Klávesové zkratky na tomto webu - základní
Přeskočit hlavičku portálu
TOPlist

vysledky.lidovky.czvysledky.com - výsledkový server Lidových novin

Pondělí, 10. srpna 2020
svátek má Vavřinec.
Hlavní menu
  • ID: 14625
  • Návštěvy: 107/1
  • mistrovská soutěž
  • muži
  • Homepage
  • Los
  • Statistiky
  • Rozpisy
  • Hráči / Trenéři
  • Diskuse
  • Přihlášení

    Jméno:  
    Heslo:
    Přihlásit trvale
    Registrace   |   Heslo

    Ligy a divize

    Házená

    Evropské soutěže

    Návštěvy soutěže

    Celkem:
    1772
    Týden:
    107
    Dnes:
    4
    On-line:
    1

    1.kolo

    So 21.09. 16:00 Vršovice - Velká Bystřice 31:29
    So 21.09. 17:00 Litovel - Jičín B 29:19
    So 21.09. 17:00 Strakonice - Hustopeče 31:19
    Ne 22.09. 15:00 Vsetín - Náchod 31:27
    Ne 22.09. 16:00 Chodov - Bystřice p.H. 36:26
    Ne 22.09. 17:00 Zlín - Dvůr Králové 24:23

    2.kolo

    So 28.09. 11:30 Jičín B - Dvůr Králové 25:26
    So 28.09. 17:00 Náchod - Chodov 35:26
    So 28.09. 17:00 Litovel - Vsetín 30:22
    Ne 29.09. 11:00 Bystřice p.H. - Strakonice 28:29
    Ne 29.09. 11:30 Hustopeče - Vršovice 10:0k
    Ne 29.09. 16:00 Zlín - Velká Bystřice 29:26

    3.kolo

    So 05.10. 15:00 Vršovice - Bystřice p.H. 34:27
    So 05.10. 17:00 Strakonice - Náchod 32:24
    So 05.10. 17:00 Dvůr Králové - Velká Bystřice 25:28
    Ne 06.10. 15:00 Vsetín - Jičín B 22:23
    Ne 06.10. 17:00 Chodov - Litovel 26:29
    Ne 06.10. 18:00 Zlín - Hustopeče 41:31

    4.kolo

    So 12.10. 17:00 Náchod - Vršovice 30:29
    So 12.10. 17:00 Litovel - Strakonice 27:27
    Ne 13.10. 11:00 Bystřice p.H. - Zlín 26:21
    Ne 13.10. 11:30 Hustopeče - Dvůr Králové 28:26
    Ne 13.10. 15:00 Vsetín - Chodov 26:18
    Ne 13.10. 17:00 Jičín B - Velká Bystřice 26:27

    5.kolo

    So 19.10. 16:00 Vršovice - Litovel 36:23
    So 19.10. 17:00 Strakonice - Vsetín 36:27
    So 19.10. 17:00 Dvůr Králové - Bystřice p.H. 33:20
    So 19.10. 17:30 Velká Bystřice - Hustopeče 30:30
    Ne 20.10. 16:00 Chodov - Jičín B 32:21
    Ne 20.10. 17:00 Zlín - Náchod 32:26

    6.kolo

    So 02.11. 11:30 Jičín B - Hustopeče 27:31
    So 02.11. 17:00 Náchod - Dvůr Králové 24:26
    So 02.11. 18:00 Litovel - Zlín 33:27
    Ne 03.11. 11:00 Bystřice p.H. - Velká Bystřice 30:33
    Ne 03.11. 15:00 Vsetín - Vršovice 24:22
    Ne 03.11. 17:00 Chodov - Strakonice 23:30

    7.kolo

    So 09.11. 16:00 Vršovice - Chodov 26:29
    So 09.11. 17:00 Strakonice - Jičín B 34:25
    So 09.11. 17:30 Velká Bystřice - Náchod 32:23
    Ne 10.11. 11:30 Hustopeče - Bystřice p.H. 32:37
    Ne 10.11. 17:00 Zlín - Vsetín 32:23
    Ne 10.11. 17:00 Dvůr Králové - Litovel 24:24

    8.kolo

    So 16.11. 17:00 Náchod - Hustopeče 24:30
    So 16.11. 17:00 Litovel - Velká Bystřice 32:33
    So 16.11. 17:00 Strakonice - Vršovice 30:20
    Ne 17.11. 10:30 Jičín B - Bystřice p.H. 28:24
    Ne 17.11. 15:00 Vsetín - Dvůr Králové 30:25
    Ne 17.11. 16:30 Chodov - Zlín 33:20

    9.kolo

    So 23.11. 16:00 Vršovice - Jičín B 32:28
    So 23.11. 17:00 Dvůr Králové - Chodov 33:26
    So 23.11. 17:30 Velká Bystřice - Vsetín 37:34
    Ne 24.11. 11:00 Bystřice p.H. - Náchod 23:29
    Ne 24.11. 11:30 Hustopeče - Litovel 22:29
    Ne 24.11. 17:00 Zlín - Strakonice 31:27

    10.kolo

    Ne 27.10. 17:00 Litovel - Bystřice p.H. 35:32
    So 30.11. 16:00 Vršovice - Zlín 24:23
    So 30.11. 17:00 Strakonice - Dvůr Králové 33:21
    Ne 01.12. 15:00 Vsetín - Hustopeče 31:32
    Ne 01.12. 16:00 Chodov - Velká Bystřice 34:27
    Ne 01.12. 17:00 Jičín B - Náchod 21:21

    11.kolo

    So 07.12. 11:00 Velká Bystřice - Strakonice 27:25
    So 07.12. 17:00 Dvůr Králové - Vršovice 28:23
    So 07.12. 17:00 Náchod - Litovel 31:27
    Ne 08.12. 11:00 Bystřice p.H. - Vsetín 24:27
    Ne 08.12. 16:15 Hustopeče - Chodov 36:25
    Ne 08.12. 17:00 Zlín - Jičín B 37:25

    12.kolo

    So 22.02. 11:00 Hustopeče - Strakonice 29:35
    So 22.02. 17:00 Náchod - Vsetín 30:26
    So 22.02. 17:30 Velká Bystřice - Vršovice 29:24
    Ne 23.02. 11:00 Bystřice p.H. - Chodov 33:22
    Ne 23.02. 17:00 Jičín B - Litovel 31:27
    Ne 23.02. 17:00 Dvůr Králové - Zlín 13:29

    13.kolo

    So 29.02. 12:00 Vršovice - Hustopeče 33:30
    So 29.02. 17:00 Dvůr Králové - Jičín B 21:25
    So 29.02. 17:00 Strakonice - Bystřice p.H. 40:32
    So 29.02. 17:30 Velká Bystřice - Zlín 27:23
    Ne 01.03. 15:00 Vsetín - Litovel 24:30
    Ne 01.03. 16:00 Chodov - Náchod 34:21

    14.kolo

    So 07.03. 17:00 Litovel - Chodov 36:31
    So 07.03. 17:00 Náchod - Strakonice 20:30
    So 07.03. 17:30 Velká Bystřice - Dvůr Králové 29:23
    Ne 08.03. 11:00 Bystřice p.H. - Vršovice 37:30
    Ne 08.03. 11:30 Hustopeče - Zlín 29:22
    Ne 08.03. 15:00 Jičín B - Vsetín 34:28
    Správce soutěže: Antonín Kohout

    Tabulka

    #  Tým Z V R P Skóre B
    1. 14 11 1 2 439:353 23
    2. 14 10 1 3 414:389 21
    3. 14 8 2 4 411:385 18
    4. 14 8 0 6 391:366 16
    5. 14 7 1 6 389:391 15
    6. 14 6 0 8 395:399 12
    7. 14 6 0 8 364:377 12
    8. 14 5 1 8 347:368 11
    9. 14 5 1 8 358:391 11
    10. 14 5 1 8 365:399 11
    11. 14 5 0 9 375:400 10
    12. 14 4 0 10 399:429 8