Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 25. února 2020
svátek má Liliana.
Hlavní menu
  • ID: 1475
  • Návštěvy: 20/1
  • mistrovská soutěž
  • dorost U-17
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Soutěže ČR

    Pohár FAČR

    Evropské poháry

    Liga mistrů Evropská liga

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    3158
    Týden:
    20
    Dnes:
    3
    On-line:
    1

    3.kolo

    So 19.08. 12:15 Náchod - RMSK Cidlina 6:1
    So 19.08. 12:30 Mladá Boleslav B - Jablonec B 0:1
    So 19.08. 12:30 Hlinsko - Chrudim 2:1
    So 19.08. 12:30 Boh. Poděbrady - Kolín 1:3 (1:1)
    So 19.08. 12:30 Čáslav - Slavia HK 2:1 (1:1)
    Ne 20.08. 12:30 Český Dub - Čáslav B 0:2 (0:0)
    Ne 20.08. 12:30 Slovan Liberec B - Kutná Hora 5:0 (1:0)

    4.kolo

    So 26.08. 12:30 Čáslav B - Kutná Hora 2:0 (0:0)
    So 26.08. 12:30 RMSK Cidlina - Slovan Liberec B 1:5 (0:3)
    So 26.08. 12:30 Kolín - Čáslav 2:2 (1:2)
    So 26.08. 14:45 Slavia HK - Náchod 2:1
    Ne 27.08. 12:15 Chrudim - Boh. Poděbrady 3:0 (1:0)
    Ne 27.08. 12:30 Český Dub - Mladá Boleslav B 2:2
    Ne 27.08. 16:30 Jablonec B - Hlinsko 0:0 (0:0)

    5.kolo

    01.09. 17:00 Slovan Liberec B - Slavia HK 13:0 (7:0)
    So 02.09. 12:15 Náchod - Kolín 3:1 (1:1)
    So 02.09. 12:30 Hlinsko - Český Dub 3:0 (2:0)
    So 02.09. 12:30 Boh. Poděbrady - Jablonec B 1:1 (1:0)
    So 02.09. 12:30 Čáslav - Chrudim 2:3 (0:3)
    So 02.09. 17:00 Mladá Boleslav B - Čáslav B 4:2 (1:1)
    Ne 03.09. 12:30 Kutná Hora - RMSK Cidlina 0:8

    6.kolo

    So 09.09. 12:15 Chrudim - Náchod 4:5 (2:1)
    So 09.09. 12:30 Kolín - Slovan Liberec B 1:4 (0:4)
    So 09.09. 14:45 Slavia HK - Kutná Hora 1:0 (0:0)
    So 09.09. 17:00 Mladá Boleslav B - Hlinsko 2:1 (0:0)
    Ne 10.09. 10:15 Český Dub - Boh. Poděbrady 3:1 (1:1)
    Ne 10.09. 17:00 Čáslav B - RMSK Cidlina 2:0 (2:0)
    St 13.09. 13:45 Jablonec B - Čáslav 5:0

    7.kolo

    So 16.09. 12:15 Náchod - Jablonec B 0:7
    So 16.09. 12:30 Hlinsko - Čáslav B 1:2 (1:0)
    So 16.09. 12:30 Boh. Poděbrady - Mladá Boleslav B 3:2 (0:1)
    So 16.09. 12:30 Čáslav - Český Dub 2:2 (0:1)
    So 16.09. 16:30 Slovan Liberec B - Chrudim 2:1 (1:0)
    Ne 17.09. 12:30 Kutná Hora - Kolín 0:3 (0:1)
    Ne 17.09. 14:15 RMSK Cidlina - Slavia HK 0:1 (0:0)

    8.kolo

    So 23.09. 12:30 Kolín - RMSK Cidlina 3:1
    So 23.09. 12:30 Mladá Boleslav B - Čáslav 2:1 (1:0)
    So 23.09. 12:30 Hlinsko - Boh. Poděbrady 2:1 (2:1)
    Ne 24.09. 12:15 Chrudim - Kutná Hora 4:2 (1:1)
    Ne 24.09. 12:30 Český Dub - Náchod 0:1 (0:0)
    Ne 24.09. 15:30 Jablonec B - Slovan Liberec B 1:3
    Ne 24.09. 16:30 Čáslav B - Slavia HK 4:0 (1:0)

    9.kolo

    29.09. 16:00 Slovan Liberec B - Český Dub 3:0 (2:0)
    So 30.09. 12:15 Náchod - Mladá Boleslav B 0:5
    So 30.09. 12:30 Boh. Poděbrady - Čáslav B 0:3 (0:2)
    So 30.09. 12:30 Čáslav - Hlinsko 2:1 (2:1)
    So 30.09. 12:30 RMSK Cidlina - Chrudim 3:2
    So 30.09. 13:45 Slavia HK - Kolín 0:7 (0:1)
    Ne 01.10. 12:30 Kutná Hora - Jablonec B 0:3

    10.kolo

    So 07.10. 12:30 Hlinsko - Náchod 0:5
    So 07.10. 12:30 Boh. Poděbrady - Čáslav 3:1 (1:1)
    So 07.10. 16:00 Mladá Boleslav B - Slovan Liberec B 1:1 (1:0)
    Ne 08.10. 12:15 Chrudim - Slavia HK 5:0 (4:0)
    Ne 08.10. 12:30 Český Dub - Kutná Hora 2:0 (0:0)
    Ne 08.10. 15:00 Jablonec B - RMSK Cidlina 3:0
    Ne 08.10. 16:00 Čáslav B - Kolín 1:1 (0:1)

    11.kolo

    So 14.10. 12:15 Náchod - Boh. Poděbrady 4:1 (1:0)
    So 14.10. 12:30 Čáslav - Čáslav B 1:1 (0:0)
    So 14.10. 12:30 RMSK Cidlina - Český Dub 5:1
    So 14.10. 12:30 Kolín - Chrudim 2:1 (1:1)
    So 14.10. 13:45 Slavia HK - Jablonec B 1:6
    Ne 15.10. 12:30 Slovan Liberec B - Hlinsko 3:0 (2:0)
    Ne 15.10. 12:30 Kutná Hora - Mladá Boleslav B 1:4 (0:2)

    12.kolo

    So 21.10. 12:30 Hlinsko - Kutná Hora 4:1 (3:0)
    So 21.10. 12:30 Boh. Poděbrady - Slovan Liberec B 1:4 (0:1)
    So 21.10. 12:30 Čáslav - Náchod 3:1 (0:1)
    So 21.10. 15:30 Mladá Boleslav B - RMSK Cidlina 1:1 (1:0)
    Ne 22.10. 12:30 Český Dub - Slavia HK 3:1 (1:1)
    Ne 22.10. 14:30 Jablonec B - Kolín 5:2 (1:2)
    Ne 22.10. 15:30 Čáslav B - Chrudim 1:2 (0:1)

    13.kolo

    So 28.10. 12:15 Náchod - Čáslav B 1:2 (1:1)
    So 28.10. 12:15 Slavia HK - Mladá Boleslav B 0:1 (0:0)
    So 28.10. 12:30 RMSK Cidlina - Hlinsko 1:1
    So 28.10. 12:30 Kolín - Český Dub 7:2 (3:0)
    Ne 29.10. 12:15 Chrudim - Jablonec B 3:1 (1:0)
    Ne 29.10. 12:30 Kutná Hora - Boh. Poděbrady 0:1 (0:0)
    Ne 29.10. 14:30 Slovan Liberec B - Čáslav 7:0 (1:0)

    2.kolo

    So 04.11. 12:00 Kolín - Hlinsko 3:2
    So 04.11. 12:30 RMSK Cidlina - Čáslav 3:2
    So 04.11. 14:00 Slavia HK - Boh. Poděbrady 3:4 (1:2)
    Ne 05.11. 11:45 Chrudim - Mladá Boleslav B 3:1 (2:0)
    Ne 05.11. 12:30 Kutná Hora - Náchod 3:4 (2:3)
    Ne 05.11. 14:00 Čáslav B - Slovan Liberec B 0:0 (0:0)
    Ne 05.11. 14:00 Jablonec B - Český Dub 3:1 (1:0)

    1.kolo

    So 11.11. 12:30 Hlinsko - Slavia HK 3:2 (2:0)
    So 11.11. 12:30 Boh. Poděbrady - RMSK Cidlina 0:1
    So 11.11. 12:30 Čáslav - Kutná Hora 2:0 (0:0)
    Ne 12.11. 12:15 Náchod - Slovan Liberec B 0:3 (0:2)
    Ne 12.11. 12:30 Český Dub - Chrudim 2:3 (2:1)
    Ne 12.11. 12:30 Mladá Boleslav B - Kolín 4:1 (2:0)
    Ne 12.11. 14:00 Jablonec B - Čáslav B 0:3 (0:2)

    14.kolo

    So 24.03. 12:30 Čáslav B - Jablonec B 0:4 (0:4)
    So 24.03. 12:30 Kolín - Mladá Boleslav B 1:6 (0:2)
    So 24.03. 12:30 Slovan Liberec B - Náchod 4:0
    So 24.03. 15:00 Chrudim - Český Dub 3:2 (3:2)
    So 24.03. 15:00 RMSK Cidlina - Boh. Poděbrady 3:0 (1:0)
    Ne 25.03. 12:30 Kutná Hora - Čáslav 1:1 (0:1)
    Ne 25.03. 17:45 Slavia HK - Hlinsko 3:1 (0:0)

    15.kolo

    So 31.03. 12:15 Náchod - Kutná Hora 2:2 (0:0)
    So 31.03. 12:30 Čáslav - RMSK Cidlina 3:5 (3:1)
    So 31.03. 12:30 Boh. Poděbrady - Slavia HK 0:5 (0:1)
    So 31.03. 12:30 Hlinsko - Kolín 0:5 (0:1)
    So 31.03. 16:00 Mladá Boleslav B - Chrudim 1:0 (1:0)
    Ne 01.04. 12:30 Slovan Liberec B - Čáslav B 0:1 (0:1)
    Ne 01.04. 12:30 Český Dub - Jablonec B 1:3 (1:1)

    16.kolo

    06.04. 12:30 Jablonec B - Mladá Boleslav B 3:1
    So 07.04. 12:30 Čáslav B - Český Dub 3:2 (1:1)
    So 07.04. 12:30 Kolín - Boh. Poděbrady 7:0 (4:0)
    So 07.04. 12:30 RMSK Cidlina - Náchod 2:0 (0:0)
    So 07.04. 14:15 Slavia HK - Čáslav 0:0 (0:0)
    Ne 08.04. 12:30 Kutná Hora - Slovan Liberec B 1:9 (0:5)
    Ne 08.04. 16:30 Chrudim - Hlinsko 4:1

    17.kolo

    So 14.04. 12:15 Náchod - Slavia HK 1:0
    So 14.04. 12:30 Čáslav - Kolín 1:2 (0:1)
    So 14.04. 12:30 Boh. Poděbrady - Chrudim 1:2 (0:1)
    So 14.04. 12:30 Hlinsko - Jablonec B 0:3 (0:1)
    So 14.04. 12:30 Mladá Boleslav B - Český Dub 3:1 (2:0)
    Ne 15.04. 12:30 Kutná Hora - Čáslav B 0:2 (0:1)
    Ne 15.04. 16:30 Slovan Liberec B - RMSK Cidlina 5:1

    18.kolo

    So 21.04. 12:30 Čáslav B - Mladá Boleslav B 1:1 (0:0)
    So 21.04. 12:30 Kolín - Náchod 1:1 (0:0)
    So 21.04. 12:30 RMSK Cidlina - Kutná Hora 4:0 (2:0)
    So 21.04. 14:45 Slavia HK - Slovan Liberec B 1:1
    So 21.04. 17:00 Chrudim - Čáslav 5:1 (3:1)
    Ne 22.04. 12:30 Český Dub - Hlinsko 5:2 (2:0)
    Ne 22.04. 17:00 Jablonec B - Boh. Poděbrady 2:0

    19.kolo

    So 28.04. 12:15 Náchod - Chrudim 1:5 (0:3)
    So 28.04. 12:30 RMSK Cidlina - Čáslav B 0:3 (0:1)
    So 28.04. 12:30 Čáslav - Jablonec B 0:3 (0:0)
    So 28.04. 12:30 Boh. Poděbrady - Český Dub 2:1 (1:1)
    So 28.04. 12:30 Hlinsko - Mladá Boleslav B 0:4 (0:2)
    Ne 29.04. 12:30 Kutná Hora - Slavia HK 1:4
    Ne 29.04. 17:00 Slovan Liberec B - Kolín 4:1 (2:1)

    20.kolo

    So 05.05. 12:30 Čáslav B - Hlinsko 7:0 (3:0)
    So 05.05. 12:30 Kolín - Kutná Hora 6:1 (3:0)
    So 05.05. 14:45 Slavia HK - RMSK Cidlina 2:1 (2:0)
    So 05.05. 15:45 Mladá Boleslav B - Boh. Poděbrady 8:0 (6:0)
    So 05.05. 16:30 Jablonec B - Náchod 0:0 (0:0)
    So 05.05. 17:00 Chrudim - Slovan Liberec B 3:1 (3:0)
    Ne 06.05. 12:30 Český Dub - Čáslav 2:1 (1:0)

    21.kolo

    11.05. 17:00 Slovan Liberec B - Jablonec B 3:0 (0:0)
    So 12.05. 12:15 Náchod - Český Dub 0:4 (0:2)
    So 12.05. 12:30 RMSK Cidlina - Kolín 1:2 (1:1)
    So 12.05. 12:30 Čáslav - Mladá Boleslav B 1:3
    So 12.05. 12:30 Boh. Poděbrady - Hlinsko 1:3 (1:2)
    So 12.05. 14:45 Slavia HK - Čáslav B 0:4 (0:1)
    Ne 13.05. 12:30 Kutná Hora - Chrudim 0:8 (0:3)

    22.kolo

    So 19.05. 12:30 Hlinsko - Čáslav 1:4 (0:2)
    So 19.05. 12:30 Kolín - Slavia HK 5:2 (3:0)
    So 19.05. 15:45 Mladá Boleslav B - Náchod 7:0
    So 19.05. 17:00 Chrudim - RMSK Cidlina 4:0 (2:0)
    Ne 20.05. 12:30 Čáslav B - Boh. Poděbrady 5:0
    Ne 20.05. 12:30 Český Dub - Slovan Liberec B 1:1
    Ne 20.05. 17:00 Jablonec B - Kutná Hora 7:1

    23.kolo

    25.05. 17:00 Slovan Liberec B - Mladá Boleslav B 2:3 (0:1)
    So 26.05. 12:15 Náchod - Hlinsko 6:1 (4:1)
    So 26.05. 12:30 Kolín - Čáslav B 0:0 (0:0)
    So 26.05. 14:45 Slavia HK - Chrudim 1:3 (0:1)
    Ne 27.05. 12:30 RMSK Cidlina - Jablonec B 0:2 (0:0)
    Ne 27.05. 12:30 Kutná Hora - Český Dub 0:3
    St 30.05. 18:00 Čáslav - Boh. Poděbrady 6:1 (1:0)

    24.kolo

    So 02.06. 12:30 Boh. Poděbrady - Náchod 1:8 (0:4)
    So 02.06. 12:30 Hlinsko - Slovan Liberec B 0:5 (0:3)
    So 02.06. 15:45 Mladá Boleslav B - Kutná Hora 9:0 (4:0)
    So 02.06. 17:00 Chrudim - Kolín 3:0 (1:0)
    Ne 03.06. 12:30 Čáslav B - Čáslav 1:2 (1:1)
    Ne 03.06. 12:30 Český Dub - RMSK Cidlina 3:1 (1:1)
    Ne 03.06. 17:00 Jablonec B - Slavia HK 5:0

    25.kolo

    St 06.06. 18:00 Náchod - Čáslav 2:1 (0:0)
    So 09.06. 12:30 Kolín - Jablonec B 0:2 (0:1)
    So 09.06. 14:45 Slavia HK - Český Dub 4:6 (0:3)
    So 09.06. 17:00 Chrudim - Čáslav B 1:1 (0:0)
    Ne 10.06. 12:30 RMSK Cidlina - Mladá Boleslav B 1:2 (1:1)
    Ne 10.06. 12:30 Kutná Hora - Hlinsko 6:2 (2:2)
    Ne 10.06. 17:00 Slovan Liberec B - Boh. Poděbrady 10:2 (6:1)

    26.kolo

    St 06.06. 17:45 Český Dub - Kolín 2:4 (1:3)
    So 16.06. 12:30 Čáslav - Slovan Liberec B 0:2 (0:1)
    So 16.06. 12:30 Boh. Poděbrady - Kutná Hora 2:2 (0:1)
    So 16.06. 12:30 Hlinsko - RMSK Cidlina 0:7 (0:1)
    So 16.06. 12:30 Mladá Boleslav B - Slavia HK 4:0 (1:0)
    Ne 17.06. 12:30 Čáslav B - Náchod 1:1 (0:0)
    Ne 17.06. 17:00 Jablonec B - Chrudim 1:1 (0:0)
    Soutěž nemá správce [ více ]

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 26 19 4 3 100:20 61
    2. 26 18 4 4 81:27 58
    3. 26 18 4 4 71:21 58
    4. 26 18 2 6 77:34 56
    5. 26 15 7 4 54:21 52
    6. 26 14 4 8 70:49 46
    7. 26 11 4 11 53:61 37
    8. 26 10 2 14 51:53 32
    9. 26 9 3 14 51:60 30
    10. 26 7 5 14 41:59 26
    11. 26 7 2 17 34:81 23
    12. 26 6 2 18 31:83 20
    13. 26 5 2 19 27:92 17
    14. 26 1 3 22 22:102 6