Náměšť n.O. - Nová Ves
    So 22.08. 16:30 Třebíč - Velké Meziříčí B
    Ne 23.08. 10:30 Sapeli Polná - Přibyslav
    Ne 23.08. 16:30 Speřice - Žirovnice
    Ne 23.08. 16:30 Ledeč n.S. - Okříšky
    Ne 23.08. 16:30 Šebkovice - Chotěboř

    4.kolo

    28.08. 17:30 Bedřichov - Náměšť n.O.
    So 29.08. 16:30 Okříšky - Sapeli Polná
    So 29.08. 16:30 Žirovnice - Ledeč n.S.
    Ne 30.08. 14:00 Velké Meziříčí B - Speřice
    Ne 30.08. 16:30 Pelhřimov - Chotěboř
    Ne 30.08. 16:30 Přibyslav - Šebkovice
    Ne 30.08. 16:30 Nová Ves - Třebíč

    5.kolo

    So 05.09. 16:00 Náměšť n.O. - Pelhřimov
    So 05.09. 16:00 Třebíč - Bedřichov
    So 05.09. 16:00 Speřice - Nová Ves
    Ne 06.09. 10:30 Sapeli Polná - Žirovnice
    Ne 06.09. 16:00 Ledeč n.S. - Velké Meziříčí B
    Ne 06.09. 16:00 Šebkovice - Okříšky
    Ne 06.09. 16:00 Chotěboř - Přibyslav

    6.kolo

    So 12.09. 16:00 Okříšky - Chotěboř
    So 12.09. 16:00 Žirovnice - Šebkovice
    So 12.09. 16:00 Bedřichov - Speřice
    So 12.09. 16:00 Náměšť n.O. - Třebíč
    Ne 13.09. 14:00 Velké Meziříčí B - Sapeli Polná
    Ne 13.09. 16:00 Pelhřimov - Přibyslav
    Ne 13.09. 16:00 Nová Ves - Ledeč n.S.

    7.kolo

    So 19.09. 15:30 Třebíč - Pelhřimov
    So 19.09. 15:30 Šebkovice - Velké Meziříčí B
    So 19.09. 15:30 Chotěboř - Žirovnice
    Ne 20.09. 10:30 Sapeli Polná - Nová Ves
    Ne 20.09. 15:30 Speřice - Náměšť n.O.
    Ne 20.09. 15:30 Ledeč n.S. - Bedřichov
    Ne 20.09. 15:30 Přibyslav - Okříšky

    8.kolo

    So 26.09. 15:30 Žirovnice - Přibyslav
    So 26.09. 15:30 Bedřichov - Sapeli Polná
    So 26.09. 15:30 Náměšť n.O. - Ledeč n.S.
    So 26.09. 15:30 Třebíč - Speřice
    Ne 27.09. 14:00 Velké Meziříčí B - Chotěboř
    Ne 27.09. 15:30 Pelhřimov - Okříšky
    Ne 27.09. 15:30 Nová Ves - Šebkovice

    9.kolo

    So 03.10. 15:00 Chotěboř - Nová Ves
    So 03.10. 15:00 Okříšky - Žirovnice
    Ne 04.10. 10:30 Sapeli Polná - Náměšť n.O.
    Ne 04.10. 15:00 Speřice - Pelhřimov
    Ne 04.10. 15:00 Ledeč n.S. - Třebíč
    Ne 04.10. 15:00 Šebkovice - Bedřichov
    Ne 04.10. 15:00 Přibyslav - Velké Meziříčí B

    10.kolo

    So 10.10. 15:00 Bedřichov - Chotěboř
    So 10.10. 15:00 Náměšť n.O. - Šebkovice
    So 10.10. 15:00 Třebíč - Sapeli Polná
    Ne 11.10. 15:00 Pelhřimov - Žirovnice
    Ne 11.10. 15:00 Velké Meziříčí B - Okříšky
    Ne 11.10. 15:00 Nová Ves - Přibyslav
    Ne 11.10. 15:00 Speřice - Ledeč n.S.

    11.kolo

    So 17.10. 14:30 Chotěboř - Náměšť n.O.
    So 17.10. 14:30 Žirovnice - Velké Meziříčí B
    Ne 18.10. 10:30 Sapeli Polná - Speřice
    Ne 18.10. 14:30 Ledeč n.S. - Pelhřimov
    Ne 18.10. 14:30 Šebkovice - Třebíč
    Ne 18.10. 14:30 Přibyslav - Bedřichov
    Ne 18.10. 14:30 Okříšky - Nová Ves

    12.kolo

    So 24.10. 14:30 Bedřichov - Okříšky
    So 24.10. 14:30 Náměšť n.O. - Přibyslav
    So 24.10. 14:30 Třebíč - Chotěboř
    Ne 25.10. 14:30 Pelhřimov - Velké Meziříčí B
    Ne 25.10. 14:30 Nová Ves - Žirovnice
    Ne 25.10. 14:30 Speřice - Šebkovice
    Ne 25.10. 14:30 Ledeč n.S. - Sapeli Polná

    13.kolo

    So 31.10. 14:00 Chotěboř - Speřice
    So 31.10. 14:00 Okříšky - Náměšť n.O.
    So 31.10. 14:00 Žirovnice - Bedřichov
    Ne 01.11. 10:30 Sapeli Polná - Pelhřimov
    Ne 01.11. 14:00 Šebkovice - Ledeč n.S.
    Ne 01.11. 14:00 Přibyslav - Třebíč
    Ne 01.11. 14:00 Velké Meziříčí B - Nová Ves
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 0 0 0 0 0:0 0
    2. 0 0 0 0 0:0 0
    3. 0 0 0 0 0:0 0
    4. 0 0 0 0 0:0 0
    5. 0 0 0 0 0:0 0
    6. 0 0 0 0 0:0 0
    7. 0 0 0 0 0:0 0
    8. 0 0 0 0 0:0 0
    9. 0 0 0 0 0:0 0
    10. 0 0 0 0 0:0 0
    11. 0 0 0 0 0:0 0
    12. 0 0 0 0 0:0 0
    13. 0 0 0 0 0:0 0
    14. 0 0 0 0 0:0 0