Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Úterý, 12. listopadu 2019
svátek má Benedikt.
Hlavní menu
  • ID: 14628
  • Návštěvy: 113/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Věkové kategorie

    Soutěže ČR

    MEŽ 2015      MSŽ 2014

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    760
    Týden:
    113
    Dnes:
    13
    On-line:
    1

    1.kolo

    04.10. 18:00 Nymburk - Pardubice 88:52
    So 05.10. 17:30 Ostrava - USK Praha 78:100
    So 05.10. 17:45 Kolín - Opava 67:96
    So 05.10. 18:00 Děčín - Svitavy 98:96 pp
    So 05.10. 18:00 Brno - Ústí n.L. 88:91 pp
    So 05.10. 18:00 Olomoucko - Hr. Králové 93:70

    2.kolo

    St 09.10. 17:30 Pardubice - Ostrava 93:62
    St 09.10. 17:45 Kolín - Děčín 75:91
    St 09.10. 18:00 Opava - Hr. Králové 95:68
    St 09.10. 18:00 Ústí n.L. - Olomoucko 100:97 pp
    St 09.10. 18:00 USK Praha - Brno 76:59
    St 09.10. 18:00 Svitavy - Nymburk 70:97

    3.kolo

    So 12.10. 17:30 Ostrava - Svitavy 75:105
    So 12.10. 17:30 Pardubice - Brno 91:65
    So 12.10. 17:45 Kolín - Nymburk 75:106
    So 12.10. 18:00 Děčín - Opava 63:87
    So 12.10. 18:00 Olomoucko - USK Praha 90:77
    So 12.10. 18:00 Hr. Králové - Ústí n.L. 90:106

    4.kolo

    So 19.10. 17:00 Svitavy - Brno 94:73
    So 19.10. 17:30 USK Praha - Hr. Králové 82:74
    So 19.10. 17:30 Pardubice - Olomoucko 63:83
    So 19.10. 17:45 Kolín - Ostrava 82:89
    So 19.10. 18:00 Opava - Ústí n.L. 94:70
    So 19.10. 18:00 Děčín - Nymburk 69:86

    5.kolo

    25.10. 18:00 Hr. Králové - Pardubice 68:89
    So 26.10. 17:00 Nymburk - Opava 92:75
    So 26.10. 17:30 Ostrava - Děčín 71:78
    So 26.10. 18:00 Olomoucko - Svitavy 85:92
    So 26.10. 19:30 Brno - Kolín 73:82
    Ne 27.10. 18:00 Ústí n.L. - USK Praha 74:80

    6.kolo

    St 30.10. 17:30 Pardubice - Ústí n.L. 67:65
    St 30.10. 17:45 Kolín - Olomoucko 82:58
    St 30.10. 18:00 Opava - USK Praha 92:68
    St 30.10. 18:00 Svitavy - Hr. Králové 102:83
    St 30.10. 18:00 Děčín - Brno 68:66
    Po 25.11. 18:00 Nymburk - Ostrava

    7.kolo

    So 02.11. 17:30 Ostrava - Opava 72:107
    So 02.11. 17:30 Brno - Nymburk 71:101
    So 02.11. 17:30 Olomoucko - Děčín 91:87 pp
    So 02.11. 17:45 Hr. Králové - Kolín 108:97
    So 02.11. 17:45 Svitavy - Ústí n.L. 78:67
    So 02.11. 18:00 USK Praha - Pardubice 58:63

    8.kolo

    So 09.11. 17:30 Ostrava - Brno 99:89
    So 09.11. 17:45 Kolín - Ústí n.L. 90:93
    So 09.11. 18:00 Opava - Pardubice 85:65
    So 09.11. 18:00 Svitavy - USK Praha 78:70
    So 09.11. 18:00 Děčín - Hr. Králové 98:70
    So 09.11. 18:00 Olomoucko - Nymburk 70:106

    9.kolo

    St 13.11. 17:30 Olomoucko - Ostrava
    St 13.11. 17:30 USK Praha - Kolín
    St 13.11. 17:30 Pardubice - Svitavy
    St 13.11. 18:00 Ústí n.L. - Děčín
    St 13.11. 20:00 Brno - Opava
    St 27.11. 19:00 Hr. Králové - Nymburk

    10.kolo

    So 16.11. 17:00 Nymburk - Ústí n.L.
    So 16.11. 17:30 Ostrava - Hr. Králové
    So 16.11. 17:45 Kolín - Pardubice
    So 16.11. 18:00 Opava - Svitavy
    So 16.11. 18:00 Děčín - USK Praha
    So 16.11. 19:00 Brno - Olomoucko

    11.kolo

    St 20.11. 18:00 Ústí n.L. - Ostrava
    22.11. 17:00 Pardubice - Děčín
    22.11. 18:00 Olomoucko - Opava
    22.11. 18:00 USK Praha - Nymburk
    22.11. 18:00 Svitavy - Kolín
    22.11. 19:00 Hr. Králové - Brno

    12.kolo

    So 07.12. 17:00 Svitavy - Děčín
    So 07.12. 17:00 Pardubice - Nymburk
    So 07.12. 17:30 USK Praha - Ostrava
    So 07.12. 18:00 Opava - Kolín
    So 07.12. 18:00 Hr. Králové - Olomoucko
    Ne 08.12. 18:00 Ústí n.L. - Brno

    13.kolo

    Čt 07.11. 18:00 Nymburk - Svitavy 98:76
    Út 19.11. 19:00 Hr. Králové - Opava
    St 11.12. 18:00 Olomoucko - Ústí n.L.
    St 11.12. 18:00 Brno - USK Praha
    St 11.12. 18:00 Ostrava - Pardubice
    St 11.12. 18:00 Děčín - Kolín

    14.kolo

    13.12. 10:00 Nymburk - Kolín
    So 14.12. 17:30 USK Praha - Olomoucko
    So 14.12. 18:00 Opava - Děčín
    So 14.12. 18:00 Svitavy - Ostrava
    So 14.12. 18:00 Brno - Pardubice
    Ne 15.12. 18:00 Ústí n.L. - Hr. Králové

    15.kolo

    20.12. 17:00 Nymburk - Děčín
    So 21.12. 17:30 Ostrava - Kolín
    So 21.12. 18:00 Hr. Králové - USK Praha
    So 21.12. 18:00 Olomoucko - Pardubice
    So 21.12. 18:00 Brno - Svitavy
    Ne 22.12. 18:00 Ústí n.L. - Opava

    16.kolo

    Ne 29.12. 18:00 Opava - Nymburk
    Ne 29.12. 18:00 Děčín - Ostrava
    Ne 29.12. 18:00 Kolín - Brno
    Ne 29.12. 18:00 Svitavy - Olomoucko
    Ne 29.12. 18:00 Pardubice - Hr. Králové
    Ne 29.12. 18:00 USK Praha - Ústí n.L.

    17.kolo

    So 04.01. 17:30 USK Praha - Opava
    So 04.01. 17:30 Ostrava - Nymburk
    So 04.01. 18:00 Hr. Králové - Svitavy
    So 04.01. 18:00 Olomoucko - Kolín
    So 04.01. 18:00 Brno - Děčín
    Ne 05.01. 18:00 Ústí n.L. - Pardubice

    18.kolo

    So 11.01. 17:00 Nymburk - Brno
    So 11.01. 17:00 Pardubice - USK Praha
    So 11.01. 17:45 Kolín - Hr. Králové
    So 11.01. 18:00 Opava - Ostrava
    So 11.01. 18:00 Děčín - Olomoucko
    Ne 12.01. 18:00 Ústí n.L. - Svitavy

    19.kolo

    So 30.11. 17:00 Nymburk - Olomoucko
    St 15.01. 18:00 Pardubice - Opava
    St 15.01. 18:00 USK Praha - Svitavy
    St 15.01. 18:00 Ústí n.L. - Kolín
    St 15.01. 18:00 Brno - Ostrava
    St 15.01. 19:00 Hr. Králové - Děčín

    20.kolo

    So 18.01. 17:00 Nymburk - Hr. Králové
    So 18.01. 17:30 Ostrava - Olomoucko
    So 18.01. 17:45 Kolín - USK Praha
    So 18.01. 18:00 Opava - Brno
    So 18.01. 18:00 Děčín - Ústí n.L.
    So 18.01. 18:00 Svitavy - Pardubice

    21.kolo

    So 25.01. 18:00 Svitavy - Opava
    So 25.01. 18:00 Pardubice - Kolín
    So 25.01. 18:00 USK Praha - Děčín
    So 25.01. 18:00 Ústí n.L. - Nymburk
    So 25.01. 18:00 Hr. Králové - Ostrava
    So 25.01. 18:00 Olomoucko - Brno

    22.kolo

    Čt 24.10. 18:00 Nymburk - USK Praha 99:78
    St 29.01. 18:00 Opava - Olomoucko
    St 29.01. 18:00 Brno - Hr. Králové
    St 29.01. 18:00 Ostrava - Ústí n.L.
    St 29.01. 18:00 Děčín - Pardubice
    St 29.01. 18:00 Kolín - Svitavy
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V P Skóre B
    1. 9 9 0 873:636 18
    2. 8 7 1 731:565 15
    3. 9 6 3 791:746 15
    4. 8 5 3 652:642 13
    5. 8 5 3 583:574 13
    6. 9 4 5 689:707 13
    7. 8 4 4 667:677 12
    8. 8 4 4 666:684 12
    9. 8 2 6 650:714 10
    10. 7 2 5 546:654 9
    11. 8 1 7 631:762 9
    12. 8 0 8 584:702 8